Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Και μεις τις πηδηξαμε σπίτια τους και τις τωρινές και τις παλιότερες αλλά δεν κάνουμε κι έτσι καπετάνιο;
Ωστόσο ο ισχυρισμός σου έρχεται σε αντίθεση με την πρόταση σου.
Επιμένω δεν υπάρχουν καλες και κακές μασαζερι , απλά τα φεγγάρια αλλάζουν.....
Ειρησθω εν παρόδω τις προάλλες ήμουν σε ένα πολύ μικρό σπιτάκι μιας στα ανατολικά (σου λέει κάτι)?
Συμφωνώ με τα φεγγάρια μυστη..το μαγαζί για μένα είναι από τότε που άλλαξε όνομα(τυχαία) σε κακό φεγγάρι όπως και τα κοριτσια μέσα για μένα όποτε λέω μακρυά!
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Θα στο πω πολυ απλα...την ιδια λεμε..εσυ γαμας με το πληκτολογιο απ οτι φαινεται κι εγω με την πουτσα..και δεν το λεω προσβλητικα !!!Ουτε εχω μειωση οποιονδηποτε μεχρι σημερα..απ αυτα που διαβαζω απανταω..εγω γιατι να σε μειωσω..τοχω ξεκωλιασει 5 6 φορες...

Και μια συμβουλη...καμια γυναικα δεν τον παιρνει συμφωνια απο πριν ..εκτος αν ειναι επαγγελματιας..κατι που δεν ειναι το "Μπαζο"αυτο...ολα αλλαζουν οταν την εχεις στημενη...πας και με αματουρια!!!
Κοιτά αφού γαμας αυτό το παρτάλι (για μένα Ε, χωρίς παρεξήγηση) & το πληρώνεις & 110€.. τι να πω ρε φίλε! Εσυ γαμας με τη πουτσα παρτάλια κ εγώ ούτε στα πληκτρολόγια(δεν το λέω για να σε προσβάλω, έτσι το βλέπω εγώ)! Φαίνεται υπάρχει διαφορετικό επίπεδο ποιότητας και είναι πολύ εντάξει αυτό .. όπως είναι ο καθένας κ ότι εμπειρία έχει! Όλα είναι δεκτά Addict & Dewars.. για να καταλαβεισ(αν θες να καταλάβεις βέβαια) και να συμφωνούσε για κωλο με λιγότερα, μόλις την έβλεπα από κοντά θα εξαφανιζόμουν.. Δεν υπάρχει κατανόηση σε αυτό;;; Εσυ τι γαμας κ εγώ όχι .. πρέπει να είναι κάτι άλλο;; Παρολαυτα κοιτάμε μπροστά τώρα.. φτάνει νομίζω!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.692
Πόντοι
3.796
Κοιτά αφού γαμας αυτό το παρτάλι (για μένα Ε, χωρίς παρεξήγηση) & το πληρώνεις & 110€.. τι να πω ρε φίλε! Εσυ γαμας με τη πουτσα παρτάλια κ εγώ ούτε στα πληκτρολόγια(δεν το λέω για να σε προσβάλω, έτσι το βλέπω εγώ)! Φαίνεται υπάρχει διαφορετικό επίπεδο ποιότητας και είναι πολύ εντάξει αυτό .. όπως είναι ο καθένας κ ότι εμπειρία έχει! Όλα είναι δεκτά Addict & Dewars.. για να καταλαβεισ(αν θες να καταλάβεις βέβαια) και να συμφωνούσε για κωλο με λιγότερα, μόλις την έβλεπα από κοντά θα εξαφανιζόμουν.. Δεν υπάρχει κατανόηση σε αυτό;;; Εσυ τι γαμας κ εγώ όχι .. πρέπει να είναι κάτι άλλο;; Παρολαυτα κοιτάμε μπροστά τώρα.. φτάνει νομίζω!
Δεν υπάρχει παρεξήγηση φίλε ,απλά τα παραλες.
Νομίζω ότι είναι και ανούσιο να κάνουμε όλη αυτή την συζήτηση σε αυτό το νήμα ,αφού χαλάμε και την ροή .
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.242
Πόντοι
201
Κοιτά αφού γαμας αυτό το παρτάλι (για μένα Ε, χωρίς παρεξήγηση) & το πληρώνεις & 110€.. τι να πω ρε φίλε! Εσυ γαμας με τη πουτσα παρτάλια κ εγώ ούτε στα πληκτρολόγια(δεν το λέω για να σε προσβάλω, έτσι το βλέπω εγώ)! Φαίνεται υπάρχει διαφορετικό επίπεδο ποιότητας και είναι πολύ εντάξει αυτό .. όπως είναι ο καθένας κ ότι εμπειρία έχει! Όλα είναι δεκτά Addict & Dewars.. για να καταλαβεισ(αν θες να καταλάβεις βέβαια) και να συμφωνούσε για κωλο με λιγότερα, μόλις την έβλεπα από κοντά θα εξαφανιζόμουν.. Δεν υπάρχει κατανόηση σε αυτό;;; Εσυ τι γαμας κ εγώ όχι .. πρέπει να είναι κάτι άλλο;; Παρολαυτα κοιτάμε μπροστά τώρα.. φτάνει νομίζω!
Ωραια λοιπον..θες να βγεις γαμηκουλας και κοκορακι..οκ..

1ον δεν της δινω 110..ουτε πληρωνετε για κωλο..
Εχω κατσει μαζι της τις πρωτες φορες 2 και 3 ωρες με 100σταρικο..το μπαζο το προσπερναω γιατι ΞΕΚΑΘΑΡΑ δεν βλεπεις ή δεν θες να δεις..ειτε γιατι δε γαμησες γιατι προφανως την ζαλισες στο μπλα μπλα ειτε σου θιξαμε τον εγωισμο..

Η αρχικη μου ερωτηση ηταν αν εχει παρει καποιος φιλη της,αν τουκανε πασα δηλαδη γιατι ειναι ολα ενα κι ενα..εκει πεταχτηκες εσυ κοροιδευτικα για το μπαζο απλα επειδη δε γαμησες..

Επισης..το inbox για να σου δωσω τηλ απο φοιτητριες που ξερω ακομα υπαρχει απο περσυ..κι εγω ακομα σου απανταω..

Λες να γινοταν οποιος εχει τηλ να το δινει απλοχερα εδω μεσα?να στο δωσω να πεις τι?
Γεια σας εμαθα οτι γαμιεστε?

Δε λειτουργει ετσι το συστημα...και οντως κουρασαμε !
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Ωραια λοιπον..θες να βγεις γαμηκουλας και κοκορακι..οκ..

1ον δεν της δινω 110..ουτε πληρωνετε για κωλο..
Εχω κατσει μαζι της τις πρωτες φορες 2 και 3 ωρες με 100σταρικο..το μπαζο το προσπερναω γιατι ΞΕΚΑΘΑΡΑ δεν βλεπεις ή δεν θες να δεις..ειτε γιατι δε γαμησες γιατι προφανως την ζαλισες στο μπλα μπλα ειτε σου θιξαμε τον εγωισμο..

Η αρχικη μου ερωτηση ηταν αν εχει παρει καποιος φιλη της,αν τουκανε πασα δηλαδη γιατι ειναι ολα ενα κι ενα..εκει πεταχτηκες εσυ κοροιδευτικα για το μπαζο απλα επειδη δε γαμησες..

Επισης..το inbox για να σου δωσω τηλ απο φοιτητριες που ξερω ακομα υπαρχει απο περσυ..κι εγω ακομα σου απανταω..

Λες να γινοταν οποιος εχει τηλ να το δινει απλοχερα εδω μεσα?να στο δωσω να πεις τι?
Γεια σας εμαθα οτι γαμιεστε?

Δε λειτουργει ετσι το συστημα...και οντως κουρασαμε !
Τα βλέπουμε αλλιώς … άστο φίλε! Όλα καλά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν υπάρχει παρεξήγηση φίλε ,απλά τα παραλες.
Νομίζω ότι είναι και ανούσιο να κάνουμε όλη αυτή την συζήτηση σε αυτό το νήμα ,αφού χαλάμε και την ροή .
Σωστός.. το κόβω!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Ρε φίλε συγνώμη κιόλας.. εγώ την έψησα την είχα έτοιμη να την πηδήξω, μου έστειλε 15 βίντεο.. τα χω.. και έφτασα στο καφέ που είχα ραντεβού πριν το ξενοδοχείο όμως όταν την είδα από κοντά εξαφανίστηκα!! Υπερκαυλο;;;;;;;;; Σορρυ κιόλας δηλαδή.. κάτι έχω χάσει!! Στείλε μήνυμα αν έχεις τη διάθεση να μου δώσεις τα φώτα σου
Για πες χαρακτιριστηκα της κοπελας?
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
409
Πόντοι
21
2 παιζουν..ή εισαι στραβος ή αλλη λες...αν θες γραψε τα τελευταια 3 νουμερα του κινητου της να σου πω αν λεμε την ιδ

Σε ολα αυτα το μονο που εισαι μεσα ειναι οτι το παιζει λεσβια..βασικα ειναι..ειχε και γκομενα..αν προτιμας τα μπουρδελα απ αυτο το αματουρι 23χρονο τοτε ναι..ειμαστε στο σωστο site και ολα εξηγουνται.. Bourdela !!!
Την παλεύεις ρε; Ρώτησες και σου απάντησα, εγώ την έχω δει από κοντά και την έχω ξεσκίσει...πουτανα είναι ,όποτε την συγκρίνω με άλλες πουτανες και σου είπα ποιες προτιμάω. Γιατί ρωτάς αφού έχεις άποψη ενώ δεν την έχεις δει;
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Την ποντια λέω εγώ.. αν λέμε την ίδια ή εγώ είμαι στραβός ή εσυ σαβουρογαμης!! Το έσβησα το κινητό της γιατί δεν την γαμαω αυτην και να με πληρώσει(την είδα στα Μίκελ βαρδάρη μπροστά μου και έτρεξα να φύγω την σαύρα .. χαχαχαχα! Παρολαυτα έχω βίντεο κ φωτό της πολλά, Ελα κάπου να στα δείξω.. & αν λέμε την ίδια πάω πάσο εγώ.. γαμα οποία θες!
Καταρχας δεν ειναι ποντια
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Σε ολα αυτα το μονο που εισαι μεσα ειναι οτι το παιζει λεσβια..βασικα ειναι..ειχε και γκομενα..αν προτιμας τα μπουρδελα απ αυτο το αματουρι 23χρονο τοτε ναι..ειμαστε στο σωστο site και ολα εξηγουνται.. Bourdela !!!
Κοιτα η αποδοση της στο κρεβατι εχει πεσει σε σχεση με παλια και εμφανησιακα χαλασε λιγο σε σχεση με παλια αλλα στο γαμησι το εχει και πιστεψε με δεν ειναι καθολου αματουρι
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Θα σου στείλει αυτή όταν της έρθει σήμα… χαχαχα.. σου λέω είναι τζαζ το κορίτσι και από κοντά δεν κάνει.. κοντόχοντρο ειναι & δε δίνει κωλο!! Άστο πάνε για αλλά… όμως αν τη γαμησεις στείλε ενημέρωση μαλλιά το χουλιαμα!
Απο που συμπερανες εσυ οτι δε δινει κωλο ειδες το κωλοτρυπιδι της και εβγαλες πορισμα?
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Απο που συμπερανες εσυ οτι δε δινει κωλο ειδες το κωλοτρυπιδι της και εβγαλες πορισμα?
Με συγχωρείς … αλήθεια τώρα, velociraptoras ????? & θέλεις να σου απαντήσω!! Πες ότι θες, κόβεσαι από όνομα, sorry!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Με συγχωρείς … αλήθεια τώρα, velociraptoras ????? & θέλεις να σου απαντήσω!! Πες ότι θες, κόβεσαι από όνομα, sorry!!
θειο αυτην εγω την ξερω μια 5ετια το λιγοτερο και μαντεψε μουνι απο αυτην πηρα τα 2 τελευταια χρονια μια 3ετια μονο απο κωλο τη γαμουσα αλλος εμεινε στην ιδια ταξη
 

driverthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
120
Κριτικές
2
Like
1.085
Πόντοι
201
θειο αυτην εγω την ξερω μια 5ετια το λιγοτερο και μαντεψε μουνι απο αυτην πηρα τα 2 τελευταια χρονια μια 3ετια μονο απο κωλο τη γαμουσα αλλος εμεινε στην ιδια ταξη
Έχεις pm
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
θειο αυτην εγω την ξερω μια 5ετια το λιγοτερο και μαντεψε μουνι απο αυτην πηρα τα 2 τελευταια χρονια μια 3ετια μονο απο κωλο τη γαμουσα αλλος εμεινε στην ιδια ταξη
Θείο… χαχαχαχαχαχαχα… μεγάλε!!! Μην απαντάς στα μηνύματα μου σε παρακαλώ .. κάνε ότι θες
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
198
Like
707
Πόντοι
81
Μάγκες πήγα σήμερα dames πήρα Ηλέκτρα και Ρίτα απο εμφάνιση καλές και η δυο καθημερινές κοπέλες τις διπλανής πόρτας 150 για 1 ωρα δυο εκτόνωσης χαβαλε μεσα πολυ καλες πιπα απίστευτη και απο τις δυο μασαζακι γενικα οκ ( μαγκες έχει εδω και μια εβδομάδα ρωτάω τι παίζει και κανένας δεν λέει τίποτα γι'αυτό τρώτε φολες στην Θεσσαλονίκη γιατι κανενας δεν μοιράζει γνώση)
Kαι αν μοιρσασειs γνωση.... και λεπτομερειεs .... απο πολουs εδω μεσα θα παρειs αρνητικη κρητικη .
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.242
Πόντοι
201
Την παλεύεις ρε; Ρώτησες και σου απάντησα, εγώ την έχω δει από κοντά και την έχω ξεσκίσει...πουτανα είναι ,όποτε την συγκρίνω με άλλες πουτανες και σου είπα ποιες προτιμάω. Γιατί ρωτάς αφού έχεις άποψη ενώ δεν την έχεις δει;
Φιλε μου το πρωτο μηνυμα δεν πηγαινε σε σενα δεν ξερω τι ακριβως μπερδεψες...
Εγω την περνω μια πενταετια σχεδον.
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
198
Like
707
Πόντοι
81
Επίσης θέλω να πω το εξής .. οποίος έχει κανα φράγκο καλό είναι να το χώνει γιατί θα πάρει παραπάνω πράγματα!! Τα έχουν πει κ προηγουμένως αρκετοί.. δώστε φράγκα στα καυλακια που γουστάρετε και θα σας κάνουν xtraδακια!!
Προ ημερών δε, σε ίδρυμα διαλέγω διά του τηλεφώνου καταλαθος λαδοκορη(άλλη νόμιζα ήταν) μου κάνει μασάζ οκ για το ίδρυμα και όταν με γυρνάει ξεκινάει να τρίβει τις βυζαρες τις πάνω κάτω στην πουτσα μου και αρχίζει γλύφει αρχιδια, τα ρουφα και μετά αρχίζει τα κλαρίνα… μιλαμεεεεε πρώτον δεν το περιμενα(ότι καλύτερο) δεύτερον ΣΟΥΠΕΡ πίπα βαθιά, θηλασμός με φτυσίματα και ήχους του σάλιου.. από τα καλύτερα που μου χουν τύχει μετά την ΘΕΑ του κρυσταλ πριν φύγει από μόνη της που με ξέσκιζε στα γαμησια!! Για αυτό πάω στις λαδοκορες να φάω το απογοητευμένο(και όταν κάθεται-σπάνια) είναι η καλύτερη εμπειρία!! Προφανώς και μετά έδωσα από μόνος +50, μαλακας είμαι να μη δώσω…;; Αφού θέλω να το ξανακάνει!!
Ορμάτε Μακεδονομάχοι ..
Υ.Γ. Δεν θα πω ονόματα σε μήνυμα, έδωσα κατεύθυνση τσακάλια
Ποια να ειναι η θε@ του Κρυσταλ αραγε ? Που εκανε "ΠΑΠΑΔΕΣ '' σε μεροικουs εκλεκτουs αγαπουληδεs ......και ξαφνικα εφυγε απο μονη τηs . Ποια να εννοει αραγε ο ποιητηs ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom