Νέα

Αδύνατες ή γεματούλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Αγγελική
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
348
Like
1.157
Πόντοι
81
Κι αν σκάσει μύτη ο βρωμύλος-άεργος-ετών-32 τι θα κάνεις; Το τι είπε δεν είναι και συμβόλαιο...
μα λεμε δεν κουναει τον κωλο του απο την πλατεια,και θα παει σε αλλη πολη;
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
348
Like
1.157
Πόντοι
81
Αγγελική τι καφέ πίνεις να φέρω
σοκολάτα βασικά πινω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ενώ στο στούντιο που θες να πας θα έρθουν όλοι οι γνωστοί σου :headbang:
ε είναι διαφορετικά πραγματα αυτα τα δύο
 

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Ανέβασε μας κάτι να ανέβουμε
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
21
Like
9.555
Πόντοι
3.346
Υπαναπτυκτος φαντάσου και κάνω 15 ταξίδια τον χρόνο και μένω εξωτερικό εδώ και χρόνια με μισθούς που ούτε φαντάζεσαι.
Εσύ τι έχεις καταφέρει πού το παίζεις και ιστορία;
Μια τρίχα από τα παπαρια μου είσαι.
Έχεις καταφέρει όλα τα παραπάνω, όπως και να τερματίσεις τα κόμπλεξ σου και τις ανασφάλειές σου. Για αυτό με την πρώτη ευκαιρία παρουσιάζεις τα κατορθώματά σου σε ένα ανώνυμο σάιτ όπου κανείς δε νοιάζεται. Παπάρα.
 

Tsourekis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
36
Like
36
Πόντοι
0
Σταματήστε να ασχοληθειστε με το ψέμα ρε.
Στην καλύτερη είναι κάποιος που κάνει προμο για το στούντιο, στην χειρότερη η Αγγελική είναι ένας Άγγελος που νιώθει Αγγελικούλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
μα λεμε δεν κουναει τον κωλο του απο την πλατεια,και θα παει σε αλλη πολη;
Από ό, τι θυμάμαι είναι στην Αθήνα, αφού κάπου έγραψες ότι του είπαν να πάει στο Μεταξουργείο και είπε όχι κλπ. Άρα εσύ το πήρες απόφαση να πας επαρχία. Νόμιζα ότι το σκεφτόσουν για Αθήνα, λόγω της ζήτησης εδώ στο φόρουμ. Τώρα θα σου έλεγα να βρεις κάνα σπόνσορα στην Αθήνα να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, αλλά στο είπαν κι άλλοι και μάλλον το απέρριψες, από ό,τι κατάλαβα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.220
Like
15.873
Πόντοι
3.656
Σταματήστε να ασχοληθειστε με το ψέμα ρε.
Στην καλύτερη είναι κάποιος που κάνει προμο για το στούντιο, στην χειρότερη η Αγγελική είναι ένας Άγγελος που νιώθει Αγγελικούλα.


Έχουμε δει χειρότερες μούφες φιλαράκι ....

"Άλλες" πουλάνε παπάτζα ... ότι πάνε σε σουϊνγκεράδικο ... με τον .... fuck buddy
(ΝΥ είμαστε ρε πούστη)
και το κάνουν ... με τον μπάντι ... και 7-8 άγνωστες γκόμενες ..........


Τι πιστεύουν ρε ότι είμαστε για να τα φάμε αυτά ;
Υπό κηδεμονία όλοι ;
Βλαμμένοι τέρμα ;
Είμασταν σε διαστημικό σταθμό από το 1970 και τρώγαμε οδοντόκρεμες και ερχόμαστε αύριο ;

Σαν κάτι ... ελληνικά chat #hellas κτλ ....

Είχε πλάκα να μπεις να κάνεις κουβέντα ....


όλες λέγαν ότι κάνουν παρτούζες .... swinging .... group sex .... έχουν βίλλες στο λονδίνο ......

και αν τους έλεγες ... κάτι για τώρα ατάκι κι επί τόπου ... μετά ... λέγαν έχω σχέση ...
είμαι πιστή στο γάμο μου !!!!!!!



@@ #hellas
 

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Σταματήστε να ασχοληθειστε με το ψέμα ρε.
Στην καλύτερη είναι κάποιος που κάνει προμο για το στούντιο, στην χειρότερη η Αγγελική είναι ένας Άγγελος που νιώθει Αγγελικούλα.

Έχουμε δει χειρότερες μούφες φιλαράκι ....

"Άλλες" πουλάνε παπάτζα ... ότι πάνε σε σουϊνγκεράδικο ... με τον .... fuck buddy
(ΝΥ είμαστε ρε πούστη)
και το κάνουν ... με τον μπάντι ... και 7-8 άγνωστες γκόμενες ..........


Τι πιστεύουν ρε ότι είμαστε για να τα φάμε αυτά ;
Υπό κηδεμονία όλοι ;
Βλαμμένοι τέρμα ;
Είμασταν σε διαστημικό σταθμό από το 1970 και τρώγαμε οδοντόκρεμες και ερχόμαστε αύριο ;

Σαν κάτι ... ελληνικά chat #hellas κτλ ....

Είχε πλάκα να μπεις να κάνεις κουβέντα ....


όλες λέγαν ότι κάνουν παρτούζες .... swinging .... group sex .... έχουν βίλλες στο λονδίνο ......

και αν τους έλεγες ... κάτι για τώρα ατάκι κι επί τόπου ... μετά ... λέγαν έχω σχέση ...
είμαι πιστή στο γάμο μου !!!!!!!



@@ #hellas
Ασε μας στο πααραμύθι μας. ερχεσαι και γαμάς το πάρτι
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.669
Like
1.553
Πόντοι
216
Ενταξει δε γεννήθηκαν όλοι μυώδεις με όγκο δε πειράζει μη αλλάξεις για κανέναν και καμια μείνε ότι σε εμπνέει.Εγω ας πούμε είμαι εκ φύσεως με όγκο και μυς και λοιπός τα έχω και τα 3 δε ήμουν ποτέ χλεχλες.
Τζιμακο πόσο θα αντέξει αυτό το account σου;
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
512
Πόντοι
21
Εγώ προσωπικά θα προτιμήσω τη γεματουλα. Διότι θεωρώ ότι η "νοστιμιά" της γυναίκας είναι τα πιασίματα. Η αδύνατη αν έχει πιασίματα βεβαίως θα προτιμηθεί. Επίσης έχω διαπιστώσει ότι οι γεματουλες έχουν πιο απαλή επιδερμίδα, ένα προσόν για το οποίο θα προτιμήσω τη γεματουλα
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
348
Like
1.157
Πόντοι
81
Από ό, τι θυμάμαι είναι στην Αθήνα, αφού κάπου έγραψες ότι του είπαν να πάει στο Μεταξουργείο και είπε όχι κλπ. Άρα εσύ το πήρες απόφαση να πας επαρχία. Νόμιζα ότι το σκεφτόσουν για Αθήνα, λόγω της ζήτησης εδώ στο φόρουμ. Τώρα θα σου έλεγα να βρεις κάνα σπόνσορα στην Αθήνα να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, αλλά στο είπαν κι άλλοι και μάλλον το απέρριψες, από ό,τι κατάλαβα.
ναι ,επαρχία,ωστε να γνωρισω κ αλλα μερη,μια ζωη στην Αθηνα μένω,ας πάω και κάπου αλλού
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.733
Like
3.575
Πόντοι
1.706
Καί νομίζεις ότι από τήν στιγμή πού έλεγες ότι γαμιόσουν μέ Αλμπάνια...θά σέ πάρει κανείς σοβαρά ?
Δέν τό λέω από ρατσιστικής πλευράς...διότι δέν είμαι ρατσιστής... αλλά εσύ τό έθιξες αυτό δηλώνοτας...τί ακριβώς ?
Οτι είναι μάγκες καί αλάνια τά Αλμπάνια...ενώ οι Ελληνες είναι μαλάκες...καί αγάμητοι ?
Μόνο αυτό...δέν είπες δηλαδή!! :undecided:
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
348
Like
1.157
Πόντοι
81
Θα ζουσες Φλωρινα ως ενηλικη;
μόνιμα δεν ειμαι σιγουρη,ετσι να παω γ εκδρομη,ναι,θα κανω μια τριημερη το καλοκαιρι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καί νομίζεις ότι από τήν στιγμή πού έλεγες ότι γαμιόσουν μέ Αλμπάνια...θά σέ πάρει κανείς σοβαρά ?
Δέν τό λέω από ρατσιστικής πλευράς...διότι δέν είμαι ρατσιστής... αλλά εσύ τό έθιξες αυτό δηλώνοτας...τί ακριβώς ?
Οτι είναι μάγκες καί αλάνια τά Αλμπάνια...ενώ οι Ελληνες είναι μαλάκες...καί αγάμητοι ?
Μόνο αυτό...δέν είπες δηλαδή!! :undecided:
οχι ,δεν ειπα αυτο,το είπα γτ απλά μερικοι εχουν ρατσισμο απέναντί τους,πολλες ελληνιδες θα εχουν παει κ δεν το λενε
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.733
Like
3.575
Πόντοι
1.706
οχι ,δεν ειπα αυτο,το είπα γτ απλά μερικοι εχουν ρατσισμο απέναντί τους,πολλες ελληνιδες θα εχουν παει κ δεν το λενε
Λές νά μήν ξέρουμε...τί κάνουν οι Ελλεηνίδες ?
Εσύ τό είπες γιά νά προκαλέσεις καί μόνο...αυτός ήταν ο σκοπός σου!!
Ολα τά άλλα...είναι τής πούτσας!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom