Νέα

BBW - Για λάτρεις των... μεγάλων μεγεθών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sprout
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 465
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Να σε ρωτήσω κάτι?

ΓΙΑΤΙ υπάρχουν τόσα συστήματα αδυνατίσματος (δίαιτες, ινστιτούτα, φάρμακα, συμβουλές, εγχειρήσεις κλπ), και ΔΕΝ υπάρχουν τα αντίστοιχα για πάχυνση?
ΥΠΑΡΧΟΥΝ σταυρο.. ΥΠΑΡΧΟΥΝ !!!!

και ειναι απειρα..

ζαχαροπλαστεια, ψητοπωλεια, σουπερ μαρκετ, εστιατορια κλπ κλπ κλπ κλπ


ΔΕΝ σου φτανουν αυτα ???????????
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
ΥΠΑΡΧΟΥΝ σταυρο.. ΥΠΑΡΧΟΥΝ !!!!

και ειναι απειρα..

ζαχαροπλαστεια, ψητοπωλεια, σουπερ μαρκετ, εστιατορια κλπ κλπ κλπ κλπ


ΔΕΝ σου φτανουν αυτα ???????????
Σωστός Πατερ μου.
Γεμίσαμε απο αυτά.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Αν και έκανα ένα σχόλιο σε ένα παλιό θέμα που είχε τεθεί,για το αν εχουν πάει οι άντρες με άσχημη,ανοίγω ένα νέο θέμα,ρωτώντας,τελικά τι έχετε με τις χοντρες;
Δεν μας αποκαλώ παχουλές γιατί πάλι θα μας κράξετε.
Επιτηδες εφτιαξα τετοιο ψευδώνυμο για να το βλέπετε και να δω πως θα αντιδράσετε.
Ειχατε άσχημη εμπειρία με χοντρή;
Γιατί πήγατε μαζί της;
Δεν ειμαι δικηγόρος των γυναικών αυτών και μην πεταχτει κανένας σας, να μην πω σαν τι.... και με ρωτήσει,δικηγόρος τους εισαι;Κλασική ερώτηση.

Απο περιέργεια έψαχνα να βρω όλες τις ερωτήσεις στο forum σχετικά με παχιές και άσχημες και τα σχόλια για τις χοντρές ήταν απαίσια.
Γιατί;

Με το ζόρι πήγατε μαζί τους;Σας απείλησαν να πάτε μαζι τους;

Πείτε με ωραίο τρόπο το σχόλιό σας,εαν σας αρέσουν ή όχι και μην προχωράτε σε άλλα σχόλια.Θα μου πείτε,ενα forum είναι,οκ,δεκτό και λέτε ό,τι γουστάρετε αλλά τι κερδίζετε;Να γελάσετε με όσα οι ίδιοι γράφετε;

Θα είστε σίγουρα πιο κύριοι έτσι αν δεν μιλούσατε τόσο ασχημα.Προσωπικά και σιγά μην σας απασχολεί,ένιωσα πολύ άσχημα διαβάζοντας τα σχόλιά σας.Ξέρετε γιατί;Διότι,εαν σκεφτώ ότι εδώ μέσα μπαίνουν όλες οι κατηγορίες ανδρών,νέοι,μεγάλοι,ελεύθεροι,παντρεμένοι,ωραίοι,ασχημοι,κύριοι και μη,πάνω κάτω,η εντυπωση που έχουν για τις χοντρές είναι η χειρότερη!!!Οπότε το σίγουρο είναι ότι η πλειοψηφία των ανδρών που θα γνωρίσω θα με κοροιδέψει.Standard...

Μήπως εδώ μέσα βγάζετε τον πραγματικό σας εαυτό που βρίζει ασύστολα κάθε τι που δεν σας αρέσει και έξω είστε κύριοι και gentlemen;

Επαναλαμβάνω,αναφέρομαι σε όσους χρησιμοποιούν πολύ άσχημες λέξεις για τις χοντρές.

Δεν νομίζω να έχω δει σε κανενα site γυναίκες να κοροιδεύουν άντρες χοντρούς ή κοντούς ή με μικρό εργαλείο ή με καλαμάκι ή ή ή

Πιστέψτε με, κι εμείς οι χοντρές και οι αδύνατες και οι θεές εαν δεν είχαμε επίπεδο,θα σχολιάζαμε συνέχεια τι έχουμε δει εως τώρα στο κρεβάτι και αναφέρομαι στα προσόντα των ανδρών.Αλλά δεν λέμε.Διότι εαν περάσουμε καλά,αυτό μας μένει και δεν θυμόμαστε καν εαν τον είχε μικρό ή μεγάλο ή εαν ηταν παχύς ή κοντός.

Αυτά.

Υ.Γ. Δεν επιτιθεμαι σε κανέναν.Απλά κάνω κι εγώ το σχόλιό μου
Χοντρη μου,σου απαντω αν και δεν απυθυνεσαι σε μενα διοτι εγω ΔΕ βριζω τις χοντρες...απλα φροντιζω να τις κραταω σε αποσταση...ασφαλειας,μονο και μονο επειδη ΕΓΩ δε γουσταρω γυναικες με πολλα παραπανω κιλα...Και η πλειοψηφια των ανδρων κατα την ταπεινη μου γνωμη ΔΕΝ ελκυεται απο μια γυναικα υπερβαρη...Ρατσισμος?Ναι,αν θεωρησεις οτι ολοι εχουν δικαιωμα στον ερωτα...δυστυχως η φυση ειναι σκληρη...για να προωθησει την αναπαραγωγη κατα τον καλυτερο τροπο αλλα και γιατι δεν υπαρχουν απειρα διαθεσιμοι ερωτικοι συντροφοι ΚΑΠΟΙΟΙ αναγκαστικα μενουν στο περιθωριο...ειτε αυτοι εχουν ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ παραπανω,ειτε γιατι εχουν ΜΙΚΡΗ ΨΩΛΗ,ειναι ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΟΙ,ειναι διανοητικα υπολειπομενοι,και ενα σωρο αλλα 'ξεχωριστα' χαρακτηριστικα...Τελοσπαντων αυτο που εγω θα σε συμβουλευα ειναι να χασεις κιλα καταρχην για λογους υγειας κατι που σημαινει πως δε χρειαζεται να πεσεις με τα μουτρα σε εξαντλητικες διαιτες...Τελος για ο,τι εγραψα υπαρχουν εξαιρεσεις....δηλαδη η φυση ΕΙΝΑΙ σκληρη,αλλα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις...τι θελω να πω...υπαρχουν ατομα που γουσταρουν ΠΟΛΥ χοντρες,ΠΟΛΥ ψηλες(την ειδα κι αυτη τη διαστροφη εδω μεσα στο σαιτ που καποιος ειναι in love με ενα 2μετρο δεινοσαυρο παιχτρια του βολευ)...Οποτε επιλεγες κι εσυ,αναλογα....Φιλικα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οχι βρε φρεντυ. γιατι να χασει κιλα σωνει και καλα ????
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
οχι βρε φρεντυ. γιατι να χασει κιλα σωνει και καλα ????
Βασικα για την υγεια της πανω απο ολα,αλλα οχι με ρυθμους που καταπιεστικους...δηλ μπορει να προσεξει να βελτιωσει τη διατροφη της να κανει λιγο τρεξιμο,ολα με πολυ ηπιους ρυθμους...και οχι σα ψυχαναγκασμος...Απαραιτητη προσθηκη:Μιλαω εγω που για ενα διαστημα της ζωης μου ημουν....115 κιλα με υψος 1,88!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Βασικα για την υγεια της πανω απο ολα,αλλα οχι με ρυθμους που καταπιεστικους...δηλ μπορει να προσεξει να βελτιωσει τη διατροφη της να κανει λιγο τρεξιμο,ολα με πολυ ηπιους ρυθμους...και οχι σα ψυχαναγκασμος...
οχι ρε συ. μπορει να την βρισκει ετσι. οι αλλες τη βρισκουν με το να ειναι 28 κιλα μαζι με τα παπουτσια..
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Να ξαναγραψω και παλι γιατι το ακανα προσθηκη στην προηγουμεη παραθεση μου οτι ημουν 115 κιλος και 1,88 υψος...ειχα μεγαλη δυσκολια να κανω πραγματα που παλια τα εκανα ανετα
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΠΟΙΟΙ αναγκαστικα μενουν στο περιθωριο...ειτε αυτοι εχουν ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ παραπανω,ειτε γιατι εχουν ΜΙΚΡΗ ΨΩΛΗ,ειναι ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΟΙ,ειναι διανοητικα υπολειπομενοι...

Ενσταση φιλαράκι.Καταρχήν και μικρή σχετικά να την έχει κάποιος άμα ξέρει να γαμάει και τον γουστάρει η γκόμενα δεν μπαίνει στο περιθώριο.Εξάλλου οι γκόμενες πριν γαμήθουν μαζί σου δεν ξέρουν και το μέγεθος της ψώλης σου.Βέβαια παίζει ρόλο εντυπωσιασμού αλλά πρακτικά στο γαμήσι δεν έχει καμιά διαφορά.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
οχι ρε συ. μπορει να την βρισκει ετσι. οι αλλες τη βρισκουν με το να ειναι 28 κιλα μαζι με τα παπουτσια..
Το να ζυγιζεις ΤΟΣΟ λιγο ειναι ΑΚΟΜΗ χειροτερο γαι την υγεια....
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ενσταση φιλαράκι.Καταρχήν και μικρή σχετικά να την έχει κάποιος άμα ξέρει να γαμάει και τον γουστάρει η γκόμενα δεν μπαίνει στο περιθώριο.Εξάλλου οι γκόμενες πριν γαμήθουν μαζί σου δεν ξέρουν και το μέγεθος της ψώλης σου.Βέβαια παίζει ρόλο εντυπωσιασμού αλλά πρακτικά στο γαμήσι δεν έχει καμιά διαφορά.
Αν την εχεις μικρη,πρεπει να εχεις και 'μαυρη' ζωνη στο...'γαματε'για νατην ικανοποιησεις επαξια....
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Αν την εχεις μικρη,πρεπει να εχεις και 'μαυρη' ζωνη στο...'γαματε'για νατην ικανοποιησεις επαξια....

Εξαρτάται για πόσο μικρή λες.Άμα μιλάμε για 7 cm πουλί ε ναι.
Ένας πχ όμως με 11-12 cm πουλί μπορεί χωρίς πολλά πολλά να την ικανοποιήσει ειδικά αν έχει βρει και τα "σημεία" της και έχει και κάποια εμπειρία άνετα θα έλεγα.
 

xontrh30

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
11-12cm; Και το νιώθει η γυναίκα μέσα της;;;

 

xontrh30

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχα

Το ξερα ότι θα πεταχτείς πάλι.Πες μου που είδες εσύ την απαίτηση,πες μου
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Κοντή = κομοδίνο

Χοντρή = φώκια

Κοντή + Χοντρή = Περίπτερο

Αυτά.

(Εγώ είμαι κοντός, χοντρός και καραφλός, πείτε με περίπτερο cabrio)
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
11-12cm; Και το νιώθει η γυναίκα μέσα της;;;

χαχα ε όπως εσένα δεν σου κάνει ένα πουλί 11-12 cm και εμάς δεν μας κάνουν οι παχουλές η χοντρές λόγω προτύπων!Χαχα

Γιατί ρε?Ποιο είναι το ιδανικό μέγεθος για εσένα.Εγώ ξέρω πάντως οτί με 12 cm κάνεις δουλεία χωρίς ιδιαίτερο κόπο.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom