Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 650
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Αγαπητέ,κάνω πολλά χρόνια το "σπορ" και τα ξέρω.Όσον αφορά τις παραλίες που παρέθεσες όλες σχεδόν τις έχω επισκεφτεί,αλλά δε θέλω να πηγαίνω σε κάποιες για διάφορους λόγους.
Τώρα για το αν επιλέγεις ποιος/ποιοι θα πάνε δεν μπορείς.Αυτό όμως που επιβάλλεται για κάθε έναν που πάει,είναι να σέβεται τους άλλους που είναι εκεί.Δε με ενοχλούν οι ομοφυλόφιλοι δε με ενοχλούν οι μοναχικοί,κι εγώ πολλές φορές πήγαινα μόνος μου,δε με ενδιαφέρει αν θέλει ο άλλος να την παίξει στην παραλία.Αυτό που θέλω είναι να μη με ενοχλεί.Αν έχεις δυνατά τη μουσική ενοχλείς.Όπως και αν γκαρίζεις στο τηλέφωνο ή στο διπλανό σου.
Ο συγκεκριμένος που ανέφερα,ο κοκκινοτρίχης μουσάτος,είναι ενοχλητικός.Έπιασε 2 θέσεις στην παραλία χωρίς λόγο,και άκουγε δυνατά τη μουσική του.Είναι ενοχλητικό.Αν κάποιος ερχόταν που ήθελε να κάτσε στο σημείο που ήταν η ομπρέλα που δε χρησιμοποιούταν θα έφευγε.Και αυτός ο κάποιος μπορεί να ήσουν εσύ ή εγώ.Να κάνεις τόσα χιλιόμετρα και να μην κάνεις μπάνιο εξαιτίας του;
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Απορώ κι εγώ πως δεν έχει βρεθεί κάποιος να σπάσει τον κοκκινοτρίχη στο ξύλο. Πρόκειται για πολύ ενοχλητικό άτομο που διαβάλλει τους άλλους μοναχικούς γυμνιστές, χαλάει φάσεις κι εκπέμπει αρνητική ενέργεια.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
156
Like
331
Πόντοι
1
Απορώ κι εγώ πως δεν έχει βρεθεί κάποιος να σπάσει τον κοκκινοτρίχη στο ξύλο.
ωραιος
Πρόκειται για πολύ ενοχλητικό άτομο που διαβάλλει τους άλλους μοναχικούς γυμνιστές,
ωραιος
ωραιος
κι εκπέμπει αρνητική ενέργεια.
αυτές τις γυναικειες μαλακιες να μη γραφατε. Τι θα πει αρνητικη ενεργεια, δεν υπαρχει αρνητικη ενεργεια.
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Ο συγκεκριμένος που ανέφερα,ο κοκκινοτρίχης μουσάτος,είναι ενοχλητικός.Έπιασε 2 θέσεις στην παραλία χωρίς λόγο,και άκουγε δυνατά τη μουσική του.Είναι ενοχλητικό.Αν κάποιος ερχόταν που ήθελε να κάτσε στο σημείο που ήταν η ομπρέλα που δε χρησιμοποιούταν θα έφευγε.Και αυτός ο κάποιος μπορεί να ήσουν εσύ ή εγώ.Να κάνεις τόσα χιλιόμετρα και να μην κάνεις μπάνιο εξαιτίας του;
Πραγματικά πρηξαρχίδας όμως. Άμα σκάσει ζευγάρι που δεν το ξέρει, βάζει και καλά μια πετσέτα μπροστά και πάει και πιάνει κουβέντα, τύπου έρχεστε απο μακριά και κάτι τέτοιες πίπες.
Κι αν δει πιτσιρικαρία, πάει με μπύρες εκεί και με την μαλαπέρδα έξω, δήθεν να τους κεράσει και μπράβο σας και τέτοια.
Άμα δει δε γυναικοπαρέα, πάλι με την πούτσα να αρμενίζει, πάει με μπύρες, ελάτε να κάτσετε με την κοπέλα μου για να μη σας ενοχλούν οι άλλοι και άντε πάλι κάτι τέτοιες μαλακίες.
Πας να ηρεμήσεις, μόνος ή με το γκομενάκι, κι ακούς τον μαλάκα να μιλάει όλη την ώρα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Πρόκειται για πολύ ενοχλητικό άτομο που διαβάλλει τους άλλους μοναχικούς γυμνιστές
Αυτό μου το είπε κι ένας φίλος μου που πάει συχνά διότι μένει κοντά στην περιοχή.Αν δει γυναικοπαρέα και είναι και άλλος μόνος του,τρέχει τους πιάνει κουβέντα και λέει δήθεν "εμπιστευτικά" αλλά να τον ακούει και ο άλλος "προσέξτε αυτός τραβάει φωτογραφίες/κάνει αυτό/κάνει εκείνο"...Πώς και δεν τον έχει σπάσει στο ξύλο κάποιος ακόμα...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
αυτές τις γυναικειες μαλακιες να μη γραφατε. Τι θα πει αρνητικη ενεργεια, δεν υπαρχει αρνητικη ενεργεια.
Χαλάρωσε.Εννοεί ότι πας με καλή διάθεση και σου τη χαλάει με τις παπαριές που κάνει και λέει.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.355
Like
2.160
Πόντοι
216
Εννοείται, ότι και μόνο ένας εμμονικός σπασαρχίδας μπορεί να σου χαλάσει τη μέρα.

Για ορισμένους-ορισμένους, το να συγχύζεις τους άλλους είναι το νόημα της ζωής. Ή τουλάχιστον, προσπαθούν έτσι να δώσουν νόημα στη ζωή τους.

:—)
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Ο συγκεκριμένος πρέπει να είναι ανασφαλές άτομο και προσπαθεί (ή ελπίζει) να βρει το καλύτερο γκομενάκι,φοβούμενος πάντα μην τη φάει ο "ανταγωνιστής" του στην παραλία...Αλλιώς δε θα τα έκανε αυτά...Μου έλεγε ο φίλος μου ότι μια φορά πρωινιάτικα ήθελε σώνει και καλά να κεράσει τσίπουρο κάτι γκόμενες που είχαν πάει εκεί.Του έλεγαν "ευχαριστώ δε θέλω τέτοια ώρα τσίπουρο" και αυτός να επιμένει "είναι το καλύτερο από εκείνη την περιοχή" και άλλες μαλακίες...Και μια άλλη φορά είχε πάει ο φίλος μου με τη γυναίκα του,η οποία σπάνια θέλει να πάει σε αυτή την παραλία,δεν της αρέσει,και πήγε πρώτα η γυναίκα του αυτός κουβάλαγε την ομπρέλα και κάτι πράγματα από το αμάξι,και μέχρι να φτάσει της είχε πιάσει την κουβέντα...Ευτυχώς δεν τον άρπαξε διότι είναι και τσαντίλας ο φίλος μου και δε θέλει πολύ ν΄αρχίσει καβγά.Τον απέφευγε η άλλη και αυτός εκεί "έλα να κάτσεις εδώ είναι καλύτερη η είσοδος στη θάλασσα" και κάτι τέτοιες μαλακίες...
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Ποια κοπέλα;Ποτέ δεν τον έχω δει με κοπέλα.Συνεχώς μόνος του είναι. Βλαμμένος εντελώς ο τύπος...
Κυριακές συνήθως και πιο λίγες φορές Σάββατο. Καθημερινές καθεται με τις ομπρέλες του μόνο.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Α,μάλιστα..Δεν πάω εκεί Σ/Κ καθημερινές αν έχω καμιά μέρα κενή.Σ/Κ μαζευει κόσμο δεν έχει πού να κάτσεις,παλιότερα πήγαινα Σ/Κ,τώρα Σ/Κ φροντίζω κανά Ραμνούντα ή Αγκίστρι
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Αυτό μου το είπε κι ένας φίλος μου που πάει συχνά διότι μένει κοντά στην περιοχή.Αν δει γυναικοπαρέα και είναι και άλλος μόνος του,τρέχει τους πιάνει κουβέντα και λέει δήθεν "εμπιστευτικά" αλλά να τον ακούει και ο άλλος "προσέξτε αυτός τραβάει φωτογραφίες/κάνει αυτό/κάνει εκείνο"...Πώς και δεν τον έχει σπάσει στο ξύλο κάποιος ακόμα...
Και εμένα δυο φορές. Την μια που πήγα μόνος μου και μια που πήγα με γυναίκα. Μετά κατάλαβε ότι δεν τον παίρνει και απλα όταν με βλέπει, πετάει ένα καλως ήρθες και τέρμα. Άσε που όταν είχα πάει μόνος μου, μου είχε σπάσει τα αρχίδια με έναν αλλον ηλικιωμένο, οτι και καλά προσπαθεί να το παίξει ο άρχοντας της παραλίας, και κάτι τέτοια. Ε και όταν του είπα , ε κι εσύ αυτό δεν κάνεις τώρα ως προστάτης της και καλά? Κάπου εκεί άρχισε να ρετάρει, δεν περίμενε μάλλον κάτι τέτοιο.
Η ουσία είναι ότι με κάτι τέτοιους τύπους, αντί να ηρεμείς, φορτώνεις. Στα τέτοια μου αν υπάρχει ματάκιας ή τον παίζει παρα δίπλα.
Εμένα με νοιάζει να πηγαίνω και να ηρεμώ εκεί πέρα. Αν προκύψει να υπάρξει γνωριμία με τους πιο μόνιμους που πάνε και που βλέπεις πως δεν υπάρχει ούτε σπασαρχιδισμός ούτε να βλέπουν διάφορα στο πίσω μέρος του μυαλού τους, καλώς να προκύψει, στο πρόγραμμα είνα. Δεν ενοχλώ, μην ενοχλείς είναι το θέμα.
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Α,μάλιστα..Δεν πάω εκεί Σ/Κ καθημερινές αν έχω καμιά μέρα κενή.Σ/Κ μαζευει κόσμο δεν έχει πού να κάτσεις,παλιότερα πήγαινα Σ/Κ,τώρα Σ/Κ φροντίζω κανά Ραμνούντα ή Αγκίστρι
Ανάλογα τον χρόνο, πάω 3-4 φορές τη βδομάδα το καλοκαιρι, μέσα με τα σουκου. Βέβαια πέρυσι μια οι βενζίνες, μια κανα δυο μαλακες, μπορει να πήγαινα και πιο λίγο. Ραμνούντα για κάποιο λόγο, δεν την συμπαθώ. Δε με συγκινεί ιδιαίτερα. Γούστα είναι αυτά βέβαια. Φέτος μπορεί να δοκιμάσω αυτό εκει το χλμ που ειπώθηκε πιο πριν, που δεν έχω πάει. Ούτε και στο Καβούρι έχω πάει βασικά. Δεν καταλαβα που είναι.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Οι περισσότερες "παραλίες" που προαναφέρθηκαν είναι απλώς κάτι βράχια που πρέπει να σκαρφαλώνεις να πας και κινδυνεύεις και με τραυματισμό.Δεν είναι παραλίες όπως το ΚΑΠΕ.Ο Ραμνούντας μου αρέσει αλλά θέλει ψηλό αυτοκίνητο..Όταν πάω είναι με ένα φιλικό ζευγάρι που έχουν ένα Navara διπλοκάμπινο και το έχει ψηλώσει περισσότερο,διότι ο δρόμος στο τέλος του ειναι για άρμα μάχης όχι για Ι.Χ.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.355
Like
2.160
Πόντοι
216
Οι περισσότερες "παραλίες" που προαναφέρθηκαν είναι απλώς κάτι βράχια που πρέπει να σκαρφαλώνεις να πας και κινδυνεύεις και με τραυματισμό.Δεν είναι παραλίες όπως το ΚΑΠΕ.Ο Ραμνούντας μου αρέσει αλλά θέλει ψηλό αυτοκίνητο..Όταν πάω είναι με ένα φιλικό ζευγάρι που έχουν ένα Navara διπλοκάμπινο και το έχει ψηλώσει περισσότερο,διότι ο δρόμος στο τέλος του ειναι για άρμα μάχης όχι για Ι.Χ.


Μόλις ξέγραψα το Ραμνούντα.
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Ο συγκεκριμένος πρέπει να είναι ανασφαλές άτομο και προσπαθεί (ή ελπίζει) να βρει το καλύτερο γκομενάκι,φοβούμενος πάντα μην τη φάει ο "ανταγωνιστής" του στην παραλία...Αλλιώς δε θα τα έκανε αυτά...Μου έλεγε ο φίλος μου ότι μια φορά πρωινιάτικα ήθελε σώνει και καλά να κεράσει τσίπουρο κάτι γκόμενες που είχαν πάει εκεί.Του έλεγαν "ευχαριστώ δε θέλω τέτοια ώρα τσίπουρο" και αυτός να επιμένει "είναι το καλύτερο από εκείνη την περιοχή" και άλλες μαλακίες...Και μια άλλη φορά είχε πάει ο φίλος μου με τη γυναίκα του,η οποία σπάνια θέλει να πάει σε αυτή την παραλία,δεν της αρέσει,και πήγε πρώτα η γυναίκα του αυτός κουβάλαγε την ομπρέλα και κάτι πράγματα από το αμάξι,και μέχρι να φτάσει της είχε πιάσει την κουβέντα...Ευτυχώς δεν τον άρπαξε διότι είναι και τσαντίλας ο φίλος μου και δε θέλει πολύ ν΄αρχίσει καβγά.Τον απέφευγε η άλλη και αυτός εκεί "έλα να κάτσεις εδώ είναι καλύτερη η είσοδος στη θάλασσα" και κάτι τέτοιες μαλακίες...
Ωπα.... Σε αυτό το σκηνικό με κάτι τσίπουρα σε τρεις κοπέλες ήμουν εκεί. Που του έλεγαν δε θέλουμε, δεν πίνουμε από τέτοια ώρα, μετά δε θα μπορούμε να κολυμπήσουμε και θα μας βαρέσει ο ήλιος με το τσίπουρο και αυτός τους έλεγε ότι έχει έξτρα ομπρέλα να τους δώσει και φρούτα για να μην είναι ξεροσφύρι. Και σηκώθηκαν και μπήκαν μέσα στη θάλασσα και όταν ξαναβγήκαν αντε πάλι τα ίδια. Και γυρνάει μια και του είπε ότι γίνεται ενοχλητικός και κάποιος από δίπλα του λέει ασε ρε τις κοπέλες μην τις διώχνεις κι αυτες και πήγε κι έκατσε από την άλλη μεριά για κάμποσο τσατισμένος και καλα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Ο φίλος μου μού είχε πει ότι ήταν 3 κοπελες,η μία ολόγυμνη και οι άλλες τόπλες.Αν ήσουν σε αυτή τη φάση..Η μία ένα μελαχρινό ολόγυμνη ήταν ωραία κοπέλα μου είχε πει.
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Οι περισσότερες "παραλίες" που προαναφέρθηκαν είναι απλώς κάτι βράχια που πρέπει να σκαρφαλώνεις να πας και κινδυνεύεις και με τραυματισμό.Δεν είναι παραλίες όπως το ΚΑΠΕ.Ο Ραμνούντας μου αρέσει αλλά θέλει ψηλό αυτοκίνητο..Όταν πάω είναι με ένα φιλικό ζευγάρι που έχουν ένα Navara διπλοκάμπινο και το έχει ψηλώσει περισσότερο,διότι ο δρόμος στο τέλος του ειναι για άρμα μάχης όχι για Ι.Χ.
Καβούρι και 47,8 Αθηνών - Σουνίου είναι δύσκολα προσβάσιμες δηλαδή? Η πυροσβεστική σε ένα γηπεδάκι από πάνω δεν είναι? Αν και εκεί νομίζω ότι με είχαν πάει μια φορά φίλοι, αλλά σαν κανονική παραλία. Είχε και πάρκιγκ νομίζω.


Αν πάει κάποιος ΚΑΠΕ, ας βγάλει μια φώτο να δούμε πόση παραλία έμεινε. Χωρίς τον κόσμο βέβαια.
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
571
Like
1.798
Πόντοι
206
Ο φίλος μου μού είχε πει ότι ήταν 3 κοπελες,η μία ολόγυμνη και οι άλλες τόπλες.Αν ήσουν σε αυτή τη φάση..Η μία ένα μελαχρινό ολόγυμνη ήταν ωραία κοπέλα μου είχε πει.
Και οι τρεις νέες ήταν και ωραίες κοπέλες νομίζω και οι τρεις. Για αυτό και όρμησε. Τώρα μαλλιά και χαρακτηριστικά μην περιμένεις να θυμάμαι. Απλά ήμουν καμιά δεκαριά μέτρα πιο δίπλα και άκουσα τη μανούρα και πήρα χαμπάρι ότι τις ενοχλούσε.Η μια ήταν όλη την ώρα γυμνή. Η μια ήταν μόνο τόπλες όλη την ώρα. Η τρίτη ήταν γυμνή αρχικά αλλά μετά τον τρομπα, μόνο τόπλες έμεινε.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Αν πάει κάποιος ΚΑΠΕ, ας βγάλει μια φώτο να δούμε πόση παραλία έμεινε. Χωρίς τον κόσμο βέβαια.
Αυτό ναι.Αν πάω εγώ σίγουρα θα βγάλω φωτογραφία.Έχω ενδοιασμό διότι η δικιά μου δεν είναι μαθημένη να περπατάει σε δύσκολα μονοπάτια.Θα δω μήπως πάω μόνος μου για "αναγνώριση".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom