Νέα

Αδύνατες ή γεματούλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Αγγελική
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 780
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.276
Κριτικές
90
Like
32.332
Πόντοι
24.700
Mου θυμιζεις μια γνωστη μου, που εμαθε για καποιον μπάρμπα που εγινε χορηγος πιτσιρίκας, και μου ελεγε "μα πώς καταδέχεστε οι αντρες να καταντάτε ετσι στα γεραματα?"
Θυμηθηκα επισης και κατι αρθρα, που μιλουσαν για την "καταντια" του Ροναλντινιο, να ξοδευει τις μερες του στη Μυκονο σε ολονυχτια παρτι αναμεσα σε βυζια και κωλους και με ειχε πιασει νευρικο γελιο
Υπάρχουν πολλοί ζηλόφθονες με προβλήματα στύσης , Μεγαλειότατε.
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
1
Like
1.208
Πόντοι
216
Η Σοφία εξομολογείται με κυνικό τρόπο: "Κάθομαι στον... 70χρονο αναγκαστικά γιατί με ταΐζει" φυσικά και δεν θα την κρίνω τη θεματοθετρια ούτε θα την πω χίλια δύο κοσμητικά επιθετα. εσάς ποια είναι η γνωμη σας; εγω λέω οτι ταυτοχρονα πρέπει να κανει και κάτι δικό της,και να μην βασίζεται μια ζωη στον κυριούλη,γιατι μεγάλος ειναι,κάποια στιγμη θα πεθάνει,και τα έτοιμα θα τελειώσουν καποια στιγμή
Συμφωνω να κανει κατι δικο της αλλα αυτα τα θεματα ειναι πολυπαραμετρικα.
Μπορει να ζει με 800€ ασκοντας την νομικη που οπως λεει εχει τελειωσει?
Το να πηγαινει με αλλους ενω αυτος την ταιζει ειναι τσουλα οπως και το βιογραφικο της.
Ας του κανει ενα παιδι να τον δεσει εαν δεν εχει αλλους κληρονομους ο 70χρονος
 

Tsourekis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
36
Like
36
Πόντοι
0
Παντως λιγο απο δω, λιγο απο κει, ολο γυρω απ το σπονσορινγκ τριγυρνας Αγγελικουλα, μηπως τελικα ειναι το γραφτο σου να γινεις σπονσορετα;
Έχει τελειώσει ο χρόνος της.
Το σωστό το σπονσορινγκ γίνεται μέχρι τα 30.
Μετά οι 30αρες σπόνσορετες συνήθως αντικαθίστανται από 20αρες πρόθυμες.
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
969
Κριτικές
15
Like
2.350
Πόντοι
2.477
γεια σας παιδιά,τι προτιμάτε; η ερώτησή μου είναι στον τίτλο,εγώ παράδειγμα έχω ύψος 1.72,και κιλά 57-58,βάζω και φώτο να έχετε μια εικόνα,σεβαστές και οι αρνητικές γνώμες.

Προτιμω Αδυνατες και απο τις φωτο μου φαινεσαι τελεια. Ωστοσο και με κατι παχουλουλες εχω κανει θεικα γαμησια. Και με ασχημουλες. Προεκυψε διαθεση και χημεια αλλα για την αρχη ειμαι οπτικος τυπος.
 

Supeshelbys

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
115
Like
208
Πόντοι
21
ενας γνωστός ενός φίλου μου στα 32 ,ψάχνει να βρει κοπέλα ,οχι για κάτι πονηρό απόλυτα,αλλά για συντροφικότητα πάνω απ όλα. Δεν δουλεύει,αλλά λεφτά εχει πάνω του ,γιατί οι γονείς του έχουν λεφτά απο κληρονομιά,στρέμματα και χωράφια,και άμα βγει εξω βολτα θα πάρει και το σουβλάκι του,τον καφέ του ,την μπίρα του. κάθε απογευμα πηγαίνει στην πλατεία και την αραζει μιλώντας με γνωστους,και σπιτι όταν βρισκεται,κοιμαται ,τρώει,και κινητό .το παράπονό του ομως είναι οτι δεν μπορεί αλλο τη μοναξια,και οτι καμιά κοπέλα δεν έχει δείξει ενδιαφέρον για αυτόν να τον γνωρίσει.λεει οτι και τον καφέ της,και το σουβλάκι της θα την κεράσει οταν θα βγαινουν,και τίποτα,καμία δεν έχει βρει. λογικό δεν το θεωρείτε;
Αφού όλες είναι στις πόλεις δουλεύουν όλη μέρα για να πληρώνουν φως νερό ίντερνετ αμάξι και ψάχνουν να βρουν συγκάτοικο με δουλειά. Το λες και μαλακία μιας και δεν γυρνάνε από κει που ήρθαν
 

lespec

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
987
Πόντοι
81
Αδύνατες ή γεματούλες; Αφού μιλάμε θεωρητικά επιλέγω αδύνατο κορμί με γεμάτο κώλο και βυζί :rockon:
 

loukilouk35

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2024
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
γεια σας παιδιά,τι προτιμάτε; η ερώτησή μου είναι στον τίτλο,εγώ παράδειγμα έχω ύψος 1.72,και κιλά 57-58,βάζω και φώτο να έχετε μια εικόνα,σεβαστές και οι αρνητικές γνώμες.
δυνατή κορμάρα.....ψηλή φαίνεσαι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.088
Κριτικές
94
Like
46.371
Πόντοι
17.311
OP
OP
Αγγελική

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
359
Like
1.227
Πόντοι
201
στα του ερωτικού ?
στην προσωπική μου ζωη αμα μου τυχει κάτι καλο γ να περασω
Αγαπημένη γλώσσα?
Ιταλικά και Ισπανικά!!! με διαφορα,για αυτό και πήγα να τα μάθω και έχω επίπεδο Β2,σιχαίνομαι ομως Γαλλικά και Γερμανικά
 

loukilouk35

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2024
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
στην προσωπική μου ζωη αμα μου τυχει κάτι καλο γ να περασω

Ιταλικά και Ισπανικά!!! με διαφορα,για αυτό και πήγα να τα μάθω και έχω επίπεδο Β2,σιχαίνομαι ομως Γαλλικά και Γερμανικά
πιο τρελή εμπειρία?
 

loukilouk35

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2024
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
στην προσωπική μου ζωη αμα μου τυχει κάτι καλο γ να περασω

Ιταλικά και Ισπανικά!!! με διαφορα,για αυτό και πήγα να τα μάθω και έχω επίπεδο Β2,σιχαίνομαι ομως Γαλλικά και Γερμανικά
τελικά τίποτα τρελό έχεις κάνει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom