Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (3 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikos98!

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
247
Like
459
Πόντοι
21
Αν κάποιος γνωρίζει αν επέστρεψε η βουλγαρα της καλοκαιρινού στη στοά και έχει το τηλέφωνο της ας κάνει τη παλικαριά να απαντήσει γιατί έχουν εξαφανιστεί η αγγελίες της!
Θυμασαι όνομα μήπως ;
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Καλημέρα. Επίσκεψη στην Αιμιλία. Εντάξει ο χώρος έχει λίγο τα θέματα του πατάς κάτω και είναι επικίνδυνο να πάρεις τούμπα από τα λάδια όπως και δεν έχει ζεστό νερό να βγάλεις το λάδι που σε κάνει σαν το λαδοποντικο. Στα του μασάζ αρκετά καλό με σωστές πιέσεις πέρασμα διακριτικό αλλά με ερωτική πονηριά όταν είσαι ανάσκελα κερνάει φραπεδιά χωρίς καλαμάκι με κόστος τα 50
Νόμιζα ότι είχε σταματήσει ... Παλιά έκανε πολύ καλό μασάζ ... αν φτάνει έστω στα μισά το παλιό της μασάζ ...αξίζει ...
*ναι ο χώρος είναι χάλια...
 

M@kis 143

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
15
Like
9
Πόντοι
0
Πόσο χρονών είναι η Αιμιλία και σε πια περιοχή βρίσκεται;
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Πόσο χρονών είναι η Αιμιλία και σε πια περιοχή βρίσκεται;
48-49 ... Γάζι ... Πολύ όμορφη για την ηλικία ... αλλά είχε βαρεθεί ... τώρα όπως μας λέει ο φίλος εάν έκανε come back , μακάρι με όρεξη όπως είχε παλιά ... θα δούμε
 

M@kis 143

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
15
Like
9
Πόντοι
0
48-49 ... Γάζι ... Πολύ όμορφη για την ηλικία ... αλλά είχε βαρεθεί ... τώρα όπως μας λέει ο φίλος εάν έκανε come back , μακάρι με όρεξη όπως είχε παλιά ... θα δούμε
Αν θέλεις στείλε το τηλέφωνο σε προσωπικό μήνυμα αν θέλεις
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
247
Like
647
Πόντοι
81
48-49 ... Γάζι ... Πολύ όμορφη για την ηλικία ... αλλά είχε βαρεθεί ... τώρα όπως μας λέει ο φίλος εάν έκανε come back , μακάρι με όρεξη όπως είχε παλιά ... θα δούμε
Κανει αραγε τιποτα παραπανω;
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Καλημέρα. Επίσκεψη στην Αιμιλία. Εντάξει ο χώρος έχει λίγο τα θέματα του πατάς κάτω και είναι επικίνδυνο να πάρεις τούμπα από τα λάδια όπως και δεν έχει ζεστό νερό να βγάλεις το λάδι που σε κάνει σαν το λαδοποντικο. Στα του μασάζ αρκετά καλό με σωστές πιέσεις πέρασμα διακριτικό αλλά με ερωτική πονηριά όταν είσαι ανάσκελα κερνάει φραπεδιά χωρίς καλαμάκι με κόστος τα 50€.

Κανει αραγε τιποτα παραπανω;
Ρώτα τον Φίλο που πήγε πρόσφατα ...:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ALX4

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
327
Like
1.586
Πόντοι
201
Καλημέρα. Η Αιμιλία δεν προσφέρει κάτι παραπάνω. Πιστεύω εάν το ζητήσουν κάποιοι μπορεί να στραβωσει και να κόψει και τον φραπέ άνευ καλαμάκι
 

Miltiadis90

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα. Η Αιμιλία δεν προσφέρει κάτι παραπάνω. Πιστεύω εάν το ζητήσουν κάποιοι μπορεί να στραβωσει και να κόψει και τον φραπέ άνευ καλαμάκι
Φίλε αυτό είναι συμπέρασμα δικό σου η στο έχει πει η ίδια;
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
247
Like
647
Πόντοι
81
Καλημέρα. Επίσκεψη στην Αιμιλία. Εντάξει ο χώρος έχει λίγο τα θέματα του πατάς κάτω και είναι επικίνδυνο να πάρεις τούμπα από τα λάδια όπως και δεν έχει ζεστό νερό να βγάλεις το λάδι που σε κάνει σαν το λαδοποντικο. Στα του μασάζ αρκετά καλό με σωστές πιέσεις πέρασμα διακριτικό αλλά με ερωτική πονηριά όταν είσαι ανάσκελα κερνάει φραπεδιά χωρίς καλαμάκι με κόστος τα 50€.
Καλησπερα..
Φίλε αυτό είναι συμπέρασμα δικό σου η στο έχει πει η ίδια;
Εκφυλη παντως φαινεται αρκετα.. δεν νομιζω να μην το εχει κανει ποτε
 

Miltiadis90

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα..

Εκφυλη παντως φαινεται αρκετα.. δεν νομιζω να μην το εχει κανει ποτε
Το θέμα είναι τι κάνει τώρα, αν πάει κάποιος ας γράψει την εμπειρία του να ξέρουμε και οι υπόλοιποι
 

Loveunder30ladies

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Το θέμα είναι τι κάνει τώρα, αν πάει κάποιος ας γράψει την εμπειρία του να ξέρουμε και οι υπόλοιποι
Το γράφει παραπάνω ο Mounimaster, κερνάει φραπέ στο τέλος, ίσως όχι σε όλους όμως..
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
981
Πόντοι
81
Το γράφει παραπάνω ο Mounimaster, κερνάει φραπέ στο τέλος, ίσως όχι σε όλους όμως..
Παιδιά έχω αναφερθεί παλαιότερα η Αιμιλία αν σε γουστάρη η τίς το βγάλεις θά σέ τρελάνει εγώ προσωπικά μόνο σεξ που δεν έχω κάνει μαζί τής όλα τα υπόλοιπα και όταν λέω όλα εννοούμε όλα τα έχω κάνει..... βέβαια δεν ξέρω αν έχει τον ρόλο του αλλά μία εποχή πήγαινα 2 φορές την εβδομάδα....και τότε ήταν και ποίο καλοστεκουμενη τώρα έχει χάσει πολλά κιλά και έχει ζαρωση... αλλά πάλι κάτι το έκφυλο το έχει..και το κυριότερο κάνει καλό μασάζ
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
247
Like
647
Πόντοι
81
Παιδιά έχω αναφερθεί παλαιότερα η Αιμιλία αν σε γουστάρη η τίς το βγάλεις θά σέ τρελάνει εγώ προσωπικά μόνο σεξ που δεν έχω κάνει μαζί τής όλα τα υπόλοιπα και όταν λέω όλα εννοούμε όλα τα έχω κάνει..... βέβαια δεν ξέρω αν έχει τον ρόλο του αλλά μία εποχή πήγαινα 2 φορές την εβδομάδα....και τότε ήταν και ποίο καλοστεκουμενη τώρα έχει χάσει πολλά κιλά και έχει ζαρωση... αλλά πάλι κάτι το έκφυλο το έχει..και το κυριότερο κάνει καλό μασάζ
Πως προχωραει στο επομενο βημα μετα το μασαζ; μονη της; τι λεει πχ
Οταν εννοεις ολα;
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
981
Πόντοι
81
Πως προχωραει στο επομενο βημα μετα το μασαζ; μονη της; τι λεει πχ
Οταν εννοεις ολα;
Κοίταξε εγώ τότε όπως ανέφερα πήγαινα αρκετά συχνά..τότε μια μέρα όταν γύρισα ανάσκελα και μου έκανε μασάζ με ρώτησε φτάνοντας στο επίμαχο σημείο να συνεχίσω μου είπε και ενώ ήμουν όρθιος τίς είπα χαμογελώντας αν το θέλεις...και αυτό ήταν αρκετό ...την πρώτη φορά μόνο παίξιμο είχε το μενού και δειλά δειλά από εμένα την ώρα της κορύφωσης κάποια αγγίγματα στο σώμα της που έδειχνε να μην την ενοχλούν... αυτό ήταν έσπασε ο πάγος..και κάθε επόμενη φορά είχε κάτι παραπάνω... βέβαια μετά που είχαμε γνωριστεί αρκετά έκανα χρήση και άλλων υπηρεσιών που προσφέρει όπως καθαρισμός ποδιών και πελμάτων και νυχιών..και αποτρίχωση γεννητικών οργάνων
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
247
Like
647
Πόντοι
81
Κοίταξε εγώ τότε όπως ανέφερα πήγαινα αρκετά συχνά..τότε μια μέρα όταν γύρισα ανάσκελα και μου έκανε μασάζ με ρώτησε φτάνοντας στο επίμαχο σημείο να συνεχίσω μου είπε και ενώ ήμουν όρθιος τίς είπα χαμογελώντας αν το θέλεις...και αυτό ήταν αρκετό ...την πρώτη φορά μόνο παίξιμο είχε το μενού και δειλά δειλά από εμένα την ώρα της κορύφωσης κάποια αγγίγματα στο σώμα της που έδειχνε να μην την ενοχλούν... αυτό ήταν έσπασε ο πάγος..και κάθε επόμενη φορά είχε κάτι παραπάνω... βέβαια μετά που είχαμε γνωριστεί αρκετά έκανα χρήση και άλλων υπηρεσιών που προσφέρει όπως καθαρισμός ποδιών και πελμάτων και νυχιών..και αποτρίχωση γεννητικών οργάνων
Ωραια γυναικα παντως. Αποτι καταλαβα ειναι δουναι και λαβειν... η συνεννοηση απο τηλεφωνο εγινε για ραντεβου;
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
170
Like
981
Πόντοι
81
Ωραια γυναικα παντως. Αποτι καταλαβα ειναι δουναι και λαβειν... η συνεννοηση απο τηλεφωνο εγινε για ραντεβου;
Την πρώτη φορά όχι μέσω μεσεντζερ αφού την είχα βρει τυχαία στο φεισμπουκ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom