Νέα

Τσιμπούκια άντρας σε άντρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατι αρεσει σε gay/by αντρες να κανουν πιπες χωρις περαιτερω

  • Ετσι για την καυλα

    Ψήφοι: 60 40,3%
  • Για να νιωσουν κοριτσακια

    Ψήφοι: 32 21,5%
  • Τους αρεσει το χυσιμο στο στομα

    Ψήφοι: 38 25,5%
  • Απλα για να βαλουν κατι στο στομα τους

    Ψήφοι: 19 12,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    149

Kritikos_

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Κατι θα ξερεις περι κατσικας για να το λες. Για πες μας, τι εμπειριες εχεις;;
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
Σήμερα που είναι Κυριακή αναμένω τη δέουσα προσοχή και συμμετοχή επί του θέματος από τα εκλεκτά μέλη του σάη  :hi:
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
370
Κριτικές
1
Like
604
Πόντοι
81
:grin:
Απ: Petroula Cross
Παράθεση από: panagos7  (11/08/19, 23:11)
ωραία βογκας μωρή καυλιαρα με καυλωνεις αν και είμαι στρειτ χάχα μακάρι να βογκαγανε και άλλες έτσι και να μας γίνεται η πουτσα ατσάλινη!!!!
Να τα λέμε και αυτά!
 

cretanguy

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαρίνα (@Marina_cross_athens) μας λέει πως είναι αμέτρητοι οι άντρες που δίνουν πίπα στο στρατό, πως είναι οι μισοί. Επίσης άνοιξε σοβαρό θέμα, αν ένας άντρας που δίνει πίπες είναι gay ή είναι στρέιτ.

Δεν είχα ποτέ εμπειρία με άντρα. Ήμουν κι παραμένω γυμνασμένος και φροντισμένος, αλλά και πάλι, δε μου την έχει πέσει ποτέ άντρας. Δε συχνάζω σε τσοντοσινεμά, δεν έχω πάει ποτέ, δεν είχα ποτέ την περιέργεια. Στις λίγες παραλίες όπου κάνω γυμνισμό φροντίζω να μη δίνω δικαιώματα και κάνω γυμνισμό για να μην έχω σημάδια από το μαύρισμα μάλλον παρά για οποιοδήποτε άλλο λόγο. Αν εγώ δεν είμαι στρέιτ, δεν ξέρω ποιος είναι.

Στο στρατό γνώρισα τους περισσότερους ομοφυλόφιλους στη ζωή μου. Είναι μόλις πέντε άτομα και ακόμα θυμάμαι τα ονόματά τους. Μάλιστα, οι δύο δεν ήταν καν από το τάγμα μας, αλλά από την επιλαρχία που στρατοπεύδευε παραδίπλα. Ακόμα και για το στρατό, τα περιστατικά τα οποία αντιλήφθηκα ήταν απειροελάχιστα.

Τώρα, όσον αφορά τις κάβλες. Στο στρατό πολλές φορές κόντευε να μου βγει από τα αυτιά. Ποτέ δεν πέρασε από το μυαλό μου να βρω κάποιον από τους ομοφυλόφιλους να με πιπώσει, δεν το διανοήθηκα καν ως δυνατότητα. Το πρώτο που σκεφτόμουν ήταν πώς να καταφέρω να πάρω έξοδο να συναντήσω μια καβάτζα που είχα στη Θεσσαλονίκη (και που τελικά δε με καβάτζωσε σε τίποτα), να ψήσω κάποια από τις πρώην μου να θυμηθούμε τα παλία, ή αν ήμουν τυχερός και προλάβαινα μέσα σε πέντε ώρες, να έκανα καμιά καινούρια γνωριμία. Αν όλα αυτά αποτύγχαναν, που συνήθως έτσι γινόταν, κατέφευγα σε εκείνο που στο τραγούδι "Διδυμότειχο μπλουζ" αποκαλούν "αγχωμένη μαλακία". Στην τουαλέτα,ανάμεσα από το κατούρημα καιτο χέσιμο, μια πολύ γρήγορη να φύγουν τα χοντρά και τέλος. Η δική μου εμπειρία είναι πολύ διαφορετική: όταν βγαίναμε περίπολα τη νύχτα πιάναμε δεκάδες φαντάρους να τον παίζουν στη σκοπιά και όλα αυτά τα παιδιά προτιμούσαν να ξεφτιλιστούν με το πουλί στο ένα χέρι και το G3 στο άλλο, παρά να τους πάρει πίπα κάποιος ομοφυλόφιλος, που τελικά δεν ήταν και τόσοι πολλοί.

Αυτά νομίζω εκφράζουν το γενικό συναίσθημα, της πλειοψηφίας των αντρών. Επαναλαμβάνω, το να με πιπώσει κάποιος κουνιστός δεν μου πέρασε ποτέ κανα από το μυαλό. Δεν είναι ότι το εξέτασα και το απέρριψα σαν ιδέα. Δεν το διανοήθηκα καν. Οπότε, θεωρώ πως όποιος δίνει πίπα σε άλλον άντρα, έστω και μία φορά, είναι ομοφυλόφιλος (ή bi, που δεν έχει πολλή διαφορά). Γιατί στον στρέιτ τέτοιες ιδέες δεν περνάνε από το μυαλό πο-τέ.

Οπότε, αν τα στατιστικά όσων έχουν τέτοιες εμπειρίες είναι αυτά που είναι, λογικό, εφόσον συχνάζουν εκεί που συχνάζουν και κάνουν τις παρέες που κάνουν. Αν μπορούσε κάποιος να κυκλοφορεί μόνο στη Συγγρού τα βράδια, θα έλεγε πως στη νυχτερινή Αθήνα οι κανονικές γυναίκες δε βγαίνουν ποτέ από το σπίτι τους, μόνο άντρες βγαίνουν.
Λοιπόν θα σας πω και εγω την ιστορία μου. Στον στρατό ειχα αρκετές προτάσεις που δεν ενέδωσα σε καμία αν και μερικες ηταν πολυ ενδιαφέρουσες. Απλα τοτε δεν ήθελα. Αν και gay ήμουν παντα σοβαρός (ισως και γιαυτο ειχα πολλες προτάσεις γιατι ήξεραν οτι αν γινόταν κατι θα έμενε μεταξύ μας). Σίγουρα δεν ηταν όλοι οι φαντάροι gay και δεν ήθελαν όλοι να με γαμησουν.
Απλα θα συμφωνήσω οτι ισως σε συγκεκριμένες συνθήκες ένας άντρας μπορει να το σκεφτεί και ισως ενδώσει.
Τελος θα συμφωνήσω οτι βλέπω ζευγάρια με πολυ ωραίους αντρες ενώ η γυναίκα εχει λίγο περισσότερη θηλυκότητα απο τον Vin Diesel. Και σκέφτομαι : δηλαδη αυτουνου του σηκώνεται με αυτο το πραγμα δίπλα του;;;
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.047
Κριτικές
33
Like
7.137
Πόντοι
3.496
Σταματηστε ρε καραγκιοζηδες να βαζετε ταμπελες για το τι ειναι στρειτ γκει η μπαι. Δεν υπαρχει τιποτα απ ολα αυτα. Εδω κρητη στα χωρια οπως και στην υπολοιπη ελλαδα, ενα τεραστιο ποσοστο στρειτ κρητικων μουστακαληδων ειναι παντρεμενοι με γυναικες τριχωτες παντου, με μουστακια, απεριποιητες και με συμπεριφορα σαν νταλικερη. Αυτοι θεωρουνται δηλαδη στρειτ επειδη η συγκεκριμενες -ας τις πουμε γυναικες- εχουν μουνι;; Ενω αν παει μ ενα θυληκο ατριχο αγορακι με 10πλασια θυληκοτητα θεωρειται πουστης;;

Για αναθεωρησετε λιγο τον τροπο που σκεφτεστε
Πας για καρφι νόμπελ με αυτες τις καινουργιες θεωριες και τα επιχειρηματα. Τα λαγωνικα για τον διαγωνισμο του μιστερ Μ. δεν σε πηραν ειδηση ακομη; Απο τσι κρητσι δεν ειναι και ο γιωργος χειλουδακη;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.446
Κριτικές
16
Like
13.640
Πόντοι
6.515
Κατι θα ξερεις περι κατσικας για να το λες. Για πες μας, τι εμπειριες εχεις;;

Οι κρητικοι να κοιταξουν πρωτα να μην σκοτωνονται σαν υα σκυλια στην ασφαλτο και μετα τα πηδηματα
:heavymetalbig:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.026
Κριτικές
1
Like
5.550
Πόντοι
2.356
τυπε περισυ ειχε παει λεει Σικινο και γνωρισε εκει Ιταλο τραβελο με τον οποιο εγαμιοντουσαν καλοκαιριατικια :pipa2:
Σκεψου την αλγιεινη εντυπωση που θα προκαλεσε στους λιγοστους κατοικους του νησιου Ο Ιταλος ηλιοκαμμενος τραβελος να γαμιεται πισω απο τα πουρναρια με τον ΠιπΑλεκο :huh:
Σκεψου τα γεροντακια στα φρεσκοασπρισμενα σοκακια να πινουν τον ελληνικο τους και να περνανε χερακι χερακι τα δυο πουσταρδια
ντυμενοι με παρεο,σαλβαρια,φουλαρια και στρογγυλα γυαλια μυωπιας με μωβ κοκκακλινο σκελετο :-
θα τριζουν τα κοκκαλα του Θοαντα,του Βασιλια της Λημνου :zombie:
:S :S :S
:2funny: Μου βγήκε η μπύρα απ' τη μύτη. :2funny:
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
1
Έχω πιπώσει εγώ παντρεμένους μέρα μεσημέρι που δεν σου πάει το μυαλό... ο άλλος με 3 παιδιά δικηγόρος μου έδινε ραντεβού στο παρκινγκ Ευελπίδων κάθε βδομάδα μόνο για να τον πιπώνω όταν έφευγε απ τα δικαστήρια πριν πάει στο γραφείο του. Δεν ήθελε αγγίγματα ούτε φιλιά μόνο να με βλέπει να τον ρουφάω κ να με χύνει στο πρόσωπο. Με άντρες δεν πήγαινε, έτσι έλεγε τουλάχιστον. Μη συζητήσω για ταξιτζήδες πόσα καυλιά έχω γλύψει νύχτες που δούλευα Μαρούσι και έμενα Πειραιά και γύριζα κάθε βράδυ με ταξί και οι 3 στους 10 μου τον έβαζαν στο στομα με το ζορι. Με βερα στο χερακι
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.354
Κριτικές
6
Like
10.441
Πόντοι
3.936
" Όμοιος ομοίω αεί πελάζει "  :rolleyes:
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
199
Πόντοι
1
Έχω πιπώσει εγώ παντρεμένους μέρα μεσημέρι που δεν σου πάει το μυαλό... ο άλλος με 3 παιδιά δικηγόρος μου έδινε ραντεβού στο παρκινγκ Ευελπίδων κάθε βδομάδα μόνο για να τον πιπώνω όταν έφευγε απ τα δικαστήρια πριν πάει στο γραφείο του. Δεν ήθελε αγγίγματα ούτε φιλιά μόνο να με βλέπει να τον ρουφάω κ να με χύνει στο πρόσωπο. Με άντρες δεν πήγαινε, έτσι έλεγε τουλάχιστον. Μη συζητήσω για ταξιτζήδες πόσα καυλιά έχω γλύψει νύχτες που δούλευα Μαρούσι και έμενα Πειραιά και γύριζα κάθε βράδυ με ταξί και οι 3 στους 10 μου τον έβαζαν στο στομα με το ζορι. Με βερα στο χερακι

Εχεις τέτοιο υλικό και δεν μας περιγράφεις ;; Χάλασε το σαη
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Ως παλιός πιπαδόρος έχω να πω ότι είναι μεγάλη η απόλαυση να έχεις μια ψωλή στο στόμα σου και να βλέπεις τον άνδρα να το ευχαριστιέται. Το χύσιμο και το να καταπιείς τα χύσια είναι το κερασάκι στην τούρτα, καθώς έχουν υπέροχη γεύση. Από την άλλη η πίπα σε φέρνει πιο κοντά με τους άνδρες. Αρκετοί άνδρές θα σου τον δώσουν πίπα, αλλά όσο και να τους παρακαλάς δεν θα σε γαμήσουν γιατί το θεωρούν κάτι το gay. Θυμάμαι ότι για 4 μήνες έπαιρνα μόνο πίπα σε έναν άνδρα σε τσοντοσινεμά, μέχρι που ο ίδιος αποφάσισε να μου ζητήσει να με γαμήσει. Η πίπα είναι το πρώτο στάδιο. Τον γλυκάνεις, του γλύφεις τα αρχίδια, του κάνεις βαθύ λαρύγγι, καταπίνεις, προσπαθείς να κάνεις οτιδήποτε δεν κάνει η γκόμενά του. Μόνο έτσι θα σε προτιμήσει και στο μέλλον και ίσως σε γαμήσει. Ο καλός πούστης μαθαίνει πρώτα να γίνεται αστέρι στα τσιμπούκια, καθώς πολλοί είναι οι άνδρες που πάνω από όλα απολαμβάνουν την πιπα, περισσότερο και από το γαμήσι... Επίσης, να δώσω μια συμβουλή στα νέα πουστράκια. Όταν κάνετε τσιμπούκι στον άνδρα, σε τσοντοσινεμα, τουαλέτες κλπ μην βγάζετε το πουλάκι σας και αρχίζεται να το παίζετε. Πολλοί άνδρες χαλιούνται με αυτό, προτιμούν να έχετε κουμπομένα τα μαγαζιά σας και να επικεντρώνεστε στο πως θα το γλύψετε καλύτερα. Έτσι θα τον κερδίσετε και θα σας τον ξαναδώσει τσιμπούκι την επόμενη φορά και ίσως σας γαμήσει :pipa2: :pipa2: :pipa2:
:thumbsup: σωστα τα γραφεις
επισης η νεα γενια πρεπει να μην εχει το ταμπου να μην θελει να πιπωνει ηλικιωμενους η αλλοδαπους
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
:thumbsup: σωστα τα γραφεις
επισης η νεα γενια πρεπει να μην εχει το ταμπου να μην θελει να πιπωνει ηλικιωμενους η αλλοδαπους

Ρε Καλικάντζαρε  δεν είναι θέμα ταμπού, αλλά θέμα προτιμήσεως! Ο καθένας ότι γουστάρει πέρνει! Κι εγώ ηλικιωμένους τους αποφεύγω γιατί δεν με καυλωνουν καθόλου χωρια ότι είναι και πολύ αισχροι η πλειοψηφία αυτών.  Όσο για τους αλλοδαπούς, με τόσα που ακούς φοβάσαι. Οπότε άσε τη νέα γενιά να αποφασίζει μονη της τι θα κάνει
 

12180

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2014
Μηνύματα
96
Like
2
Πόντοι
0
Να κάνω εγώ μια κάπως σχετική ερώτηση σε πιο έμπειρους.Στο αμάξι βολεύει καθόλου ή θάτανε καλύτερα σε κανένα δασάκι;
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Να κάνω εγώ μια κάπως σχετική ερώτηση σε πιο έμπειρους.Στο αμάξι βολεύει καθόλου ή θάτανε καλύτερα σε κανένα δασάκι;

Όταν υπάρχει καυλα, παντού είναι εφικτό  :tn04:
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
ελα βρε κωλοπουστα να σε γεμισω κρεας

Πόσο μαλακας στενομυαλος και με πολλα ψυχολογικά παίζει να είσαι?
Γυρνά την πουτσα σου και Βαλτην στον κωλο σου να χορτάσεις κρέας
Και μην γσμας το thread με μαλακιες!!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.354
Κριτικές
6
Like
10.441
Πόντοι
3.936
Ξανάνοιξε πάλι το πουστροθέμα ;  :rolleyes: για αγοράκια με φουστανάκια που ψάχνοναι.. για πεοθηλασμό ; :S
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Ξανάνοιξε πάλι το πουστροθέμα ;  :rolleyes: για αγοράκια με φουστανάκια που ψάχνοναι.. για πεοθηλασμό ; :S
όχι...άνοιξε πάλι για μαλακες κομπλεξικους γαμιαδες του πληκτρολογίου να ξεσπάνε εδω ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom