Νέα

BBW - Για λάτρεις των... μεγάλων μεγεθών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sprout
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 465
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
για οσους συντροφους τους αρεσει να γνωρισουν χοντρες που θελουν να πηδηχτουνε
 

Επισκέπτης
χοντρη 32 ετων απο θεσσαλονικη στελνει και φωτογραφιες με τα βυζια της και τα αλλα μελη σε email
 

MAXIM

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
142
Like
0
Πόντοι
1
Δωσε τα φωτα σου στο λαο......
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
157
Πόντοι
16
καμιά από Αθήνα έχεις;
 
OP
OP
S

Sprout

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Το πρόβλημά σου που είναι δεν κατάλαβα... δεν το εξηγείς λιγάκι παραπάνω?
 

kauloulis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Ε όλος ο λαός γνωρίζει πως αν δε μπαζώσεις δε χτίζεις... ;)
 

Labetto

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Oι γεματούλες πολλές φορές έχουν την τάση να φέρονται καλύτερα, ειδικά όσες παλαιότερα ήταν πιο χοντρές (το αντίθετο συμβαίνει με όσες άλλοτε ήταν αδύνατες και έχουν συνηθίσει να έχουν μούρη). Και το ισχυρότερο αφροδισιακό για έναν άντρα είναι μία γυναίκα που του φέρεται καλά.
θα συμφωνήσω μαζί σου οτι το καλυτερο αφροδισιακο για εναν αντρα ειμαι μια γυναικα που του φερεται καλα ασχετα απο εμφανιση... ολα τα αλλα στο μυαλο μας ειναι...!

 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Μαμαω κατα καιρους  αρκετα χρονια τωρα (περιστασιακο πηδημα) μια" φιλη". ειναι περι τα 70κιλακια(!!!), ομως εχει το πιο εκφυλο προσωπο που εινα καθαρα για πορνοταινια, κανει ΘΕΙΚΟΤΑΤΟ μπουμπουκι, ξερει να στηνεται, ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ & της αρεσει το αγριο ,φυσικα, sex. Εκει εκτονωνω ολες τις διαστροφες μου & υπ' οψι ΔΕΝ μου αρεσουν οι ...ευτραφεις.Το αντιθετο, μαλιστα.Εκει ομως ειναι μια εξαιρεση που επιβεβαιωνει απλα τον κανονα! Τωρα θα σου ελεγα οτι ως γνωστο αφου ξεχαρμανιασουμε με την εκαστοτε (&την καλυτερη, ακομα) την βαριομαστε & αρχιζουμε & βλεπουμε ΟΛΑ τα στραβα της (& ακομα πιο πολλα!), αρα προσεχε οταν ερθει αυτη η μερα, σε συνδυασμο με τιποτα νευρα σου, μη την αρχισεις σε κανα κλωτσιδι. Εκτος βεβαια & αν στο μεταξυ εχει δημιουργηθει καποιο αμοιβαιο συναισθημα(????)
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
& το μυαλο σου που εναι 24 ωρες την ημερα νεε μου?? Που ειναι το μυαλο ενος υγιη αντρα ολο το 24ωρο???? αρα τι -λογικοτατα-ζηταμε?: Το απολυτο πηδημα,την απολυτη πιπα,κλπ, να μας φερεται καλα(μη μας τα πρηζει οταν: παμε γηπεδο, βγαινουμε με φιλους-γνωστους,κλπ, ειμαστε στον υπολογιστη, στο playstation,κλπ. να καταλαβαινει τις επιθυμιες μας & να τις πραγματοποει αν ειναι δυνατον & πριν τις πουμε) 
θα συμφωνήσω μαζί σου οτι το καλυτερο αφροδισιακο για εναν αντρα ειμαι μια γυναικα που του φερεται καλα ασχετα απο εμφανιση... ολα τα αλλα στο μυαλο μας ειναι...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom