Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

3169

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2023
Μηνύματα
17
Like
36
Πόντοι
0
Στο μυαλό μου είστε η αλήθεια είναι ότι πέρασε μία ιδέα να έρθω έτσι μετά την πρωτοχρονιά λίγες μέρες.. κοιτάζω και ένα πολύ ωραίο σπίτι κέντρο κοντά στο λιμάνι ..


αν το αποφασίσω θ υπάρξει ενημέρωση :*
Ελα Βίκυ θα υπάρξει πολύ συμμετοχή πιστεύω.προσωπικα για εμένα είσαι το καλύτερο πακέτο σε μασαζ κτλπ
 

Nikos98!

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
247
Like
459
Πόντοι
21
Τι αξίζει τώρα από μασάζ στο Ηρακλειο μαζί με φραπέ ; Εκτός απ την ζωή γιατί μου είπε μετά τις γιορτές
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.904
Πόντοι
2.256
Συναγωνιστές καλησπέρα πήρα τηλέφωνο στην παραπάνω αγγελία για να μάθω περισσότερες πληροφορίες μου είπε ότι έχει πρόγραμμα 30λεπτα 40 και 50 λεπτά αντίστοιχα και ότι το μασάζ που κάνει είναι άκρος χαλαρωτικό,έκλεισα και εγώ ραντεβού για να πάω στην χερσόνησο, μίλησα ξανά μαζί της για να μου δώσει οδηγίες για το που μένη φτάνω στον χώρο περνώ τηλ και τρώω πόρτα για κάποιο λόγο μου μπλόκαρε το τηλ.
Ενημερώνω εδώ για να μην την πατήσει κανείς άλλος και κάνει τσάμπα τα χιλιόμετρα.
Εύα την λένε τη συγκεκριμένη μην την πατήσουν και άλλοι .. πολλά ψυχολογικά ούτε μασαζ ξέρει να κάνει ούτε τίποτα παραπάνω εμφανίζεται και εξαφανίζεται κατά καιρούς στη Χερσονησσο με διάφορες αγγελιες ..
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.426
Like
16.936
Καλή χρονιά με υγεία και ωραίες στιγμές ! Επειδή δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τον ιούνιο λέω να κάνω το πρώτο ταξίδι και θα σας έρθω τελικά τρεις φεβρουαρίου μέχρι 13!
Περιοχή αγία τριάδα
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
128
Like
173
Πόντοι
1
Καλή χρονιά με υγεία και ωραίες στιγμές ! Επειδή δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τον ιούνιο λέω να κάνω το πρώτο ταξίδι και θα σας έρθω τελικά τρεις φεβρουαρίου μέχρι 13!
Περιοχή αγία τριάδα
Καλή χρονιά και Καλός να μας έρθεις κορίτσι μου. Το προηγούμενο σπίτι στις γουβες ήταν το καλύτερο. Δεν θα κολλήσουμε εκεί όμως.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.426
Like
16.936
Καλή χρονιά και Καλός να μας έρθεις κορίτσι μου. Το προηγούμενο σπίτι στις γουβες ήταν το καλύτερο. Δεν θα κολλήσουμε εκεί όμως.
Καλή χρονιά χρυσέ μου εννοείται το σπίτι στις γούβες ήταν το κάτι άλλο !
απλά κατάλληλο για καλοκαίρι.. κάτσε να δεις τώρα κι αυτό και να μου πεις την άποψή σου γιατί όπως έχεις καταλάβει τα ψάχνω πάρα πολύ τα σπίτια αλλιώς δεν θα κλείσω καν αν δεν είναι του γούστου μου και και άνετο και μοντέρνο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ToDeponTou98

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Μόνο σεξ προσφέρει η συγκεκριμένη μασάζ καθόλου...από φωνή καλή ακουστικε αν οι φωτογραφίες είναι σωστές μπορεί και να αξίζει
Έχει καλέσει πρόσφατα τη συγκεκριμένη κανένας; Γιατί εγω προσπαθώ να καλέσω και δεν ακούγεται τίποτα…
 

grgher

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
101
Like
136
Πόντοι
1
Καλή χρονιά χρυσέ μου εννοείται το σπίτι στις γούβες ήταν το κάτι άλλο !
απλά κατάλληλο για καλοκαίρι.. κάτσε να δεις τώρα κι αυτό και να μου πεις την άποψή σου γιατί όπως έχεις καταλάβει τα ψάχνω πάρα πολύ τα σπίτια αλλιώς δεν θα κλείσω καν αν δεν είναι του γούστου μου και και άνετο και μοντέρνο.
Καλή χρονιά !!!! άντε μπράβο καλό μου να σε δούμε κι εμείς!!!! μας έλειψες!!!!!!!
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
352
Like
1.641
Πόντοι
201
Καλημέρα. Επίσκεψη στην Αιμιλία. Εντάξει ο χώρος έχει λίγο τα θέματα του πατάς κάτω και είναι επικίνδυνο να πάρεις τούμπα από τα λάδια όπως και δεν έχει ζεστό νερό να βγάλεις το λάδι που σε κάνει σαν το λαδοποντικο. Στα του μασάζ αρκετά καλό με σωστές πιέσεις πέρασμα διακριτικό αλλά με ερωτική πονηριά όταν είσαι ανάσκελα κερνάει φραπεδιά χωρίς καλαμάκι με κόστος τα 50€.
 

Nikos98!

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
247
Like
459
Πόντοι
21
Καλημέρα. Επίσκεψη στην Αιμιλία. Εντάξει ο χώρος έχει λίγο τα θέματα του πατάς κάτω και είναι επικίνδυνο να πάρεις τούμπα από τα λάδια όπως και δεν έχει ζεστό νερό να βγάλεις το λάδι που σε κάνει σαν το λαδοποντικο. Στα του μασάζ αρκετά καλό με σωστές πιέσεις πέρασμα διακριτικό αλλά με ερωτική πονηριά όταν είσαι ανάσκελα κερνάει φραπεδιά χωρίς καλαμάκι με κόστος τα 50€.
Που μπορώ να την βρω ;
 

Manosssss35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
136
Κριτικές
5
Like
348
Πόντοι
281
Καλημέρα. Επίσκεψη στην Αιμιλία. Εντάξει ο χώρος έχει λίγο τα θέματα του πατάς κάτω και είναι επικίνδυνο να πάρεις τούμπα από τα λάδια όπως και δεν έχει ζεστό νερό να βγάλεις το λάδι που σε κάνει σαν το λαδοποντικο. Στα του μασάζ αρκετά καλό με σωστές πιέσεις πέρασμα διακριτικό αλλά με ερωτική πονηριά όταν είσαι ανάσκελα κερνάει φραπεδιά χωρίς καλαμάκι με κόστος τα

Καλημέρα. Επίσκεψη στην Αιμιλία. Εντάξει ο χώρος έχει λίγο τα θέματα του πατάς κάτω και είναι επικίνδυνο να πάρεις τούμπα από τα λάδια όπως και δεν έχει ζεστό νερό να βγάλεις το λάδι που σε κάνει σαν το λαδοποντικο. Στα του μασάζ αρκετά καλό με σωστές πιέσεις πέρασμα διακριτικό αλλά με ερωτική πονηριά όταν είσαι ανάσκελα κερνάει φραπεδιά χωρίς καλαμάκι με κόστος τα 50€.
Φίλε μπορείς να την αγγίξεις κιόλας η μόνο φραπέ εκ μέρους της;
 

Fenrir

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
19
Like
7
Πόντοι
0
Καλή χρονιά με υγεία και ωραίες στιγμές ! Επειδή δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τον ιούνιο λέω να κάνω το πρώτο ταξίδι και θα σας έρθω τελικά τρεις φεβρουαρίου μέχρι 13!
Περιοχή αγία τριάδα
Κρίμα τώρα που θα λείπω από Κρήτη θα έρθεις
 

Nikos98!

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
247
Like
459
Πόντοι
21
Παιδιά που μπορώ να βρω το τηλ της ζωής ;
 

ToDeponTou98

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Αν κάποιος γνωρίζει αν επέστρεψε η βουλγαρα της καλοκαιρινού στη στοά και έχει το τηλέφωνο της ας κάνει τη παλικαριά να απαντήσει γιατί έχουν εξαφανιστεί η αγγελίες της!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom