Νέα

Τεστοστερόνη ολική-ελεύθερη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gianis klavdios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.115
Πόντοι
206
Ανοιγω αυτο το θέμα για αν μιλήσουμε για μια σημαντική ορμόνη για τον άντρα ειδικά.
Έχετε κανει ποτε εξετασεις τεστοστερονης,?ειχατε ποτε θεμα με τη τεστοστερονη?παίρνετε εξτρα τεστοστερόνη για μυικη ενδυναμωση αλλα και για σεξουαλικες επιδοσεις?
Ας ανταλλαξουμε πληροφοριες οπως επίσης η ολικη η ελεύθερη αξιζει να κοιταμε περισσοτερο?
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
233
Like
527
Πόντοι
81
Γινε πιο συγκεκριμενος, τι θα πει ολικη και τι ελευθερη ?
Σε παλαιοτερες εξετασεις που ειχα κανει μου βρηκαν χαμηλη τεστοστερονη και κρεατινη. Νομιζω εχει να κανει και με την ηλικια
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
633
Like
1.322
Πόντοι
206
Ανοιγω αυτο το θέμα για αν μιλήσουμε για μια σημαντική ορμόνη για τον άντρα ειδικά.
Έχετε κανει ποτε εξετασεις τεστοστερονης,?ειχατε ποτε θεμα με τη τεστοστερονη?παίρνετε εξτρα τεστοστερόνη για μυικη ενδυναμωση αλλα και για σεξουαλικες επιδοσεις?
Ας ανταλλαξουμε πληροφοριες οπως επίσης η ολικη η ελεύθερη αξιζει να κοιταμε περισσοτερο?
Μέσα στις επόμενες μέρες πάω για εξετάσεις να δω που βρίσκομαι
 
OP
OP
Gianis klavdios

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.115
Πόντοι
206
Γινε πιο συγκεκριμενος, τι θα πει ολικη και τι ελευθερη ?
Σε παλαιοτερες εξετασεις που ειχα κανει μου βρηκαν χαμηλη τεστοστερονη και κρεατινη. Νομιζω εχει να κανει και με την ηλικια
Ελευθερη ειναι αυτη που κανει δράση περιπου το 5% στους άντρες
Η ολικη ειναι αυτη που παράγεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μέσα στις επόμενες μέρες πάω για εξετάσεις να δω που βρίσκομαι
Ποσο ετων εισαι?συνηθως μετα τα 35 κανουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr
OP
OP
Gianis klavdios

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.115
Πόντοι
206
Ρε κανεις για τεστοστερόνη?
Ποσο εχετε οσοι εχετε κάνει εξετάσεις?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Ανοιγω αυτο το θέμα για αν μιλήσουμε για μια σημαντική ορμόνη για τον άντρα ειδικά.
Έχετε κανει ποτε εξετασεις τεστοστερονης,?ειχατε ποτε θεμα με τη τεστοστερονη?παίρνετε εξτρα τεστοστερόνη για μυικη ενδυναμωση αλλα και για σεξουαλικες επιδοσεις?
Ας ανταλλαξουμε πληροφοριες οπως επίσης η ολικη η ελεύθερη αξιζει να κοιταμε περισσοτερο?
Να σου πω την αλήθεια μια φορά που είχα πάρει (βαρεσα ένεση στο κωλο κανονικά) περισσότερο στη προπόνηση μάλλον μου έκανε καλό παρα σεξουαλικά.
 
OP
OP
Gianis klavdios

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.115
Πόντοι
206
Να σου πω την αλήθεια μια φορά που είχα πάρει (βαρεσα ένεση στο κωλο κανονικά) περισσότερο στη προπόνηση μάλλον μου έκανε καλό παρα σεξουαλικά.
Δεν θα ειχες ελλειψη γιαυτό δεν ειδες διαφορά στο σεξουαλικο
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
OP
OP
Gianis klavdios

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.115
Πόντοι
206
οχι τελικα δεν ειχα...καπου ειχα γραψει νομιζω οτι ειχα πεσει σε μαλακα ενδοκρινολογο
Ενδοκρινολογο πας μονο αν οι ορμονικές δεν ειναι καλες,αλλιως πας σε ουρολογο.
Εχεις κανει τριπλεξ στο πεος?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Ενδοκρινολογο πας μονο αν οι ορμονικές δεν ειναι καλες,αλλιως πας σε ουρολογο.
Εχεις κανει τριπλεξ στο πεος?
Ενδοκρινολόγο πάω ούτως η άλλως 1 το χρόνο με μια γενική αίματος..όχι δεν έχω κάνει αυτό που λες αλλά και κανείς γιατρός δεν μου το έχει προτείνει . Συνήθως το προτείνουν αν δουν πρώτα ότι όντως κάτι δε πάει καλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13
OP
OP
Gianis klavdios

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.115
Πόντοι
206
Ενδοκρινολόγο πάω ούτως η άλλως 1 το χρόνο με μια γενική αίματος..όχι δεν έχω κάνει αυτό που λες αλλά και κανείς γιατρός δεν μου το έχει προτείνει . Συνήθως το προτείνουν αν δουν πρώτα ότι όντως κάτι δε πάει καλά
Αφου εχεις κανει αιματολογικες ορμονικές και με εξτρα τεστο δεν βλέπεις διαφορά τοτε ειναι μονόδρομος το τριπλεξ.
Αν και το τριπλεξ βγει καθαρο τοτε λες κατα 90 %και παραπανω οτι ειναι ψυχολογικό.
Αλλα χωρις το τριπλεξ εισαι 50 50 κατ εμε.
Πολλοι ουρολογοι το προτείνουν.
Κοστιζει το τριπλεξ κοντα στα 150 νομίζω σου κάνει μια ενεση να εχεις στυση και μετα με τον υπέρηχο καταγραφει τα αγγεια αν εχουν στενωση,αν εχουν στενωση μπαινεις σε αλλες διαδικασίες μετά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.218
Like
1.280
Πόντοι
266
Αυτή που δείχνει την σεξουαλικη ορμή είναι η φυλοσυνδετικη σφαιρίνη shbg
Εγώ έκανα χρήση τεστο γιατί που τις βρήκαν τις τιμές χαμηλά και σεξουαλικα δεν με βοήθησε ίσα ίσα έχασα και τις πρωινές καυλες ,με βοήθησε όμως στο τζιμ και είχα τρομερή ενέργεια γενικά και καθημερινά
Αντιθέτως είδα καλή σεξουαλικοτητα με το clomid,επίσης βα τσεκάρετε και προλακτινη αν είστε πεσμένοι σεξουαλικως, η προλακτινη πρέπει να είναι χαμηλά,πέφτει με το dostinex
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
8
Like
1.393
Πόντοι
216
Ανοιγω αυτο το θέμα για αν μιλήσουμε για μια σημαντική ορμόνη για τον άντρα ειδικά.
Έχετε κανει ποτε εξετασεις τεστοστερονης,?ειχατε ποτε θεμα με τη τεστοστερονη?παίρνετε εξτρα τεστοστερόνη για μυικη ενδυναμωση αλλα και για σεξουαλικες επιδοσεις?
Ας ανταλλαξουμε πληροφοριες οπως επίσης η ολικη η ελεύθερη αξιζει να κοιταμε περισσοτερο?
Κόψε την μαλακία ρε ψυχοπαθή να συνέλθεις χαχα
 
OP
OP
Gianis klavdios

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.115
Πόντοι
206
Αυτή που δείχνει την σεξουαλικη ορμή είναι η φυλοσυνδετικη σφαιρίνη shbg
Εγώ έκανα χρήση τεστο γιατί που τις βρήκαν τις τιμές χαμηλά και σεξουαλικα δεν με βοήθησε ίσα ίσα έχασα και τις πρωινές καυλες ,με βοήθησε όμως στο τζιμ και είχα τρομερή ενέργεια γενικά και καθημερινά
Αντιθέτως είδα καλή σεξουαλικοτητα με το clomid,επίσης βα τσεκάρετε και προλακτινη αν είστε πεσμένοι σεξουαλικως, η προλακτινη πρέπει να είναι χαμηλά,πέφτει με το dostinex
Η φιλοσυνδετικη νομιζω καταστρέφει τη τεστοστερόνη?
Δεν την εχω κανει αυτη την εξεταση
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Αυτή που δείχνει την σεξουαλικη ορμή είναι η φυλοσυνδετικη σφαιρίνη shbg
Εγώ έκανα χρήση τεστο γιατί που τις βρήκαν τις τιμές χαμηλά και σεξουαλικα δεν με βοήθησε ίσα ίσα έχασα και τις πρωινές καυλες ,με βοήθησε όμως στο τζιμ και είχα τρομερή ενέργεια γενικά και καθημερινά
Αντιθέτως είδα καλή σεξουαλικοτητα με το clomid,επίσης βα τσεκάρετε και προλακτινη αν είστε πεσμένοι σεξουαλικως, η προλακτινη πρέπει να είναι χαμηλά,πέφτει με το dostinex
εγω παντα πρωινες καυλες ειχα οταν κοιμομουν καλα...αν δεν εκανα καλο υπνο χεσε μεσα,ουτε πρωινες καυλες ειχα αλλα και δεν ειχα καλη στυση
 
OP
OP
Gianis klavdios

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.115
Πόντοι
206
εγω παντα πρωινες καυλες ειχα οταν κοιμομουν καλα...αν δεν εκανα καλο υπνο χεσε μεσα,ουτε πρωινες καυλες ειχα αλλα και δεν ειχα καλη στυση
Φιλε οι πρωινες καβλες ειναι σημαδι να ξεχωρισει το ψυχολογικο απο το παθολογικο.
Αν δεν εχεις πρωινες τοτε παρι προς το παθολογικο.
Σου ειπα ενα τριπλεξ πεους θα κανεις να εισαι σίγουρος, γιατι εστω και μια μικρη στενωση να εχεις η ζημια γινεται.
Η στενωση θεραπευεται με διαφορες μεθοδους,τωρα εχουν τα κρουστικα κυματα που αναλογα τη σοβαροτητα της κατάστασης κανεις 4 5 εως 10 επισκεψεις και θεραπευεσαι,επισης ειναι η χειρουργική επεμβαση και τελος τα χάπια σιαλις κλπ
Τα χαπια απλα αυξανουν τον αιματικο ογκο στα αγγεια και αιματωνουν αυτο κανουν,παντως τα κρουστικα ειναι η καλυτερη λύση και χωρις πόνο.
 

mario46

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
33
Like
13
Πόντοι
0
Υπάρχει ένας εξειδικευμένος Γιατρός (Τουλιατος) που συσχετίζει την τεστοστερόνη με πολλά προβλήματα υγείας ....
 
OP
OP
Gianis klavdios

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.115
Πόντοι
206
Υπάρχει ένας εξειδικευμένος Γιατρός (Τουλιατος) που συσχετίζει την τεστοστερόνη με πολλά προβλήματα υγείας ....
Ναι τυπε τα λεει καλα αυτος.
Απλα μόνιμη χορηγηση τεστο σε υπογανιδικους ποσο θα αντεξει ο οργανισμός?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom