Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.404
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Αυτες ειναι χειρότερες σιγανα ποταμακια
Απλα όταν περάσουν σε κάποια σχολή και φύγουν από τα χωριά θα κάτσουν σε κάποιον όπως όλες οι γυναίκες ..
Ενώ οι αστές κάθονται από εφηβική ηλικία γιατί είναι πιο "προχωρημένες" δηλαδή πιο ελαφρομυαλες και πιο δήθεν.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.790
Κριτικές
90
Like
33.616
Πόντοι
24.700
Απλα όταν περάσουν σε κάποια σχολή και φύγουν από τα χωριά θα κάτσουν σε κάποιον όπως όλες οι γυναίκες ..
Ενώ οι αστές κάθονται από εφηβική ηλικία γιατί είναι πιο "προχωρημένες" δηλαδή πιο ελαφρομυαλες και πιο δήθεν.

Δεν έχει να κάνει τόσο με το "προχωρημένες", όσο με τον τόπο διαμονής. Στα μεγάλα αστικά κέντρα, η "ξεκωλιάρα" χάνεται ανάμεσα στις υπόλοιπες. Στα χωριά, είναι δακτυλοδεικτούμενη.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
1.795
Πόντοι
216
Ανέστη...

Γιατί δεν κάνεις ένα κανάλι στο "εσού αγωγός"
Εννοείτε το "Εσύ Σωλήνας";
να προωθήσεις στις μάζες την εκπληκτική μέθοδο σου, και κάθεσαι εδώ να σου ζαλίζουμε τα τρυφερά σου; :coffee:
Ρε εσύ θες να φάει cancel πριν καν αρχίσει;
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
1.795
Πόντοι
216
Καλά λες δε πρέπει να ασχολούμαι αφού ξέρω τι είμαι πολύ δίκιο έχεις άσε να λέει ο καθένας ότι πιστεύει χέστηκα
Τζιμάκο έμαθα ότι η Βανδή στραπονιάζει τον Μπισμπικη
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.268
Like
3.834
Πόντοι
1.706
Και αν δε μπορεί να βρει γκόμενα ?εκεί τι κάνει ρε μπρο ?εκεί αναγκαστικά μόνο επαγγελματίες.
Τί πάει νά πεί ότι δέν μπορεί νά βρεί γκόμενα νέουλα μου...όλοι μπορούν νά βρούν γκόμενα...σχεδόν όλοι!!
Θά ρίξει τίς απαιτήσεις του...καί θά βρεί...άν είναι 5άρι αυτός...ας βρεί γκόμενα 4.5άρι...όχι 7άρι πού ψάχνει!!
Μέχρι τότε λογικό είναι νά πηγαίνει μέ επαγγελματίες...αλλά καί μετά...δέν σημαίνει αν βρεί γκόμενα σώθηκε.
Αν είναι ασχημομέτρια...σίγουρα θά τραβιέται καί μέ επαγγελματίες...γιά ερωτική αλλαγή!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

Ollandos7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2024
Μηνύματα
10
Like
28
Πόντοι
0
Τί πάει νά πεί ότι δέν μπορεί νά βρεί γκόμενα νέουλα μου...όλοι μπορούν νά βρούν γκόμενα...σχεδόν όλοι!!
Θά ρίξει τίς απαιτήσεις του...καί θά βρεί...άν είναι 5άρι αυτός...ας βρεί γκόμενα 4.5άρι...όχι 7άρι πού ψάχνει!!
Μέχρι τότε λογικό είναι νά πηγαίνει μέ επαγγελματίες...αλλά καί μετά...δέν σημαίνει αν βρεί γκόμενα σώθηκε.
Αν είναι ασχημομέτρια...σίγουρα θά τραβιέται καί μέ επαγγελματίες...γιά ερωτική αλλαγή!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
οψι παντα
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Τί πάει νά πεί ότι δέν μπορεί νά βρεί γκόμενα νέουλα μου...όλοι μπορούν νά βρούν γκόμενα...σχεδόν όλοι!!
Θά ρίξει τίς απαιτήσεις του...καί θά βρεί...άν είναι 5άρι αυτός...ας βρεί γκόμενα 4.5άρι...όχι 7άρι πού ψάχνει!!
Μέχρι τότε λογικό είναι νά πηγαίνει μέ επαγγελματίες...αλλά καί μετά...δέν σημαίνει αν βρεί γκόμενα σώθηκε.
Αν είναι ασχημομέτρια...σίγουρα θά τραβιέται καί μέ επαγγελματίες...γιά ερωτική αλλαγή!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
Βασικά όλες οι γκόμενες θέλουν αυτοπεποίθηση αλλιώς δε βρίσκεις ούτε οι χοντρές δε σε θέλουν αν ντρέπεσαι εγώ γι'αυτό δε βρίσκω είναι με τις γκόμενες τρακαρισμένος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τζιμάκο έμαθα ότι η Βανδή στραπονιάζει τον Μπισμπικη
Χαχαχαχα ναι λογικά
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.790
Κριτικές
90
Like
33.616
Πόντοι
24.700
Χτες σε μεζεδοπωλείο 3 γκομενακια απέναντι τραπέζι τσιπουραριζαν καπνιζαν κ μια από αυτές τάιζε κάτι αδέσποτες γατες.
Σε μια φαση πήρε τη γατα πάνω στα πόδια της.
Αυτη στον ίδιο ρυθμό τσίπουρο τσιγάρο κ να χαϊδεύει την αδεσποτη γάτα.
Αυτη η γάτα που πριν μπορεί να ήταν μέσα σε κάδο σκουπιδιών στην καλύτερη.
Μετά όταν άφησε τη γάτα να φύγει ούτε τίναξε το χνουδι από τη φούστα της......
Πόσα ψυχολογικα μπορεί να είχε η τύπισσα.....
Σαν έτυχε κάτι παρόμοιο? Θα μπλέκετε με γατομανα?
Η συγκεκριμένη όμως δεν ήταν γατο-μανα αλλά η μητέρα Τερέζα που έδινε αγάπη κ στοργή κ στα αδεσποτακια......

Είστε αλλεργικός στις γάτες; Ή θα την πηδάγατε επί τόπου στις τουαλέτες με ανασηκωμένη τη φούστα; :coffee:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
1.795
Πόντοι
216

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Όχι αυτός είναι αγενής ο παπαφιλιπς είναι ωραίο Τυπακι
ποιος ειναι αγενης ρε ανεργε χοντρε που δεν μπορεις να συντηρησεις ουτε λογαριασμο σε φορουμ για μπουρδελα πανω απο μηνα πριν σε πεταξουν με τις κλοτσιες; :coffee:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
ποιος ειναι αγενης ρε ανεργε χοντρε που δεν μπορεις να συντηρησεις ουτε λογαριασμο σε φορουμ για μπουρδελα πανω απο μηνα πριν σε πεταξουν με τις κλοτσιες; :coffee:
Από τότε που με λες άνεργο άλλαξα 2 δουλειές μακακα είσαι πολύ πίσω εσύ χαχα άστο
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
1.795
Πόντοι
216
ποιος ειναι αγενης ρε ανεργε χοντρε που δεν μπορεις να συντηρησεις ουτε λογαριασμο σε φορουμ για μπουρδελα πανω απο μηνα πριν σε πεταξουν με τις κλοτσιες; :coffee:
Το χειρότερο είναι πως πρόκειται για νεότατο παιδί,που σε κάθε ακκ επιστρέφει όλο και χειρότερος
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Μίλα καλά στον ιντερνετικό γαμιά σου
Ο ιντερνετικός γαμιας έλεγε το καλοκαίρι ότι είμαι χοντρός και γι'αυτό δε βρίσκω δουλεια και κάτι μήνες μετά βρήκα ξέρω γω μια δουλειά και μετά από 4 μήνες βρήκα άλλη δουλειά και έβγαλα και εκεί φράγκα καταρρίπτει τις μαλακίες που έλεγε ο σιχαμενος παπαροτριφτουλας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.404
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Τί πάει νά πεί ότι δέν μπορεί νά βρεί γκόμενα νέουλα μου...όλοι μπορούν νά βρούν γκόμενα...σχεδόν όλοι!!
Θά ρίξει τίς απαιτήσεις του...καί θά βρεί...άν είναι 5άρι αυτός...ας βρεί γκόμενα 4.5άρι...όχι 7άρι πού ψάχνει!!
Μέχρι τότε λογικό είναι νά πηγαίνει μέ επαγγελματίες...αλλά καί μετά...δέν σημαίνει αν βρεί γκόμενα σώθηκε.
Αν είναι ασχημομέτρια...σίγουρα θά τραβιέται καί μέ επαγγελματίες...γιά ερωτική αλλαγή!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
Φυσικά μπορείς να βρεις γκόμενα αν ρίξεις πολύ τα στάνταρ σου ...όμως αυτό δεν το κάνουν οι άνδρες οι σωστοί παρά μόνο όσοι έχουν γυναικεία παθητική ψυχοσύνθεση.
Καλύτερα μόνος παρά με μπαζο .
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.790
Κριτικές
90
Like
33.616
Πόντοι
24.700
Φυσικά μπορείς να βρεις γκόμενα αν ρίξεις πολύ τα στάνταρ σου ...όμως αυτό δεν το κάνουν οι άνδρες οι σωστοί παρά μόνο όσοι έχουν γυναικεία παθητική ψυχοσύνθεση.
Καλύτερα μόνος παρά με μπαζο .

Φλερτάρετε έντονα με τη συμμετοχή σας σε επερχόμενη ψηφοφορία. :coffee:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.268
Like
3.834
Πόντοι
1.706
Φυσικά μπορείς να βρεις γκόμενα αν ρίξεις πολύ τα στάνταρ σου ...όμως αυτό δεν το κάνουν οι άνδρες οι σωστοί παρά μόνο όσοι έχουν γυναικεία παθητική ψυχοσύνθεση.
Καλύτερα μόνος παρά με μπαζο .
Δέν διαφωνώ καθόλου!!
Αλλά στήν ερώτηση πού έκανε ο νέουλας...η μόνη σοβαρή απάντηση είναι αυτή...ότι μπορεί νά βρεί γκόμενα...αλλά όχι τήν γκόμενα επιπέδου πού ψάχνει!!
Ολοι θέλουν υπέρμουνα...μπορούν όμως ?
Εχουν τήν δυνατότητα ?
Νομίζω πώς όχι!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.404
Κριτικές
62
Like
41.131
Πόντοι
8.530
Τί πάει νά πεί ότι δέν μπορεί νά βρεί γκόμενα νέουλα μου...όλοι μπορούν νά βρούν γκόμενα...σχεδόν όλοι!!
Θά ρίξει τίς απαιτήσεις του...καί θά βρεί...άν είναι 5άρι αυτός...ας βρεί γκόμενα 4.5άρι...όχι 7άρι πού ψάχνει!!
Μέχρι τότε λογικό είναι νά πηγαίνει μέ επαγγελματίες...αλλά καί μετά...δέν σημαίνει αν βρεί γκόμενα σώθηκε.
Αν είναι ασχημομέτρια...σίγουρα θά τραβιέται καί μέ επαγγελματίες...γιά ερωτική αλλαγή!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
Ισχύει.
Εγώ προσωπικά έχω πάρει από το χέρι δύο παντρεμένους φιλους μου σε αγαπημένα μου κορίτσια να τους συνεφέρουν από την μιζέρια του συζυγικού "τιμίου" βίου...και στις δύο περιπτώσεις έφυγαν με ένα βλέμμα τύπου που ήταν σε τροχιά γύρω από την Γη εχ- οντας δει έναν καινούριο καλύτερο κόσμο...κάτι συνηθισμένο για κάθε μπουρδελιαρη για αυτούς τους ταλαίπωρους ήταν μια υπερκόσμια εμπειρία ζωής!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φλερτάρετε έντονα με τη συμμετοχή σας σε επερχόμενη ψηφοφορία. :coffee:
Σε ποιο νήμα ;:happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom