Νέα

Τσέχα καβλιάρα ονόματι Μάρσι 25+ που δούλευε Καρέα 30 θυμάται κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Δεν έχει icon με εμετό να βάλω ρε γμτ... αηδία το κατάντησες το θέμα!
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
987
Like
1.308
Πόντοι
86
Παίδες μην την πέφτετε στον daniel72, η Μάρσι ήταν όντως σούπερ-μωρό.
Ο άνθρωπος έψαχνε καμμιά πληροφορία, σιγά τα ωά δηλαδής, άλλωστε το babe ήταν αξιολάτρευτο και αξιογάμητο.

Άμα έχεις κάνα νεώτερο daniel72 σφύρα το κι από δω.
 

Επισκέπτης
Παίδες μην την πέφτετε στον daniel72, η Μάρσι ήταν όντως σούπερ-μωρό.
Ο άνθρωπος έψαχνε καμμιά πληροφορία, σιγά τα ωά δηλαδής, άλλωστε το babe ήταν αξιολάτρευτο και αξιογάμητο.

Άμα έχεις κάνα νεώτερο daniel72 σφύρα το κι από δω.

Γειά σου ρε φίλε πες τα και εσύ...γιατί εγώ κουράστηκα να τους ανοίγω τα μάτια!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Α, ρε Daniel, σε κρεμάσανε ρε γμτ... κοντεύει να τελειώσει ο μήνας και ακόμα κανένα νεότερο...
 

Επισκέπτης
Παίδες μην την πέφτετε στον daniel72, η Μάρσι ήταν όντως σούπερ-μωρό.
Ο άνθρωπος έψαχνε καμμιά πληροφορία, σιγά τα ωά δηλαδής, άλλωστε το babe ήταν αξιολάτρευτο και αξιογάμητο.

Άμα έχεις κάνα νεώτερο daniel72 σφύρα το κι από δω.

Ρε piko που χάθηκες?
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Καλά, συνομιλία πρωτότυπου (Daniel) με κλώνο (piko) δεν έχω ξαναδεί... Και BTW δεν είμαι κλώνος κανενός... Μην κρίνεις από τα μούτρα σου τους άλλους, δεν είμαστε όλοι ίδιοι.
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
987
Like
1.308
Πόντοι
86
Καλά, συνομιλία πρωτότυπου (Daniel) με κλώνο (piko) δεν έχω ξαναδεί... Και BTW δεν είμαι κλώνος κανενός... Μην κρίνεις από τα μούτρα σου τους άλλους, δεν είμαστε όλοι ίδιοι.

Κολλητέ πρέπει έχεις κάλο στον εγκέφαλο.
Τη γνώμη μου είπα για τη Μάρσι, άμα σε χαλάει μην ασχολείσαι.
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
'Κολλητέ' αν δεν το κατάλαβες, μόλις καρφώθηκες! Πριν το προηγούμενο σχόλιό μου, δεν είχα ασχοληθεί μαζί σου... Πόσα πήρες για το promotion 'κολλητέ';
 

Επισκέπτης
Καλά, συνομιλία πρωτότυπου (Daniel) με κλώνο (piko) δεν έχω ξαναδεί... Και BTW δεν είμαι κλώνος κανενός... Μην κρίνεις από τα μούτρα σου τους άλλους, δεν είμαστε όλοι ίδιοι.

Βυζομανιακέ είσαι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: με πατέντα!!!

Αν έμπαινες στο κόπο να διαβάσεις το προφιλ του piko και το δικό μου θα έβλεπες ότι ο piko έχει ημερομηνία εγγραφής 25/09/2006 και εγώ 28/03/2008.Πως είναι λοιπόν δυνατόν ο piko να είναι κλώνος μου?
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Βυζομανιακέ είσαι  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: με πατέντα!!!

Αν έμπαινες στο κόπο να διαβάσεις το προφιλ του piko και το δικό μου θα έβλεπες ότι ο piko έχει ημερομηνία εγγραφής 25/09/2006 και εγώ 28/03/2008.Πως είναι λοιπόν δυνατόν ο piko να είναι κλώνος μου?
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Να δούμε τι απάντηση θα μου δώσεις τώρα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
987
Like
1.308
Πόντοι
86
'Κολλητέ' αν δεν το κατάλαβες, μόλις καρφώθηκες! Πριν το προηγούμενο σχόλιό μου, δεν είχα ασχοληθεί μαζί σου... Πόσα πήρες για το promotion 'κολλητέ';

Λοιπόν τελευταίο μου post προς εσένα, για να ξεκαθαρίσω τα εξής:
1) Δεν είμαι κλώνος κανενός.
2) Δεν παίρνω φράγκα για promotion (μακάρι να έπαιρνα τέτοια εύκολα φραγκάκια χαχα).
3) Δεν μπορώ να καταλάβω τι ζόρι τράβηξες με εμένα που έγραψα ένα θετικό σχόλιο. Αν έχεις θέμα με το daniel72 λύστο με αυτόν.
Τέλος από εμένα.
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
καλά, μην κολλήσουμε ποιος είναι το πρωτότυπο και ποιος ο κλώνος. Το πόσα πήρες αναφέρεται στον 2 σε 1 daniel/pico, γιατί εδώ δε μιλάμε για ένα σχόλιο αλλά για 3 σελίδες. Αν ήταν 1-2 σχόλια δε θα συζητάγαμε...
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Εξαφανίστηκες βυζομαλάκα έτσι...εεε βέβαια είναι δύσκολο για τους ΚΛΩΝΟΥΣ και τους ΠΑΠΑΡΟΠΑΤΕΡΑΔΕΣ τους να αντικρούσουν τα επιχειρήματά μου!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Τεράστια δυσκολία, τι να σου πω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom