Νέα

Τεστοστερόνη ολική-ελεύθερη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gianis klavdios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.435
Like
4.907
Πόντοι
456
Thread για μεγαλη συζητηση.....
Από που να ξεκινήσεις και που να τελειώσεις.Οντας 21 χρονών τσογλάνι τέρμα γκαυλομένο με το γυμναστηρίο απο το γυμνάσιο σε μια περίοδο πρίν απο περίπου έναν χρόνο είχα μπεί στο τριπάκι για αγορά ΑΑΣ .Χώρις την παρακίνησει καποίου μαλάκα από το γυμναστήριο ξεκίνησα να ψάχνω απο που μπορώ να βρώ online και είχα φτάσει πολύ κοντά.Ευτυχώς με έσωσε ο εγωισμός μου μιας θεωρουσά και θεωρώ πως το να προπονουμε λιγοτερο απο 5 χρόνια , και να πάω στην ευκολη λυση των αναβολικων ηταν ξεφτύλα(+προφανώς το ρίσκο στο να μην επανελθη η υπόφυση + νεφρά+ συκότι+υπερτροφικη καρδια).Οσον αφορά εξετάσεις το σεμπτέμβριο μετά απο μερικες στυτηκες δυσλειτουργιες λογό κάποιον προσωπικων προβληματων έκανα εξετάσεις και τα αποτελέσματα δεν ηταν τα καλυτερα.Τεστο ελευθερη ηταν στο 9 ng /dl.Να σημειώσω ότι οταν έκανα εξετάσεις είχα να πιάσω βάρει 6 μήνες και δεν ήμουν στην καλύτερη ψυχολογική κατάσταση.Πλέον δωξα το θεό είμαι μια χαρά και ο μορτης :alivedick: είναι καλυτερα απο ποτέ.:tn21::tn21::tn21::tn21:

ολική πόσο?
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Το ξέρω
Αλλά
Χαμηλή τέστο στα 80-100 mg δεν κάνει γυναικομαστια εκτός αν έχεις προδιάθεση,και πριν το λέιζερ υπάρχουν τα αντιστρογονα...αρομασιν νολβα κτλ
Δεν κάνουν δουλειά τα αντιοιστρογόνα. Χρειάζεται χειρουργική επέμβαση. Τουλα΄χιστον σε προχωρημένα στάδια
 
OP
OP
Gianis klavdios

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.115
Πόντοι
206
Δωστε σημασια στην ελευθερη τεστο,μπορει η ολικη να ειναι καλη αν η ελευεθρη ειναι κατω απο το οριο τοτε θα εχετε θεμα επιδόσεων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr
OP
OP
Gianis klavdios

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.115
Πόντοι
206
Εχει παρει κάνεις αλοιφη τεστοστερόνης??εχει δει διαφορα?
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.932
Κριτικές
167
Like
83.282
Πόντοι
46.223
 
OP
OP
Gianis klavdios

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.115
Πόντοι
206
Χαμηλη τεστοστερόνη φαιρνει κούραση καταθλιψη μυικη αδυναμια αυξηση του διαβητη και του σπλαχνικου λιπους στυτικη δεισλειτουργεια.
Οποτε πρωτου καποιος παρει βιαγκρα καλο ειναι να τεσταρει τη τεστοστερόνη
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.435
Like
4.907
Πόντοι
456
Χαμηλη τεστοστερόνη φαιρνει κούραση καταθλιψη μυικη αδυναμια αυξηση του διαβητη και του σπλαχνικου λιπους στυτικη δεισλειτουργεια.
Οποτε πρωτου καποιος παρει βιαγκρα καλο ειναι να τεσταρει τη τεστοστερόνη

Τεστοστερόνη δεν παίρνεις μόνος σου ετσι επειδή σου καυλωσε... μπορεί να κάνεις ζημιά!

Το αν θα πάρεις και πόσο θα πάρεις θα το πει ο ειδικός ιατρός, διότι αν δεν γίνει η σωστή αποθεραπεία θα εχεις χοντρό πρόβλημα μετά!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: vladgr

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom