Νέα

Αδύνατες ή γεματούλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Αγγελική
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.202
Κριτικές
7
Like
2.927
Πόντοι
786
εμ,δουλειά τους είναι, γ αυτο,και εγω οταν θα πάω σε στουντιο,το λεω ευθεως,γ καποιους σιγουρα θα πω αντε να φυγουν να μην τους ξαναδω
εμένα μου αρέσει να δείχνουν χαρούμενες
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.084
Κριτικές
94
Like
46.366
Πόντοι
17.311
εσάς ποια είναι η γνωμη σας;
οσο εχει το χρημα σαν πρωτη προτεραιοτητα στο κεφαλι της, πουτανα θα μεινει μια ζωη.
απλα θα ανακυκλωνει τους 70χρονους, γιατι η ψυχολογια της ειναι ηδη στον πατο... ασχετα αν το κρυβει "καλα" (πιστευει).
επιλογη της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.190
Like
25.947
Πόντοι
5.506
Φάε τη γλώσσα σου μωρή γρουσούζα! Θες να μας πεθάνεις πριν την ώρα μας.
maxresdefault.jpg
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
72
Like
12.815
Πόντοι
25.036
Η Σοφία εξομολογείται με κυνικό τρόπο: "Κάθομαι στον... 70χρονο αναγκαστικά γιατί με ταΐζει" φυσικά και δεν θα την κρίνω τη θεματοθετρια ούτε θα την πω χίλια δύο κοσμητικά επιθετα. εσάς ποια είναι η γνωμη σας; εγω λέω οτι ταυτοχρονα πρέπει να κανει και κάτι δικό της,και να μην βασίζεται μια ζωη στον κυριούλη,γιατι μεγάλος ειναι,κάποια στιγμη θα πεθάνει,και τα έτοιμα θα τελειώσουν καποια στιγμή
Να κάθεται σε μένα, που είμαι 40+ μανάρι που όχι μόνο θα την ταΐζω αλλά θα την ποτίζω και όσο χρειάζεται, ώστε να με βλέπει Brad Pitt όταν θα της μαθαίνω τα φωνήεντα της αλφαβήτου...
Το μόνο αρνητικό σε μένα σε σχέση με τον παππού είναι ότι θα τσούξει λίγο ο κώλος την πρώτη φορά
 

orgasm3

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλααα, δεν είναι η πρώτη. Το κάνουν κι άλλες και με πιο μικρούς..τι να κάνει το κορίτσι, να πεινάσει;;;
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
72
Like
12.815
Πόντοι
25.036
απο τη στιγμη που δεν εχει προβλημα να το κανει με τον 70χρονο θα το κανει και με τον επομενο......αποφασισε οτι το μονο προσον που εχει για να επιβιωσει στη ζωη ειναι το σωμα της,οποτε με αυτο θα βγαζει τα προς το ζην...μονο που ξεχναει οτι οσο γερναει ο παππουλης αλλο τοσο γερναει και αυτη....καλο θα ηταν να κανει τις καβατζες της για τις δυσκολες μερες που αναποφευκτα θα ερθουν....
Μην της ανοίγεις τα μάτια ρε φίλε και με γαμάς έτσι... Εγώ είμαι ο παππούλης....
Θα της αφήσω αφού πεθάνω, άμα της τα δώσω από τώρα, μάλλον θα τα φάει με τον κηπουρό. Όχι τίποτε άλλο θα μείνει και ακούρευτο το γκαζόν...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.268
Κριτικές
90
Like
32.325
Πόντοι
24.700
όλοι θα πεθάνουμε,κανείς δεν έζησε για πάντα
Αγγελικουκούλα! :D:

Θέλεις να σε συντηρώ εγώ και να σου αφήσω κι ένα καταπίστευμα 50.000 ελβετικά φράγκα σε ελβετική τράπεζα το οποίο θα μπορέσεις να πάρεις όταν θα τινάξω τα πέταλα; :sunglasses:
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
230
Like
521
Πόντοι
81
ρε μαλακες σπονσορες....τοση αγαμια πια? η πιθανοτητα να ειναι μια χοντρη σπυριαρα δεν σας κανει?
να την παρετε παιδια
Για ποια λες τυπε για την Αγγελικη ? Αμα τη δουμε και δε μας κανει απλα δεν περναμε δωματιο. Αλλα δεν μπορουμε να την αποριπτουμε χωρις να την εχουμε δει. Και στην τελικη ολες αξιζουν μια ευκαιρια.
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
348
Like
1.157
Πόντοι
81
Αγγελικουκούλα! :D:

Θέλεις να σε συντηρώ εγώ και να σου αφήσω κι ένα καταπίστευμα 50.000 ελβετικά φράγκα σε ελβετική τράπεζα το οποίο θα μπορέσεις να πάρεις όταν θα τινάξω τα πέταλα; :sunglasses:
οχι,δεν θα ήθελα τετοιου είδους σχέση που να περίμενα απ τον αλλον,θέλω να βγαζω κ τα δικά μου λεφτα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.268
Κριτικές
90
Like
32.325
Πόντοι
24.700

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.268
Κριτικές
90
Like
32.325
Πόντοι
24.700
ρε μαλακες σπονσορες....τοση αγαμια πια? η πιθανοτητα να ειναι μια χοντρη σπυριαρα δεν σας κανει?
να την παρετε παιδια

Χοντρός σπυριάρης με καράφλα μην είναι! Όλα τα άλλα κουλαντρίζονται.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.983
Κριτικές
1
Like
29.696
Πόντοι
8.006
και να το γνωριζει ο κύριος,κάθεται ομως παρολα αυτα,το δέχεται να τον εκμεταλλευεται
Mου θυμιζεις μια γνωστη μου, που εμαθε για καποιον μπάρμπα που εγινε χορηγος πιτσιρίκας, και μου ελεγε "μα πώς καταδέχεστε οι αντρες να καταντάτε ετσι στα γεραματα?"
Θυμηθηκα επισης και κατι αρθρα, που μιλουσαν για την "καταντια" του Ροναλντινιο, να ξοδευει τις μερες του στη Μυκονο σε ολονυχτια παρτι αναμεσα σε βυζια και κωλους και με ειχε πιασει νευρικο γελιο
 
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
348
Like
1.157
Πόντοι
81
Mου θυμιζεις μια γνωστη μου, που εμαθε για καποιον μπάρμπα που εγινε χορηγος πιτσιρίκας, και μου ελεγε "μα πώς καταδέχεστε οι αντρες να καταντάτε ετσι στα γεραματα?"
Θυμηθηκα επισης και κατι αρθρα, που μιλουσαν για την "καταντια" του Ροναλντινιο, να ξοδευει τις μερες του στη Μυκονο σε ολονυχτια παρτι αναμεσα σε βυζια και κωλους και με ειχε πιασει νευρικο γελιο
φυσικα επίσης και δεν θα τον κρινω,δικα του τα λεφτά οτι θέλει τα κάνει
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.138
Κριτικές
31
Like
6.318
Πόντοι
5.646
Ρε παιδιά έχουν περάσει 4 χρόνια από το άρθρο.
Ο παππούλης ίσως έφυγε :confused:
Χρειαζόμαστε update από την Σοφία.
Μην κρίνετε, ίσως ζει μεγάλο αληθινό ερωτα πλέον!
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
10
Like
2.895
Πόντοι
746
Η Σοφία εξομολογείται με κυνικό τρόπο: "Κάθομαι στον... 70χρονο αναγκαστικά γιατί με ταΐζει" φυσικά και δεν θα την κρίνω τη θεματοθετρια ούτε θα την πω χίλια δύο κοσμητικά επιθετα. εσάς ποια είναι η γνωμη σας; εγω λέω οτι ταυτοχρονα πρέπει να κανει και κάτι δικό της,και να μην βασίζεται μια ζωη στον κυριούλη,γιατι μεγάλος ειναι,κάποια στιγμη θα πεθάνει,και τα έτοιμα θα τελειώσουν καποια στιγμή
Ιστορίες που γράφουν "δημοσιογραφάκια" σε περιοδικά και sites της πλάκας σαν και αυτό (Tromaktiko.gr) για την κυρά Κατίνα και τον κυρ Θανάση να έχουν λένε που κατάντησε η κοινωνία μας (όχι ότι αυτά δεν συμβαίνουν στην πραγματικότητα) και να ξεχνάνε την σύνταξη που μειώθηκε και την ακρίβεια (καρφί για τον Αλέξανδρο :wink:)...
ΥΓ. Τα καλύτερα από αυτα (τα "δημοσιογραφάκια") γίνονται σεναριογράφιοι στις οικογενειακές ιστορίες και σε παρόμοιες εκπομπές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom