Νέα

Τσέχα καβλιάρα ονόματι Μάρσι 25+ που δούλευε Καρέα 30 θυμάται κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλά, μην κολλήσουμε ποιος είναι το πρωτότυπο και ποιος ο κλώνος. Το πόσα πήρες αναφέρεται στον 2 σε 1 daniel/pico, γιατί εδώ δε μιλάμε για ένα σχόλιο αλλά για 3 σελίδες. Αν ήταν 1-2 σχόλια δε θα συζητάγαμε...

...ναι να μην κολλήσουμε στο  πόσο ΜΑΛΑΚΑΣ είσαι, δίκιο έχεις!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Τεράστια δυσκολία, τι να σου πω...

...και κάτι ακόμα ΒΥΖΟΜΑΛΑΚΑ ΚΛΩΝΕ...Ο ΠΑΤΕΡΟΥΛΗΣ σου δεν σου έμαθε να επιχειρηματολογείς?αλλά θα μου πεις πως μπορεί ένα αμόρφωτο σκουλήκι να εκπαιδεύσει σωστά τον ΚΛΩΝΟ του,δηλαδή τον τιποτένιο εαυτούλη του!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
καλά, μην κολλήσουμε ποιος είναι το πρωτότυπο και ποιος ο κλώνος. Το πόσα πήρες αναφέρεται στον 2 σε 1 daniel/pico, γιατί εδώ δε μιλάμε για ένα σχόλιο αλλά για 3 σελίδες. Αν ήταν 1-2 σχόλια δε θα συζητάγαμε...

αααα... τώρα κατάλαβα δεν έχει σημασία ποιός είναι ΠΑΤΕΡΑΣ και ποιός ο ΚΛΩΝΟΣ...δηλαδή θέλεις να μας πεις ότι ο piko αφού έκανε εγγραφή στο site στις 25/09/2006 μετά από ενάμιση χρόνο στις 28/03/2008 αποφάσισε να δημιουργήσει εμένα τον ΚΛΩΝΟ του με μοναδικό σκοπό να ανοίξει thread για την Μάρσι που είχε εξαφανιστεί από την Ελλάδα ήδη από τον Σεπτέμβρη του 2006 για να της κάνει promotion και να τα κονομήσει...εεε λοιπόν το επιχείρημά σου είναι ακλόνητο ΒΥΖΟΜΑΛΑΚΑ!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Τελικα η Μαρσι ηρθε ρε φιλε να την τιμησουμε αμα ειναι καλη γιατι εκτος Σαρας ολες οι αλλες κανουν αγγαρεια εκει μεσα πλεον.
 

Επισκέπτης
Τελικα η Μαρσι ηρθε ρε φιλε να την τιμησουμε αμα ειναι καλη γιατι εκτος Σαρας ολες οι αλλες κανουν αγγαρεια εκει μεσα πλεον.

Ουδέν νεότερον από το ανατολικό μέτωπο φίλε μου...όσον αφορά το σχόλιο σου έχεις απόλυτο δίκιο..που είναι οι παλιές καλές εποχές που έπαιρνα την Σάρα με την Μάρσι δίδυμο!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Εγω ισα που καταφερνω το θηριο Σαρα μονο του. Που να την παρω με αλλη ?
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
κι εγώ φίλε Σάρα και ξερό ψωμί..
 

captainiglo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
κι εγώ φίλε Σάρα και ξερό ψωμί..

Ναι οντως η Σαρα πολυ καλη, βεβαια τις μεγαλυτερες πατατες τις εχω φαει εκει με Νικολ-Λουσι ,αγενεστατες, τεμπελες, δηθεν και πανω απ ολα ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΕΣ.
Σαρα οντως εγγυηση :rockon:
warnban.gif
 antisthenis[/URL]: 7 διαφορετικά nicks (!) 11 (!!) καλές έως θριαμβευτικές κριτικές για ΕΝΑ συγκεκριμένο μαγαζί και άλλες τόσες κακές κριτικές για αρκετά άλλα μαγαζιά. Όλες οι κριτικές σβήνονται και οι λογαριασμοί αποκλείονται.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Μετά τη Σάρα δεύτερη σε προτίμηση η Λίντα
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
αααα... τώρα κατάλαβα δεν έχει σημασία ποιός είναι ΠΑΤΕΡΑΣ και ποιός ο ΚΛΩΝΟΣ...δηλαδή θέλεις να μας πεις ότι ο piko αφού έκανε εγγραφή στο site στις 25/09/2006 μετά από ενάμιση χρόνο στις 28/03/2008 αποφάσισε να δημιουργήσει εμένα τον ΚΛΩΝΟ του με μοναδικό σκοπό να ανοίξει thread για την Μάρσι που είχε εξαφανιστεί από την Ελλάδα ήδη από τον Σεπτέμβρη του 2006 για να της κάνει promotion και να τα κονομήσει...εεε λοιπόν το επιχείρημά σου είναι ακλόνητο ΒΥΖΟΜΑΛΑΚΑ!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Καλά, και γαμώ την αντίληψη μιλάμε... Daniel, αν χρειάζεσαι 20 λεπτά για να καταλάβεις μια απλή πρόταση των 10 λέξεων, πρέπει να έχεις κάψει πολλές φλάτζες.

Λοιπόν, μέχρι το 'να δημιουργήσει εμένα κλώνο του' καλά το πήγες. Τα παρακάτω είναι παραπλανητική περιγραφή ότι ο κλώνος δημιουργήθηκε για μία και μοναδική αποστολή (λες και απαγορεύεται ένας κλώνος να εκτελεί και άλλες αποστολές) που μπορεί να γίνει πιστευτή μόνο από άτομα με IQ ραδικιού (όπως ίσως νομίζεις ότι είμαστε οι συμπούρδελοι εδώ μέσα).

Ανεξάρτητα από κλώνους και λοιπές μαλακίες, εσύ πώς εξηγείς 28/3 να ανοίγεις λογαριασμό και 29/3 να ξεκινάς το thread για τη Μάρσι. Τόση καήλα πια; Άσε που δεν είμαι ούτε ο πρώτος, ούτε ο μόνος που σου είπε ότι κάνεις promotion εδώ μέσα. Άρα, αφού σε έχουν σταμπάρει κι άλλοι και συνεχίζεις, ΕΣΥ είσαι ο ΜΑΛΑΚΑΣ από τους δυό μας.

Αλλά έτσι είναι.. όταν δεν έχουμε κανένα επιχείρημα, αρχίζουμε να βρίζουμε (και η πλάκα είναι που ενώ εσύ δεν έχεις κανένα επιχείρημα, θέλεις όλοι οι άλλοι να έχουν... για τέτοιο επίπεδο μαλακίας μιλάμε)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Θα παρακλέσω να σταματήσουν οι αντιπαρθέσεις εδώ!!! Αν θέλετε να τα πείτε με ΡΜ.
 

Επισκέπτης
Καλά, και γαμώ την αντίληψη μιλάμε... Daniel, αν χρειάζεσαι 20 λεπτά για να καταλάβεις μια απλή πρόταση των 10 λέξεων, πρέπει να έχεις κάψει πολλές φλάτζες.

Λοιπόν, μέχρι το 'να δημιουργήσει εμένα κλώνο του' καλά το πήγες. Τα παρακάτω είναι παραπλανητική περιγραφή ότι ο κλώνος δημιουργήθηκε για μία και μοναδική αποστολή (λες και απαγορεύεται ένας κλώνος να εκτελεί και άλλες αποστολές) που μπορεί να γίνει πιστευτή μόνο από άτομα με IQ ραδικιού (όπως ίσως νομίζεις ότι είμαστε οι συμπούρδελοι εδώ μέσα).

Ανεξάρτητα από κλώνους και λοιπές μαλακίες, εσύ πώς εξηγείς 28/3 να ανοίγεις λογαριασμό και 29/3 να ξεκινάς το thread για τη Μάρσι. Τόση καήλα πια; Άσε που δεν είμαι ούτε ο πρώτος, ούτε ο μόνος που σου είπε ότι κάνεις promotion εδώ μέσα. Άρα, αφού σε έχουν σταμπάρει κι άλλοι και συνεχίζεις, ΕΣΥ είσαι ο ΜΑΛΑΚΑΣ από τους δυό μας.

Αλλά έτσι είναι.. όταν δεν έχουμε κανένα επιχείρημα, αρχίζουμε να βρίζουμε (και η πλάκα είναι που ενώ εσύ δεν έχεις κανένα επιχείρημα, θέλεις όλοι οι άλλοι να έχουν... για τέτοιο επίπεδο μαλακίας μιλάμε)

Εγώ δεν έχω επιχειρήματα ρε ΒΥΖΟΜΑΛΑΚΑ? Τώρα άλλαξες πάλι τη θεωρία σου...δεν είμαι ΚΛΩΝΟΣ του piko,αλλά προμοτάρω τη Μάρσι μια κοπέλα που έχει σταματήσει να ασκεί το αρχαιότερο επάγγελμα από τον Σεπτέμβριο του 2006. :think: Τι να σου πώ εκτός από ΜΑΛΑΚΑΣ είσαι και ΗΛΙΘΙΟΣ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Θα παρακλέσω να σταματήσουν οι αντιπαρθέσεις εδώ!!! Αν θέλετε να τα πείτε με ΡΜ.

sonyp900 sorry αλλά δεν αντέχω να μην αντικρούω τα ηλίθια επιχειρήματα του Βυζομανιακού.Με κατηγορεί για νταβατζή ο χθεσινός...εκτός και αν δεν είναι τόσο νέος όσο φαίνεται και είναι ΚΛΩΝΟΣ κάποιου τζάμπα μάγκα από τους πολλούς που κυκλοφορούν εδώ μέσα!!! ;) :rockon: :rockon: :rockon:
 

alogoskoufis

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
To τηλ απ τη Καρεα το εχει κανενας?
Γιατι αυτο που εχει ο καταλογος δεν ισχυει.
Αν ειναι προβλημα να γραφτει στο φορουμ στειλτε πμ
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ δεν έχω επιχειρήματα ρε ΒΥΖΟΜΑΛΑΚΑ? Τώρα άλλαξες πάλι τη θεωρία σου...δεν είμαι ΚΛΩΝΟΣ του piko,αλλά προμοτάρω τη Μάρσι μια κοπέλα που έχει σταματήσει να ασκεί το αρχαιότερο επάγγελμα από τον Σεπτέμβριο του 2006. :think: Τι να σου πώ εκτός από ΜΑΛΑΚΑΣ είσαι και ΗΛΙΘΙΟΣ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Εσύ τώρα κατάλαβες ότι λέω ότι προμοτάρεις την κοπέλα; Πςςςςςςςςςςςςςςςςς... και μαμώ τις αντιλήψεις! Πήρες και τη βοήθεια του κοινού ή τα κατάφερες μόνος σου;
 

Επισκέπτης
Εσύ τώρα κατάλαβες ότι λέω ότι προμοτάρεις την κοπέλα; Πςςςςςςςςςςςςςςςςς... και μαμώ τις αντιλήψεις! Πήρες και τη βοήθεια του κοινού ή τα κατάφερες μόνος σου;

Εχεις δίκιο ΒΥΖΟΜΑΛΑΚΑ εδώ δεν έχεις κατάλαβει εσύ τι θέλεις να μου πείς θα το καταλάβω εγώ? :jerking: :jerking: :jerking: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Εσύ τώρα κατάλαβες ότι λέω ότι προμοτάρεις την κοπέλα; Πςςςςςςςςςςςςςςςςς... και μαμώ τις αντιλήψεις! Πήρες και τη βοήθεια του κοινού ή τα κατάφερες μόνος σου;

βυζομανιακε,ετσι την ειχα πατησει κ εγω με τον δανιηλ,
νομιζα οτι ηταν προμοτερ αλλα τελικα λογω καυλας εχει τετοιο παθος με τις τσεχες :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom