Νέα

Κόλλησα ηπατίτιδα Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIORGOSK
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.602
Κριτικές
57
Like
16.338
Πόντοι
16.555
Απλά είσαι τυχερός που με τα ακα δεν έμπλεξες με τίποτα χειρότερα...
Με τα μυαλα που κουβαλάς μόνο από τύχη απεφυγες τα χειρότερα ναυάγιο ...
Για πες μου είχες ποτε γυναίκα χωρίς να πληρώνεις?

Παιδιά εχεις? Συζηγο ?Κατι ρε αδερφε. Μόνο Φυλής?

Γκεμπελίσκο που θα μου μιλήσεις κιόλας
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.309
Πόντοι
1.720
Στο στρατό το εμβόλιο που μας βαρεσαν για ηπατιτιδα δεν ηταν?
Ή παιζει να το κάναμε μικροί τότε στο σχολείο??
 

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
310
Like
280
Πόντοι
21
Πουθενά...σωματικά και ψυχικά αυτοί έχουν σοβαρότερα θέματα από το σεξ να τους απασχολούν.
βρε σε παίρνει εσένα τον άρρωστο τον τελειωμένο ο κολλητός σου και σε πάει στην πουτάνα.Ο άλλος μαθαίνει ότι έχει 1 χρόνο ζωής πχ ...θα αρχισει να φλερτάρει γκόμενες στα μπαράκια ή θα πάει στις πουτάνες? Το ποιοί πάνε στα χαμηλής στάθμης μπουρδέλα δεν θα το πουμε σημερα...διαχρονικά δοχεία εκτόνωσης των κατατρεγμένων ήταν...τα τελευταία χρόναι απλά ανέβηκε το επίεδο.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.500
Like
13.299
Πόντοι
3.506
Στο στρατό το εμβόλιο που μας βαρεσαν για ηπατιτιδα δεν ηταν?
Ή παιζει να το κάναμε μικροί τότε στο σχολείο??
Οχι μύστη στο σχολείο μας έκαναν το εμβόλιο μαντου, έλεγχε για πιθανή φυματίωση!
Στον στρατό ότι μας βάρεσαν ήταν για να μην πάθουμε τίποτα από τα ψοφήμια που τρώγαμε στα μαγειρεία :confused:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Παιδια, εμβολιο για ηπατιτιδα Β, το κανεις σε οποιαδηποτε ηλικια κι αν εισαι;
Το πληρωνει το ταμειο, ειναι δωρεαν;
Στο κανει και ιδιωτης γιατρος;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.617
Πόντοι
8.530
Για πες μου είχες ποτε γυναίκα χωρίς να πληρώνεις?

Παιδιά εχεις? Συζηγο ?Κατι ρε αδερφε. Μόνο Φυλής?

Γκεμπελίσκο που θα μου μιλήσεις κιόλας
Τα γκεμπελιστικα στα φιλαράκια σου...
Τα ήθελες τα έπαθες ...μόνο μην μας περνιέσαι σαν πρότυπο που έφαγες Μερέντα από ακα .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.617
Πόντοι
8.530
Οχι μύστη στο σχολείο μας έκαναν το εμβόλιο μαντου, έλεγχε για πιθανή φυματίωση!
Στον στρατό ότι μας βάρεσαν ήταν για να μην πάθουμε τίποτα από τα ψοφήμια που τρώγαμε στα μαγειρεία :confused:
Δεκτόν...όμως πάντα σε χώρους συνωστισμού μπορείς να πάθεις πολλά.Δεν είναι μόνο το φαγητό παράγοντας κινδύνου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.617
Πόντοι
8.530
Οχι μύστη στο σχολείο μας έκαναν το εμβόλιο μαντου, έλεγχε για πιθανή φυματίωση!
Στον στρατό ότι μας βάρεσαν ήταν για να μην πάθουμε τίποτα από τα ψοφήμια που τρώγαμε στα μαγειρεία :confused:
Παλιότερα βέβαια ήταν χειρότερα τα πράγματα στο φαγητό...
Ο μπαμπάς μου δεν θα ξεχάσει το σπανακόρυζο και την φακή με...πετραδάκια!
Εγώ αυτό που είδα ήταν σε φασολάκια κάποιες πατάτες μαυρισμένες αλλά ως εκεί...και φυσικά δεν έπαθ
α τίποτα.
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.513
Πόντοι
2.306
Παλιότερα βέβαια ήταν χειρότερα τα πράγματα στο φαγητό...
Ο μπαμπάς μου δεν θα ξεχάσει το σπανακόρυζο και την φακή με...πετραδάκια!
Εγώ αυτό που είδα ήταν σε φασολάκια κάποιες πατάτες μαυρισμένες αλλά ως εκεί...και φυσικά δεν έπαθ
α τίποτα.
Εχω φάει τύπε κοκκινιστό μοσχαράκι με απανθρακωμενες μύγες φαντάρος στην Αλεξανδρούπολη, όταν έβαζαν της λαμαρίνες για να μπουν στο φούρνο ορμαγαν χιλιάδες μύγες κάποιες δεν προλαβεναν να φύγουν, πάντως ποτέ δεν έπαθα τίποτα απέκτησα άπειρα αντισώματα έπινα και φαντα και όλα καλά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.617
Πόντοι
8.530
Εχω φάει τύπε κοκκινιστό μοσχαράκι με απανθρακωμενες μύγες φαντάρος στην Αλεξανδρούπολη, όταν έβαζαν της λαμαρίνες για να μπουν στο φούρνο ορμαγαν χιλιάδες μύγες κάποιες δεν προλαβεναν να φύγουν, πάντως ποτέ δεν έπαθα τίποτα απέκτησα άπειρα αντισώματα έπινα και φαντα και όλα καλά.
Μια χαρά είναι οι μυγες...έξτρα πρωτε'ι'νη!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.617
Πόντοι
8.530
Μαλακες είναι κάτι Κινέζοι ,Καμποτζιανοι κτλ που τρώνε έντομα κτλ;
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
671
Πόντοι
81
Καθεστε και κραζετε οσους ζητανε ακαποτες πιπες γλυφομουνια απο τανες, και την καργιολα την ελλεηνιδα που τον κολλησε εν γνωση της και επιτηδες τιποτα. Κανονικα μυστη θα πηγαινα στα παιδια της να τους πω ποσο μεγαλη καργιολα στη ψυχη ειναι η μανα τους.
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.293
Like
4.992
Πόντοι
456
Στο στρατό το εμβόλιο που μας βαρεσαν για ηπατιτιδα δεν ηταν?
Ή παιζει να το κάναμε μικροί τότε στο σχολείο??

Οχι δεν έκαναν ηπατίτιδα στο στρατό. Ούτε στο σχολείο . Ισως οι σημερινοι 30ρηδες και κατω.

Εμενα με υποχρεωσαν να τα κανω όλα οταν ξεκινησα τα ταξιδια στην Αφρικη , πριν ουτε καν τα ειχα ακουσει ολα αυτα.
 
OP
OP
GIORGOSK

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
4
Like
1.772
Πόντοι
266
Καθεστε και κραζετε οσους ζητανε ακαποτες πιπες γλυφομουνια απο τανες, και την καργιολα την ελλεηνιδα που τον κολλησε εν γνωση της και επιτηδες τιποτα. Κανονικα μυστη θα πηγαινα στα παιδια της να τους πω ποσο μεγαλη καργιολα στη ψυχη ειναι η μανα τους.
Φίλε και αυτή από τον πρώην άντρα της κόλλησε που ψάξε βρες από ποια το κόλλησε και αυτός, το θέμα είναι ότι το είχε χρόνιο και της είχαν πει πως ήταν σε ύφεση και δεν το μετέδιδε, έτσι τουλάχιστον μου είπε μετά, τώρα αυτά είναι και ιατρικά που δεν τα πολυξερω, πάντως το είχε πολλά χρόνια.
Μια περίπτωση ήταν ο Μακαριστός, που είχε ηπατίτιδα β πολλά χρόνια και δεν του είχε δείξει κανένα σύμπτωμα και το μαθανε όταν του έκανε καρκίνο στο συκώτι...
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
114
Like
26.269
Πόντοι
26.386
Διαβάζω με απόλυτη προσοχή την κουβέντα...

:coffee:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.763
Like
29.359
Πόντοι
6.056
Απο τα λιγα που ξερω οι ηπατίτιδες δεν εξαλείφονται πλήρως απο τον οργανισμο, απλα με την αγωγή που κάνεις ο ιος αδρανοποιείται και σταματάει να σου προκαλεί πρόβλημα και να μεταδίδεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom