Νέα

Αδύνατες ή γεματούλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Αγγελική
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
464
Κριτικές
13
Like
1.613
Πόντοι
1.191
μέχρι που ο παππουλης θα φύγει καποια στιγμη
Αυτό δεν είναι πρόβλημα , 1ον μπορεί να την εξασφαλίσει
2ον μπορεί ήδη να φροντίζει η ίδια με αποταμίευση.
3ον θα βρεθεί ο επόμενος 70χρονος !
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.006
Κριτικές
1
Like
29.721
Πόντοι
8.006
Η Σοφία εξομολογείται με κυνικό τρόπο: "Κάθομαι στον... 70χρονο αναγκαστικά γιατί με ταΐζει" φυσικά και δεν θα την κρίνω τη θεματοθετρια ούτε θα την πω χίλια δύο κοσμητικά επιθετα. εσάς ποια είναι η γνωμη σας; εγω λέω οτι ταυτοχρονα πρέπει να κανει και κάτι δικό της,και να μην βασίζεται μια ζωη στον κυριούλη,γιατι μεγάλος ειναι,κάποια στιγμη θα πεθάνει,και τα έτοιμα θα τελειώσουν καποια στιγμή
Το προβλημα ειναι οτι καθεται σε καποιον επειδή την συντηρει, ή επειδή ειναι 70 ετων και δεν εχει πολλά χρονια μπροστα του?

Οπως τα λες, αν ηταν 40, θα ηταν ολα μια χαρα αφού θα ειχε πολλά χρονια ακομη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μέχρι που ο παππουλης θα φύγει καποια στιγμη
Ε και?
Θα βρει τον επομενο.
Πού ειναι το προβλημα?
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
373
Like
1.311
Πόντοι
201
Πάντα γινόταν αυτό , δεν καταλαβαίνω γτ τόσος ντόρος τον τελευταίο καιρό . Είτε πηγαίνεις με έναν για να σε συντηρεί , είτε με πολλούς το αποτέλεσμα είναι το ίδιο !
Δούναι και λαβειν.

Το προβλημα ειναι οτι καθεται σε καποιον επειδή την συντηρει, ή επειδή ειναι 70 ετων και δεν εχει πολλά χρονια μπροστα του?

Οπως τα λες, αν ηταν 40, θα ηταν ολα μια χαρα αφού θα ειχε πολλά χρονια ακομη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ε και?
Θα βρει τον επομενο.
Πού ειναι το προβλημα?
απλά βασιζεται σε αυτόν και τα περιμένει ολα απ αυτον,λαθος που μόνο έναν εχει βρει,και εδω ναι,παίζει ρολο οτι ειναι μεγάλος ηλικιακά.ναι,να το κανει ομως και αυτο ως εσκορτινγκ,αλλά θα ειχε κ μία καβατζα αν είχε και μια αλλη απασχόληση γ οταν μεγαλώσει
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
464
Κριτικές
13
Like
1.613
Πόντοι
1.191
απλά βασιζεται σε αυτόν και τα περιμένει ολα απ αυτον,λαθος που μόνο έναν εχει βρει,και εδω ναι,παίζει ρολο οτι ειναι μεγάλος ηλικιακά.ναι,να το κανει ομως και αυτο ως εσκορτινγκ,αλλά θα ειχε κ μία καβατζα αν είχε και μια αλλη απασχόληση γ οταν μεγαλώσει
Η κοπέλα σίγουρα το έχει στα υπόψιν της . Ήδη πηδιέται με άλλους όπως λέει για να ικανοποιηθεί . Μπορεί μέσα σε όλους ύψους να βρει κ τον έρωτα ή όπως ξανά έγραψα , να βρει τον επόμενο σπόνσορα. Μπορεί να μην την ενδιαφέρει να το κάνει με πολλούς για λεφτά . Πιο πολύ για sugar baby την κόβω .
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.387
Κριτικές
10
Like
2.785
Πόντοι
3.385
Δεν κάθεται ''αναγκαστικά'', σιγά μην τη βιάζει κιόλας: κάθεται και την πηδάει ο 70χρονος για να απολαμβάνει τις παροχές που της προσφέρει. Και δεν είναι ''αναγκαστικά'' διότι υπάρχει η εναλλακτική να πάει να στρώσει κώλο να εργαστεί. Άλλες πηδιούνται για πολύ λιγότερα και νιώθουν και τυχερές.
Από την άλλη, πιστεύουμε μήπως ότι ο 70χρονος έχει άγνοια ότι την πηδάει επειδή της τα χώνει; Το γνωρίζει πολύ καλά και πιθανότατα το απολαμβάνει ακόμη περισσότερο.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.400
Like
2.234
Πόντοι
216
Για να μην του αναγνωρίζουν το ρεκόρ του στο βιβλίο Γκίνες, σημαίνει δε θα του σηκώνεται.
Παίρνει κι επίδομα αναπηρίας.


Καλύτερα 25-30 εκατοστά και να σου γίνεται πέτρα, παρά 50 κι ως το γόνατο και να τον σέρνεις.
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
373
Like
1.311
Πόντοι
201
Δεν κάθεται ''αναγκαστικά'', σιγά μην τη βιάζει κιόλας: κάθεται και την πηδάει ο 70χρονος για να απολαμβάνει τις παροχές που της προσφέρει. Και δεν είναι ''αναγκαστικά'' διότι υπάρχει η εναλλακτική να πάει να στρώσει κώλο να εργαστεί. Άλλες πηδιούνται για πολύ λιγότερα και νιώθουν και τυχερές.
Από την άλλη, πιστεύουμε μήπως ότι ο 70χρονος έχει άγνοια ότι την πηδάει επειδή της τα χώνει; Το γνωρίζει πολύ καλά και πιθανότατα το απολαμβάνει ακόμη περισσότερο.
και να το γνωριζει ο κύριος,κάθεται ομως παρολα αυτα,το δέχεται να τον εκμεταλλευεται
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
373
Like
1.311
Πόντοι
201
Για να μην του αναγνωρίζουν το ρεκόρ του στο βιβλίο Γκίνες, σημαίνει δε θα του σηκώνεται.
Παίρνει κι επίδομα αναπηρίας.


Καλύτερα 25-30 εκατοστά και να σου γίνεται πέτρα, παρά 50 κι ως το γόνατο και να τον σέρνεις.
κυριολεκτικά τριτο πόδι που λέμε.προβοσκίδα χαχα
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.387
Κριτικές
10
Like
2.785
Πόντοι
3.385
και να το γνωριζει ο κύριος,κάθεται ομως παρολα αυτα,το δέχεται να τον εκμεταλλευεται
Και ποιο το πρόβλημα; αν είμαι 70 και έχω την οικονομική επιφάνειά του (όπως φαίνεται), πόσα χρόνια έχω μπροστά μου; τι θα τα κάνω; θα τα πάρω μαξιλάρι; Εκείνη νομίζει ότι τον εκμεταλλεύεται και εκείνος νομίζει ότι έχει γκόμενα και είναι και οι δύο ευχαριστημένοι.
 
Εγγρ.
6 Απρ 2024
Μηνύματα
12
Like
14
Πόντοι
0
Για να μην του αναγνωρίζουν το ρεκόρ του στο βιβλίο Γκίνες, σημαίνει δε θα του σηκώνεται.
Παίρνει κι επίδομα αναπηρίας.


Καλύτερα 25-30 εκατοστά και να σου γίνεται πέτρα, παρά 50 κι ως το γόνατο και να τον σέρνεις.
Θα μπορεί να ποτιζει και τα λουλούδια έτσι..
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
373
Like
1.311
Πόντοι
201
Και ποιο το πρόβλημα; αν είμαι 70 και έχω την οικονομική επιφάνειά του (όπως φαίνεται), πόσα χρόνια έχω μπροστά μου; τι θα τα κάνω; θα τα πάρω μαξιλάρι; Εκείνη νομίζει ότι τον εκμεταλλεύεται και εκείνος νομίζει ότι έχει γκόμενα και είναι και οι δύο ευχαριστημένοι.
α δηλαδη κοιτάει να ευχαριστηθεί εστω και έτσι τα τελευταία χρονια της ζωης του
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.387
Κριτικές
10
Like
2.785
Πόντοι
3.385

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
230
Like
523
Πόντοι
81
Κι εγω ελπιζω οτι μετα τα 65 θα εχω αρκετα λεφτα ωστε να μπορω να γαμαω 25 χρονες και 30ρες. Δεν θα με χαλαει καθολου το οτι θα ερχονται μαζι μου για το χρημα. Το αντιθετο θα ελεγα, με φτιαχνει. Οπως με φτιαχνει να γαμαω 20χρονες στα μπουρδελα οι οποιες μπορει να με σιχαινονται αλλα ειναι αναγκασμενες να τον φανε για 10- 20 ευρω
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
815
Κριτικές
13
Like
1.431
Πόντοι
496
Η Σοφία εξομολογείται με κυνικό τρόπο: "Κάθομαι στον... 70χρονο αναγκαστικά γιατί με ταΐζει" φυσικά και δεν θα την κρίνω τη θεματοθετρια ούτε θα την πω χίλια δύο κοσμητικά επιθετα. εσάς ποια είναι η γνωμη σας; εγω λέω οτι ταυτοχρονα πρέπει να κανει και κάτι δικό της,και να μην βασίζεται μια ζωη στον κυριούλη,γιατι μεγάλος ειναι,κάποια στιγμη θα πεθάνει,και τα έτοιμα θα τελειώσουν καποια στιγμή
Δεν είναι η μόνη!!!! Ξέρουμε και άλλες!!!
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.671
Like
1.561
Πόντοι
216
Η Σοφία εξομολογείται με κυνικό τρόπο: "Κάθομαι στον... 70χρονο αναγκαστικά γιατί με ταΐζει" φυσικά και δεν θα την κρίνω τη θεματοθετρια ούτε θα την πω χίλια δύο κοσμητικά επιθετα. εσάς ποια είναι η γνωμη σας; εγω λέω οτι ταυτοχρονα πρέπει να κανει και κάτι δικό της,και να μην βασίζεται μια ζωη στον κυριούλη,γιατι μεγάλος ειναι,κάποια στιγμη θα πεθάνει,και τα έτοιμα θα τελειώσουν καποια στιγμή
Χμμμ...
Έχει τη δυνατότητα να τον αφήσει για κάποιον νεώτερο;
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
373
Like
1.311
Πόντοι
201
Κι εγω ελπιζω οτι μετα τα 65 θα εχω αρκετα λεφτα ωστε να μπορω να γαμαω 25 χρονες και 30ρες. Δεν θα με χαλαει καθολου το οτι θα ερχονται μαζι μου για το χρημα. Το αντιθετο θα ελεγα, με φτιαχνει. Οπως με φτιαχνει να γαμαω 20χρονες στα μπουρδελα οι οποιες μπορει να με σιχαινονται αλλα ειναι αναγκασμενες να τον φανε για 10- 20 ευρω
εμ,δουλειά τους είναι, γ αυτο,και εγω οταν θα πάω σε στουντιο,το λεω ευθεως,γ καποιους σιγουρα θα πω αντε να φυγουν να μην τους ξαναδω
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
230
Like
523
Πόντοι
81
εμ,δουλειά τους είναι, γ αυτο,και εγω οταν θα πάω σε στουντιο,το λεω ευθεως,γ καποιους σιγουρα θα πω αντε να φυγουν να μην τους ξαναδω
Οταν πας σε στουντιο να μας πεις σε ποιο να ερθω να σε γαμησω με κανα 50ρικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom