Νέα

Πολωνική-Ρωσική disco (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fffanatic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σήμερα είχα πληροφόρηση από Ρωσιδάκι που δουλεύει σε μασατζίδικο που πηγαίνω. Τη ρώτησα για τα ρώσικα κλαμπάκια και μου είπε ότι καλά είναι αυτά στο Πειραιά το νέο  Αλιγκάρχ (Ολιγάρχης) στη Πειραιώς και το Ρουλέτκα. Μου πε οτι το Μετεορίτ είναι μικρό και γίνεται το αδιαχώρητο. Τη ρώτησα αν γίνονται φασαρίες και μου πε όχι εκτός και αν τη πέφτεις σε γκόμενα άλλου...Χτες μου πε ότι είχαν πάει με μια άλλη στο Αλιγκάρχ και τους την έπεσε ένας Ελληνας τις κέρναγε σφηνάκια...παρόλα αυτά τηλ δεν του δώσαν :P Οπότε προσέχτε τα κεράσματα γιατί τα Ρωσίδια πινουν σαν νεροφίδες... :cheesy: και μπορεί να μείνετε με τον υπερνομάρχη στο χέρι.. :grin: Το επόμενο σκ θα πάω σε κάποιο απ αυτά και θα χετε λαιβ ανταπόκριση... :rolleyes:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
η ρουλετκα παλια ηταν οι λευκες νυχτες (Bely Nochii) τοτε τι το καιγαν, τι βαζανε βομβα, τι πιστολιδι και ξυλο δε λεγεται.
τωρα το εχει σχεδον το ιδιο αφεντικο και εχουν ηρεμησει τα πραγματα, εκτος κ αν καρφωσεις γκομενα που εχει γυαλισει αλλουνου.

καλο ειναι οταν βολευτειτε να  κοιταξετε με τροπο ποιοι καρφωνουν ποιες και επισης να εχετε κανα φιλο ρωσο, ποντιο ή ρωσοποντιο και κατα προτιμηση απο καλλιθεα μερια.

αλλα μεινετε μακρια απο μπλεξιματα και τετοια με ποντιους και ρωσους. και αν τυχει τοτε καντε την με ελαφρα γτ ειναι πολυ χαλια τα πραματα

Meteorit και Ruletka ειναι τζιτζι και μια χαρα οπως και η Metelitsa (SPACE) στην κηφισου 100

και τελος παλικαρια και συναγωνιστες ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΡΩΣΙΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ!!!!!!!!!!!!!
καταρχην οι Ντισκο δεν ειναι καθαρα Ρωσσικες αλλα των Ρωσσοποντιων.οι Ρωσσοι τους βαζουν στην ιδια κατηγορια με τους Καυκασιους (επωνομαζομενοι ХАЧИКИ).σιγουρα στο Μενιδι καλητερα να αποφυγει κανεις τετοιες ντισκο.---οσο για της Πολωνικες.οι Πολωνοι ειναι θα ελεγα πολυ κλειστος λαος.αν δεν ξερεις τη γλωσσα τους ειναι πολυ δυσκολο να σε δεχτουν.στις ντισκο των Πολωνων το πιθανοτερο ειναι να ειναι κανεις μονος του και να μην κανει τιποτα.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Αλλη μια πολωνεζικη ντισκο ειναι και η YVO στη λιοσιων κοντα στη πλ Βαθης.Δεν ξερω αν ειναι ακομα ανοικτη αλλα θα μαθω και θα ενημερωσω.Η ντισκο στην Ηπειρου εχει κλεισει και εχει ανοιξει πολλες φορες λογω αγριων ξυλοδαρμων και μαχαιροματων
μεταξυ των θαμονων κυριως των ρωσσοποντιων.Δεν συμφωνω με τον δημητρακη οτι οι πολωνοιειναι κλειστος λαος και οτι αν δεν ξερεις τη γλωσσα τους δεν σου μιλανε.Αν δεν μιλανε αγγλικα η ελληνικα πως θα συννενοηθεις;Προσωπικες εμπειριες με κανουν να πιστευω το αντιθετο αφου και με πολωνους εχω δουλεψει πολλα χρονια και με πολωνη ειχα σχεση....
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Ρε πού κατάντησε ο Έλληνας! Μάγκες σας διαβάζουν οι Ρωσοπόντιοι και τα Πολωνέζ και ρίχνουν πολυ    :2funny:  Τίγκα είναι το μουνί στα clubs τώρα το καλοκαίρι και στην Αθήνα και στα νησιά. Πάτε εκεί να βρείτε κανά μουνάκι. Ξέρω ξέρω, τώρα θα μου πουν οι άλλοι μα τι να τις κάνουμε αυτές τις Ελλεεινίδες και τα λοιπά. Πάντως να δώσω μία συμβουλή: μη φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Ρε πού κατάντησε ο Έλληνας! Μάγκες σας διαβάζουν οι Ρωσοπόντιοι και τα Πολωνέζ και ρίχνουν πολυ    :2funny:   Τίγκα είναι το μουνί στα clubs τώρα το καλοκαίρι και στην Αθήνα και στα νησιά. Πάτε εκεί να βρείτε κανά μουνάκι. Ξέρω ξέρω, τώρα θα μου πουν οι άλλοι μα τι να τις κάνουμε αυτές τις Ελλεεινίδες και τα λοιπά. Πάντως να δώσω μία συμβουλή: μη φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν

Τα μονα λιγα μουνια που τα εχασαν οι αλλοι και τα βρηκαμε εμεις...... :P εκει εντοπιζονται. ;)





 

giochios

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ενημερωση.

Σαβατο ημουν στην λιοσιων 64 Νοβα καφε νομιζω ?, ωραια πιπινακια ολα καπαρωμενα.
Ηπειρου 60 μετα, δυο μαγαζια κολλητα διπλα στο παρκινγκ. Στο ενα ειχαν πολωνικη βαφτιση.
Αλκιβιαδου η αλκαμενους 29 δεν ειμαι σιγουρος. Ενα αλλο μπαρακι πμηκα βγηκα, πολυ μεθυσι οι τυποι σερνονταν,
ακρως ανατριχιαστικο ,γκομενες?, μπαζωλες.
Μου ειπαν εχει αλλο ενα ηπειρου 41, θα το τσεκαρω και θα ενημερωσω.
Επισης για καποια πολωνικη ντισκο με το ονομα tango δεν την εντοπισα

 

giochios

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
meteor πηγα ξημερωματα κυριακης, με την φιλη μου η οποια ειναι απο ανατολικα μερια, εξω γινοταν καυγας, ο πορτιερης ηταν απασχολημενος και τρυπωσα.

Για να καταλαβεις το μεγεθος της παρακμης, η δικια μου φοβηθηκε και με εσερνε να φυγουμε, πολυ hrdcore bro plus δεν ειχε ενδιαφερον.
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Για να καταλαβεις το μεγεθος της παρακμης, η δικια μου φοβηθηκε και με εσερνε να φυγουμε, πολυ hrdcore bro plus δεν ειχε ενδιαφερον.


ελπίζω να μην ήταν το πρώτο σας ραντεβού...?  :2funny:
 

Επισκέπτης
Το σάββατο πήγα με ένα φιλαράκι να βρούμε τα Ρώσικα κλαμπάκια..Ξεκινάμε για το Αλιγκάρχ Πειραιώς πηγαίνουμε εκεί που μου χε πει το μασαζοκόριτσο τίποτα...ρωτάμε στα μαγαζιά εκεί κανένας δε το ήξερε...οπότε πάμε στο Λευκές Νύχτες στον Πειραιά...Μπαίνουμε το μαγαζί τίγκα στα Ρωσιδάκια με μίνι φουστίτσες να χορεύουν σε καβλωτικούς ρυθμούς :boobies: σερβιτόρα ξανθό σκυλί.. :tits2: Μουσική Ρώσικα αλλά και αγγλικά, βιντεο γουόλ με Ρώσικα κλιπάκια από μουσικό Ρώσικο κανάλι.. Λοιπόν μάγκες το μαγαζί ενδείκνυται μόνο για οφθαλμόλουτρο... :( Το καμάκι είναι πολύ δύσκολη υπόθεση για δυο λόγους..Ο πρώτος είναι η διαρρύθμισή του. Έχει παντού τραπεζάκια και δεν έχει χώρο να κινηθείς και να προσεγγίσεις τα Ρωσίδια...εκτός και αν πας να τους την πέσεις στη πίστα που χορεύουν.. :P

Στο μπάρ κάθονταν μόνο άντρες.. Ο δεύτερος λόγος είναι ότι απ τη στιγμή που θα μπείτε μέχρι να φύγετε νοιώθετε σαν τη μύγα μες στο γάλα..και σας δείχνουν συνεχώς οι άντρες ότι είστε ανεπιθύμιτοι...Είχε ενα κάρο γεωργιανόφατσες και Ρωσοποντιόφατσες που μας στραβοκοιτάγαν, πέρναγαν και μας σκούνταγαν δήθεν κατα λάθος εκεί που καθόμασταν...και ο μπράβος απ τη στιγμή που μπήκαμε καθόταν απέναντι μας και μας επιτηρούσε.. Τα περισσότερα Ρωσίδια συνοδεύοταν και επειδή χορεύουν συνέχεια δε μπορείς να ξέρεις εύκολα και ποια συνοδεύονται ή οχι..Γενικά εκεί μέσα φαίνονται να ψάχνουν αφορμή να στη πέσουν  :knuppel:...οπότε αν θέλετε να δοκιμάσετε τη τύχη σας στο καμάκι και να μη βρεθείτε σε κάνα παρακείμενο κάδο σκουπιδιών μη το επιχειρήσετε αν δεν είστε καμιά δεκαριά άτομα το λιγότερο...
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Μεγαλη απογοητευση εεεεεε...........

Αν δε γινεται να ξεχωρισεις ποια ειναι ελευθερη (αν ειναι καποια) ΓΑΜΑΤΑ!

Δεν ειναι γραπτο μας μου φαινεται :huh: :huh:

 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Το σάββατο πήγα με ένα φιλαράκι να βρούμε τα Ρώσικα κλαμπάκια..Ξεκινάμε για το Αλιγκάρχ Πειραιώς πηγαίνουμε εκεί που μου χε πει το μασαζοκόριτσο τίποτα...ρωτάμε στα μαγαζιά εκεί κανένας δε το ήξερε...οπότε πάμε στο Λευκές Νύχτες στον Πειραιά...Μπαίνουμε το μαγαζί τίγκα στα Ρωσιδάκια με μίνι φουστίτσες να χορεύουν σε καβλωτικούς ρυθμούς :boobies: σερβιτόρα ξανθό σκυλί.. :tits2: Μουσική Ρώσικα αλλά και αγγλικά, βιντεο γουόλ με Ρώσικα κλιπάκια από μουσικό Ρώσικο κανάλι.. Λοιπόν μάγκες το μαγαζί ενδείκνυται μόνο για οφθαλμόλουτρο... :( Το καμάκι είναι πολύ δύσκολη υπόθεση για δυο λόγους..Ο πρώτος είναι η διαρρύθμισή του. Έχει παντού τραπεζάκια και δεν έχει χώρο να κινηθείς και να προσεγγίσεις τα Ρωσίδια...εκτός και αν πας να τους την πέσεις στη πίστα που χορεύουν.. :P

Στο μπάρ κάθονταν μόνο άντρες.. Ο δεύτερος λόγος είναι ότι απ τη στιγμή που θα μπείτε μέχρι να φύγετε νοιώθετε σαν τη μύγα μες στο γάλα..και σας δείχνουν συνεχώς οι άντρες ότι είστε ανεπιθύμιτοι...Είχε ενα κάρο γεωργιανόφατσες και Ρωσοποντιόφατσες που μας στραβοκοιτάγαν, πέρναγαν και μας σκούνταγαν δήθεν κατα λάθος εκεί που καθόμασταν...και ο μπράβος απ τη στιγμή που μπήκαμε καθόταν απέναντι μας και μας επιτηρούσε.. Τα περισσότερα Ρωσίδια συνοδεύοταν και επειδή χορεύουν συνέχεια δε μπορείς να ξέρεις εύκολα και ποια συνοδεύονται ή οχι..Γενικά εκεί μέσα φαίνονται να ψάχνουν αφορμή να στη πέσουν  :knuppel:...οπότε αν θέλετε να δοκιμάσετε τη τύχη σας στο καμάκι και να μη βρεθείτε σε κάνα παρακείμενο κάδο σκουπιδιών μη το επιχειρήσετε αν δεν είστε καμιά δεκαριά άτομα το λιγότερο...

Ωραια, θα το επισκεφτούμε !
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Το σάββατο πήγα με ένα φιλαράκι να βρούμε τα Ρώσικα κλαμπάκια..Ξεκινάμε για το Αλιγκάρχ Πειραιώς πηγαίνουμε εκεί που μου χε πει το μασαζοκόριτσο τίποτα...ρωτάμε στα μαγαζιά εκεί κανένας δε το ήξερε...οπότε πάμε στο Λευκές Νύχτες στον Πειραιά...Μπαίνουμε το μαγαζί τίγκα στα Ρωσιδάκια με μίνι φουστίτσες να χορεύουν σε καβλωτικούς ρυθμούς :boobies: σερβιτόρα ξανθό σκυλί.. :tits2: Μουσική Ρώσικα αλλά και αγγλικά, βιντεο γουόλ με Ρώσικα κλιπάκια από μουσικό Ρώσικο κανάλι.. Λοιπόν μάγκες το μαγαζί ενδείκνυται μόνο για οφθαλμόλουτρο... :( Το καμάκι είναι πολύ δύσκολη υπόθεση για δυο λόγους..Ο πρώτος είναι η διαρρύθμισή του. Έχει παντού τραπεζάκια και δεν έχει χώρο να κινηθείς και να προσεγγίσεις τα Ρωσίδια...εκτός και αν πας να τους την πέσεις στη πίστα που χορεύουν.. :P

Στο μπάρ κάθονταν μόνο άντρες.. Ο δεύτερος λόγος είναι ότι απ τη στιγμή που θα μπείτε μέχρι να φύγετε νοιώθετε σαν τη μύγα μες στο γάλα..και σας δείχνουν συνεχώς οι άντρες ότι είστε ανεπιθύμιτοι...Είχε ενα κάρο γεωργιανόφατσες και Ρωσοποντιόφατσες που μας στραβοκοιτάγαν, πέρναγαν και μας σκούνταγαν δήθεν κατα λάθος εκεί που καθόμασταν...και ο μπράβος απ τη στιγμή που μπήκαμε καθόταν απέναντι μας και μας επιτηρούσε.. Τα περισσότερα Ρωσίδια συνοδεύοταν και επειδή χορεύουν συνέχεια δε μπορείς να ξέρεις εύκολα και ποια συνοδεύονται ή οχι..Γενικά εκεί μέσα φαίνονται να ψάχνουν αφορμή να στη πέσουν  :knuppel:...οπότε αν θέλετε να δοκιμάσετε τη τύχη σας στο καμάκι και να μη βρεθείτε σε κάνα παρακείμενο κάδο σκουπιδιών μη το επιχειρήσετε αν δεν είστε καμιά δεκαριά άτομα το λιγότερο...
Προσφέρεται για ρομαντικούς δηλαδή  :2funny:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
δεν μαζευομαστε 10-15 ατομα να παμε ολοι μαζι??
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Το σάββατο πήγα με ένα φιλαράκι να βρούμε τα Ρώσικα κλαμπάκια..Ξεκινάμε για το Αλιγκάρχ Πειραιώς πηγαίνουμε εκεί που μου χε πει το μασαζοκόριτσο τίποτα...ρωτάμε στα μαγαζιά εκεί κανένας δε το ήξερε...οπότε πάμε στο Λευκές Νύχτες στον Πειραιά...Μπαίνουμε το μαγαζί τίγκα στα Ρωσιδάκια με μίνι φουστίτσες να χορεύουν σε καβλωτικούς ρυθμούς :boobies: σερβιτόρα ξανθό σκυλί.. :tits2: Μουσική Ρώσικα αλλά και αγγλικά, βιντεο γουόλ με Ρώσικα κλιπάκια από μουσικό Ρώσικο κανάλι.. Λοιπόν μάγκες το μαγαζί ενδείκνυται μόνο για οφθαλμόλουτρο... :( Το καμάκι είναι πολύ δύσκολη υπόθεση για δυο λόγους..Ο πρώτος είναι η διαρρύθμισή του. Έχει παντού τραπεζάκια και δεν έχει χώρο να κινηθείς και να προσεγγίσεις τα Ρωσίδια...εκτός και αν πας να τους την πέσεις στη πίστα που χορεύουν.. :P

Στο μπάρ κάθονταν μόνο άντρες.. Ο δεύτερος λόγος είναι ότι απ τη στιγμή που θα μπείτε μέχρι να φύγετε νοιώθετε σαν τη μύγα μες στο γάλα..και σας δείχνουν συνεχώς οι άντρες ότι είστε ανεπιθύμιτοι...Είχε ενα κάρο γεωργιανόφατσες και Ρωσοποντιόφατσες που μας στραβοκοιτάγαν, πέρναγαν και μας σκούνταγαν δήθεν κατα λάθος εκεί που καθόμασταν...και ο μπράβος απ τη στιγμή που μπήκαμε καθόταν απέναντι μας και μας επιτηρούσε.. Τα περισσότερα Ρωσίδια συνοδεύοταν και επειδή χορεύουν συνέχεια δε μπορείς να ξέρεις εύκολα και ποια συνοδεύονται ή οχι..Γενικά εκεί μέσα φαίνονται να ψάχνουν αφορμή να στη πέσουν  :knuppel:...οπότε αν θέλετε να δοκιμάσετε τη τύχη σας στο καμάκι και να μη βρεθείτε σε κάνα παρακείμενο κάδο σκουπιδιών μη το επιχειρήσετε αν δεν είστε καμιά δεκαριά άτομα το λιγότερο...

Μια παλιά παροιμία λέει : μη φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom