Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 650
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.608
Like
10.482
Πόντοι
2.256
Έχω κάνει 3 φορές. Η πρώτη ήταν σε εξόρμηση μόνος σε ελληνικό νησί (δεν θα το αποκαλύψω για τη μαγεία) το 2019. Είχα γυρίσει απευθείας από εξωτερικό και αποφάσισα να πάω νωρίτερα από την παρέα στο μέρος τέλη Ιουλίου. Φτάνοντας αποφάσισα να το ζήσω στα άκρα και πήγα στην αντίστοιχη παραλία. Για καλή μου τύχη είχε αρκετά ζευγάρια Ιταλούς, Γερμανούς και Αυστριακούς. Εκεί λοιπόν που άραζα με το βιβλίο μου και έπαιρνα χρώμα, παρατήρησα να με κοιτάζει αρκετά μία καλοστημένη 40αρα με τον άντρα της που ήταν κοντά 55-60. Αυτή μαυρομάλλα με καρέ, χωρίς τατουάζ, χωρίς τρίχα, αυτός εντελώς αδιάφορος ξερακιανός ξένος με γκριζαρισμένη λίγο τρίχα. Μιλήσαμε και μου είπαν πως ήταν Γάλλοι που θα καθόντουσαν για 5 μέρες. Με τα πολλά βγήκε ένα καλό κόκκινο κρασί από το ψυγείο τους. Να σημειώσω πως στην παραλία είχα φτάσει 12 και αυτό έγινε πάνω στο 40λεπτο. Καθώς τα πίνουμε κοίταζα τα φυσικά βυζιά που στεκόντουσαν στον αέρα και την μεγάλη ρώγα. Το κρασί μαζί με τον ήλιο με χαλάρωσαν και σταδιακά άρχισα να καυλώνω. Να σημειωθεί πως όλο αυτό το διάστημα ήμουν κύριος και ούτε είχα αγγίξει ούτε τίποτα. Με τα πολλά η έκφυλη Γαλλιδούλα Ζανέ μου λέει κάτσε να σε δροσίσω και ρίχνει λίγο κρασί με το στόμα της πάνω στο καυλί μου. Ο άντρας της Πιέρ την είχε κάνει και συζητούσε με κάτι άλλα ζευγάρια. Τη ρωτάω τι παίζει και μου λέει είμαστε παντρεμένοι πολλά χρόνια και δεν ζηλεύουμε. Ο Πιέρ μου εξήγησε πως είχε οργανώσει ανταλλαγή την προηγούμενη μέρα με αυτό το ζευγάρι, αλλά επειδή ένιωσε κουρασμένη τους άφησε μόνους, καθώς έμεναν σε πολύ κοντινά ξενοδοχεία. Με το χέρι τους μου λέει δεν αγχώνεσαι και άρχισε να μου τον παίζει ενώ έπινε το κρασί της και γελούσε. Το διασκέδαζε τρομερά. Κάποια στιγμή ρίχνει λίγο κρασί στο στήθος της και μου λέει, έλα σε βλέπω ώρα να είσαι καρφωμένος εκεί, μην το αφήσεις να πέσει στην άμμο. Ξεκίνησα να τα γλείφω έχοντας γίνει πύραυλος. Αυτό που με τρέλανε ήταν πως μας κοίταζε ένα άλλο άκυρο ζευγάρι 65αριδων όπου η γυναίκα τον έπαιζε στον χοντρό άντρα της. Με τα πολλά της αποκάλυψα ένα από τα φετίχ μου. Με κοίταξε με εντυπωσιασμό και μου λέει δεν το περίμενα ποτέ αυτό από έναν που διαβάζει βιβλία φιλοσοφίας - ειρωνικά φυσικά. Με τα πολλά κάναμε σεξ με προφυλάξεις εκεί χύμα χωρίς να μας ενοχλήσει ο Πιέρ. Ανταλλάξαμε τηλέφωνα και δώσαμε ραντεβού για φαγητό όλοι μαζί το βράδυ. Γύρισα έκανα μπάνιο και πήγα και τους βρήκα. Ο Πιέρ είχε φέρει και 2 άλλα ζευγάρια στο τραπέζι, τα είπαμε και όλα καλά. Καθώς τελειώσαμε το φαγητό ο Πιέρ μας προσκάλεσε στο δωμάτιο του ενός ζευγαριού που είχαν τζακούζι. Η Ζανέ του είπε πως θα ακολουθήσουμε γιατί ήθελε να πιούμε ένα ακόμα ποτό. Σπάσαμε πήγαμε σε ένα μπαρ μιλήσαμε για τις ζωές και τις δουλειές μας. Με πρωτοβουλία της μου λέει πάμε στο δωμάτιο μου και πήγαμε. Εκεί αφού μου χάρισε ένα από τα καλύτερα σεξ, μου λέει ζεσταίνομαι, πάμε στο ντουζ. Όντως πάμε να δροσιστούμε και μου λέει σαν πολύ δεν ήπιες απόψε; Έλα κάνε αυτό που μου υποσχέθηκες στην παραλία, περίμενα να το κάνεις εκεί! Σκύβει και αρχίζω να την κατουράω σε αυτά τα βυζιά. Ο ηδονισμός της δεν υπήρχε καθώς έτριβε όλο της το σώμα. Στη συνέχεια μου λέει θέλω να στο ανταποδώσω γιατί ο Πιερ βαριέται τη φαντασία. Έτσι λοιπόν με τη σειρά της με έλουσε και βρεθήκαμε να το ξανακάνουμε μέσα στα νερά και τα κάτουρα μας. Μπάνιο και πάμε να βρούμε τους άλλους. Εκεί γινόταν μία παρτούζα. Η Ζανέ μου λέει τα ίδια και τα ίδια και απλά έβαλε κρασί και στους δύο μας και αράξαμε να τους κοιτάμε καθώς παίζαμε ο ένας τον άλλον. Κάποια στιγμή που το αλκοόλ μας είχε χτυπήσει αρκετά, η Ζανέ σηκώνεται κατουράει στο ποτήρι της και κάνει στον Πιέρ, "όλα είναι νερό και από εκεί προερχόμαστε" και το χύνει μπροστά του. Ο άλλος συνέχισε να γαμάει αδιάφορα. Με τη Ζανέ είμαστε ακόμα μαζί καθώς ήθελε να χωρίσει χρόνια. Τις άλλες δύο φορές που πήγαμε σε παραλία γυμνιστών ήταν για να ικανοποιήσουμε την αρχική φαντασίωση.
snake-creepy.gif
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
1
Like
603
Πόντοι
96
Ο γυμνισμος εχει μια ωραια αίσθηση ελευθεριας την οποία γεύομαι εδω και παρα πολλα χρονια....
Την πρωτη φορα που ειχα παει ντρεπόμουν και νομιζα οτι ολοι θα με κοιτανε καπως ,ομως ημουν με έμπειρους οποτε γρηγορα καταλαβα οτι
δεν εχει τιποτα το προστυχο και μαλιστα μετα καναμε πλακα με τα λιγουρια τα οποια πολλες φορες τα εχουν απομακρύνει απο την παραλία γυμνιστών....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Ρε τύποι έλεος.. μη μπαχαλευεται το νήμα
Μήπως να πάτε κάπου αλλού να σας πει η κοπέλα πως τη γάμησε ο γκόμενος της καλύτερα;

Το να βγάζεις μόνο το πάνω σε απόμερη έρημη παραλία δεν είναι γυμνισμός..

Ο γυμνισμός είναι στάση ζωής...
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Όσοι μας ξέρετε σαν ζευγάρι ενημερώνουμε ότι από τέλος του μήνα θα αρχίσουμε ξανά τις επισκέψεις μας στο ΚΑΠΕ στο Σούνιο.Ξανατονιζουμε ότι χαιρόμαστε να μας παρακολουθείτε και να μας κοιτάτε εκεί αλλά μην αγγίζετε εκτός αν σας κάνει νόημα η γυναίκα μου.Ευχαριστουμε καλό καλοκαίρι.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.355
Like
2.176
Πόντοι
216
Ο γυμνισμος εχει μια ωραια αίσθηση ελευθεριας την οποία γεύομαι εδω και παρα πολλα χρονια....
Την πρωτη φορα που ειχα παει ντρεπόμουν και νομιζα οτι ολοι θα με κοιτανε καπως ,ομως ημουν με έμπειρους οποτε γρηγορα καταλαβα οτι
δεν εχει τιποτα το προστυχο και μαλιστα μετα καναμε πλακα με τα λιγουρια τα οποια πολλες φορες τα εχουν απομακρύνει απο την παραλία γυμνιστών....


Ε ναι, ευτυχώς. Τα λιγούρια θα ψάχνονται για τέτοιες φάσεις. Το υποθέτω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.377
Κριτικές
5
Like
5.475
Πόντοι
1.056
οχι δεν το έβγαλα,χαχα δεν με εξιταρε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


για φέτος λεω να πάω λιγότερες μερες ,τελη Αυγούστου,καθε καλοκαιρι πάω εκει,φέτος θέλω μια αλλαγή
Ρε Αγγελική, για τη δουλειά λέω
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Βραυρώνα για γυμνισμό και ΤΙΠΟΤΕ άλλο, όπου όμως η πρόσβαση όμως είναι δύσκολη. Επίσης, ωραία είναι και στο ΚΑΠΕ για ζευγάρια.
Διευκρίνησε στους ενδιαφερόμενους ότι στην Βραυρώνα συχνάζουν ως επί το πλείστο δροσεροί και ηλικιωμένα ζευγάρια.
 

ποδηλατης

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
11
Like
5
Πόντοι
0
Ο γυμνισμος εχει μια ωραια αίσθηση ελευθεριας την οποία γεύομαι εδω και παρα πολλα χρονια....
Την πρωτη φορα που ειχα παει ντρεπόμουν και νομιζα οτι ολοι θα με κοιτανε καπως ,ομως ημουν με έμπειρους οποτε γρηγορα καταλαβα οτι
δεν εχει τιποτα το προστυχο και μαλιστα μετα καναμε πλακα με τα λιγουρια τα οποια πολλες φορες τα εχουν απομακρύνει απο την παραλία γυμνιστών....
αυτος ειναι ο πραγματικος γυμνισμος
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

ποδηλατης

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
11
Like
5
Πόντοι
0
...μαγκα λαθος το πας! Οι παραλιες γυμνιστων (οσες μειναν δλδ) ΔΕΝ ειναι μπουρδελακια, ξεκινας με λαθος ιδεα κ προσεγγιση. Για γυμνισμο θα πας γτ γουσταρεις την ελευθερια και την αισθηση του γυμνου ΣΟΥ σωματος, στην παραλια και στην θαλασσα. Σε μια παραλια γυμνιστων υπαρχει διακριτικοτητα, σεβασμος, ηρεμια και κανεις δν ασχολειται με την παρτη σου! Εαν παιχτουν παιχνιδια? Ενδεχομενως, τα ιδια παιχνιδια που μπορουν να παιχτουν και σε μια παραλια ντυμενων, απλα εδω η φιλοσοφια και η ελευθεριοτητα μπορει να το κανει πιο ευκολο αλλα και παλι με διακριτικοτητα και εαν υπαρχει αμοιβαιο ενδιαφερον! Οι γυμνιστες ΔΕΝ ειμαστε και απαραιτητα swingers ή επιδειξιες! Εχε το αυτο στο μυαλο σου, πηγαινε, περασε καλα, απολαυσε την αμμο κ την θαλασσα και βγαλε το πηδημα κ την φαση απο'το μυαλο σου (αν κατσει απο μονο του, καλως αλλα δν ειναι αυτοσκοπος)!
Φιλικα :wink:
σωστο κειμενο
 

Alex.x

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2021
Μηνύματα
8
Like
20
Πόντοι
0
ποια παραλια ειναι εκεικοντς

ποια παραλια ειναι εκει?
Κοντά στη κυπαρίσσια, δε θυμάμαι ακριβώς.
Δεν ήταν γυμνιστών απλά ήμουν πίσω στα δέντρα οπότε έβγαλα το μαγιό,δεν "ενοχλούσα" κανενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom