Νέα

BBW - Για λάτρεις των... μεγάλων μεγεθών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sprout
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 465
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν εχω προβλημα την γαμάω καλα την χοντρη την γυναικα μου. Μονον εχει τεραστια κοιλια και βαζω μαξιλαρια για να φτασω το μουνι.
γυρναμε και βιντεακια και τα ανεβαζουμε σε ερασιτεχνικο site
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Με όσες χοντρές έχω να παέι έχω να πω μόνο ότι τα δίνουν όλα για όλα!Δεν έχουν αναστολές όπως τα μοντέλα στον δρόμο.Τα καταπίνουν όλα η τα τρώνε στην μάπα χωρις πολλά πολλά!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Τους λείπει κι έτσι τα δίνουν όλα!Εννοείται πως τα πίνουν χαλαρά,δίνουν κώλο,κλπ.Οτι πρέπει έιναι για πρωτάρηδες.Θα μου πείς πως να του σηκωθεί του πρωτάρη με καμμιά τέτοια.Είναι κι αυτό..
:think: :think:
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Τους λείπει κι έτσι τα δίνουν όλα!Εννοείται πως τα πίνουν χαλαρά,δίνουν κώλο,κλπ.Οτι πρέπει έιναι για πρωτάρηδες.Θα μου πείς πως να του σηκωθεί του πρωτάρη με καμμιά τέτοια.Είναι κι αυτό..
:think: :think:

Ε για πρωταρη είναι δύσκολο!Αν όμως έχεις απο πριν κάποιες εμπειρίες αξίζει και με το παραπάνω να πας με αυτές!!!
 

xontrh30

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Αν και έκανα ένα σχόλιο σε ένα παλιό θέμα που είχε τεθεί,για το αν εχουν πάει οι άντρες με άσχημη,ανοίγω ένα νέο θέμα,ρωτώντας,τελικά τι έχετε με τις χοντρες;
Δεν μας αποκαλώ παχουλές γιατί πάλι θα μας κράξετε.
Επιτηδες εφτιαξα τετοιο ψευδώνυμο για να το βλέπετε και να δω πως θα αντιδράσετε.
Ειχατε άσχημη εμπειρία με χοντρή;
Γιατί πήγατε μαζί της;
Δεν ειμαι δικηγόρος των γυναικών αυτών και μην πεταχτει κανένας σας, να μην πω σαν τι.... και με ρωτήσει,δικηγόρος τους εισαι;Κλασική ερώτηση.

Απο περιέργεια έψαχνα να βρω όλες τις ερωτήσεις στο forum σχετικά με παχιές και άσχημες και τα σχόλια για τις χοντρές ήταν απαίσια.
Γιατί;

Με το ζόρι πήγατε μαζί τους;Σας απείλησαν να πάτε μαζι τους;

Πείτε με ωραίο τρόπο το σχόλιό σας,εαν σας αρέσουν ή όχι και μην προχωράτε σε άλλα σχόλια.Θα μου πείτε,ενα forum είναι,οκ,δεκτό και λέτε ό,τι γουστάρετε αλλά τι κερδίζετε;Να γελάσετε με όσα οι ίδιοι γράφετε;

Θα είστε σίγουρα πιο κύριοι έτσι αν δεν μιλούσατε τόσο ασχημα.Προσωπικά και σιγά μην σας απασχολεί,ένιωσα πολύ άσχημα διαβάζοντας τα σχόλιά σας.Ξέρετε γιατί;Διότι,εαν σκεφτώ ότι εδώ μέσα μπαίνουν όλες οι κατηγορίες ανδρών,νέοι,μεγάλοι,ελεύθεροι,παντρεμένοι,ωραίοι,ασχημοι,κύριοι και μη,πάνω κάτω,η εντυπωση που έχουν για τις χοντρές είναι η χειρότερη!!!Οπότε το σίγουρο είναι ότι η πλειοψηφία των ανδρών που θα γνωρίσω θα με κοροιδέψει.Standard...

Μήπως εδώ μέσα βγάζετε τον πραγματικό σας εαυτό που βρίζει ασύστολα κάθε τι που δεν σας αρέσει και έξω είστε κύριοι και gentlemen;

Επαναλαμβάνω,αναφέρομαι σε όσους χρησιμοποιούν πολύ άσχημες λέξεις για τις χοντρές.

Δεν νομίζω να έχω δει σε κανενα site γυναίκες να κοροιδεύουν άντρες χοντρούς ή κοντούς ή με μικρό εργαλείο ή με καλαμάκι ή ή ή

Πιστέψτε με, κι εμείς οι χοντρές και οι αδύνατες και οι θεές εαν δεν είχαμε επίπεδο,θα σχολιάζαμε συνέχεια τι έχουμε δει εως τώρα στο κρεβάτι και αναφέρομαι στα προσόντα των ανδρών.Αλλά δεν λέμε.Διότι εαν περάσουμε καλά,αυτό μας μένει και δεν θυμόμαστε καν εαν τον είχε μικρό ή μεγάλο ή εαν ηταν παχύς ή κοντός.

Αυτά.

Υ.Γ. Δεν επιτιθεμαι σε κανέναν.Απλά κάνω κι εγώ το σχόλιό μου
 

xontrh30

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
...Και τωρα φευγω απο δω μη μου βγει η βρωμα οτι γαμαω χοντρες :boobies: :boobies:

Ε,όχι να σου βγει κι η βρώμα.Ελεος!

Εσύ δηλ είσαι τέλειος σε όλα;Σίγουρα;Για ψάξου καλύτερα,αλλά να πεις με ειλικρίνεια σε τι είσαι τέλειος και σε τι όχι.Αλλά θα μου πεις,σιγά μην παραδεχτεις την αλήθεια...

 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Να σε ρωτήσω κάτι?

ΓΙΑΤΙ υπάρχουν τόσα συστήματα αδυνατίσματος (δίαιτες, ινστιτούτα, φάρμακα, συμβουλές, εγχειρήσεις κλπ), και ΔΕΝ υπάρχουν τα αντίστοιχα για πάχυνση?
 

xontrh30

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Τους λείπει κι έτσι τα δίνουν όλα!Εννοείται πως τα πίνουν χαλαρά,δίνουν κώλο,κλπ.Οτι πρέπει έιναι για πρωτάρηδες.Θα μου πείς πως να του σηκωθεί του πρωτάρη με καμμιά τέτοια.Είναι κι αυτό..
:think: :think:

Υποθέτω εσύ είσαι αρρενωπός, 1.85 85κιλά, μελαχρινός,γοητευτικός,με προσόντα άψογα,σε πάχος(βασικό)μήκος(δεν εννοώ 1μέτρο,αλλά για να μιλάς έτσι σίγουρα έχεις 18cm,ε;Το βρήκα,ε;).
Δεν χρειάζεται να πω άλλα.Για να σχολιάζεις έτσι,είσαι τέλειος.Μπράβο σου πάντως.Εισαι ειλικρινής στα σχόλια σου και παραμένεις και τέλειος σε όλα.Σε τίποτα δεν υστερείς.Ευγε!
 

xontrh30

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Αφού σχολίασα έτσι για αρχή μωρέ,μιας και είμαι καινούργια εδω, ας κάνω κι εγώ την ερώτησή μου στους λάτρεις των BBW.

Αλήθεια,τι σας τραβάει στις γεμάτες γυναίκες;

Κάντε πλήρη περιγραφή κι οι περίεργοι μην πεταχτείτε πάλι και σχολιάσετε κακοπροαιρετα επειδή δεν έχετε κάτι καλύτερο να κάνετε.

Διαβάστε κάτι άλλο,και αφήστε το θέμα αυτό για τους λάτρεις των χοντρών γυναικών και τις χοντρές γυναίκες.

Υπάρχουν τοοοοσα άλλα θέματα να σχολιάστε.

 

Kofala

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Μπορείς να μας εξηγήσεις καλύτερα για ποιό ''επίπεδο'' μιλάς????
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οι χοντρες γυναικες ειναι σεξουαλικες. Μου αρεσουν οι γυναικες με τα τεραστια βυζια και κωλους, πεθαινω για αυτες τις γυναικες τα δινω ολα.

 

xontrh30

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
1.Υπάρχουν πράγματι πολλοι μέθοδοι αδυνατίσματος για δύο λόγους.Πρώτον,το ποσοστό παχυσάρκων(επιστημονικων ιατρικος όρος) εχει αυξηθεί σε μεγάλο βαθμό και δεύτερον,λόγω των νέων προτύπων ομορφιάς,πολυ αδυνατες γυναικες με αλαβάστρινο δέρμα κλπ(δεν υποστηριζω ότι το πρότυπο πρέπει να είναι οι παχιες,οκ;)καθαρά για να τραβήξουν όλες τις κατηγορίες γυναικων.Κοινώς,για λόγους οικονομικούς.Εδώ στην Ερμού,σταματάνε κοπέλες με ιδανικές αναλογίες και τις βρίσκουν ψεγάδια για να κάνουν το τάδε μηχάνημα για να χάσουν πόντους.

2.Οσο για το επίπεδο,εννοώ αυτό που κατάλαβες.Επίπεδο=Αγωγή και Ήθος.Εαν σου αρέσει κάτι,έαν πέρασες καλά,εκτίμησέ το και μην σχολιάσεις άσχημα επειδή τα γενικά πρότυπα θέλουν τις γυναίκες αδύνατες κι όχι παχιές.Ή επειδή ο τάδε ή ο άλλος κυκλοφορεί μία θεά.Αν πέρασες καλά,οκ,κράτα το για σένα ή σχολίασέ το καλοπροαίρετα.Αυτό σχολίασα με τη λέξη επίπεδο.Και μην το πάρεις προσωπικά.Δεν ανέφερα ονοματα,δεν έθιξα κανέναν.Σχόλιο εκανα και γράφω όπως είδες πολύ προσεκτικά.Ναι,πετάω σπόντες αλλά με τακτ.

Ελπίζω να σας καλυψα και τους δύο σας
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
κοπελια (χοντρη με βαση το αβαταρ σου δε μπορω να σε πω) εγω θα σου πω το εξης ψιλο ασχετο
και εγω ειμαι στο team αλλα ποτε δεν ειχα προβλημα και ξερεις γιατι ?
γιατι 1. ποτε δεν ειχα κομπλεξ με το παχος μου
2.αν εισαι σωστος/η ολοι σε δεχοντε
3.οποιος/α νοιωθει τοσο ασχημα ας κανει διαιτα
απλα ειναι τα πραματα
αν σε πειραξε κατι σορρυ
αλλα αυτη ειναι η αληθεια
 

Επισκέπτης
Να σε ρωτήσω κάτι?

ΓΙΑΤΙ υπάρχουν τόσα συστήματα αδυνατίσματος (δίαιτες, ινστιτούτα, φάρμακα, συμβουλές, εγχειρήσεις κλπ), και ΔΕΝ υπάρχουν τα αντίστοιχα για πάχυνση?
κοτόπουλα η γουρουνόπουλα είναι?
 

Kofala

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Πράγματι το δικό σου επίπεδο είναι ανεβασμένο (δεν ειρωνεύομαι) αλλά τις περισσότερες φορές συναντώ το αντίθετο
Πχ η πρών μου ήταν ευτραφής...την 7η μερα γνωριμίας μας και πρώτης συνευρεσής μας απαιτούσε μη χρήση προφυλακτικού (φυσικά δεν υπέκυψα) την 14η μέρα μου είπε πως με αγαπάει παράγορα.....έλεος...ε την 20η μέρα έφυγα γιατί την 21η πρώτη ίσως να μου έκανε πρόταση γάμου
 

Επισκέπτης
Αφιερωμένο στις όμορφες αφρατούλες κοπελίτσες με αγάπη!

[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
 

ou re

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το θέμα είναι απλό..περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Εμένα δεν μου αρέσουν οι χοντρές γιατί όταν πιάνω δεν θέλω να πιάνω λίπη και πατσόκιλα αλλά σφικτά κωλαράκια. Οπως τη βρίσκει ο καθένας.απλά πράγματα.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
1.Υπάρχουν πράγματι πολλοι μέθοδοι αδυνατίσματος για δύο λόγους.Πρώτον,το ποσοστό παχυσάρκων(επιστημονικων ιατρικος όρος) εχει αυξηθεί σε μεγάλο βαθμό και δεύτερον,λόγω των νέων προτύπων ομορφιάς,πολυ αδυνατες γυναικες με αλαβάστρινο δέρμα κλπ(δεν υποστηριζω ότι το πρότυπο πρέπει να είναι οι παχιες,οκ;)καθαρά για να τραβήξουν όλες τις κατηγορίες γυναικων.Κοινώς,για λόγους οικονομικούς.

Ελπίζω να σας καλυψα και τους δύο σας 

Εμένα όχι, γιατί δε βγάζεις το αίτιο.
Βεβαίως οικονομικοί είναι οι λόγοι. Στο αδυνάτισμα επάνω παίζει πολύ μεγάλος τζίρος, και υπάρχουν όλα αυτά.
Νομίζω ότι την απάντηση (στις δικές σου ερωτήσεις) την έδωσες μόνη σου: Τα πρότυπα είναι αδύνατα. Άρα μήπως αυτό απαντάει και στο γιατί υπάρχει "ρατσισμός" εις βάρος των "ευτραφών"? Γιατί απέχουν απ' το πρότυπο.

Συζητάμε καθαρά θεωρητικά, τις προσωπικές μου απόψεις (και ορέξεις) ΔΕΝ τις εκφράζω εδώ, και ΔΕΝ μπορείς να τις φανταστείς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom