Νέα

Πολωνική-Ρωσική disco (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fffanatic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά πήγε κανείς χτες βράδυ στη disco της Μιχαήλ Βόδα? Έχει κανείς να αναφέρει κανά συμβάν?    :think:
 

Oscar

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Πολωνικη ?πηγαιντε στο Space ολη η πιατσα με οσους μιλουν Ρωσσικα ασε που ειναι κ γαμω τα Clubakia ειναι τζετ σε ολα. και Φτηνα  περνεις μπουκαλι με ενα σορω πραγματα στο τραπεζακι.
Εχω δει πολλη πραγματια εκει.
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Γραφτηκαν πολλες παπαρολογιες σε αυτο το θεμα, εχω παει πολλες φορες με 2 κολλητους στο space στα κτελ, στη πολωνικη στη λιοσιων και στο aligar το ρωσικο στο πειραια. Μια χαρα μαγαζια ειναι ολα, φασαριες δεν ειδα ποτε.

Τωρα αμα γυρευεις τσαμπουκαδες και στο Balux και στο Ακρωτηρι να πας και να την πεσεις σε γκομενα αλλου, παλι ξυλο θα φας.

Οσο για τα μουνια, οποιος δε μπορει να σταυρωσει γκομενα σε κανονικα μπαρο-κλαμπα, μην περιμενει οτι θα βρει εκει,
αυτος φταει οχι τα μαγαζια ουτε οι γυναικες (βλεπε Θεμα "Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;"),
παιζουνε παντως πολλες μουναρες ρωσιδες, κυριως στο space που ειναι μεγαλο μαγαζι.

ΥΓ. μου εκανε πολυ εντυπωση οτι στη space πανε πολλοι ρωσοποντιοι κατα τις 4 το πρωι βαζει ποντιακα και σηκωνεται στη πιστα σχεδον ολο το μαγαζι και χορευουνε αψογα ποντιακους χορους!

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ΥΓ. μου εκανε πολυ εντυπωση οτι στη space πανε πολλοι ρωσοποντοι κατα τις 4 το πρωι βαζει ποντιακα και σηκωνεται στη πιστα σχεδον ολο το μαγαζι και χορευουνε αψογα ποντιακους χορους!
οι ρωσσοποντικες ειναι η αδυναμια του παμμεγιστου τυπου αρκανς
:2funny:
 

Επισκέπτης
Γραφτηκαν πολλες παπαρολογιες σε αυτο το θεμα, εχω παει πολλες φορες με 2 κολλητους στο space στα κτελ, στη πολωνικη στη λιοσιων και στο aligar το ρωσικο στο πειραια. Μια χαρα μαγαζια ειναι ολα, φασαριες δεν ειδα ποτε.

Τωρα αμα γυρευεις τσαμπουκαδες και στο Balux και στο Ακρωτηρι να πας και να την πεσεις σε γκομενα αλλου, παλι ξυλο θα φας.

Οσο για τα μουνια, οποιος δε μπορει να σταυρωσει γκομενα σε κανονικα μπαρο-κλαμπα, μην περιμενει οτι θα βρει εκει,
αυτος φταει οχι τα μαγαζια ουτε οι γυναικες (βλεπε Θεμα "Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;"),
παιζουνε παντως πολλες μουναρες ρωσιδες, κυριως στο space που ειναι μεγαλο μαγαζι.

ΥΓ. μου εκανε πολυ εντυπωση οτι στη space πανε πολλοι ρωσοποντιοι κατα τις 4 το πρωι βαζει ποντιακα και σηκωνεται στη πιστα σχεδον ολο το μαγαζι και χορευουνε αψογα ποντιακους χορους!

Φίλε το space στις τρεις γέφυρες ειναι; Στο Πειραιά το Aligar άλλο είναι απ το Ρουλέτα; Διέθυνση ξέρεις;
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Φίλε το space στις τρεις γέφυρες ειναι; Στο Πειραιά το Aligar άλλο είναι απ το Ρουλέτα; Διέθυνση ξέρεις;
Το space ειναι στο ποταμι, 200 μετρα παραπανω απο τα ΚΤΕΛ, το aligar ειναι στην αρχη της Πειραως και ειναι καινουργιο, ανοιξε το περασμενο χειμωνα, το ρουλετα ειναι αλλο.
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
η ρουλετκα παλια ηταν οι λευκες νυχτες (Bely Nochii) τοτε τι το καιγαν, τι βαζανε βομβα, τι πιστολιδι και ξυλο δε λεγεται.
τωρα το εχει σχεδον το ιδιο αφεντικο και εχουν ηρεμησει τα πραγματα, εκτος κ αν καρφωσεις γκομενα που εχει γυαλισει αλλουνου.

καλο ειναι οταν βολευτειτε να  κοιταξετε με τροπο ποιοι καρφωνουν ποιες και επισης να εχετε κανα φιλο ρωσο, ποντιο ή ρωσοποντιο και κατα προτιμηση απο καλλιθεα μερια.

αλλα μεινετε μακρια απο μπλεξιματα και τετοια με ποντιους και ρωσους. και αν τυχει τοτε καντε την με ελαφρα γτ ειναι πολυ χαλια τα πραματα

Meteorit και Ruletka ειναι τζιτζι και μια χαρα οπως και η Metelitsa (SPACE) στην κηφισου 100

και τελος παλικαρια και συναγωνιστες ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΡΩΣΙΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16

Επισκέπτης
η ρουλετκα παλια ηταν οι λευκες νυχτες (Bely Nochii) τοτε τι το καιγαν, τι βαζανε βομβα, τι πιστολιδι και ξυλο δε λεγεται.
τωρα το εχει σχεδον το ιδιο αφεντικο και εχουν ηρεμησει τα πραγματα, εκτος κ αν καρφωσεις γκομενα που εχει γυαλισει αλλουνου.

καλο ειναι οταν βολευτειτε να  κοιταξετε με τροπο ποιοι καρφωνουν ποιες και επισης να εχετε κανα φιλο ρωσο, ποντιο ή ρωσοποντιο και κατα προτιμηση απο καλλιθεα μερια.

αλλα μεινετε μακρια απο μπλεξιματα και τετοια με ποντιους και ρωσους. και αν τυχει τοτε καντε την με ελαφρα γτ ειναι πολυ χαλια τα πραματα


Meteorit και Ruletka ειναι τζιτζι και μια χαρα οπως και η Metelitsa (SPACE) στην κηφισου 100

και τελος παλικαρια και συναγωνιστες ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΡΩΣΙΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ!!!!!!!!!!!!!

Αν είναι έτσι όπως τα λές τότε στη Ρουλέτκα παίζεις Ρώσικη Ρουλέτα...
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Λογικα τα μαγαζια που ειναι στο κεντρο θα μαζευουν περισσοτερα μουνια γιατι ειναι και πιο ευκολη η προσβαση.
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Δλδ εχουμε.

Πολωνικo club-Μιχαήλ Βόδα

Mv club-Άγιος Παντελεήμονας

Rωσικη ρουλετα-πειραιαs

METEORIT Ρώσικη disco-Σύνταγμα Νίκης 11

ALIGAR -αρχη Πειραως

SPACE-200 μετρα παραπανω απο τα ΚΤΕΛ

αλλη Πολωνικη-λιοσιων    ?*?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Δλδ εχουμε.

Πολωνικo club-Μιχαήλ Βόδα

Mv club-Άγιος Παντελεήμονας

Rωσικη ρουλετα-πειραιαs

METEORIT Ρώσικη disco-Σύνταγμα Νίκης 11

ALIGAR -αρχη Πειραως

SPACE-200 μετρα παραπανω απο τα ΚΤΕΛ

[glow=red,2,300]αλλη Πολωνικη-λιοσιων    [/glow] ?*?
λιοσιων και ηπειρου
αλλαζει συνεχεια ονομασια
ειναι το παλιο ακροπολ η πολονιαν
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Oποτε ο στοχος εντοπιστηκε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom