Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
59
Like
61
Πόντοι
0
ειδες τελικα που ολος ο ιστοτοπος εχει καταλαβει οτι εισαι μπουστης τελικα... εκτος απο εσενα ? :undecided:
γιατι αγορινα δεν το παραδεχεσαι να παμε παρακατω και να σου λυσουμε και τα υπολοιπα κομπλεξ ?:think:
απλα ειναι ολα.
Εγώ του το είπα πιο πολύ για να μη δίνει σημασία και προπαντός να μην απογοητεύεται.Αν αυτός και η ψυχή του ξέρουν οτι είναι μπίχτης πρώτου βαθμού, τι σημασία έχει τι λέει ο παπαφίλιπς ή ο μπάμπης ο σουγιάς εδω μέσα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.404
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Με το κυαλι θα βρεις γυναικα να μαγειρευει φιλε,σχεδον το 90% δεν ξερουν σήμερα..Φταινε οι παλιες μαμαδες που τις εμαθαν πλακωσαν και τα φαστ φουντ να παραγγέλνουν ονλαιν και εδεσε το γλυκο.
Αν ρωτησεις τη μαγκι πως βραζουν το αυγο ξερει,για να το βαζει κατω απο τη μασχάλη κανενος παπαφιλιπς η σαιντ για ολα τα αλλα πληρη μεσανυχτα η Μάγκι
Aυτο ισχύει για τις αστές.
Τα κορίτσια από χωριά συνήθως δεν είναι έτσι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.798
Κριτικές
98
Like
47.193
Πόντοι
21.511
Εγώ του το είπα πιο πολύ για να μη δίνει σημασία και προπαντός να μην απογοητεύεται.Αν αυτός και η ψυχή του ξέρουν οτι είναι μπίχτης πρώτου βαθμού, τι σημασία έχει τι λέει ο παπαφίλιπς ή ο μπάμπης ο σουγιάς εδω μέσα.
δεν ακουει αυτος, τα ξερει ολα... εκτος απο το οτι ειναι μπουστης.
μυστηρια πραγματα δηλαδη :confused:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Εγώ του το είπα πιο πολύ για να μη δίνει σημασία και προπαντός να μην απογοητεύεται.Αν αυτός και η ψυχή του ξέρουν οτι είναι μπίχτης πρώτου βαθμού, τι σημασία έχει τι λέει ο παπαφίλιπς ή ο μπάμπης ο σουγιάς εδω μέσα.
Καλά λες δε πρέπει να ασχολούμαι αφού ξέρω τι είμαι πολύ δίκιο έχεις άσε να λέει ο καθένας ότι πιστεύει χέστηκα
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
59
Like
61
Πόντοι
0
Καλά λες δε πρέπει να ασχολούμαι αφού ξέρω τι είμαι πολύ δίκιο έχεις άσε να λέει ο καθένας ότι πιστεύει χέστηκα
Τώρα μιλάς αντρίκια, μπεσαλίδικα πασαλιμανιώτικα. :thumbsup:
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
59
Like
61
Πόντοι
0

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.798
Κριτικές
98
Like
47.193
Πόντοι
21.511
Τον σοδομήσαν άρον άρον.Κρίμα γιατί είχε ενδιαφέρον ως Ανέστης Ζαπάτας.Στην αρχή ψάρωσα οτι ηταν όντως ψυχολόγος.
φαινεται εχεις δει πολλους ψυχολογους, που αν δε συμφωνεις μαζι τους σε βριζουν και δε δεχονται την αποψη σου, ενω επιμενουν στη δικη τους με ψεματα.
με λιγα λογια σου φανηκε νορμαλ ολο αυτο δηλαδη.
δυστυχως αυτο ειναι και το χειροτερο της ολης υποθεσης κατ'εμε και δειχνει ποσο μειωμενη αντιληψη υπαρχει... νο οφενς και φιλικα παντα.
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
59
Like
61
Πόντοι
0
φαινεται εχεις δει πολλους ψυχολογους, που αν δε συμφωνεις μαζι τους σε βριζουν και δε δεχονται την αποψη σου, ενω επιμενουν στη δικη τους με ψεματα.
με λιγα λογια σου φανηκε νορμαλ ολο αυτο δηλαδη.
δυστυχως αυτο ειναι και το χειροτερο της ολης υποθεσης κατ'εμε και δειχνει ποσο μειωμενη αντιληψη υπαρχει... νο οφενς και φιλικα παντα.
Έλα ντε.Με θάμπωσε το παραμυθι του...
Μπήκα αρχικά λίγο ψαρωμένος στο θρέντ.Και μέχρι να καταλάβω τι γίνεται εφαγα την παπάτζα του.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.790
Κριτικές
90
Like
33.616
Πόντοι
24.700
Αυτες ειναι χειρότερες σιγανα ποταμακια

Ανέστη...

Γιατί δεν κάνεις ένα κανάλι στο "εσού αγωγός" να προωθήσεις στις μάζες την εκπληκτική μέθοδο σου, και κάθεσαι εδώ να σου ζαλίζουμε τα τρυφερά σου; :coffee:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.404
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Αυτες ειναι χειρότερες σιγανα ποταμακια
Ναι αλλά αυτές μπορούν να κάνουν ένα φαγι της προκοπής...
Η μόνη περίπτωση να στρώσει μια αστή είναι να φύγει από το σπίτι της για δουλειά η σπουδές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom