Νέα

Κόλλησα ηπατίτιδα Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIORGOSK
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Επαναλαβάνομαι αλλά για γνώση και συμόρφωση

Γυναίκα 41 εμφανίσημη με δύο παιδιά, 6 και 7 ετών.
σε ημιδιάσταση μια ζει με τον άντρα μια τον διώχνει...
γαμιέται ακάποτα.
μετέδωσε τον ιό της ορχίτιδας σε γνωστό μου
Σύμφωνα με αυτά που έχουμε δει αλλάζει σχεδόν κάθε μήνα γαμιά.

Ορχίτιδα : Η μετάδοσή της γίνεται μέσω της σεξουαλικής επαφής χωρίς προφύλαξη, της εναλλαγής πολλών ερωτικών συντρόφων και σπανιότερα μέσα από μολυσμένα ούρα.
Συμπτώματα της ορχίτιδας
Ο πάσχων νιώθει πόνο στην περιοχή των όρχεων, ένα αίσθημα βάρους και απότομη διόγκωση στον ένα όρχι. Παρατηρείται επίσης ερυθρότητα, οίδημα και θερμότητα. Συχνά οι ασθενείς παραπονιούνται για αίσθημα κακουχίας, καυσουρία, δυσουρία, συχνουρία ή και υψηλός πυρετός. Κατά τη σεξουαλική επαφή ή την εκσπερμάτωση ο πάσχων μπορεί να νιώσει πόνο. Τα συμπτώματα διαρκούν αρκετές ημέρες.

Τωρα πρέπει να τον τρέξω να κάνει και τεστ για ηπατιτιδες σύφιλες και aids λέτε;

σύμφωνα με αυτα που έχουμε δει απο το μουνί της έχουν περάσει καμια δεκαριά διαφορετικές πούτσες το τελευταίο δωδεκάμηνο και ποιος ξέρει σε πόσα άλλα μουνιά και κώλους έχουν χωθεί αυτές οι πούτσες ακάποτα...... να χει τύχει και κανένας ημιδροσερός να τον τρωει και να τον βαζει σε αντρες και γυναικες μαζι IΡΑΝ ΠΑΚΙΣΤΑΝ ΠΕΡΣΙΑ ΚΑΙ ΙΡΑΚ ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ ΚΑΙ ΓΙΟΧΑΝΕΣΠΟΥΡΓΚ που λέει και ο Τσίπρας που ξέρει απο γεωγραφία, πρέπει να έχει καθε είδος ιού που κυκλοφορει, η κυρια ειναι πυρηνικη κινητη βιολογική σεξοβόμβα ότι αγγίζει μαραινεται και ψοφάει..... το μουνι του τρομου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.196
Like
10.583
Πόντοι
2.256
Αλλάζει καθε μηνα γαμια και ο φιλος σου τη γαμαει ακαποτα τύπε;

Καλός κασκαντέρ. :jerking:
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
611
Like
1.308
Πόντοι
206
Να αλλάξεις το άβαταρ σε Στάλιν τύπε μου.
Δεν το πιασα :think:

Αν ήμουν υποστηρικτής του Στάλιν θα ευχαριστούσα τον νηματοθέτη αν κρατούσε μυστική την περιπέτεια του.
Στα κομμουνιστικά καθεστώτα δεν υπήρχε διάδοση της πληροφορίας.

Εξ ου και ο προβληματισμός μου για το ποστ σου.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.368
Like
16.015
Πόντοι
3.656
Εκανα παρέα με έναν μάγειρα όταν ήμουν στην Ρόδο, μου έδειξε αυθεντικό Godzilla στην κατάψυξη με σφραγίδα 1980..
Έλα ρε τύπε. 1980 ... ολόφρεσκο ...
Αν δεν είχε ζήσει το δημοψήφισμα το 1974 δεν είναι γκοτζίλα .
Μη σου πω του 1946 !
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.186
Κριτικές
3
Like
1.349
Πόντοι
566

Να είσαι πάντα υγιής, να είναι η τελευταία δοκιμασία που πέρασες τύπε.

Μακάρι η κατάσταση που πέρασες να ξυπνήσει κάποιους και να είναι προσεκτικοί "που μπαίνουν" και "πως μπαίνουν".
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Αυτό δεν το κάνουν όμως υποχρεωτικό
ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟΥ ΚΟΒΙΝΤ.
Θα σου απαντήσω ,αν και δεν μπαίνω ποτέ σε αυτή την συζήτηση περί κοβιντ ,γιατί δεν έχει να κάνει με εμβολιασμενους και αντιεμβολιαστες ,αλλά με υπεύθυνους και απαίδευτους .

Αν το κάνουν υποχρεωτικό πάλι θα βγουν τα ντουγανια να μας πουν ότι είναι ένα κόλπο για να τους αλλοιώσουν το τρομερό dna τους .
Σαν υπεύθυνος πολίτης και νοήμων άνθρωπος αποφασίζεις μόνος σου τι είναι σωστό για σένα και την κοινωνία και η ηπατίτιδα δεν είναι πανδημία για να μπουν υποχρεωτικά μετρα .
Εγώ ούτε πολιτικά ,ούτε υγειονομικά φανατικός είμαι ,απλά υπεύθυνος για τον εαυτό μου και τους γύρω μου .

Όλες οι σοβιετικές χώρες ,Ρωσία , Ουκρανία και βαλκανικές όπως Αλβανία ,Σερβία και Βουλγαρία ,έχουν τεράστια ποσοστά ηπατίτιδας ..για αυτό βλέπεις πολλές κοπέλες από εκεί να έχουν τον ιό και μπορεί να στο επιβεβαιώσει οποιοσδήποτε έχει βγει λίγο έξω από την wonderland Greece που εδώ τα ξέρουν όλα και σε όλα είναι καλύτεροι από όλο τον κόσμο.
Γιατί και τότε δεκαετία 80-90 αυτά τα κράτη αδιαφόρησαν με τον φοβερό κομμουνισμό τους και βάφτισαν τους εμβολιασμούς προβοκάτσιες ..και φτάσανε σήμερα σε ένα τεράστιο ποσοστό φορέων .
 
OP
OP
GIORGOSK

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
4
Like
1.771
Πόντοι
266
Λυπάμαι αλλά ο ιός δεν φεύγει από το σώμα.Δεν αποβάλλεται μαλακιες σου είπανε.Εκτως αν δεν καταλαβες και κολησες ηπατίτιδα Α.Όταν σου λένε οξεία σημαίνει ότι όλα αυτά τα συμπτώματα που ειχες στην αρχή σταμάτησαν αλλά ο ιός μένει μέσα στο σώμα στο ήπαρ και το καταστραφεί κάνει κίρρωση και καρκίνο.
Άντε πάλι, ο οργανισμός μου με την βοήθεια χαπιού απέβαλε τον ιό σε λιγότερο από έξι μήνες και είμαι φουλ στα αντισώματα...
 

Συνημμένα

  • IMG_20230517_021109.jpg
    IMG_20230517_021109.jpg
    159,5 KB · Εμφανίσεις: 90

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.092
Πόντοι
216
Δεν το πιασα :think:

Αν ήμουν υποστηρικτής του Στάλιν θα ευχαριστούσα τον νηματοθέτη αν κρατούσε μυστική την περιπέτεια του.
Στα κομμουνιστικά καθεστώτα δεν υπήρχε διάδοση της πληροφορίας.

Εξ ου και ο προβληματισμός μου για το ποστ σου.
Γράψε λάθος τύπε μου,το μυαλό φυραίνει με τις εκατονταετίες…

Ήταν όχι ο Στάλιν,αλλά ο Otto Vin Bismarck,με μία απόγονο του οποίου βγήκα κιόλας για καφέ,ωραία χρώματα και πρόσωπο,αλλά σώμα που θα ενέκρινε μόνο ο μέγας αρχιερεύς Κος Άλεξ,τα σέβη μου!

Για την ιστορία:

‘Only a fool learns from his own mistakes. The wise man learns from the mistakes of others.’

εμπνευσμένος από το προηγούμενο ποστ σου
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
611
Like
1.308
Πόντοι
206
Γράψε λάθος τύπε μου,το μυαλό φυραίνει με τις εκατονταετίες…

Ήταν όχι ο Στάλιν,αλλά ο Otto Vin Bismarck,με μία απόγονο του οποίου βγήκα κιόλας για καφέ,ωραία χρώματα και πρόσωπο,αλλά σώμα που θα ενέκρινε μόνο ο μέγας αρχιερεύς Κος Άλεξ,τα σέβη μου!

Για την ιστορία:

‘Only a fool learns from his own mistakes. The wise man learns from the mistakes of others.’

εμπνευσμένος από το προηγούμενο ποστ σου
Αυτός μάλιστα. Τον θαυμάζω κιόλας για την διορατικότητα που επέδειξε ως πολιτικός.
 
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Σιδερένιος τύπε!
Αφού τις σκαπούλαρες ΜΗΝ μιλάς και τράβα παρακάτω...
* Στην θέση σου πάντως ήδη θα χε φάει κουτουλίδι στην μύτη η τύπισσα για την πουστιά που σου παιξε.. μωρή πουτάνα από την στιγμή που γνωρίζεις ότι είσαι φορέας ενημερώνεις τον άλλον...
Κατ'εμέ ο ορισμός του όρου πουτάνα..
Σαύρα ( υπάρχουν φήμες ότι οι ερπετομορφοι που αναφέρει ο David icke, κόλλησαν την παραμόρφωση από σαύρα ελεινιδα φορέα)
 
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Επαναλαβάνομαι αλλά για γνώση και συμόρφωση

Γυναίκα 41 εμφανίσημη με δύο παιδιά, 6 και 7 ετών.
σε ημιδιάσταση μια ζει με τον άντρα μια τον διώχνει...
γαμιέται ακάποτα.
μετέδωσε τον ιό της ορχίτιδας σε γνωστό μου
Σύμφωνα με αυτά που έχουμε δει αλλάζει σχεδόν κάθε μήνα γαμιά.

Ορχίτιδα : Η μετάδοσή της γίνεται μέσω της σεξουαλικής επαφής χωρίς προφύλαξη, της εναλλαγής πολλών ερωτικών συντρόφων και σπανιότερα μέσα από μολυσμένα ούρα.
Συμπτώματα της ορχίτιδας
Ο πάσχων νιώθει πόνο στην περιοχή των όρχεων, ένα αίσθημα βάρους και απότομη διόγκωση στον ένα όρχι. Παρατηρείται επίσης ερυθρότητα, οίδημα και θερμότητα. Συχνά οι ασθενείς παραπονιούνται για αίσθημα κακουχίας, καυσουρία, δυσουρία, συχνουρία ή και υψηλός πυρετός. Κατά τη σεξουαλική επαφή ή την εκσπερμάτωση ο πάσχων μπορεί να νιώσει πόνο. Τα συμπτώματα διαρκούν αρκετές ημέρες.

Τωρα πρέπει να τον τρέξω να κάνει και τεστ για ηπατιτιδες σύφιλες και aids λέτε;

σύμφωνα με αυτα που έχουμε δει απο το μουνί της έχουν περάσει καμια δεκαριά διαφορετικές πούτσες το τελευταίο δωδεκάμηνο και ποιος ξέρει σε πόσα άλλα μουνιά και κώλους έχουν χωθεί αυτές οι πούτσες ακάποτα...... να χει τύχει και κανένας ημιδροσερός να τον τρωει και να τον βαζει σε αντρες και γυναικες μαζι IΡΑΝ ΠΑΚΙΣΤΑΝ ΠΕΡΣΙΑ ΚΑΙ ΙΡΑΚ ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ ΚΑΙ ΓΙΟΧΑΝΕΣΠΟΥΡΓΚ που λέει και ο Τσίπρας που ξέρει απο γεωγραφία, πρέπει να έχει καθε είδος ιού που κυκλοφορει, η κυρια ειναι πυρηνικη κινητη βιολογική σεξοβόμβα ότι αγγίζει μαραινεται και ψοφάει..... το μουνι του τρομου.
Ρε παιδιά πολύ απρόσεκτοι είστε - με τέτοιες γυναίκες πάντα προφύλαξη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αλλάζει καθε μηνα γαμια και ο φιλος σου τη γαμαει ακαποτα τύπε;

Καλός κασκαντέρ. :jerking:
Αυτοκτονικές τάσεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

OversizeX777

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
8
Like
231
Πόντοι
0
Διαβάζοντας εδώ μέσα ότι γαμιουνται χωρίς καποτες,γλείφουν κωλοτρυπίδες,κατουριουνται στο στόμα κλπ θεωρώ πως η Υπατίτιδα εδω θα ναι παιδικη αρρώστια.
ΑΝ ΦΙΛΕ ΗΣΟΥΝ ΠΑΛΙΟΣ ΘΑ ΗΞΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΣ ΠΑΘΕΙ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Η ΠΡΟΛΗΨΗ ΣΩΖΕΙ.

BTW: ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Διαβάζοντας εδώ μέσα ότι γαμιουνται χωρίς καποτες,γλείφουν κωλοτρυπίδες,κατουριουνται στο στόμα κλπ θεωρώ πως η Υπατίτιδα εδω θα ναι παιδικη αρρώστια.
ΑΝ ΦΙΛΕ ΗΣΟΥΝ ΠΑΛΙΟΣ ΘΑ ΗΞΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΣ ΠΑΘΕΙ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Η ΠΡΟΛΗΨΗ ΣΩΖΕΙ.

BTW: ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!

Υπαρχει fanta ακομη; Εχω πολλα χρονια να τη δω, στα περιπτερα τουλαχιστον.
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.317
Πόντοι
216
Σιδερένιος @GIORGOSK !
Έκανες πολύ καλά που έγραψες για την περιπέτειά σου, ωστόσο πολύ σκατόψυχη η κυρία. Το να το γνωρίζεις και να μην ενημερώνεις τον σύντροφο σου, είναι εγκληματικό. Πιστεύω το κάνει γιατί την κόλλησε ο πρώην άντρας της και το πάει εκδικητικά με άλλους άντρες.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
Μια που αναφερθηκε η ηπαττιδα. Οταν εσκασε η βομβα το '12 με το hiv- και την εκδιδομενη στους οικους αντοχης και περιξ πεζοδρομιου. Tοτε ειχε γινει μια υγειονομικη σκουπα με σωρρο αιματολογικων εξετασεων στις σεξεργατριες. Μια απο αυτες ρομαντικη κοπελα που επισκεπτομουν ποτε-ποτε μου λεει: 《εκανα κι εγω εξετασεις ξερεις και μ βρηκαν οτι εχω ηπατιτιδα Α.》Τοτε ανατριχιασα. Την εκανα σχεδον αμεσως με ελαφρα και την αλλη μερα πηγα για ενα γενικο τσεκ απ. Οπου ευτυχως δεν ειχα τιποτα. Απο τοτε εβαλα ενα μεγαλο 'Χ' και ξεκοψα μαχαιρι με την κυρια.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
Έκανες πολύ καλά που έγραψες για την περιπέτειά σου, ωστόσο πολύ σκατόψυχη η κυρία. Το να το γνωρίζεις και να μην ενημερώνεις τον σύντροφο σου, είναι εγκληματικό. Πιστεύω το κάνει γιατί την κόλλησε ο πρώην άντρας της και το πάει εκδικητικά με άλλους άντρες.
Δεν ειναι τιποτα. Το βραδακι σε ενα κουβα μπολικο ακουα-φορτε και σπλατς πανω στο αυτοκινητο της κιουριας και καθαρισες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom