Νέα

Πολωνική-Ρωσική disco (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fffanatic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Δε γινεται.......
θα εχει σιγουρα γυναικοπαρεες δε μπορει να ειναι ολες πιασμενες..........
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Εγώ μαζί σου είμαι λεβέντη μου -συμφωνώ.
Τα Ρωσοπολωνέζ συμφωνούν?

Οι πολωνοι ησυχοι φαινονται.

Οι Ρωσοποντ για να κανουν τετοιες μαλακιες πρεπει να εχουν πειραγμενη βιδα στον εγκεφαλο.

Δε θα την πεσεις σε πιασμενη........

Εμεις ελευθερες ψαχνουμε......
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Καθημερινες ισως υπαρχουν περισσοτερες πιθανοτητες να βρεις ελευθερες........
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Στης μιχαηλ βοδα παντως το βραδυ γινεται της κολασεως.

εχει ερθει αστυνομια ουκο λιγες φορες γιατι επεφτε ξυλο.

αν και απο μουνια δεν ειδα κατι το ιδιαιτερο. :dunno:
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Mια γενικη παρατηρηση/απορια.

Δηλαδη ακομα και αυτες οι λιγοστες πολωνες/Ρωσσιδες που υπαρχουν στην Αθηνα με συμπατριωτες τους καταληγουν.

Οποτε αρχιδια!

Και στο δρομο δεν εχετε δει πολλες φορες Ρωσσικο-Πολωνικο μουνι με χλεμπουρα 'Ρωσσοποντιο' κλπ............?

Μου φαινεται μονο με τους δικους τους συναναστρεφονται.

Ας μας πει και ο Δημητρακης τη γνωμη του.









 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Στης μιχαηλ βοδα παντως το βραδυ γινεται της κολασεως.

εχει ερθει αστυνομια ουκο λιγες φορες γιατι επεφτε ξυλο.

αν και απο μουνια δεν ειδα κατι το ιδιαιτερο. :dunno:
τυπε οπου μπλεκονται πολωνοι και ποτο παντα πεφτει ξυλο και ερχεται η αστυνομια :2funny:
οσοι θυμουται το παλιο ακροπολ η πολωνιαν στην λιοσιων καταλαβαινουν ;)
 

Επισκέπτης
Δε ξέρω για τους ρωσοποντ αλλά οι γυναίκες ρωσοποντ είναι πολύ εκφυλάρες...Είχα ένα μιλφάκι που :knockinb:...Πρώτη φορά που βγήκαμε μέσα στη καφετέρια μου πετάει έξω ρογίτσα και μου λέει γλύφε... :boobies: Είμασταν λίγο απομωνομένα βέβαια..και μετά από λίγο μου βάζε χέρι μέσα στο παντελόνι..Σε μια φάση μου λέει έχω περιέργεια πως γαμ@ας..πάμε ξενοδοχείο.. :fuck2:Δε ξέρω αν σας έχει ξανατύχει εμένα πάντως όχι...Και στο σεξ τίγρης....τα κανε όλα... :pipa1: :2on1: :fuck1:

Φίλε μη περιμένεις να βρεις Ρωσίδα εδώ...απ τη πηγή μόνο..και αν τη φέρεις Ελλάδα να προσέχεις τις κακές παρέες...όχι με ελλεηνίδες και χαλασμένες Ρωσίδες...

Mια γενικη παρατηρηση/απορια.

Δηλαδη ακομα και αυτες οι λιγοστες πολωνες/Ρωσσιδες που υπαρχουν στην Αθηνα με συμπατριωτες τους καταληγουν.

Οποτε αρχιδια!

Και στο δρομο δεν εχετε δει πολλες φορες Ρωσσικο-Πολωνικο μουνι με χλεμπουρα 'Ρωσσοποντιο' κλπ............?

Μου φαινεται μονο με τους δικους τους συναναστρεφονται.

Ας μας πει και ο Δημητρακης τη γνωμη του.
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
εχω παει σε τετοιες ντισκο κ μαλιστα σε μια μεγαλη που εχει επι της λιοσιων που λεγεται IVO...σ'αυτα τα μαγαζια καταρχας αν πας εισαι σαν τη μυγα μεσα στο γαλα...δεν υπαρχει κινδυνος για τσαμπουκα ακομα κ αν την πεσεις αρκει η γκομενα να μη συνοδευεται η μην γινεις πιεστικος....το προβλημα εκει μεσα ειναι οτι οι περισσοτεροι γνωριζονται,ειναι κατι σαν κλικα...οποτε εισαι ο ασχετος της παρεας...το πολυ πολυ να φας τα φραγκα σου στα κερασματα κ οταν ζητησεις να συνεχισετε αλλου η να παρεις καποιο τηλεφωνο κατα πασα πιθανοτητα θα λαβεις απαντηση τυπου ελλεεινιδας...κ ειναι λογικο,οταν οι ξενες ειναι ενημερωμενες για την αγαμησια που υπαρχει στην ελλαδα,οποτε το παιζουν πολλες απο αυτες δυσκολες κ υιοθετουν συμπεριφορα ελλεεινιδας...ισωσ σκεφτονται αφου οι ντοπιες το παιζουν γιατι να μην το παιξω κ γω απο το να το δωσω αμεσως...με λιγα λογια στην ελλαδα μεχρι κ οι ξενες που ζουν εδω χαλανε...κ δεν αναφερομαι στις στρηπτιζουδες,αλλα στις καθημερινες εργαζομενες ξενες
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Δε ξέρω για τους ρωσοποντ αλλά οι γυναίκες ρωσοποντ είναι πολύ εκφυλάρες...Είχα ένα μιλφάκι που :knockinb:...Πρώτη φορά που βγήκαμε μέσα στη καφετέρια μου πετάει έξω ρογίτσα και μου λέει γλύφε... :boobies: Είμασταν λίγο απομωνομένα βέβαια..και μετά από λίγο μου βάζε χέρι μέσα στο παντελόνι..Σε μια φάση μου λέει έχω περιέργεια πως γαμ@ας..πάμε ξενοδοχείο.. :fuck2:Δε ξέρω αν σας έχει ξανατύχει εμένα πάντως όχι...Και στο σεξ τίγρης....τα κανε όλα... :pipa1: :2on1: :fuck1:

Φίλε μη περιμένεις να βρεις Ρωσίδα εδώ...απ τη πηγή μόνο..και αν τη φέρεις Ελλάδα να προσέχεις τις κακές παρέες...όχι με ελλεηνίδες και χαλασμένες Ρωσίδες...

Ωραια ιστορια...
Εδω εγινε?

Για το τελευταιο που λες,εννοειται.....



 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Δε ξέρω για τους ρωσοποντ αλλά οι γυναίκες ρωσοποντ είναι πολύ εκφυλάρες...Είχα ένα μιλφάκι που :knockinb:...Πρώτη φορά που βγήκαμε μέσα στη καφετέρια μου πετάει έξω ρογίτσα και μου λέει γλύφε... :boobies: Είμασταν λίγο απομωνομένα βέβαια..και μετά από λίγο μου βάζε χέρι μέσα στο παντελόνι..Σε μια φάση μου λέει έχω περιέργεια πως γαμ@ας..πάμε ξενοδοχείο.. :fuck2:Δε ξέρω αν σας έχει ξανατύχει εμένα πάντως όχι...Και στο σεξ τίγρης....τα κανε όλα... :pipa1: :2on1: :fuck1:

Φίλε μη περιμένεις να βρεις Ρωσίδα εδώ...απ τη πηγή μόνο..και αν τη φέρεις Ελλάδα να προσέχεις τις κακές παρέες...όχι με ελλεηνίδες και χαλασμένες Ρωσίδες...
ρε τυπε δεν εχουν μυτες σαν μπουγατσομαχαιρα ομως? :2funny:
 

Συνημμένα

  • gonzo.jpg
    gonzo.jpg
    12,4 KB · Εμφανίσεις: 19

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom