Νέα

Τσιμπούκια άντρας σε άντρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατι αρεσει σε gay/by αντρες να κανουν πιπες χωρις περαιτερω

  • Ετσι για την καυλα

    Ψήφοι: 60 40,3%
  • Για να νιωσουν κοριτσακια

    Ψήφοι: 32 21,5%
  • Τους αρεσει το χυσιμο στο στομα

    Ψήφοι: 38 25,5%
  • Απλα για να βαλουν κατι στο στομα τους

    Ψήφοι: 19 12,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    149

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.308
Κριτικές
6
Like
10.345
Πόντοι
3.936
Σε θίξαμε μωρή ρόμπα ξεκούμπωτη που πετάγεσαι σαν την τσουτσού. Ποιος σου μιλησε εσένα ρε σούργελο;  Πήγαινε σιγά σιγά σε κάποιο ψυχολόγο να λύσεις τα υπαρξιακά σου. Και άσε εμένα. Αντε που το κάναμε εδω μεσα γκέι λάιν
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Έχεις καταλάβει ότι είσαι σε gay θρεντ;...και ότι μπαίνεις μόνο και να προσβάλεις και να βρίζεις;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.308
Κριτικές
6
Like
10.345
Πόντοι
3.936
Έλα άφησε το σαβουάρ βίβρ τώρα που προσπαθείς να βάλεις επίπεδο στην συζήτηση. Εσύ έβρισες πρώτος.
Όσο για το που βρισκόμαστε το γράφει καθαρά o τίτλος, Bou.com. Και όχι gay-line.com
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Τοτε πες στον διαχειριστή της σελίδες να μην υπάρχουν ενότητες για gay/trans κοσμο..να τρώνε ban με τη μία..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.308
Κριτικές
6
Like
10.345
Πόντοι
3.936
Συνεπώς ο καθένας εδώ μέσα λέει ελεύθερα την γνώμη του, είτε θετική είναι είτε αρνητική. Δημοκρατία έχουμε. Άρα τουμπεκί  :cool2:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.220
Like
1.288
Πόντοι
266
Πόσο μαλακας στενομυαλος και με πολλα ψυχολογικά παίζει να είσαι?
Γυρνά την πουτσα σου και Βαλτην στον κωλο σου να χορτάσεις κρέας
Και μην γσμας το thread με μαλακιες!!
ελα κοριτσαρα μου
αφου σ'αρεσει το κρεατακι...
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Ρε Καλικάντζαρε  δεν είναι θέμα ταμπού, αλλά θέμα προτιμήσεως! Ο καθένας ότι γουστάρει πέρνει! Κι εγώ ηλικιωμένους τους αποφεύγω γιατί δεν με καυλωνουν καθόλου χωρια ότι είναι και πολύ αισχροι η πλειοψηφία αυτών.  Όσο για τους αλλοδαπούς, με τόσα που ακούς φοβάσαι. Οπότε άσε τη νέα γενιά να αποφασίζει μονη της τι θα κάνει
φιλε ασε τι λενε αν δοκιμασεις αλλοδαπο δεν ξαναγυρνας σε μαλακες ελληνες
οι ηλικιωμενοι αν ειναι καθαροι γιατι μερικοι εχουν την συνηθεια να κανουν μπανιο καθε πασχα ειναι καλη περιπτωση
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.220
Like
1.288
Πόντοι
266
φιλε ασε τι λενε αν δοκιμασεις αλλοδαπο δεν ξαναγυρνας σε μαλακες ελληνες
οι ηλικιωμενοι αν ειναι καθαροι γιατι μερικοι εχουν την συνηθεια να κανουν μπανιο καθε πασχα ειναι καλη περιπτωση
κοριτσαρα μου ελα να σε ανοιξω
να μην μπορεις να κρατησεις τα σκατα σ
 

bitop90

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2018
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Τρελαινομαι να ρουφαω καυλι.Οσο πιο σκληρο ειναι,τοσο πιο σκληρο γινεται και το δικο μου.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
939
Like
2.988
Πόντοι
446
Γιατι κολλάτε σε ταμπέλες? Όποιος γουστάρει να δείνει πίπες σε άντρες και κροσσάκια, μαγκιά του. Οι ταμπέλες του στυλ "έδωσες πίπα σε άντρα άρα είσαι γκει" μου θυμίζουν κάτι μπαρμπάδες στα καφενια του χωριού
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
939
Like
2.988
Πόντοι
446

Aν είσαι εσύ στην φωτογραφία, θα προτιμούσα να γαμήσω εσένα, παρά την κάθε χοντρή ελλεηνιδα που νομίζει ότι είναι θεα, και στα αρχίδια μου αν ο κάθε αμόρφωτος εδώ μέσα με θεωρεί gay
 

loggin4junk

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2016
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Είναι γνωστό ότι μπροστά σε μια καλή πίπα τύφλα να έχει το γαμήσι
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Γιατι κολλάτε σε ταμπέλες? Όποιος γουστάρει να δείνει πίπες σε άντρες και κροσσάκια, μαγκιά του. Οι ταμπέλες του στυλ "έδωσες πίπα σε άντρα άρα είσαι γκει" μου θυμίζουν κάτι μπαρμπάδες στα καφενια του χωριού
Ελα ντε!!!Τι γκέυ και βλακείες.Πουστης είναι,δεν είναι ταμπέλα.
 

atrsvdoo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καβλα γενικά αλληλογλυψιμο ψωλλης
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
775
Like
704
Πόντοι
86
Φίλε jik,
Πρέπει να καταλάβεις και μόνο σου κάποια στιγμή ότι λαμβάνοντας υπ΄ όψιν τις ΔΗΛΩΣΕΙΣ σου ("...έχω ετεροφυλοφιλικά γούστα...", "...τα γούστα μου ΠΕΡΙΟΡΙΖΟΝΤΑΙ σε γυναίκες...", "...δεν Θέλω ούτε να με αγγίζουν ούτε να αγγίζω άντρες...") είναι τουλάχιστον "ύποπτο" το αυξημένο ενδιαφέρον σου να σε πληροφορήσουν ("...Και επιτελους θα απαντησει κανας πιπαδορος?...") τον λόγο που μερικοί άντρες γουστάρουν να δίνουν πίπα σε άλλους. Τόσο αυξημένο, μάλιστα, ώστε να μπεις σε ένα ειδικό τμήμα του φόρουμ αποκλειστικά για gay ή - ακόμα "χειρότερα" - και να πηγαίνεις στο AT ξέροντας εκ των προτέρων (το ομολογείς ο ίδιος άλλωστε) ότι εκεί πηγαίνουν 99% όσοι "τηγανίζουν τον κεφτέ" (!) ή τα "πουσταριά". Και το ότι πας λόγω "καλτίλας" (αλήθεια, έχεις αναλύσει τι σημαίνει αυτό;) εμένα τουλάχιστον μου ακούγεται φτηνή δικαιολογία. Τέλος πάντων, εκείνο που νομίζω ότι πρέπει να σου πω εδώ είναι ότι το γούστο στον άνθρωπο δεν είναι θέσφατο. Μπορεί και να εξελίσσεται ή να αλλάζει σε κάποια φάση. Είναι, εν ολίγοις, δυναμικό. Σε μερικούς μπορεί να μην αλλάξει ποτέ, σε άλλους να αλλάζει γρήγορα, σε άλλους πολύ αργά και βασανιστικά. Παίζει ρόλο και η κοινωνική συνθήκη και τα στερεότυπα. Θα σου συνιστούσα να πηγαίνεις συχνότερα στα τσοντοσινέ (όχι μόνο στο ΑΤ) και κάποια στιγμή να τον δώσεις στο στόμα σε ένα "πουσταριό" που θα σου κάνει κλικ (το αποκλείω να μην υπάρξει ούτε ένα!). Έτσι, αντί να αναζητάς από κάποιον άλλο "πιπαδόρο" απάντηση, θα την πάρεις ο ίδιος δια ζώσης. Και πού ξέρεις: μπορεί και να μείνεις και να το επαναλάβεις.
 

pansexual

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2018
Μηνύματα
27
Like
13
Πόντοι
0
Γεια σε ολους οποιος ενδιαφερεται για χαλαρωτικο nuru massage σε ολο το σωμα διαρκειας μια ωρας με εκτονωση στο τελος και χωρις χρηματα προσφερω στπν χωρο μου στο κεντρο της Αθηνας...το κανω γιατι γουσταρω και εχω καλη τεχνικη...στειλε αμεσο μυνημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom