Νέα

Πόσα λεφτά έχετε στην άκρη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Φονιας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα λεφτά έχετε στην άκρη;

  • λιγότερα από 1000 €

    Ψήφοι: 47 22,9%
  • περισσότερα από 1000 αλλά λιγότερα από 10.000 €

    Ψήφοι: 46 22,4%
  • περισσότερα από 10.000 αλλά λιγότερα από 20.000 €

    Ψήφοι: 23 11,2%
  • περισσότερα από 20.000 αλλά λιγότερα από 40.000 €

    Ψήφοι: 18 8,8%
  • μεταξύ 50.000 € και 100.000 €

    Ψήφοι: 14 6,8%
  • πάνω από 100.000 €

    Ψήφοι: 57 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    205

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.379
Like
4.563
Πόντοι
1.706
Είναι πράγματι τμήμα της ανθρώπινης φύσης να ασπάζεται θρησκευτικού τύπου αφηγήματα («κάντε αυτό που σας λέμε, αλλιώς μας περιμένει η Κλιματική Κόλαση, μετανοείτε αμαρτωλοί»):


Επειδή θα χάσω τον χρόνο μου αδίκως με Γκρετολάγνους σαν του λόγου σου που κάνουν ψυχολογική προβολή των κουσουριών τους, καλωσήρθες κι εσύ στην ignore list.
Είσαι το είδος ακριβώς που περιγράφω.
Πανχαζος που αγοράζει θεωρίες συνωμοσίας, που πουλάνε διάφοροι επιτήδειοι γιατί γνωρίζουν ότι απευθύνονται ακριβώς σε κουτορνιθια.
Είμαι από κείνους που δεν πιστεύουν στο παραμύθι της κλιματικής αλλαγής και κράζω συνέχεια στο φόρουμ όσους έχουν κάνει ευαγγέλιο την "πράσινη" μετάβαση.
Οπότε το να με βάλει σε ιγκνορ λιστ ενα χαπατο δεν είναι και κάτι σημαντικό.
Συνέχισε να μας διασκεδάζεις με τα παραμύθια της κακής ελίτ που θα μειώσει οσονούπω τον παγκόσμιο πληθυσμό.
Εγώ δε θα σε βάλω σε ιγκνορ λιστ. Μου αρέσει να γελάω με καλά χωρατα κι εσύ σκορπάς το γέλιο απλόχερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.999
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Α. Γενικά μίλησα, όχι ειδικά για σενα.
Β. Εννοείται ΔΕΝ είμαστε αδικημένοι, αντίθετα ανήκουμε στους ευλογημένους αυτού του κόσμου.
Γ. Δε βλέπω έγκλημα, κάποιοι ΠΑΝΤΑ ειναι ευνοοιμένοι, για χψζ λόγους, και κάποιοι υποφερουν περισσότερο.
Είμαστε στους τυχερούς, σιγά μην κλάψω ή πάθω κατάθλιψη. Κι οι αφρικανοί στη θέση μας το επίπεδό τους δεν θα το έριχναν για πάρτη μας.
Tυπε πιστευεις οτι ειναι τοσο αλυτο το θεμα σιτισης (γενικα,οχι μονο της Αφρικης)?Οταν λες δεν βλεπεις εγκλημα,εννοεις οτι δεν υπαρχουν υποκινουμενες κουπ ντετατ σε τετοιες χωρες(με οτι αυτο συνεπαγεται)?Οταν λες ειμαστε στους τυχερους,εννοεις οσους γεννηθηκαν και μεγαλωσαν 80ς-90ς που ερρεε το χρημα ή οσους ζησανε και κατοχη το 40(με λουκουλεια γευματα)?Ναι,ενας τεμπελχανας εδω μπορει να βολευτηκε σε μια δ/υ και να εβγαλε μια μικρη περιουσια και ενα παιδακι στην Κινα να δουλευει 12ωρα για 1 ευρω.Υποκριτες ειμαστε και σε καθε τραγικο γεγονος που το παιζουμε συγκλονισμενοι,αυτο δεν σημαινει οτι καποιοι δεν βιωνουν τον πονο.:confused::confused::confused:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.758
Κριτικές
30
Like
20.024
Πόντοι
8.746
Tυπε πιστευεις οτι ειναι τοσο αλυτο το θεμα σιτισης (γενικα,οχι μονο της Αφρικης)?
ναι είναι, όχι επειδή δεν υπάρχει τροφή αλλά γιατί αν ανέβει το επίπεδό τους θα πέσει το δικό μας
Οταν λες δεν βλεπεις εγκλημα,εννοεις οτι δεν υπαρχουν υποκινουμενες κουπ ντετατ σε τετοιες χωρες(με οτι αυτο συνεπαγεται)?
δε βλέπω έγκλημα γιατι πάντα και παντού έτσι λειτουργούσε.
κι αυτοί το ίδιο θα έκαναν με μας. Πιριοντ...
Οταν λες ειμαστε στους τυχερους,εννοεις οσους γεννηθηκαν και μεγαλωσαν 80ς-90ς που ερρεε το χρημα ή οσους ζησανε και κατοχη το 40(με λουκουλεια γευματα)?
άσχετο για χιλιους λόγους. Συγκριση βππ? Απο που κι ως που?
Ναι,ενας τεμπελχανας εδω μπορει να βολευτηκε σε μια δ/υ και να εβγαλε μια μικρη περιουσια και ενα παιδακι στην Κινα να δουλευει 12ωρα για 1 ευρω.Υποκριτες ειμαστε και σε καθε τραγικο γεγονος που το παιζουμε συγκλονισμενοι,αυτο δεν σημαινει οτι καποιοι δεν βιωνουν τον πονο.:confused::confused::confused:
Είπε κανεις ότι δε βιώνουν κάποιοι πόκο?
Πάλι άσχετο...
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
807
Like
1.335
Πόντοι
206
Έχω αυτά που έβγαλα πέρυσι στη σεζόν αλλά τα θέλω για το στρατό ( κλαψ ) και ότι βγάλω φέτος θα το φάω μετά.
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.999
Like
18.364
Πόντοι
3.656
ναι είναι, όχι επειδή δεν υπάρχει τροφή αλλά γιατί αν ανέβει το επίπεδό τους θα πέσει το δικό μας

δε βλέπω έγκλημα γιατι πάντα και παντού έτσι λειτουργούσε.
κι αυτοί το ίδιο θα έκαναν με μας. Πιριοντ...

άσχετο για χιλιους λόγους. Συγκριση βππ? Απο που κι ως που?

Είπε κανεις ότι δε βιώνουν κάποιοι πόκο?
Πάλι άσχετο...
Tα ασχετα που λες συνετλεσαν να φτασεις στην σημερινη κατασταση.Δηλαδη επειδη κατι λειτουργουσε ετσι σημαινει οτι γινεται ξαφνικα και νορμα?Ναι,αν δεν υπηρχε φτωχεια κανεις δεν θα χρειαζοταν να δουλεψει(οταν λες θα πεσει το δικο μας επιπεδο εννοεις λογικα το βιοτικο):confused::confused::confused:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.395
Like
10.932
Πόντοι
3.556
Έχω αυτά που έβγαλα πέρυσι στη σεζόν αλλά τα θέλω για το στρατό ( κλαψ ) και ότι βγάλω φέτος θα το φάω μετά.

Πως παει η νεα δουλεια τυπε; Θυμαμαι που ειχες αγωνια πριν πας
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
Οι άντρες που μέσα τους είναι άντρες ,ναι .
Όσοι έχουν γυναικεία ψυχοσύνθεση με ανασφάλεια ,κάνουν αυτό που είπα.
Εγώ μιλάω για άντρες που είναι μέσα τους άντρες όμως όχι για τους φλώρους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Εγώ μιλάω για άντρες που είναι μέσα τους άντρες όμως όχι για τους φλώρους.
Αυτοί θα μείνουν μόνοι...μόνο ανασφαλείς ,γυναικωτοι και ναυάγια θα βρίσκουν γυναίκες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Δε είναι απόλυτο αυτό που λες ρε φίλε.
Ριξε μια ματιά γύρω σου όταν βγαίνεις έξω και πες μου τι βλέπεις ..μην κοιτάς μόνο το κινητό σου..λίγα είναι τα ωραία ζευγάρια.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
983
Κριτικές
13
Like
1.532
Πόντοι
496
Τύπε υπάρχουν προβλέψεις ότι θα πάει €5000 η λίρα.

Πάω στοίχημα ότι αν σου έλεγε κάποιος το 2002 να αγοράσεις στα €74 επειδή θα έφτανε €600 το 2024, δεν θα τον πίστευες.
το 2002 με 74 ευρω εβαζες πανω απο 100 λιτρα ΒΕΝΖΙΝΗΣ. το 2024 ποσα πληρωνεις για 100 λιτρα βενζινης?
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
983
Κριτικές
13
Like
1.532
Πόντοι
496
Συμφωνώ...

αλλά εξαρτάται και ποιος θα ρωτήσεις...στην ευρώπη είναι τρομοκρατική ενέργεια να ανατινάξεις ένα νοσοκομείο....στην γάζα είναι ''στρατιωτική επιχείρηση''

στην ευρώπη απαγορεύονται τα βασανιστήρια σε κάτι στρατόπεδα λέγονται ''επαυξημένη ανάκριση''

η ανθρώπινη ζωή δεν έχει την ίδια αξία στη γειτονιά μας από τις άλλες πιο μακρυνές γειτονιές. Το πρόβλημα είναι ότι εμείς ενεργά και με κινήσεις μας...τους κρατάμε στην κατάσταση του να υποφέρουν για να ζούμε εμείς καλύτερα.

Δεν είπα να κλάψεις...αλλά να αναγνωρίσουμε το τι γίνετε.

Οπότε αν ρωτήσεις έναν από αυτούς θα σε θεωρεί πραγματικά εγκληματία...όπως θεωρείς εσύ τους ''μάρτυρες'' που ανατινάζονται...αφού πρώτα έχασαν τα πάντα συνήθως.

Δεν βγαίνει άκρη βέβαια...απλά ας συμφωνήσουμε ότι δεν είμαστε και αθώα θύματα της ελιτ.
α οκ σε πεισανε οτι εσυ φταις που ζουνε αυτοι ετσι οπως ζουνε...

τυπε στην αφρικη δε θα ειχαν ποτε νερο ειτε ημασταν ειτε δεν ημασταν...

οι ζωες των μουσουλμανων αξιζουν λιγοτερο απο καθε ζωη (για να μην πω τριχα) οποιουδηποτε πολιτη του δυτικου κοσμου...

για αυτο και "θυσιαζονται"

αλλα αν τους δωσεις μπουλο να πανε πισω στις χωρες τους δε θελουν. θελουν να κανουν τις χωρες μας σαν τα μουτρα τους (εκει που ζουσαν πριν δηλαδη ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΦΥΓΑΝΕ)

σαν τους μουσουλμανους σημερα που λενε φακ αμερικα και τους λεει η αμερικη αφου λες φακ αμερικα τι στον μπουτσο θες εσυ? μπουλο!!!
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
807
Like
1.335
Πόντοι
206

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
1
Like
4.520
Πόντοι
456
Απο το 2010 και μετα αντιληφθηκα το μπουρδελο που γεννηθηκα,εφυγα εκτος του,επανηλθα για τους δικους μου λογους και ειμαι πανω απο βεβαιος πως δεν θα ειμαι εδω στο μελλον.

Στο μεσοδιαστημα,αυτο που διανυουμε,δεν με απασχολει τιποτα διοτι σ ενα μπουρδελο μονο να γαμησεις καλα σε νοιαζει,ουτε καθαριοτητες ουτε τιποτα,αν σ ενοιαζαν θα πηγαινες σε City Tour πχ
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
Ριξε μια ματιά γύρω σου όταν βγαίνεις έξω και πες μου τι βλέπεις ..μην κοιτάς μόνο το κινητό σου..λίγα είναι τα ωραία ζευγάρια.
Συμφωνώ αγάπη δε υπάρχει αλλά βλέπω και μερικούς άντρες που πραγματικά αγαπάνε τη γυναίκα τους άνευ συμφέροντος λίγοι βέβαια πλέον.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Συμφωνώ αγάπη δε υπάρχει αλλά βλέπω και μερικούς άντρες που πραγματικά αγαπάνε τη γυναίκα τους άνευ συμφέροντος λίγοι βέβαια πλέον.
Στα λόγια μου έρχεσαι...
Και αυτοί οι λίγοι είναι συμμαθητές,γείτονες κτλ...μόνο μέσω κύκλου γίνεται δουλειά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.119
Κριτικές
62
Like
40.649
Πόντοι
8.530
Όχι όσο χάλια νόμιζα , το δωμάτιο παλεύετε , η δουλειά νταξ κλασσικά , το φαι τρώγεται.
Μένεις με άλλους πέντε και μυριζετε ο ένας τα κλανιδια του άλλου η έχετε λίγη άνεση χώρου;
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
Στα λόγια μου έρχεσαι...
Και αυτοί οι λίγοι είναι συμμαθητές,γείτονες κτλ...μόνο μέσω κύκλου γίνεται δουλειά.
Δε ξέρω αν ήταν με κύκλο ή όχι αλλά ξέρω ότι κάποιοι άντρες υπάρχουν τώρα γυναίκες καμία όλες θέλουν να δούλευες να βγάζεις λεφτά αλλιώς δε σε πλησιάζουν ενώ τους άντρες δε τους νοιάζει η γυναίκες να δουλεύει να βγάζει λεφτά το μόνο που νοιάζει τους άντρες είναι μια γυναίκα να έχει εμφάνηση αν και με τους Έλληνες που πάνε με πατσαβουρες πλέον και το στάνταρ της εμφάνησης το προσπερνάνε,γυναίκα να είναι και ότι να ναι και χοντρη να είναι και να μη δουλεύει θα πάνε μαζί της ενώ άντρας χοντρός και άνεργος δε βρίσκει με τίποτα γυναίκα αλλά δε έχεις άδικο λόγω συμφέροντος πάνε με τις γυναίκες οι περισσότεροι άντρες(όχι όλοι έχει και κάποιους αληθινούς που ερωτεύονται χωρίς συμφέροντα) για να ικανοποιήσουν το πουλί τους γιατί είναι φλωροι και κωλονουν να πούνε όχι δε σας θέλουμε και θα πάμε σε μπουρδέλα καλά λες ότι έχουν υποτακτική γυναικεία ψυχολογία.Αντρες πραγματικοί που αγαπάνε πραγματικά χωρίς συμφέρον υπάρχουν βέβαια αλλά πολύ λίγοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom