Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
981
Πόντοι
81
Να σαι καλα παντως που μοιραζεσαι τις πληροφοριες
Αυτός είναι ο σκοπός του νήματος.. άσχετα αν μερικοί είναι μόνο για να παίρνουν και ποτέ να μην δίνουν
 

Sonic 13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους παίδες,
Μια ερώτηση,η amilia που γράφετε κάποιοι από πάνω, βρίσκεται στο Γάζι;
Προσφέρει μασάζ αλλά πώς την βρίσκει κανείς;
Έψαξα στο Facebook αλλά τίποτα, μπορεί κάποιος να απαντήσει με το όνομα προφίλ της στο Facebook ή να μου στείλει προσωπικό μήνυμα με αριθμό τηλεφώνου;; ευχαριστώ πολύ!
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
981
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους παίδες,
Μια ερώτηση,η amilia που γράφετε κάποιοι από πάνω, βρίσκεται στο Γάζι;
Προσφέρει μασάζ αλλά πώς την βρίσκει κανείς;
Έψαξα στο Facebook αλλά τίποτα, μπορεί κάποιος να απαντήσει με το όνομα προφίλ της στο Facebook ή να μου στείλει προσωπικό μήνυμα με αριθμό τηλεφώνου;; ευχαριστώ πολύ!
Προσωπικό μήνυμα δεν μπορεί να λάβεις από ότι είδα να στο δώσω αλλά όχι φορα παρτίδα
 

Sonic 13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Προσωπικό μήνυμα δεν μπορεί να λάβεις από ότι είδα να στο δώσω αλλά όχι φορα παρτίδα
Στο Facebook δηλαδή υπάρχει ακόμα; γιατί έψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι, τουλάχιστον με αυτό το όνομα..
Ακόμα δεν μπορώ να λάβω μηνύματα όντως έχεις δίκιο.
Θα περιμένω λοιπόν
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
327
Like
1.586
Πόντοι
201
Καλημέρα εάν γράψετε glamour & shine Ηράκλειο Γάζι στο βγάζει
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
981
Πόντοι
81
Στο Facebook δηλαδή υπάρχει ακόμα; γιατί έψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι, τουλάχιστον με αυτό το όνομα..
Ακόμα δεν μπορώ να λάβω μηνύματα όντως έχεις δίκιο.
Θα περιμένω λοιπόν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

grgher

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
99
Like
133
Πόντοι
0

Manosssss35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
293
Πόντοι
281
Καλημέρα και από εμένα και καλή εβδομάδα.εχει αναφερθεί στο νήμα και παλαιότερα και απο άλλους συναγωνιστές ότι η Αιμιλια πρόσφερε φραπέ.
Έτσι και εγώ,που δεν είμαι από το Ηρακλειο αλλά έρχομαι αρκετά συχνά πήρα την απόφαση να πάω να μου κάνει μασαζ η Αιμιλια(δεν μου αρέσει το μασαζ,πήγα μόνο για τον φραπέ) αλλά έφυγα άπραγος δυστυχώς.
Όταν έφευγα μετά το μασαζ την ρώτησα στα ισια αν κάνει κάτι παραπάνω και μου είπε κατηγοριματικα όχι.Δεν έχω λόγο να μην πιστέψω τον συναγωνιστή που είπε για φραπέ,πάντως θα δοκιμάσω και 2η φορά για να βεβαιωθώ.
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
981
Πόντοι
81
Καλημέρα και από εμένα και καλή εβδομάδα.εχει αναφερθεί στο νήμα και παλαιότερα και απο άλλους συναγωνιστές ότι η Αιμιλια πρόσφερε φραπέ.
Έτσι και εγώ,που δεν είμαι από το Ηρακλειο αλλά έρχομαι αρκετά συχνά πήρα την απόφαση να πάω να μου κάνει μασαζ η Αιμιλια(δεν μου αρέσει το μασαζ,πήγα μόνο για τον φραπέ) αλλά έφυγα άπραγος δυστυχώς.
Όταν έφευγα μετά το μασαζ την ρώτησα στα ισια αν κάνει κάτι παραπάνω και μου είπε κατηγοριματικα όχι.Δεν έχω λόγο να μην πιστέψω τον συναγωνιστή που είπε για φραπέ,πάντως θα δοκιμάσω και 2η φορά για να βεβαιωθώ.
Το πράγμα είναι λίγο πιο πολύπλοκο από ότι νομίζουμε σέ ότι έχει να κάνει με υπηρεσίες που παρέχονται η όχι από οποία κοπέλα κάνει μασάζ...και δεν το έχει σαν στάνταρ υπηρεσία... πρέπει να σέ εμπιστεύεται....να τίς το βγάζεις....να το θέλει...να τίς αρέσεις...και πολλά ακόμα νά....που υπάρχουν στο μυαλό μίας γυναίκας...που αν το πράξει στο τέλος δεν το πληρώνεται έξτρα που σημαίνει ότι αυτά τα αν-να .. στην συγκεκριμένη παίζουν μεγάλο ρόλο... είναι πολύ απλό....
 

takis229

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
147
Like
353
Πόντοι
21
Αιμιλία αρκετά καλό μασάζ και τα υπόλοιπα ... ??? εξαρτάται ...
Θα κραξω παιδες αλλα δεν γινεται να ειμαστε το 2024 και να μιλαμε ακομα για την Αιμιλια και να πετατε τα 40αρια και τα 50ρικα στην περιπτωση που σας συμπαθησει και σας δωσει φραπε....το ποστ που κανω παραθεση ειναι απο το 2018,πατησα τυχαια μια σελιδα να βγαλει απο αυτο το θεμα και φυσικα για την Αιμιλια ειναι και αν κανει φραπε και προχωραει παρακατω....παμε παρακατω δεν εχει κανενα νοημα να ασχολουμαστε με τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια
 

Hrak62

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2022
Μηνύματα
46
Like
53
Πόντοι
0
Είχα λόγω δουλειάς μεγάλη αποχή από το σπορ τού μασάζ μπαίνω κρητικές αγγελίες βλέπω μασάζ πήρα τηλέφωνο σέ αγγελία πού δεν ήξερα να δω κάτι καινούργιο....ΑΜΑΝ.... Ραυτοπούλου 17 Μασταμπάς Η φόλα το νου σας μύστες...το κακό είναι ότι είχα καύλες και έκατσα 30 ευρώ ο.κ λίγα...μασάζ μηδέν εμφάνιση ο θηλυκός τρομαρας....που τρομάρα να τής έρθει.... είπα να ενημερώσω αυτά.....
Καλησπέρα άκουσα για ένα μασατζιδικο στον Μασταμπά που άνοιξε mona liza νομίζω α Καστρινάκη;
 

альфонс

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
37
Like
62
Πόντοι
0
Για μασάζ Ηράκλειο με φραπέ μόνο biky-stefania kai Zoe (Ζωή). Η δεύτερη βέβαια πήγα, κι έχει αλλάξει χώρο. Από Αλικαρνασσό πήγε κέντρο πίσω από το Μποδοσάκειο δημοτικό.
Μου είπε οτι θα κόψει τα πολλά πολλά και θα κρατήσει μικρή πελατεία. Μη πετάτε τα λεφτά σας σε άκυρες, στο φόρουμ θα τα βρείτε όλα για το ποιες αξίζουν. Λίγο διάβασμα 10 λεπτά και κερδίζεις 50€!
 

Sonic 13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Για μασάζ Ηράκλειο με φραπέ μόνο biky-stefania kai Zoe (Ζωή). Η δεύτερη βέβαια πήγα, κι έχει αλλάξει χώρο. Από Αλικαρνασσό πήγε κέντρο πίσω από το Μποδοσάκειο δημοτικό.
Μου είπε οτι θα κόψει τα πολλά πολλά και θα κρατήσει μικρή πελατεία. Μη πετάτε τα λεφτά σας σε άκυρες, στο φόρουμ θα τα βρείτε όλα για το ποιες αξίζουν. Λίγο διάβασμα 10 λεπτά και κερδίζεις 50€!
Όπως;; που ακριβώς γράφει στο φόρουμ;
Είμαστε και κάποιοι νέοι εδώ και δεν γνωρίζουμε ακόμα τη σελίδα αυτή..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom