Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
968
Πόντοι
81
Άσε μας ρε φίλε που θα δώσουμε κάνα 100αρι+ για μια πίπα και θα το θεωρήσουμε και επιτυχία
Παλικαρε καθόλου δε διαφωνώ.. δίνε ότι θέλεις και παίρνε ότι μπορείς! Ότι θεωρεί ο καθένας .. εσένα δε σου φαίνεται επιτυχία και είναι δεκτό!! Δεν αφορούσε εσένα το post.. αφορούσε όλους αυτούς που το βλέπουν επιτυχία(να ξέρεις έχω ήδη 5 μηνύματα και ως το μεσημέρι αύριο θα χω 20)! Όλα καλά.. προχωράμε γράφοντας εμπειριες!
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
409
Κριτικές
7
Like
1.003
Πόντοι
361
Παλικαρε καθόλου δε διαφωνώ.. δίνε ότι θέλεις και παίρνε ότι μπορείς! Ότι θεωρεί ο καθένας .. εσένα δε σου φαίνεται επιτυχία και είναι δεκτό!! Δεν αφορούσε εσένα το post.. αφορούσε όλους αυτούς που το βλέπουν επιτυχία(να ξέρεις έχω ήδη 5 μηνύματα και ως το μεσημέρι αύριο θα χω 20)! Όλα καλά.. προχωράμε γράφοντας εμπειριες!
Σωστός
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
409
Κριτικές
7
Like
1.003
Πόντοι
361
Υπάρχει κανείς που να ξέρει που χάθηκε η Λένα που ήταν στο Royal massage?
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Ρε φίλε συγνώμη κιόλας.. εγώ την έψησα την είχα έτοιμη να την πηδήξω, μου έστειλε 15 βίντεο.. τα χω.. και έφτασα στο καφέ που είχα ραντεβού πριν το ξενοδοχείο όμως όταν την είδα από κοντά εξαφανίστηκα!! Υπερκαυλο;;;;;;;;; Σορρυ κιόλας δηλαδή.. κάτι έχω χάσει!! Στείλε μήνυμα αν έχεις τη διάθεση να μου δώσεις τα φώτα σου
2 παιζουν..ή εισαι στραβος ή αλλη λες...αν θες γραψε τα τελευταια 3 νουμερα του κινητου της να σου πω αν λεμε την ιδια...
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
968
Πόντοι
81
2 παιζουν..ή εισαι στραβος ή αλλη λες...αν θες γραψε τα τελευταια 3 νουμερα του κινητου της να σου πω αν λεμε την ιδια...
Την ποντια λέω εγώ.. αν λέμε την ίδια ή εγώ είμαι στραβός ή εσυ σαβουρογαμης!! Το έσβησα το κινητό της γιατί δεν την γαμαω αυτην και να με πληρώσει(την είδα στα Μίκελ βαρδάρη μπροστά μου και έτρεξα να φύγω την σαύρα .. χαχαχαχα! Παρολαυτα έχω βίντεο κ φωτό της πολλά, Ελα κάπου να στα δείξω.. & αν λέμε την ίδια πάω πάσο εγώ.. γαμα οποία θες!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.144
Like
8.145
Πόντοι
2.356
Ρε φίλε συγνώμη κιόλας.. εγώ την έψησα την είχα έτοιμη να την πηδήξω, μου έστειλε 15 βίντεο.. τα χω.. και έφτασα στο καφέ που είχα ραντεβού πριν το ξενοδοχείο όμως όταν την είδα από κοντά εξαφανίστηκα!! Υπερκαυλο;;;;;;;;; Σορρυ κιόλας δηλαδή.. κάτι έχω χάσει!! Στείλε μήνυμα αν έχεις τη διάθεση να μου δώσεις τα φώτα σου
Δηλαδή θες να πεις ότι άλλες φώτο σου έδειξε κ Αλλά βίντεο γιατί Εγώ μόνο φώτο είδα δε προχώρησα γιατί ήθελε love story δεν είναι κ θέα Αλλά κυρίως σαβούρα δε την λες με τίποτε
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Την ποντια λέω εγώ.. αν λέμε την ίδια ή εγώ είμαι στραβός ή εσυ σαβουρογαμης!! Το έσβησα το κινητό της γιατί δεν την γαμαω αυτην και να με πληρώσει(την είδα στα Μίκελ βαρδάρη μπροστά μου και έτρεξα να φύγω την σαύρα .. χαχαχαχα! Παρολαυτα έχω βίντεο κ φωτό της πολλά, Ελα κάπου να στα δείξω.. & αν λέμε την ίδια πάω πάσο εγώ.. γαμα οποία θες!
Δεν παιζουν αυτα που λες..τα τηλ ποτε δεν τα σβηνεις..στο τικ-τοκ της απο κατω σαλιαριζουν σαν τα κουταβια ολοι..αλλη λες..
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
445
Κριτικές
9
Like
397
Πόντοι
21
2 παιζουν..ή εισαι στραβος ή αλλη λες...αν θες γραψε τα τελευταια 3 νουμερα του κινητου της να σου πω αν λεμε την ιδια...
πολυ μετρια στο σεξ , ο κωλος ειναι λιγο πεσμενος ενω φαινεται οτι εχει κωλαρα.το παιζει λεσβια και ειναι ψυχρη. δεν ζηταει ουτε σχεση ουτε τιποτα τετοια. καλυτερα να πας στα μπουρδελα
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
πολυ μετρια στο σεξ , ο κωλος ειναι λιγο πεσμενος ενω φαινεται οτι εχει κωλαρα.το παιζει λεσβια και ειναι ψυχρη. δεν ζηταει ουτε σχεση ουτε τιποτα τετοια. καλυτερα να πας στα μπουρδελα
Σε ολα αυτα το μονο που εισαι μεσα ειναι οτι το παιζει λεσβια..βασικα ειναι..ειχε και γκομενα..αν προτιμας τα μπουρδελα απ αυτο το αματουρι 23χρονο τοτε ναι..ειμαστε στο σωστο site και ολα εξηγουνται.. Bourdela !!!
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201

Συνημμένα

  • IMG-b642749e53ba5f5a243d664f9311acce-V.jpg
    IMG-b642749e53ba5f5a243d664f9311acce-V.jpg
    49,4 KB · Εμφανίσεις: 24
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
139
Like
450
Πόντοι
21
καλησπέρα παλικάρια από το Λουξ με ενημέρωσαν οτι η Λυδία σταμάτησε ξέρει κανείς αν πήγε κάπου αλλού ???????
Η κάποιο παλικάρι εχει κατι απο σοσιαλ της ας μου στήλη PM
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.485
Πόντοι
736

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
212
Like
250
Πόντοι
21
Δεν παιζουν αυτα που λες..τα τηλ ποτε δεν τα σβηνεις..στο τικ-τοκ της απο κατω σαλιαριζουν σαν τα κουταβια ολοι..αλλη λες..
το tik tok της ποιο ειναι? να παρουμε μια ιδεα. στειλε σε pm αν θες
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
το tik tok της ποιο ειναι? να παρουμε μια ιδεα. στειλε σε pm αν θες
Αγορινα εγω δεν εκθετω κοσμο..οποιος εχει το κιν της εχει και το τικ τοκ..απλα ειναι και διανοια και δινει το κανονικο της ...η φωτο ειναι απο αγγελια της και υπαρχει ηδη στο ιντερνετ..παρ αυτα θ ανοιξω τα pm μου το βραδυ και θα σου στειλω την αγγελια της.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
968
Πόντοι
81
Δηλαδή θες να πεις ότι άλλες φώτο σου έδειξε κ Αλλά βίντεο γιατί Εγώ μόνο φώτο είδα δε προχώρησα γιατί ήθελε love story δεν είναι κ θέα Αλλά κυρίως σαβούρα δε την λες με τίποτε
Μεγάλη διαφορά από κοντά παλικαρε… μεγάλη!!
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
968
Πόντοι
81
Δεν παιζουν αυτα που λες..τα τηλ ποτε δεν τα σβηνεις..στο τικ-τοκ της απο κατω σαλιαριζουν σαν τα κουταβια ολοι..αλλη λες..
Δεν τα σβήνεις εσυ κ καλά κανεις! Εγώ τα σβήνω κ βρισκω νέα μουνακια..
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
50
Like
5.546
Πόντοι
7.636
Ρε φίλε συγνώμη κιόλας.. εγώ την έψησα την είχα έτοιμη να την πηδήξω, μου έστειλε 15 βίντεο.. τα χω.. και έφτασα στο καφέ που είχα ραντεβού πριν το ξενοδοχείο όμως όταν την είδα από κοντά εξαφανίστηκα!! Υπερκαυλο;;;;;;;;; Σορρυ κιόλας δηλαδή.. κάτι έχω χάσει!! Στείλε μήνυμα αν έχεις τη διάθεση να μου δώσεις τα φώτα σου
Τι εννοείς υπέρκαυλο μεν?
Καλό ή μπαχατέλα?
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
968
Πόντοι
81
Δεν εχεις δικιο καπετανιε , αρκει να ξερεις να το ζητησεις.
Σε ότι άλλο γραφτεί μπορώ να δεχτώ την όρεξη του καθενως … σε αυτό όμως, συγνώμη κιόλας αλλά δεν δέχομαι κουβέντα! Το πρώην Aqua νυν glolden είναι το πιο μάπα μασατζιδικο που υπάρχει απο όλες πλευρές είτε διοίκηση είτε προσωπικό! 15 χρόνια σχεδόν μασαζαρο έτσι.. εκει κι αν έχω πηδήξει κοριτσάκια παλιότερα όμως πλέον έχει γίνει το χειρότερο!!
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
968
Πόντοι
81
Τι εννοείς υπέρκαυλο μεν?
Καλό ή μπαχατέλα?
Κιουσπα… χαχαχα έτσι λέγαμε παλιά! Έχω κ γω φωτό που ανέβασε ο φίλος πριν κ φαίνεται μουναρα.. αν τη δεις απο κοντά αλλάζεις γνώμη!!! Χαχαχαχα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GALLAS

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom