Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

greco24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς πια κορίτσια δουλεύουν στο crystal σήμερα;
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
134
Like
208
Πόντοι
21
Καμία απολύτως. Όσο για την Ολίβια που ο άλλος την έχει περιγράψει ως την Πάμελα άντερσον της Σταυρούπολης είναι μια χοντρή κοπέλα με πολύ μεγάλα πεσμένα βυζιά. Χοντρή όμως
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε φίλε η Θεσσαλονίκη δεν είναι η Νέα Υόρκη. Εκτός αν μετακινείσαι με τα πόδια
η Δήμητρα είναι χοντρή με πεσμένα βυζιά η οληβια είναι καλή μήπως κάνεις λάθος
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
294
Πόντοι
21
Μάγκες πλιζ θελω να παρω δυο μαζι φουλ πρόγραμμα 2 εκτονώσεις που έχει θα παω σίγουρα μια dames ξερετε κατι άλλο να παίζει ???
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.606
Πόντοι
736
Αν εσύ βλέπεις την Ολίβια καλή ποιος είμαι εγώ να σου χαλάσω το όνειρο. Για μένα η Ολίβια είναι χοντρή με μεγάλα βυζιά πεσμένα. Σημείωση: η Δήμητρα είναι ότι πιο έκφυλο υπάρχει στην πολη
Όποιον δεν τον ενοχλεί ο σωματότυπός της να την δοκιμάσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρει κανείς πια κορίτσια δουλεύουν στο crystal σήμερα;
Το έχετε τερματίσει κάποιοι εδώ μέσα… Ντρέπεστε να πάρετε τηλέφωνο στα μαγαζιά να ρωτήσετε;
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
294
Πόντοι
21
Πηγα από εκεί η μια ειναι ξανθιά χοντρη η αλλη μαυρομαλα όμορφη 150 μου είπε για 2 εκτονώσεις μαζι με τις 2 η μια κονη 100 και 60 για μια φορά με μια κοπέλα νταξ κλαιν
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.145
Πόντοι
2.356
Πηγα από εκεί η μια ειναι ξανθιά χοντρη η αλλη μαυρομαλα όμορφη 150 μου είπε για 2 εκτονώσεις μαζι με τις 2 η μια κονη 100 και 60 για μια φορά με μια κοπέλα νταξ κλαιν
Π πήγες νταμάρι
 

Rataplan77

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά. Δυτικά παίζει τπτ καλό σε μαζατζιδικο με φουλ πακέτο;
 

Rataplan77

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Elegance έχει κάτι αξιόλογο από κορίτσια αυτή τη περίοδο; Έχει πάει κανείς τελευταία;
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
294
Πόντοι
21
Μάγκες πήγα σήμερα dames πήρα Ηλέκτρα και Ρίτα απο εμφάνιση καλές και η δυο καθημερινές κοπέλες τις διπλανής πόρτας 150 για 1 ωρα δυο εκτόνωσης χαβαλε μεσα πολυ καλες πιπα απίστευτη και απο τις δυο μασαζακι γενικα οκ ( μαγκες έχει εδω και μια εβδομάδα ρωτάω τι παίζει και κανένας δεν λέει τίποτα γι'αυτό τρώτε φολες στην Θεσσαλονίκη γιατι κανενας δεν μοιράζει γνώση)
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Μάγκες πήγα σήμερα dames πήρα Ηλέκτρα και Ρίτα απο εμφάνιση καλές και η δυο καθημερινές κοπέλες τις διπλανής πόρτας 150 για 1 ωρα δυο εκτόνωσης χαβαλε μεσα πολυ καλες πιπα απίστευτη και απο τις δυο μασαζακι γενικα οκ ( μαγκες έχει εδω και μια εβδομάδα ρωτάω τι παίζει και κανένας δεν λέει τίποτα γι'αυτό τρώτε φολες στην Θεσσαλονίκη γιατι κανενας δεν μοιράζει γνώση)
Καταρχην δεν χρειαζεται να πουμε κατι τουλαχειστον για τις υπηρεσιες,ειναι φως φαναρι μονο την αγγελια που βλεπεις..καλα εκανες και πηγες μονος σου λοιπον..περνας καλα και κανεις γουστα γενικα εκει..
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Ερωτηση..εκεινο το υπερκαβλακι την "Princess" που βαζει αγγελια "suggar daddy" ή "suggar mommy"στο KSex,για οσους την εχουν παρει, εχει καταφερει κανεις να φαει καμια φιλη της ή καμια παρτουζιτσα?
 

Vaggosss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2022
Μηνύματα
36
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά πέρασα από το Anita spa την προηγούμενη εβδομάδα με την φαίη μέτρια στο πρώτο κομμάτι , μέτρια και στο δεύτερο κομμάτι..... κόστος 30€ + 20€. Διάρκεια περίπου 40 λεπτά...
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
25
Like
17
Πόντοι
0
Μαγκες τελευταία πήγε κάνεις στο Golden ;
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
968
Πόντοι
81
Ερωτηση..εκεινο το υπερκαβλακι την "Princess" που βαζει αγγελια "suggar daddy" ή "suggar mommy"στο KSex,για οσους την εχουν παρει, εχει καταφερει κανεις να φαει καμια φιλη της ή καμια παρτουζιτσα?
Ρε φίλε συγνώμη κιόλας.. εγώ την έψησα την είχα έτοιμη να την πηδήξω, μου έστειλε 15 βίντεο.. τα χω.. και έφτασα στο καφέ που είχα ραντεβού πριν το ξενοδοχείο όμως όταν την είδα από κοντά εξαφανίστηκα!! Υπερκαυλο;;;;;;;;; Σορρυ κιόλας δηλαδή.. κάτι έχω χάσει!! Στείλε μήνυμα αν έχεις τη διάθεση να μου δώσεις τα φώτα σου
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
968
Πόντοι
81
Επίσης θέλω να πω το εξής .. οποίος έχει κανα φράγκο καλό είναι να το χώνει γιατί θα πάρει παραπάνω πράγματα!! Τα έχουν πει κ προηγουμένως αρκετοί.. δώστε φράγκα στα καυλακια που γουστάρετε και θα σας κάνουν xtraδακια!!
Προ ημερών δε, σε ίδρυμα διαλέγω διά του τηλεφώνου καταλαθος λαδοκορη(άλλη νόμιζα ήταν) μου κάνει μασάζ οκ για το ίδρυμα και όταν με γυρνάει ξεκινάει να τρίβει τις βυζαρες τις πάνω κάτω στην πουτσα μου και αρχίζει γλύφει αρχιδια, τα ρουφα και μετά αρχίζει τα κλαρίνα… μιλαμεεεεε πρώτον δεν το περιμενα(ότι καλύτερο) δεύτερον ΣΟΥΠΕΡ πίπα βαθιά, θηλασμός με φτυσίματα και ήχους του σάλιου.. από τα καλύτερα που μου χουν τύχει μετά την ΘΕΑ του κρυσταλ πριν φύγει από μόνη της που με ξέσκιζε στα γαμησια!! Για αυτό πάω στις λαδοκορες να φάω το απογοητευμένο(και όταν κάθεται-σπάνια) είναι η καλύτερη εμπειρία!! Προφανώς και μετά έδωσα από μόνος +50, μαλακας είμαι να μη δώσω…;; Αφού θέλω να το ξανακάνει!!
Ορμάτε Μακεδονομάχοι ..
Υ.Γ. Δεν θα πω ονόματα σε μήνυμα, έδωσα κατεύθυνση τσακάλια
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
409
Κριτικές
7
Like
1.003
Πόντοι
361
Επίσης θέλω να πω το εξής .. οποίος έχει κανα φράγκο καλό είναι να το χώνει γιατί θα πάρει παραπάνω πράγματα!! Τα έχουν πει κ προηγουμένως αρκετοί.. δώστε φράγκα στα καυλακια που γουστάρετε και θα σας κάνουν xtraδακια!!
Προ ημερών δε, σε ίδρυμα διαλέγω διά του τηλεφώνου καταλαθος λαδοκορη(άλλη νόμιζα ήταν) μου κάνει μασάζ οκ για το ίδρυμα και όταν με γυρνάει ξεκινάει να τρίβει τις βυζαρες τις πάνω κάτω στην πουτσα μου και αρχίζει γλύφει αρχιδια, τα ρουφα και μετά αρχίζει τα κλαρίνα… μιλαμεεεεε πρώτον δεν το περιμενα(ότι καλύτερο) δεύτερον ΣΟΥΠΕΡ πίπα βαθιά, θηλασμός με φτυσίματα και ήχους του σάλιου.. από τα καλύτερα που μου χουν τύχει μετά την ΘΕΑ του κρυσταλ πριν φύγει από μόνη της που με ξέσκιζε στα γαμησια!! Για αυτό πάω στις λαδοκορες να φάω το απογοητευμένο(και όταν κάθεται-σπάνια) είναι η καλύτερη εμπειρία!! Προφανώς και μετά έδωσα από μόνος +50, μαλακας είμαι να μη δώσω…;; Αφού θέλω να το ξανακάνει!!
Ορμάτε Μακεδονομάχοι ..
Υ.Γ. Δεν θα πω ονόματα σε μήνυμα, έδωσα κατεύθυνση τσακάλια
Άσε μας ρε φίλε που θα δώσουμε κάνα 100αρι+ για μια πίπα και θα το θεωρήσουμε και επιτυχία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom