Νέα

BBW - Για λάτρεις των... μεγάλων μεγεθών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sprout
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 465
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
πε μεγαλε καπος ετσι ηταν?
 

Συνημμένα

  • xonti.jpg
    xonti.jpg
    12,1 KB · Εμφανίσεις: 27

Shibia

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και σημερα ετυχε να το συζηταω με συναγωνιστες...
Εχετε αναλογες εμπειριες και εντυπωσεις???

 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Εχει πολύ πλάκα παιδία. Ειναι μία νοικοκυρά 150 κιλα. ποζάρει γυμνη και κάνει διαφορα τρομερά ....ειναι στο yuvutu.com
πάτε videos,search και βάλετε στο tag Greece.
δεν υπάρχουν άλλες Ελληνίδες μόνον αυτές στα 150 κιλά και άνω
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
φιλε μου εμενα μου αρεσουν μονον οι χοντρες γυναικες. Η δικια μου ειναι 150 κιλα . οταν την παντρευτικα ηταν 90
 

noproblema

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Κανα μαγαζί με bbw εκτος απο Ιουλιανού παίζει?. Τελευταία δεν υπήρχε κάτι αξιολογο εκτος απο τη γνωστή γιαγιά που κάποτε ήταν και Σολωμού.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Η γυναικα μου θελει να κανει διαιτα . Ειναι 150 κιλα.
Αμα αδυνατίσει της ειπα οτι θα την χωρίσω
 

Επισκέπτης
Η γυναικα μου θελει να κανει διαιτα . Ειναι 150 κιλα.
Αμα αδυνατίσει της ειπα οτι θα την χωρίσω

σωστος.ε μα πια εχουν γινει ολες σαν ξυλαγκουρα,ειναι στο παναπιστημιο μου μια χοντρη παιδια,αλλο πραγμα,σκετη καβλα.ειναι πολυ ομορφη με μαυρα μακρια σγουρα μαλλια και φιλαει σα λυσσαρα,εχει ενα δερματακι σκετο βελουδο,ζητω οι ευσωμες
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
σωστος.ε μα πια εχουν γινει ολες σαν ξυλαγκουρα,ειναι στο παναπιστημιο μου μια χοντρη παιδια,αλλο πραγμα,σκετη καβλα.ειναι πολυ ομορφη με μαυρα μακρια σγουρα μαλλια και φιλαει σα λυσσαρα,εχει ενα δερματακι σκετο βελουδο,ζητω οι ευσωμες
Εδω εισαι μωρη παλιολινατσα και σε ψαχνω? :cheesy:Εγω τα μεγεθη που θελω να ειναι μεγαλα ειναι της ποιοτητας των φιλων μου των μουνιων στο κρεβατι μου και του φαγητου στο πιατο μου...
 

Επισκέπτης
Εδω εισαι μωρη παλιολινατσα και σε ψαχνω? :cheesy:Εγω τα μεγεθη που θελω να ειναι μεγαλα ειναι της ποιοτητας των φιλων μου των μουνιων στο κρεβατι μου και του φαγητου στο πιατο μου...
κι εγω αναρωτιομουν που χαθηκε εκεινος με τα μαχαιρια και την ομορφη φατσα ,χε χε ,ρε οι χοντρες ειναι αλλο πραμα,αλλη γλυκα.χορταινεις να πιανεις!!
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
κι εγω αναρωτιομουν που χαθηκε εκεινος με τα μαχαιρια και την ομορφη φατσα ,χε χε ,ρε οι χοντρες ειναι αλλο πραμα,αλλη γλυκα.χορταινεις να πιανεις!!
Χοντρες γυναικες ε?Κοιτα γενικα δε μου αρεσουν αλλα αν εχουν ομορφη φατσα και ταμπεραμεντο κατι γινεται...ειχα παρει μια φορα μια χοντρη στο Μεταξουργειο για να πειραματιστω...και εκανε ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΜΑ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΓΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ...ειχες παραισθησεις απο την πολλη ηδονη...νομιζες πως ειχες τη Σκλεναρικοβα μπροστα σου...
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Χοντρες γυναικες ε?Κοιτα γενικα δε μου αρεσουν αλλα αν εχουν ομορφη φατσα και ταμπεραμεντο κατι γινεται...ειχα παρει μια φορα μια χοντρη στο Μεταξουργειο για να πειραματιστω...και εκανε ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΜΑ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΓΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ...ειχες παραισθησεις απο την πολλη ηδονη...νομιζες πως ειχες τη Σκλεναρικοβα μπροστα σου...
...Και τωρα φευγω απο δω μη μου βγει η βρωμα οτι γαμαω χοντρες :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Χοντρες γυναικες ε?Κοιτα γενικα δε μου αρεσουν αλλα αν εχουν ομορφη φατσα και ταμπεραμεντο κατι γινεται...ειχα παρει μια φορα μια χοντρη στο Μεταξουργειο για να πειραματιστω...και εκανε ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΜΑ ΕΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΓΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ...ειχες παραισθησεις απο την πολλη ηδονη...νομιζες πως ειχες τη Σκλεναρικοβα μπροστα σου...
ε ναι ρε γι αυτο σου λεω,ειναι κατι περιπτωσεις που δε φανταζεσαι τι καλο θα σου βγει.οι χοντρες παντως οντως το χαιρονται το πηδημα γιατι ξερουν οτι δεν ειναι το προτυπο ομορφιας που εχουν πολλοι οποτε καπως πρεπει να αναπληρωσουν
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
φιλε μου εμενα μου αρεσουν μονον οι χοντρες γυναικες. Η δικια μου ειναι 150 κιλα . οταν την παντρευτικα ηταν 90

Της έχεις καρφώσει τα πέλματα στο πάτωμα και της ρίχνεις το φαϊ με χωνί από πάνω στο στόμα, bblower?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom