Νέα

Πόσα λεφτά έχετε στην άκρη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Φονιας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα λεφτά έχετε στην άκρη;

  • λιγότερα από 1000 €

    Ψήφοι: 47 22,9%
  • περισσότερα από 1000 αλλά λιγότερα από 10.000 €

    Ψήφοι: 46 22,4%
  • περισσότερα από 10.000 αλλά λιγότερα από 20.000 €

    Ψήφοι: 23 11,2%
  • περισσότερα από 20.000 αλλά λιγότερα από 40.000 €

    Ψήφοι: 18 8,8%
  • μεταξύ 50.000 € και 100.000 €

    Ψήφοι: 14 6,8%
  • πάνω από 100.000 €

    Ψήφοι: 57 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    205

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.429
Πόντοι
3.656
Στα κιούπια βάζουν παστό & λουκάνικα και στις μπικιόνες τυρό & μυτζήθρες (βλάχικα τα έγραψα). Βέβαια και στις μικρές μπικιόνες οι παλαιοί Διαβολιτσαίοι @Maximilien έβαζαν λουκανικοπαστό :confused:
Στα δύο βάζα βάζω -2x ίδια λεκτική ρίζα :confused: - όσα κέρματα περσεύουν. Το ένα έχει φραγκοδίφραγκα (20€ βγήκαν) το άλλο 10/20/50λεπτα (4.90 εδώ). Το κάνω για το χουριό διότι όποτε βγαίνω έξω τι να δώκω (βλάχικα πάλι) ο καφές κοστίζει 1€, άντε να πάρω κανένα ψωμί 1.20€ το "μισόκιλο".
Αν γεμίσουν έστω μέχρι τη μέση θα πάω στη Γλυκόζη Γλυκούλα με φραγκοδίφραγκα έτσι για το χαβαλέ, πάντως στα ανάλογα πηδάς γύφτισσες με 5-10€ άρα μια χαρά είναι τόσα κέρματα :confused:
30 ευρώ πάνω κάτω μέτρησα

μια χαρά είναι :confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.202
Κριτικές
8
Like
25.091
Πόντοι
6.336
τα χοτ-ντογ και τα μπεργκερς:grin:
Έχουν θέμα με το φαγητό εκεί να ξέρεις.
Παρότι γνωρίζω σχετικά τα κατατόπια, ακόμα και σε καλά μαγαζιά που θα πάμε δεν θα τρελαθείς....
Μόνο τα πρωινά τους γαμάνε.

:undecided:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.145
Like
45.369
Πόντοι
6.256
Έχουν θέμα με το φαγητό εκεί να ξέρεις.
Παρότι γνωρίζω τα κατατόπια ακόμα και σε καλά μαγαζιά που θα πάμε δεν θα τρελαθείς....
Μόνο τα πρωινά τους γαμάνε.

:undecided:
δεν γαμιεται θα μασουλιασουμε οτι μου πεις...παμε να φαμε κανα ντονερ σε κανα μεμετη
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.202
Κριτικές
8
Like
25.091
Πόντοι
6.336
δεν γαμιεται θα μασουλιασουμε οτι μου πεις...παμε να φαμε κανα ντονερ σε κανα μεμετη
Ξέρω ένα καλό υποτίθεται Κουρδικό,έχει πάρει και βραβεία κτλ.
Αυτός απλά τρώγεται....
Οι άλλοι γαμησε τα...
:confused:
Το καλύτερο να έχουμε κερδίσει ημιτελικό και να περιμένουμε....
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.145
Like
45.369
Πόντοι
6.256
Ξέρω ένα καλό υποτίθεται Κουρδικό,έχει πάρει και βραβεία κτλ.
Αυτός απλά τρώγεται....
Οι άλλοι γαμησε τα...
:confused:
Το καλύτερο να έχουμε κερδίσει ημιτελικό και να περιμένουμε....
εχω αγχος για σημερα....θα διωξω απαντες απο το τσαρδι να παρακολουθησω αναμετρηση με Κουκλα...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.771
Πόντοι
1.206
Χωρίς να είμαι ειδικά ενημερωμένος για το θέμα αυτό...

το γιατί υπάρχει κλιματική αλλαγή ΔΕΝ έχει μεγαλύτερη σημασία από το ΑΝ υπάρχει..διότι ΑΝ υπάρχει έτσι όπως την περιγράφουν οι επιστήμονες από την γενιά μας και μετά οι άνθρωποι θα χρειαστεί να αντιμετωπίσουν πολύ σοβαρότερα προβλήματα από την πιστωτική κρίση που αντιμετωπίζουν σήμερα.

Μέχρι στιγμής στον δυτικό κόσμο δεν έχουμε δει τι σημαίνει πραγματική έλλειψη πόρων και ενέργειας. Να μην έχεις νερό όποτε θες ή να πρέπει να κάνεις οικονομία στο πόσιμο...εδώ ανάβουμε τα κλιματιστικά το καλοκαίρι στο τούρμπ σε κάθε δωμάτιο.

Η αύξηση της θερμοκρασίας δεν είναι το μόνο που ενδιαφέρει τους επιστήμονες...που όπως θα έχεις παρατηρήσει τα τελευταία χρόνια κάθε καλοκαίρι είναι και πιο ζεστό. Αν αποσταθεροποιηθεί το κλίμα δεν είναι μόνο η ζέστη αλλά και οι ακραίοι χειμώνες, βροχές, χιονοπτώσεις κτλπ. Δεν καταλαβαίνεις γιατί είναι κακό να αποσταθεροποιηθεί το οικοσύστημα???

Στην αρχαία Ελλάδα δεν νομίζω να μόλυναν με τέτοιο βαθμό το περιβάλλον ούτε να έκανα τέτοια αλόγιστη χρήση των πόρων του πλανήτη...δεν νομίζω επίσης να είχαν και 10 δις κόσμο παγκοσμίως να θρέψουν...και τέτοιες ανάγκες ενέργειας...βασικά με ένα φαγητό, ένα νερό και μια στέγη ήταν ευχαριστημένοι οι περισσότεροι.
Ρε μάστορα σε 70 χρόνια έχει αυξηθεί η μέση θερμοκρασία του πανήτη κατά ΕΝΑΝ βαθμό λέει η επίσημη εκδοχή αν και πολλοί σοβαροί επιστήμονες αμφισβητούν την δυνατότητα ακριβών μετρήσεων παλιά, αλλά ας το δεχθούμε. Πώς στο καλό το καταλαβαίνει αυτό ο καθένας μας, μου λες; Να σου πω εγώ; ΔΕΝ το καταλαβαίνει, απλά πιστευει ότι του λένε λοιπόν! Και τί σου λένε; Πως όταν κάνει ζέστη φταίει η κλιματική κρίση, αλλά και πως όταν κάνει κρύο πάλι η κλιματική κρίση φταίει κι όχι μόνο αυτό αλλά και πως ΕΣΥ φταίς για την κλιματική κρίση κι εσύ γεμίζεις ενοχές επειδή τους πίστεψες ενώ αν θυμηθείς καλύτερα ΠΑΝΤΑ συνέβαιναν αυτά.
Πριν δυο μέρες περάσαμε το πιο κρύο Πάσχα που θυμάμαι κι ας ήταν Μάης, αλλά τα λαμόγια θα σου πουν ότι ΚΑΙ για αυτό φταίει η "υπερθέρμανση" κι εσύ είσαι έτοιμος να τους πιστέψεις γιατί φοβάσαι μην σε πουν "ψεκασμένο".

Οι "σοβαροί επιστήμονες" που πιστεύεις επειδή αυτά διαβάζεις στα μέσα μαζικής αποβλάκωσης είναι ΟΛΟΙ τους ένα κάρο λαμόγια που συμμετέχουν στην IPCC για να έχουν επιστημονική ανέλιξη και να τσιμπάνε επιδοτήσεις από διάφορες κυβερνήσεις, οργανώσεις κλπ τρομοκρατώντας ταυτόχρονα ΚΑΘΕ αληθινό επιστήμονα που θα τολμήσει να εκφράσει αντίθετη άποψη γιατί θα βρεθεί χωρίς σπόνσορες, δημοσιεύσεις και χωρίς δουλειά τελικά. Μόνο κάποιοι νομπελίστες στα 70+- τολμάνε και μιλάνε γιατί δεν τους έχουν ανάγκη αλλά τους "απαξιώνουν" οι απατεώνες εντέχνως λέγοντας το γνωστό σλόγκαν "Ήταν μεγάλος επιστήμονας αλλά γερνάει και τα χάνει", το έχουν πει αυτό για τον νομπελίστα Μοντανιέ, για την Μπάχτι, για τον άλλον νομπελίστα τον Γουώτσον, το λένε για τον καθένα που δεν συμφωνεί μαζί τους και δεν μπορούν να τον ελέγξουν τρομοκρατώντας τον.
Έχουμε επιστρέψει σε εποχές μεσαίωνα με κυνήγι μαγισσών από την σύγχρονη Ιερά Εξεταση και πρακτικών που εφαρμοζόταν στην σοβιετία του Στάλιν, η τρομοκρατία δεν είναι προνόμιο μόνο μας εποχής δυστυχώς.

ΔΕΝ είσαι λοιπόν έξυπνος όπως νομίζεις επειδή δεν πιστεύεις σε "θεωρίες συνομωσίας", όπως κάποιοι "αφελείς" κατ' εσέ, όταν όχι μόνο ΥΠΑΡΧΟΥΝ συνωμωσίες αλλά από την μεγάλη τους υπεροψία τις ομολογούν κι όλας! Οι τύποι του W.E.F. ας πούμε έχουν δηλώσει απερίφραστα πως το μέλλον που σου επιφυλάσσουν είναι το "Να μην έχεις τίποτα και να είσαι ευτυχής!", εννούν ότι θα στα πάρουν όλα αυτοί κι επειδή είσαι πολύ βλάκας δεν θα αντιδράσεις καν!
Αλλά εσύ πρόσεξε μόνο να μην πιστεύεις στους "συνωμοσιολόγους" και σε κακοχαρακτηρίσουν! Δεν είναι απλά ότι συμορφώνεσαι με όσα σου λένε να κάνεις που είναι υπέρ τους και εις βάρος σου, είναι πως σου αρέσει κι όλας, είσαι περήφανος γι' αυτό.
Τί να πώ; Κοινή θα είναι η μοίρα μας αλλά εσένα θα σου αξίζει κι όλας!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
Θα είμαστε για πάντα ελεύθεροι...μόνο μπαζολαγνοι ,προικοθήρες και όσοι έχουν θηλυκή υποτακτική ψυχολογία θα παντρεύονται .
Ελάχιστοι θα παντρεύονται λόγω αισθήματος...
Δε ισχιει αυτό που λες υπάρχουν άνθρωποι άντρες που παντρεύονται γιατί ερωτεύτηκαν μια,εντάξει οι γυναίκες παντρεύονται κάποιον μόνο για τη άνετη ζωή τη αξιοπρεπή τα φράγκα αλλά οι άντρες δε παντρεύονται μια για τα φράγκα αλλά επειδή τη ερωτεύτηκαν.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.771
Πόντοι
1.206
Δεν το βλέπετε μπροστά σας ολοκληρωμένο το σχέδιο; Γιατί τα συστημικά media υποστηρίζουν όλα με φανατισμό όλες τις σύγχρονες παραφροσύνες, από την απρόσκοπτη λαθρομετανάστευση μέχρι το γάμο των gay?
Γιατί ΟΛΑ αυτά είναι στο πρόγραμμα της σύγχρονης "liberal elite" που είναι η έκφραση της νέας αριστεράς για να γίνουν οι πλούσιοι πιο πλούσιοι κατέχοντας τα πάντα χωρίς να αφήνουν τίποτα για τον απλό πολίτη!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.429
Πόντοι
3.656
Ρε μάστορα σε 70 χρόνια έχει αυξηθεί η μέση θερμοκρασία του πανήτη κατά ΕΝΑΝ βαθμό λέει η επίσημη εκδοχή αν και πολλοί σοβαροί επιστήμονες αμφισβητούν την δυνατότητα ακριβών μετρήσεων παλιά, αλλά ας το δεχθούμε. Πώς στο καλό το καταλαβαίνει αυτό ο καθένας μας, μου λες; Να σου πω εγώ; ΔΕΝ το καταλαβαίνει, απλά πιστευει ότι του λένε λοιπόν! Και τί σου λένε; Πως όταν κάνει ζέστη φταίει η κλιματική κρίση, αλλά και πως όταν κάνει κρύο πάλι η κλιματική κρίση φταίει κι όχι μόνο αυτό αλλά και πως ΕΣΥ φταίς για την κλιματική κρίση κι εσύ γεμίζεις ενοχές επειδή τους πίστεψες ενώ αν θυμηθείς καλύτερα ΠΑΝΤΑ συνέβαιναν αυτά.
Πριν δυο μέρες περάσαμε το πιο κρύο Πάσχα που θυμάμαι κι ας ήταν Μάης, αλλά τα λαμόγια θα σου πουν ότι ΚΑΙ για αυτό φταίει η "υπερθέρμανση" κι εσύ είσαι έτοιμος να τους πιστέψεις γιατί φοβάσαι μην σε πουν "ψεκασμένο".

Οι "σοβαροί επιστήμονες" που πιστεύεις επειδή αυτά διαβάζεις στα μέσα μαζικής αποβλάκωσης είναι ΟΛΟΙ τους ένα κάρο λαμόγια που συμμετέχουν στην IPCC για να έχουν επιστημονική ανέλιξη και να τσιμπάνε επιδοτήσεις από διάφορες κυβερνήσεις, οργανώσεις κλπ τρομοκρατώντας ταυτόχρονα ΚΑΘΕ αληθινό επιστήμονα που θα τολμήσει να εκφράσει αντίθετη άποψη γιατί θα βρεθεί χωρίς σπόνσορες, δημοσιεύσεις και χωρίς δουλειά τελικά. Μόνο κάποιοι νομπελίστες στα 70+- τολμάνε και μιλάνε γιατί δεν τους έχουν ανάγκη αλλά τους "απαξιώνουν" οι απατεώνες εντέχνως λέγοντας το γνωστό σλόγκαν "Ήταν μεγάλος επιστήμονας αλλά γερνάει και τα χάνει", το έχουν πει αυτό για τον νομπελίστα Μοντανιέ, για την Μπάχτι, για τον άλλον νομπελίστα τον Γοώτσον, το λένε για τον καθένα που δεν συμφωνεί μαζί τους και δεν μπορούν να τον ελέγξουν τρομοκρατώντας τον.
Έχουμε επιστρέψει σε εποχές μεσαίωνα με κυνήγι μαγισσών από την σύγχρονη Ιερά Εξεταση και πρακτικών που εφαρμοζόταν στην σοβιετία του Στάλιν, η τρομοκρατία δεν είναι προνόμιο μόνο μας εποχής δυστυχώς.

ΔΕΝ είσαι λοιπόν έξυπνος όπως νομίζεις επειδή δεν πιστεύεις σε "θεωρίες συνομωσίας", όπως κάποιοι "αφελείς" κατ' εσέ, όταν όχι μόνο ΥΠΑΡΧΟΥΝ συνωμωσίες αλλά από την μεγάλη τους υπεροψία τις ομολογούν κι όλας! Οι τύποι του W.E.F. ας πούμε έχουν δηλώσει απερίφραστα πως το μέλλον που σου επιφυλάσσουν είναι το "Να μην έχεις τίποτα και να είσαι ευτυχής!", εννούν ότι θα στα πάρουν όλα αυτοί κι επειδή είσαι πολύ βλάκας δεν θα αντιδράσεις καν!
Αλλά εσύ πρόσεξε μόνο να μην πιστεύεις στους "συνωμοσιολόγους" και σε κακοχαρακτηρίσουν! Δεν είναι απλά ότι συμορφώνεσαι με όσα σου λένε να κάνεις που είναι υπέρ τους και εις βάρος σου, είναι πως σου αρέσει κι όλας, είσαι περήφανος γι' αυτό.
Τί να πώ; Κοινή θα είναι η μοίρα μας αλλά εσένα θα σου αξίζει κι όλας!!
Η μόνη διαφορά εμένα και εσένα (αφού καλά το λες κοινή θα είναι η μοίρα μας) είναι ότι εγώ έχω και μια εγκράτεια και μπορώ να αποδεχθώ ότι ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ οπότε συνεπώς κρατάω μια ουδέτερη στάση και προσπαθώ να καταλάβω τα γεγονότα.

Από την άλλη εσύ (και άλλοι ψαγμένοι) είστε όχι μόνο 100% σίγουροι ότι γνωρίζετε τα πάντα...αλλά έχετε ήδη καταλάβει και εμας τους βλάκες...ξέρετε τι πιστεύουμε και τι δεν πιστεύουμε...και ότι ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. Δικά σου λόγια όχι δικά μου. - Μάλλον άλλος βιάζεται να εφαρμόσει την ιερά εξέταση -

Και αυτό είναι το πρόβλημα σήμερα...επειδή όλοι έχουμε πρόσβαση σε άπειρη πληροφορία...αλλά μηδενική κριτική ικανότητα....ο καθένας ανάλογα με το τι διαβάζει και του φαίνεται καλύτερο νομίζει ότι τα ξέρει όλα.

Εγώ προσωπικά που δεν είμαι επιστήμονας αυτού του τομέα δεν θα τολμούσα ποτέ να είμαι απόλυτα σίγουρος για το τι συμβαίνει. Εσύ από που αντλείς αυτή σου την βεβαιότητα?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.771
Πόντοι
1.206
Και αυτό είναι το πρόβλημα σήμερα...επειδή όλοι έχουμε πρόσβαση σε άπειρη πληροφορία...αλλά μηδενική κριτική ικανότητα....ο καθένας ανάλογα με το τι διαβάζει και του φαίνεται καλύτερο νομίζει ότι τα ξέρει όλα.
Καλή είναι η αυτογνωσία αλλά να μιλάς για τον εαυτό σου μόνο. Κατά τα λοιπά είναι προφανής η απαξίωση με την οποία αντιμετωπίζεις εσύ τους "ψεκασμένους" και ομολογώ ότι αντίστοιχη είναι αυτή με την οποία αντιμετωπίζω εγώ τους "αψέκαστους".
Δεν προσπαθώ να σε πείσω πάντως, για τα διαβάζουν άλλοι μπας και καταλάβουν τα γράφω, εσύ έχεις αποφασίσει να μην θέλεις να καταλάβεις...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.429
Πόντοι
3.656
Καλή είναι η αυτογνωσία αλλά να μιλάς για τον εαυτό σου μόνο. Κατά τα λοιπά είναι προφανής η απαξίωση με την οποία αντιμετωπίζεις εσύ τους "ψεκασμένους" και ομολογώ ότι αντίστοιχη είναι αυτή με την οποία αντιμετωπίζω εγώ τους "αψέκαστους".
Δεν προσπαθώ να σε πείσω πάντως, για τα διαβάζουν άλλοι μπας και καταλάβουν τα γράφω, εσύ έχεις αποφασίσει να μην θέλεις να καταλάβεις...
έχεις κάποια απόδειξη για αυτά που λες πέραν του ότι έχεις κριτική ικανότητα κατά δήλωση σου?

Εγώ (αν διαβάσεις προσεκτικά) απαξίωσα όσους με μηδενικές γνώσεις και μόρφωση έβγαζαν συμπεράσματα για τον κόβιντ διαβάζοντας άρθρα στο google και βλέποντας βίντεο στο youtube.

Σε αντίθεση είπα ότι σέβομαι την άποψη των γιατρών ακόμα και αν ήταν αντίθετη με την δική μου.

Παραδέχτηκα επίσης ότι τα εμβόλια ήταν σκοτεινή ιστορία αλλά το παραδέχτηκα τώρα που έχουμε γνώση. όχι από τότε επειδή το είδα σε ένα youtube κανάλι.

Έγραψα αυτολεξεί ότι επειδή δεν είμαι ειδικός μπορώ να κρατήσω μόνο μια ουδέτερη στάση για το θέμα της κλιματικής αλλαγής...και σε ρώτησα εσύ γιατί είσαι τόσο σίγουρος? Και η απάντηση ήταν η μπούρδα που έγραψες.

Ε οκ όποιος διαβάζει καταλαβαίνει ποιος είναι απαξιωτικός και ποιος όχι. Αν είσαι επιστήμονας πάνω στο θέμα πες μου να το δεχτώ. Αν όχι...εξήγησε μου γιατί εσύ κατέχεις την μοναδική αλήθεια και όλοι οι άλλοι είναι
"πρόβατα''???
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.771
Πόντοι
1.206
έχεις κάποια απόδειξη για αυτά που λες πέραν του ότι έχεις κριτική ικανότητα κατά δήλωση σου?

Εγώ (αν διαβάσεις προσεκτικά) απαξίωσα όσους με μηδενικές γνώσεις και μόρφωση έβγαζαν συμπεράσματα για τον κόβιντ διαβάζοντας άρθρα στο google και βλέποντας βίντεο στο youtube.

Σε αντίθεση είπα ότι σέβομαι την άποψη των γιατρών ακόμα και αν ήταν αντίθετη με την δική μου.

Παραδέχτηκα επίσης ότι τα εμβόλια ήταν σκοτεινή ιστορία αλλά το παραδέχτηκα τώρα που έχουμε γνώση. όχι από τότε επειδή το είδα σε ένα youtube κανάλι.

Έγραψα αυτολεξεί ότι επειδή δεν είμαι ειδικός μπορώ να κρατήσω μόνο μια ουδέτερη στάση για το θέμα της κλιματικής αλλαγής...και σε ρώτησα εσύ γιατί είσαι τόσο σίγουρος? Και η απάντηση ήταν η μπούρδα που έγραψες.

Ε οκ όποιος διαβάζει καταλαβαίνει ποιος είναι απαξιωτικός και ποιος όχι. Αν είσαι επιστήμονας πάνω στο θέμα πες μου να το δεχτώ. Αν όχι...εξήγησε μου γιατί εσύ κατέχεις την μοναδική αλήθεια και όλοι οι άλλοι είναι
"πρόβατα''???
Δεν θα απαντήσω ξανά γιατί από την ανταπάντησή σου είμαι σίγουρος ότι θα μπω στον πειρασμό να σε βάλω σε ignore list.:grin::grin:
Σε κάθε περίπτωση όμως είπαμε αρκετά για να βγουν κάποια συμπεράσματα από τρίτους και το ποιού οι απόψεις έχουν κάποια ανταπόκριση είναι θεωρώ προφανές.
Καλή σου συνέχεια!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Δε ισχιει αυτό που λες υπάρχουν άνθρωποι άντρες που παντρεύονται γιατί ερωτεύτηκαν μια,εντάξει οι γυναίκες παντρεύονται κάποιον μόνο για τη άνετη ζωή τη αξιοπρεπή τα φράγκα αλλά οι άντρες δε παντρεύονται μια για τα φράγκα αλλά επειδή τη ερωτεύτηκαν.
Νομίζεις...
Είσαι μικρός και αθώος,θα μάθεις στην συνέχεια....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.698
Like
11.429
Πόντοι
3.656
Δεν θα απαντήσω ξανά γιατί από την ανταπάντησή σου είμαι σίγουρος ότι θα μπω στον πειρασμό να σε βάλω σε ignore list.:grin::grin:
Σε κάθε περίπτωση όμως είπαμε αρκετά για να βγουν κάποια συμπεράσματα από τρίτους και το ποιού οι απόψεις έχουν κάποια ανταπόκριση είναι θεωρώ προφανές.
Καλή σου συνέχεια!

καλά ανταπόκριση έχουν πάντα οι πιο ακραίες θεωρίες....το θέμα είναι από ποιους??? και με τι στοιχεία και με τι αποδείξεις????

τέσπα το πιο σημαντικό είναι ένα....μπορείς να τεκμηριώσεις από που αντλείς την σιγουριά σου ότι κατέχεις την μοναδική αλήθεια?

Αν μπορούσες θα το τεκμηρίωνες....τώρα όλα τα άλλα για ιγκνόρ λιστς και τα ρέστα....είναι για να μην απαντήσεις στο βασικό.

καλή συνέχεια μπρό
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
Νομίζεις...
Είσαι μικρός και αθώος,θα μάθεις στην συνέχεια....
Εε όχι πιστεύω πως οι άντρες ερωτεύονται την εμφάνηση μιας και τη παντρεύονται οι γυναίκες όχι δε ερωτεύονται τα φράγκα κοιτάνε μόνο για να λέμε τη αλήθεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom