Νέα

Τσέχα καβλιάρα ονόματι Μάρσι 25+ που δούλευε Καρέα 30 θυμάται κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
βυζομανιακε,ετσι την ειχα πατησει κ εγω με τον δανιηλ,
νομιζα οτι ηταν προμοτερ αλλα τελικα λογω καυλας εχει τετοιο παθος με τις τσεχες :rockon: :rockon: :rockon:

Γειά σου αδελφέ Μουνίλα thanks για την υποστήριξη...αλλά πρόσεχε μην σου προσάψει ο ΒΥΖΟΜΑΝΙΑΚΟΣ ότι είσαι ΚΛΩΝΟΣ μου! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε και καλές διακοπές Μουνίλα...γιατί ακόμα λίγο και θα κάνουμε τα μπάνια μας στην πισίνα του bourdela.com! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
βυζομανιακε,ετσι την ειχα πατησει κ εγω με τον δανιηλ,
νομιζα οτι ηταν προμοτερ αλλα τελικα λογω καυλας εχει τετοιο παθος με τις τσεχες :rockon: :rockon: :rockon:

Εντάξει ρε Δανιήλ... Πάσο και συγνώμη δηλαδή... Αλλά αφού βλέπεις ότι έχεις φάει κόλλημα σε βαθμό παρεξήγησης, ξεκόλλα ρε παιδί μου κι εσύ!
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Γιατί ρε σύ Δανιήλ, τι έχουν παραπάνω οι Τσέχες από τις υπόλοιπες; Όχι τίποτα άλλο, αλλά να ξέρω τι χάνω..
 

Επισκέπτης
Γιατί ρε σύ Δανιήλ, τι έχουν παραπάνω οι Τσέχες από τις υπόλοιπες; Όχι τίποτα άλλο, αλλά να ξέρω τι χάνω..

Πρώτον είναι μουνάρες,δεύτερον δεν είναι μυξοπαρθένες σαν τις Ελλεεινίδες και τρίτον απολαμβάνουν το γαμήσι!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
χεχεχε παει η τσεχα σας εφαγε τα λεφτα και τωρα ειναι μαλλον στη Καραιβικη και γκομενιζει.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
...έχεις κάποια πληροφορία και το λες? Αλήθεια είχες γαμήσει την Μάρσι?
οχι αυτη δεν τη γαμησα. Μεχρι προσφατα ακουγα αυτο το ονομα σε μασαζερι αλλα δεν επισκεφτηκα.

Πλεον εχουμε πολλέσ επιλογες με λιγο χρονο και δεν ξερουμε που να παμε για προπονηση
 

Επισκέπτης
οχι αυτη δεν τη γαμησα. Μεχρι προσφατα ακουγα αυτο το ονομα σε μασαζερι αλλα δεν επισκεφτηκα.

Πλεον εχουμε πολλέσ επιλογες με λιγο χρονο και δεν ξερουμε που να παμε για προπονηση

Φίλε μου, μην μπερδεύεις την Τσέχα Θεά τη Μάρσι από Καρέα 30 με την μαιμού Τσέχα τη Μάρσι από το μασατζίδικο της Στουρνάρη 53!Καμια απολύτως σχέση! απλή συνωνυδύο που έλεγε και ο Γιαννάκης ο Ζουγανέλης!!!

Υ.Γ Η Μάρσι της Στουρνάρη είναι Τσέχα από το Αργυρόκαστρο!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
καλα που δεν πηρα δηλαδη
 

Επισκέπτης


  Pathos gia ta temachia την Τσέχα πόρνη τη Μάρσι από Καρέα 30 την είχες τιμήσει?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
  Pathos gia ta temachia την Τσέχα πόρνη τη Μάρσι από Καρέα 30 την είχες τιμήσει?

δε θυμαμαι συναγωνιστη.Εγω εκτος απο λουσυ,σαρα,μαρινα,λαρα,ντενιζ(you know from fylis str.)ειχα τεμαχισει εκει μια πολυ ψηλη και αχαρη ξανθια προ διετιας-τριετιας περιπου και μια μελαχροινη τσεχα φιλη της σαρας με solarium και tatoo ομορφη,αλλα καμμενη καπως επιδερμιδα(τρελλο επιπλο στο κρεβατι-οποιος θυμαται ονομα ας αναφερει)που δουλευε βραδυ συνηθως με σαρα.Μηπως ηταν αυτη η μαρσυ?Και παλι δε νομιζω.
 

Επισκέπτης
δε θυμαμαι συναγωνιστη.Εγω εκτος απο λουσυ,σαρα,μαρινα,λαρα,ντενιζ(you know from fylis str.)ειχα τεμαχισει εκει μια πολυ ψηλη και αχαρη ξανθια προ διετιας-τριετιας περιπου και μια μελαχροινη τσεχα φιλη της σαρας με solarium και tatoo ομορφη,αλλα καμμενη καπως επιδερμιδα(τρελλο επιπλο στο κρεβατι-οποιος θυμαται ονομα ας αναφερει)που δουλευε βραδυ συνηθως με σαρα.Μηπως ηταν αυτη η μαρσυ?Και παλι δε νομιζω.

όχι φίλε η Μάρσι ήταν ξανθιά γαλανομάτα τσαχπινούλα και πολύ καβλιάρα στο κρεβάτι... εργαζόταν στο εν λόγω μαγαζί το καλοκαίρι του 2006...αυτή που λες ψηλή άχαρη ξανθιά ήταν η Λίντα...την άλλη τη μελαχρινή με το tatoo και το solarium δεν τη θυμάμαι.
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
ρωσιδες και ουκρανεζες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom