Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 686
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.079
Κριτικές
10
Like
5.382
Πόντοι
2.816
και δεν θέλω,καταλαβα οτι δεν με φτιάχνει
Ε προφανώς αν νομίζεις ότι ο γυμνισμός είναι για να φτιάχνεσαι, για μάτι, για γαμησι ή ότι άλλο..
Ο γυμνισμός δεν είναι για σένα..
Παμ
 
  • Like
Αντιδράσεις: batist

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
556
Like
3.946
Πόντοι
446
Ε προφανώς αν νομίζεις ότι ο γυμνισμός είναι για να φτιάχνεσαι, για μάτι, για γαμησι ή ότι άλλο..
Ο γυμνισμός δεν είναι για σένα..
Παμ
οχι,το δέχομαι,δεν είναι γ μένα,δεν ειναι στο χαρακτήρα μου γ να το κάνω αυτό
 

PiterPann

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
0
Δηλαδή συστήνεις την Κατερίνη ως καλοκαιρινό προορισμό διακοπών? Ενδιαφέρομαι όμως μόνο για παραλίες γυμνιστών όπου θα μπορώ να βρω γυναίκες.
Από Αττική ξέρω, από όσα νησιά έχω πάει επίσης ξέρω, από Μαγνησία έχω πάρει μια ιδέα. Επειδή φέτος θα παραθερίσω στην ενδοχώρα κι όχι σε νησί (το κάνω μια - μια) εξέταζα την Κατερίνη ως προορισμό αλλά το μόνο που διαπίστωσα είναι κάποιες λαοτκι σημαίες κάπου στον Κορινό. Φαίνεται να έχει ενδιαφέρων κι ο Ρακοπόταμος τηνς Λάρισας, αλλά στην Λάρισα δεν πάει κανείς διακοπές. Θα σου είμαι υπόχρεος αν μου δώσεις πληροφορίες για Κατερίνη και Μαγνησία κι φυσικά ρώτα ότι θες για Αττική και Κυκλάδες.
Η αληθεια ειναι πως κατερινη και κορινο οντως εχει πολλους πουστηδες αλλα παντα μπορουν να κατσουν καλα σκηνικα.....αφου ψηνεσαι για ενδοχωρα πιστευω π ς καλυτερα θα ηταν να κοιταξεις προς χαλκιδικη μερια!Πιο πολυ μουνι το καλοκαιρι και πιο πολλες επιλογες να τα πεταξεις.Ακομα και στην επανομη στο ναυαγιο παιζουν καποια σκηνικα αν εισαι τυχερος
 
  • Like
Αντιδράσεις: jim28

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.079
Κριτικές
10
Like
5.382
Πόντοι
2.816
Σκηνικά σε παραλία γυμνιστών δεν μου έχουν τύχει
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.930
Like
2.640
Πόντοι
456
Σε πριβέ χώρο, ταράτσα και τέτοια φάση, λάϊκ. Αλλά συνήθως μόνο με την κοπέλα μου, οι δυο μας.

Ποια θα ήταν όμως μια καλή παραλία για γυμνισμό στην Αττική;
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.930
Like
2.640
Πόντοι
456

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
835
Like
2.751
Πόντοι
446
Δεν έχω κάνει ποτέ αν και μου αρέσει να είμαι γυμνός, λίγες φορές μόνο ηλιοθεραπεία στην ταράτσα! Προβλέπω όμως "καυτό" καλοκαίρι και καλή "παρέα".....
 

orgasm3

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ τα λιάζω με την πρώτη ευκαιρία! Στην Κρήτη έχει καλή παραλία αλλά και την Εύβοια στη Χιλιαδού αριστερά. Αν μπείτε στο barefoot θα βρείτε λίστα με όλες τις παραλίες γυμνιστών.
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
73
Like
155
Πόντοι
0
Έχω κάνει 3 φορές. Η πρώτη ήταν σε εξόρμηση μόνος σε ελληνικό νησί (δεν θα το αποκαλύψω για τη μαγεία) το 2019. Είχα γυρίσει απευθείας από εξωτερικό και αποφάσισα να πάω νωρίτερα από την παρέα στο μέρος τέλη Ιουλίου. Φτάνοντας αποφάσισα να το ζήσω στα άκρα και πήγα στην αντίστοιχη παραλία. Για καλή μου τύχη είχε αρκετά ζευγάρια Ιταλούς, Γερμανούς και Αυστριακούς. Εκεί λοιπόν που άραζα με το βιβλίο μου και έπαιρνα χρώμα, παρατήρησα να με κοιτάζει αρκετά μία καλοστημένη 40αρα με τον άντρα της που ήταν κοντά 55-60. Αυτή μαυρομάλλα με καρέ, χωρίς τατουάζ, χωρίς τρίχα, αυτός εντελώς αδιάφορος ξερακιανός ξένος με γκριζαρισμένη λίγο τρίχα. Μιλήσαμε και μου είπαν πως ήταν Γάλλοι που θα καθόντουσαν για 5 μέρες. Με τα πολλά βγήκε ένα καλό κόκκινο κρασί από το ψυγείο τους. Να σημειώσω πως στην παραλία είχα φτάσει 12 και αυτό έγινε πάνω στο 40λεπτο. Καθώς τα πίνουμε κοίταζα τα φυσικά βυζιά που στεκόντουσαν στον αέρα και την μεγάλη ρώγα. Το κρασί μαζί με τον ήλιο με χαλάρωσαν και σταδιακά άρχισα να καυλώνω. Να σημειωθεί πως όλο αυτό το διάστημα ήμουν κύριος και ούτε είχα αγγίξει ούτε τίποτα. Με τα πολλά η έκφυλη Γαλλιδούλα Ζανέ μου λέει κάτσε να σε δροσίσω και ρίχνει λίγο κρασί με το στόμα της πάνω στο καυλί μου. Ο άντρας της Πιέρ την είχε κάνει και συζητούσε με κάτι άλλα ζευγάρια. Τη ρωτάω τι παίζει και μου λέει είμαστε παντρεμένοι πολλά χρόνια και δεν ζηλεύουμε. Ο Πιέρ μου εξήγησε πως είχε οργανώσει ανταλλαγή την προηγούμενη μέρα με αυτό το ζευγάρι, αλλά επειδή ένιωσε κουρασμένη τους άφησε μόνους, καθώς έμεναν σε πολύ κοντινά ξενοδοχεία. Με το χέρι τους μου λέει δεν αγχώνεσαι και άρχισε να μου τον παίζει ενώ έπινε το κρασί της και γελούσε. Το διασκέδαζε τρομερά. Κάποια στιγμή ρίχνει λίγο κρασί στο στήθος της και μου λέει, έλα σε βλέπω ώρα να είσαι καρφωμένος εκεί, μην το αφήσεις να πέσει στην άμμο. Ξεκίνησα να τα γλείφω έχοντας γίνει πύραυλος. Αυτό που με τρέλανε ήταν πως μας κοίταζε ένα άλλο άκυρο ζευγάρι 65αριδων όπου η γυναίκα τον έπαιζε στον χοντρό άντρα της. Με τα πολλά της αποκάλυψα ένα από τα φετίχ μου. Με κοίταξε με εντυπωσιασμό και μου λέει δεν το περίμενα ποτέ αυτό από έναν που διαβάζει βιβλία φιλοσοφίας - ειρωνικά φυσικά. Με τα πολλά κάναμε σεξ με προφυλάξεις εκεί χύμα χωρίς να μας ενοχλήσει ο Πιέρ. Ανταλλάξαμε τηλέφωνα και δώσαμε ραντεβού για φαγητό όλοι μαζί το βράδυ. Γύρισα έκανα μπάνιο και πήγα και τους βρήκα. Ο Πιέρ είχε φέρει και 2 άλλα ζευγάρια στο τραπέζι, τα είπαμε και όλα καλά. Καθώς τελειώσαμε το φαγητό ο Πιέρ μας προσκάλεσε στο δωμάτιο του ενός ζευγαριού που είχαν τζακούζι. Η Ζανέ του είπε πως θα ακολουθήσουμε γιατί ήθελε να πιούμε ένα ακόμα ποτό. Σπάσαμε πήγαμε σε ένα μπαρ μιλήσαμε για τις ζωές και τις δουλειές μας. Με πρωτοβουλία της μου λέει πάμε στο δωμάτιο μου και πήγαμε. Εκεί αφού μου χάρισε ένα από τα καλύτερα σεξ, μου λέει ζεσταίνομαι, πάμε στο ντουζ. Όντως πάμε να δροσιστούμε και μου λέει σαν πολύ δεν ήπιες απόψε; Έλα κάνε αυτό που μου υποσχέθηκες στην παραλία, περίμενα να το κάνεις εκεί! Σκύβει και αρχίζω να την κατουράω σε αυτά τα βυζιά. Ο ηδονισμός της δεν υπήρχε καθώς έτριβε όλο της το σώμα. Στη συνέχεια μου λέει θέλω να στο ανταποδώσω γιατί ο Πιερ βαριέται τη φαντασία. Έτσι λοιπόν με τη σειρά της με έλουσε και βρεθήκαμε να το ξανακάνουμε μέσα στα νερά και τα κάτουρα μας. Μπάνιο και πάμε να βρούμε τους άλλους. Εκεί γινόταν μία παρτούζα. Η Ζανέ μου λέει τα ίδια και τα ίδια και απλά έβαλε κρασί και στους δύο μας και αράξαμε να τους κοιτάμε καθώς παίζαμε ο ένας τον άλλον. Κάποια στιγμή που το αλκοόλ μας είχε χτυπήσει αρκετά, η Ζανέ σηκώνεται κατουράει στο ποτήρι της και κάνει στον Πιέρ, "όλα είναι νερό και από εκεί προερχόμαστε" και το χύνει μπροστά του. Ο άλλος συνέχισε να γαμάει αδιάφορα. Με τη Ζανέ είμαστε ακόμα μαζί καθώς ήθελε να χωρίσει χρόνια. Τις άλλες δύο φορές που πήγαμε σε παραλία γυμνιστών ήταν για να ικανοποιήσουμε την αρχική φαντασίωση.
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
556
Like
3.946
Πόντοι
446
εδώ οταν είχα κάνει με εναν γκόμενο που ήμασταν οι δυο μας,και δεν θα το ξαναέκανα
 

Συνημμένα

  • received_1020694121994599.jpeg
    received_1020694121994599.jpeg
    80 KB · Εμφανίσεις: 48

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
233
Like
527
Πόντοι
81
Εγω δεν κανω γυμνισμο , αλλα στην Ελλαδα πηγαινα με μαγιο σε παραλιες γυμνιστων για να παρω ματι. Αμα εβλεπα καμια μονη της μπορει να την επεφτα διακριτικα.
Στην πρωτη πολη που ηρθα στη Γερμανια το Βερολινο εκει που εκανα βολτες σε διαφορες λιμνες βρηκα μια που ειχε γυμνιστες. Αραξα με τα ρουχα οπως ημουν κι ενα καφε σε πλαστικο να παρω ματι αλλα ειχε λιγες γυναικες και δεν λεγανε εμφανισιακα. Πιο πολλοι ησαν οι αντρες και πουστιδες. Μου την επεσαν 2 αλλα δεν ενεδωσα.
Ακουσα και για αλλες λιμνες που παιζουν και γαμησια αλλα δεν τις εψαξα γιατι εφυγα για αλλη πολη.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.857
Like
27.340
Πόντοι
5.906
Έχω κάνει 3 φορές. Η πρώτη ήταν σε εξόρμηση μόνος σε ελληνικό νησί (δεν θα το αποκαλύψω για τη μαγεία) το 2019. Είχα γυρίσει απευθείας από εξωτερικό και αποφάσισα να πάω νωρίτερα από την παρέα στο μέρος τέλη Ιουλίου. Φτάνοντας αποφάσισα να το ζήσω στα άκρα και πήγα στην αντίστοιχη παραλία. Για καλή μου τύχη είχε αρκετά ζευγάρια Ιταλούς, Γερμανούς και Αυστριακούς. Εκεί λοιπόν που άραζα με το βιβλίο μου και έπαιρνα χρώμα, παρατήρησα να με κοιτάζει αρκετά μία καλοστημένη 40αρα με τον άντρα της που ήταν κοντά 55-60. Αυτή μαυρομάλλα με καρέ, χωρίς τατουάζ, χωρίς τρίχα, αυτός εντελώς αδιάφορος ξερακιανός ξένος με γκριζαρισμένη λίγο τρίχα. Μιλήσαμε και μου είπαν πως ήταν Γάλλοι που θα καθόντουσαν για 5 μέρες. Με τα πολλά βγήκε ένα καλό κόκκινο κρασί από το ψυγείο τους. Να σημειώσω πως στην παραλία είχα φτάσει 12 και αυτό έγινε πάνω στο 40λεπτο. Καθώς τα πίνουμε κοίταζα τα φυσικά βυζιά που στεκόντουσαν στον αέρα και την μεγάλη ρώγα. Το κρασί μαζί με τον ήλιο με χαλάρωσαν και σταδιακά άρχισα να καυλώνω. Να σημειωθεί πως όλο αυτό το διάστημα ήμουν κύριος και ούτε είχα αγγίξει ούτε τίποτα. Με τα πολλά η έκφυλη Γαλλιδούλα Ζανέ μου λέει κάτσε να σε δροσίσω και ρίχνει λίγο κρασί με το στόμα της πάνω στο καυλί μου. Ο άντρας της Πιέρ την είχε κάνει και συζητούσε με κάτι άλλα ζευγάρια. Τη ρωτάω τι παίζει και μου λέει είμαστε παντρεμένοι πολλά χρόνια και δεν ζηλεύουμε. Ο Πιέρ μου εξήγησε πως είχε οργανώσει ανταλλαγή την προηγούμενη μέρα με αυτό το ζευγάρι, αλλά επειδή ένιωσε κουρασμένη τους άφησε μόνους, καθώς έμεναν σε πολύ κοντινά ξενοδοχεία. Με το χέρι τους μου λέει δεν αγχώνεσαι και άρχισε να μου τον παίζει ενώ έπινε το κρασί της και γελούσε. Το διασκέδαζε τρομερά. Κάποια στιγμή ρίχνει λίγο κρασί στο στήθος της και μου λέει, έλα σε βλέπω ώρα να είσαι καρφωμένος εκεί, μην το αφήσεις να πέσει στην άμμο. Ξεκίνησα να τα γλείφω έχοντας γίνει πύραυλος. Αυτό που με τρέλανε ήταν πως μας κοίταζε ένα άλλο άκυρο ζευγάρι 65αριδων όπου η γυναίκα τον έπαιζε στον χοντρό άντρα της. Με τα πολλά της αποκάλυψα ένα από τα φετίχ μου. Με κοίταξε με εντυπωσιασμό και μου λέει δεν το περίμενα ποτέ αυτό από έναν που διαβάζει βιβλία φιλοσοφίας - ειρωνικά φυσικά. Με τα πολλά κάναμε σεξ με προφυλάξεις εκεί χύμα χωρίς να μας ενοχλήσει ο Πιέρ. Ανταλλάξαμε τηλέφωνα και δώσαμε ραντεβού για φαγητό όλοι μαζί το βράδυ. Γύρισα έκανα μπάνιο και πήγα και τους βρήκα. Ο Πιέρ είχε φέρει και 2 άλλα ζευγάρια στο τραπέζι, τα είπαμε και όλα καλά. Καθώς τελειώσαμε το φαγητό ο Πιέρ μας προσκάλεσε στο δωμάτιο του ενός ζευγαριού που είχαν τζακούζι. Η Ζανέ του είπε πως θα ακολουθήσουμε γιατί ήθελε να πιούμε ένα ακόμα ποτό. Σπάσαμε πήγαμε σε ένα μπαρ μιλήσαμε για τις ζωές και τις δουλειές μας. Με πρωτοβουλία της μου λέει πάμε στο δωμάτιο μου και πήγαμε. Εκεί αφού μου χάρισε ένα από τα καλύτερα σεξ, μου λέει ζεσταίνομαι, πάμε στο ντουζ. Όντως πάμε να δροσιστούμε και μου λέει σαν πολύ δεν ήπιες απόψε; Έλα κάνε αυτό που μου υποσχέθηκες στην παραλία, περίμενα να το κάνεις εκεί! Σκύβει και αρχίζω να την κατουράω σε αυτά τα βυζιά. Ο ηδονισμός της δεν υπήρχε καθώς έτριβε όλο της το σώμα. Στη συνέχεια μου λέει θέλω να στο ανταποδώσω γιατί ο Πιερ βαριέται τη φαντασία. Έτσι λοιπόν με τη σειρά της με έλουσε και βρεθήκαμε να το ξανακάνουμε μέσα στα νερά και τα κάτουρα μας. Μπάνιο και πάμε να βρούμε τους άλλους. Εκεί γινόταν μία παρτούζα. Η Ζανέ μου λέει τα ίδια και τα ίδια και απλά έβαλε κρασί και στους δύο μας και αράξαμε να τους κοιτάμε καθώς παίζαμε ο ένας τον άλλον. Κάποια στιγμή που το αλκοόλ μας είχε χτυπήσει αρκετά, η Ζανέ σηκώνεται κατουράει στο ποτήρι της και κάνει στον Πιέρ, "όλα είναι νερό και από εκεί προερχόμαστε" και το χύνει μπροστά του. Ο άλλος συνέχισε να γαμάει αδιάφορα. Με τη Ζανέ είμαστε ακόμα μαζί καθώς ήθελε να χωρίσει χρόνια. Τις άλλες δύο φορές που πήγαμε σε παραλία γυμνιστών ήταν για να ικανοποιήσουμε την αρχική φαντασίωση.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240407_010118_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240407_010118_Samsung Internet.jpg
    112,5 KB · Εμφανίσεις: 18

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
451
Κριτικές
8
Like
828
Πόντοι
81
Σε πριβέ χώρο, ταράτσα και τέτοια φάση, λάϊκ. Αλλά συνήθως μόνο με την κοπέλα μου, οι δυο μας.

Ποια θα ήταν όμως μια καλή παραλία για γυμνισμό στην Αττική;
Βραυρώνα για γυμνισμό και ΤΙΠΟΤΕ άλλο, όπου όμως η πρόσβαση όμως είναι δύσκολη. Επίσης, ωραία είναι και στο ΚΑΠΕ για ζευγάρια.
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
556
Like
3.946
Πόντοι
446
Βγάλε και το κάτω
οχι δεν το έβγαλα,χαχα δεν με εξιταρε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πότε πας Μεσολόγγι, Αγγελική;
για φέτος λεω να πάω λιγότερες μερες ,τελη Αυγούστου,καθε καλοκαιρι πάω εκει,φέτος θέλω μια αλλαγή
 
  • Like
Αντιδράσεις: lahm

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom