Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
52
Like
43
Πόντοι
0
Καλά λες δε πρέπει να ασχολούμαι αφού ξέρω τι είμαι πολύ δίκιο έχεις άσε να λέει ο καθένας ότι πιστεύει χέστηκα
Τώρα μιλάς αντρίκια, μπεσαλίδικα πασαλιμανιώτικα. :thumbsup:
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
52
Like
43
Πόντοι
0

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.405
Κριτικές
94
Like
46.718
Πόντοι
17.311
Τον σοδομήσαν άρον άρον.Κρίμα γιατί είχε ενδιαφέρον ως Ανέστης Ζαπάτας.Στην αρχή ψάρωσα οτι ηταν όντως ψυχολόγος.
φαινεται εχεις δει πολλους ψυχολογους, που αν δε συμφωνεις μαζι τους σε βριζουν και δε δεχονται την αποψη σου, ενω επιμενουν στη δικη τους με ψεματα.
με λιγα λογια σου φανηκε νορμαλ ολο αυτο δηλαδη.
δυστυχως αυτο ειναι και το χειροτερο της ολης υποθεσης κατ'εμε και δειχνει ποσο μειωμενη αντιληψη υπαρχει... νο οφενς και φιλικα παντα.
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
52
Like
43
Πόντοι
0
φαινεται εχεις δει πολλους ψυχολογους, που αν δε συμφωνεις μαζι τους σε βριζουν και δε δεχονται την αποψη σου, ενω επιμενουν στη δικη τους με ψεματα.
με λιγα λογια σου φανηκε νορμαλ ολο αυτο δηλαδη.
δυστυχως αυτο ειναι και το χειροτερο της ολης υποθεσης κατ'εμε και δειχνει ποσο μειωμενη αντιληψη υπαρχει... νο οφενς και φιλικα παντα.
Έλα ντε.Με θάμπωσε το παραμυθι του...
Μπήκα αρχικά λίγο ψαρωμένος στο θρέντ.Και μέχρι να καταλάβω τι γίνεται εφαγα την παπάτζα του.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.600
Κριτικές
90
Like
33.027
Πόντοι
24.700
Αυτες ειναι χειρότερες σιγανα ποταμακια

Ανέστη...

Γιατί δεν κάνεις ένα κανάλι στο "εσού αγωγός" να προωθήσεις στις μάζες την εκπληκτική μέθοδο σου, και κάθεσαι εδώ να σου ζαλίζουμε τα τρυφερά σου; :coffee:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.128
Κριτικές
62
Like
40.688
Πόντοι
8.530
Αυτες ειναι χειρότερες σιγανα ποταμακια
Ναι αλλά αυτές μπορούν να κάνουν ένα φαγι της προκοπής...
Η μόνη περίπτωση να στρώσει μια αστή είναι να φύγει από το σπίτι της για δουλειά η σπουδές.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.128
Κριτικές
62
Like
40.688
Πόντοι
8.530
Αυτες ειναι χειρότερες σιγανα ποταμακια
Απλα όταν περάσουν σε κάποια σχολή και φύγουν από τα χωριά θα κάτσουν σε κάποιον όπως όλες οι γυναίκες ..
Ενώ οι αστές κάθονται από εφηβική ηλικία γιατί είναι πιο "προχωρημένες" δηλαδή πιο ελαφρομυαλες και πιο δήθεν.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.600
Κριτικές
90
Like
33.027
Πόντοι
24.700
Απλα όταν περάσουν σε κάποια σχολή και φύγουν από τα χωριά θα κάτσουν σε κάποιον όπως όλες οι γυναίκες ..
Ενώ οι αστές κάθονται από εφηβική ηλικία γιατί είναι πιο "προχωρημένες" δηλαδή πιο ελαφρομυαλες και πιο δήθεν.

Δεν έχει να κάνει τόσο με το "προχωρημένες", όσο με τον τόπο διαμονής. Στα μεγάλα αστικά κέντρα, η "ξεκωλιάρα" χάνεται ανάμεσα στις υπόλοιπες. Στα χωριά, είναι δακτυλοδεικτούμενη.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.789
Like
1.668
Πόντοι
216
Ανέστη...

Γιατί δεν κάνεις ένα κανάλι στο "εσού αγωγός"
Εννοείτε το "Εσύ Σωλήνας";
να προωθήσεις στις μάζες την εκπληκτική μέθοδο σου, και κάθεσαι εδώ να σου ζαλίζουμε τα τρυφερά σου; :coffee:
Ρε εσύ θες να φάει cancel πριν καν αρχίσει;
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.789
Like
1.668
Πόντοι
216
Καλά λες δε πρέπει να ασχολούμαι αφού ξέρω τι είμαι πολύ δίκιο έχεις άσε να λέει ο καθένας ότι πιστεύει χέστηκα
Τζιμάκο έμαθα ότι η Βανδή στραπονιάζει τον Μπισμπικη
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.906
Like
3.685
Πόντοι
1.706
Και αν δε μπορεί να βρει γκόμενα ?εκεί τι κάνει ρε μπρο ?εκεί αναγκαστικά μόνο επαγγελματίες.
Τί πάει νά πεί ότι δέν μπορεί νά βρεί γκόμενα νέουλα μου...όλοι μπορούν νά βρούν γκόμενα...σχεδόν όλοι!!
Θά ρίξει τίς απαιτήσεις του...καί θά βρεί...άν είναι 5άρι αυτός...ας βρεί γκόμενα 4.5άρι...όχι 7άρι πού ψάχνει!!
Μέχρι τότε λογικό είναι νά πηγαίνει μέ επαγγελματίες...αλλά καί μετά...δέν σημαίνει αν βρεί γκόμενα σώθηκε.
Αν είναι ασχημομέτρια...σίγουρα θά τραβιέται καί μέ επαγγελματίες...γιά ερωτική αλλαγή!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

Ollandos7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2024
Μηνύματα
10
Like
28
Πόντοι
0
Τί πάει νά πεί ότι δέν μπορεί νά βρεί γκόμενα νέουλα μου...όλοι μπορούν νά βρούν γκόμενα...σχεδόν όλοι!!
Θά ρίξει τίς απαιτήσεις του...καί θά βρεί...άν είναι 5άρι αυτός...ας βρεί γκόμενα 4.5άρι...όχι 7άρι πού ψάχνει!!
Μέχρι τότε λογικό είναι νά πηγαίνει μέ επαγγελματίες...αλλά καί μετά...δέν σημαίνει αν βρεί γκόμενα σώθηκε.
Αν είναι ασχημομέτρια...σίγουρα θά τραβιέται καί μέ επαγγελματίες...γιά ερωτική αλλαγή!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
οψι παντα
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
Τί πάει νά πεί ότι δέν μπορεί νά βρεί γκόμενα νέουλα μου...όλοι μπορούν νά βρούν γκόμενα...σχεδόν όλοι!!
Θά ρίξει τίς απαιτήσεις του...καί θά βρεί...άν είναι 5άρι αυτός...ας βρεί γκόμενα 4.5άρι...όχι 7άρι πού ψάχνει!!
Μέχρι τότε λογικό είναι νά πηγαίνει μέ επαγγελματίες...αλλά καί μετά...δέν σημαίνει αν βρεί γκόμενα σώθηκε.
Αν είναι ασχημομέτρια...σίγουρα θά τραβιέται καί μέ επαγγελματίες...γιά ερωτική αλλαγή!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
Βασικά όλες οι γκόμενες θέλουν αυτοπεποίθηση αλλιώς δε βρίσκεις ούτε οι χοντρές δε σε θέλουν αν ντρέπεσαι εγώ γι'αυτό δε βρίσκω είναι με τις γκόμενες τρακαρισμένος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τζιμάκο έμαθα ότι η Βανδή στραπονιάζει τον Μπισμπικη
Χαχαχαχα ναι λογικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom