Νέα

Σχέση με παρθένα γκόμενα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lion84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Δεν ξέρω αν πια υπάρχουν τέτοιες, αυτες ήταν τακτικές του 1960-1970 από όπου έχω ακούσει τις ιστορίες από πρεσβύτερους π.χ. σε οικοτροφείο θηλέων να στήνει κώλο στα κάγκελα και να γαμούν οι αλλοι από έξω. Στην ηλικία μου (42) οι μικρές δεν θυμάμαι να είχαν ποτέ πρόβλημα να την χάσουν την παρθενιά.

Σε κατι κωλοχωρια το κανουν. Μονο κωλο και το μουνι στον γαμπρο.
Εχω ακουσει ιστοριες...
 

partuzas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
εχω 5 στο ενεργητικο μου παιδια, αλλα αποκτηθηκαν με πολυ κοπο και μονο οταν ημουν απο 18 ως 25, δηλαδη σε ηλικία περιπου ιση με τις παρθενες! Η 1η, σχολικη σχεση, γαμησα μετα απο 3 χρονια (17/Νοε/1990). Η 2η, απο πισω μπαιναν τραινα, ποτε δεν καταλαβα απο ποιον σταθμο! Η 3η, ηταν 24 ενω εγω 20, συνεσταλμενη αλλα στα χερια μου εγινε δασκαλα (4 χρονια συμβιωση). Η 4η, ηταν η πιο προκλητική "παρθενα" πουτανα που μπορουσα να συναντησω. Αφου της ειπα πως βαριεμαι τη διαδικασια, την επομενη ηρθε με ζαρτιερες στο μπαρακι, μου λεει "μεθυσε με, χορεψε με και κανε με δικη σου". Αυτο ακριβως εκανα και ακομα και σημερα μου λεει οτι της εχω χαραξει τη σεξουαλικη της πορεια. Η 5η, ηταν μια παλια συμμαθητρια που τραβιομασταν απο το λυκειο αλλα ολοκληρωσαμε στα 24-25. Δεν ειμαι και πολυ σιγουρος οτι ημουν ο πρωτος... Ακομα, εχω μια συμμαθητρια που δεν "πετυχε", και μια πανεμορφη κοπελιτσα που σεβαστηκα την επιθυμια της να μη συνεχισουμε γιατι φοβοταν. Αν εχω παραπονο? Οχι δεν εχω για τις περιπτωσεις που μου ετυχαν μεχρι τωρα, ομως εχω για τις πεεριπτωσεις που δεν τυχαινουν πιά!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
εχω 5 στο ενεργητικο μου παιδια, αλλα αποκτηθηκαν με πολυ κοπο και μονο οταν ημουν απο 18 ως 25, δηλαδη σε ηλικία περιπου ιση με τις παρθενες! Η 1η, σχολικη σχεση, γαμησα μετα απο 3 χρονια (17/Νοε/1990). Η 2η, απο πισω μπαιναν τραινα, ποτε δεν καταλαβα απο ποιον σταθμο! Η 3η, ηταν 24 ενω εγω 20, συνεσταλμενη αλλα στα χερια μου εγινε δασκαλα (4 χρονια συμβιωση). Η 4η, ηταν η πιο προκλητική "παρθενα" πουτανα που μπορουσα να συναντησω. Αφου της ειπα πως βαριεμαι τη διαδικασια, την επομενη ηρθε με ζαρτιερες στο μπαρακι, μου λεει "μεθυσε με, χορεψε με και κανε με δικη σου". Αυτο ακριβως εκανα και ακομα και σημερα μου λεει οτι της εχω χαραξει τη σεξουαλικη της πορεια. Η 5η, ηταν μια παλια συμμαθητρια που τραβιομασταν απο το λυκειο αλλα ολοκληρωσαμε στα 24-25. Δεν ειμαι και πολυ σιγουρος οτι ημουν ο πρωτος... Ακομα, εχω μια συμμαθητρια που δεν "πετυχε", και μια πανεμορφη κοπελιτσα που σεβαστηκα την επιθυμια της να μη συνεχισουμε γιατι φοβοταν. Αν εχω παραπονο? Οχι δεν εχω για τις περιπτωσεις που μου ετυχαν μεχρι τωρα, ομως εχω για τις πεεριπτωσεις που δεν τυχαινουν πιά!

Δυσκολη φαση το ξεπαρθενιασμα.
Φιλαρακο εγω στη θεση σου το νικ θα το εκανα παρτουζακιας. Θα ειχε πιο πολυ χαβαλε.
χεχεχε
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Η 1η, σχολικη σχεση, γαμησα μετα απο 3 χρονια (17/Νοε/1990). Η 3η, ηταν 24 ενω εγω 20, συνεσταλμενη αλλα στα χερια μου εγινε δασκαλα (4 χρονια συμβιωση). Η 4η, ηταν η πιο προκλητική "παρθενα" πουτανα που μπορουσα να συναντησω. Αφου της ειπα πως βαριεμαι τη διαδικασια, την επομενη ηρθε με ζαρτιερες στο μπαρακι, μου λεει "μεθυσε με, χορεψε με και κανε με δικη σου". Αυτο ακριβως εκανα και ακομα και σημερα μου λεει οτι της εχω χαραξει τη σεξουαλικη της πορεια.

ΤΙ φάσεις μου θύμισες τώρα... ας είναι καυλά τα κορίτσια (αφιερωμένο σε όσες παρθένες γνωρίσαμε) !!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.629
Κριτικές
61
Like
39.834
Πόντοι
21.555
Ρε πηγαινε την στο αλκατραζ........... :headbang:
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
348
Like
1.155
Πόντοι
81
θα κάνατε σχέση με μια κοπέλα η οποία είναι παρθένα,και δεν είχε δώσει ούτε φιλί στη ζωή της,και γενικά τίποτα απο εμπειρίες και ενδιαφέροντα,και να μην δουλεύει ; ρωτάω γιατι οι άντρες σαν πιο εύκολα να δέχονται μία γυναίκα η οποια ας πουμε δεν εργάζεται και είναι σοβαρή ας το πούμε,γιατι στο πίσω μέρος του μυαλού τους θα σκεφτούν οτι μπορούν να κανουν οικογένεια μαζί της. Ενώ σε άντρα αντιστοιχα οι γυναίκες θα κατέβαζαν ένα σωρό κοσμητικά επίθετα,και με το δικιο τους,οπως ο αχρηστος ,ο φλώρος
 

Klin21

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2023
Μηνύματα
26
Like
41
Πόντοι
0
Μάλλον ερώτημα που ψάχνει απάντηση σε άτομα συγκεκριμένης ηλικίας
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
348
Like
1.155
Πόντοι
81
Ναι βρε Αγγελική θα κάναμε
.αλλά που να βρεις παρθένα?πλέον τα μικρά ξεπαρθενιαζοντε από τα 13
σε ανομολόγητες εξομολογήσεις πάντως σε γκρουπ στο φβ,ηλικιες απο 20-30 λένε οτι δεν εχουν κάνει ποτε σχέση-σεξ,ούτε να εχουν καποια κοινωνική συναναστροφή,οπως να βγουν για έναν καφέ
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
σε ανομολόγητες εξομολογήσεις πάντως σε γκρουπ στο φβ,ηλικιες απο 20-30 λένε οτι δεν εχουν κάνει ποτε σχέση-σεξ,ούτε να εχουν καποια κοινωνική συναναστροφή,οπως να βγουν για έναν καφέ
Τόσες πολλές;Παλιά είχα γνωρίσει μια 21χρονη παρθένα και μου έκανε μεγάλη εντύπωση.Και ήταν πολύ όμορφη.Σχέση με παρθένα θα έκανα,αλλά αυτές συνήθως είναι πολύ επιλεκτικές και πολύ δύσκολες να τις ρίξεις.
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
770
Κριτικές
15
Like
3.416
Πόντοι
1.436
,και γενικά τίποτα απο εμπειρίες και ενδιαφέροντα,και να μην δουλεύει
Χωρίς ενδιαφέροντα, καμία εμπειρία, όχι δουλειά κλπ, από σπηλιά κατέβηκε; Πώς να συναναστραφείς μια τέτοια κοπέλα;
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Όχι φίλε . Δεν είμαι παιδόφιλος
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.155
Κριτικές
4
Like
1.601
Πόντοι
266
θα κάνατε σχέση με μια κοπέλα η οποία είναι παρθένα,και δεν είχε δώσει ούτε φιλί στη ζωή της,και γενικά τίποτα απο εμπειρίες και ενδιαφέροντα,και να μην δουλεύει ; ρωτάω γιατι οι άντρες σαν πιο εύκολα να δέχονται μία γυναίκα η οποια ας πουμε δεν εργάζεται και είναι σοβαρή ας το πούμε,γιατι στο πίσω μέρος του μυαλού τους θα σκεφτούν οτι μπορούν να κανουν οικογένεια μαζί της. Ενώ σε άντρα αντιστοιχα οι γυναίκες θα κατέβαζαν ένα σωρό κοσμητικά επίθετα,και με το δικιο τους,οπως ο αχρηστος ,ο φλώρος
Δεν ειναι το ιδιο οι αντρες με τις γυναικες. Καλα να ειναι παρθενα. Αλλά να μη δουλευει, να μην εχει εμπειριες? Τι διαολο? Γυναικα ειναι ή φυτό?
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
348
Like
1.155
Πόντοι
81
Τόσες πολλές;Παλιά είχα γνωρίσει μια 21χρονη παρθένα και μου έκανε μεγάλη εντύπωση.Και ήταν πολύ όμορφη.Σχέση με παρθένα θα έκανα,αλλά αυτές συνήθως είναι πολύ επιλεκτικές και πολύ δύσκολες να τις ρίξεις.
οχι και πολλες,αλλά έχω δει κάποια ποστ
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
348
Like
1.155
Πόντοι
81
Χωρίς ενδιαφέροντα, καμία εμπειρία, όχι δουλειά κλπ, από σπηλιά κατέβηκε; Πώς να συναναστραφείς μια τέτοια κοπέλα;
οχι απο σπηλιά,απλά να εχει στενη σχεση με τους γονείς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι φίλε . Δεν είμαι παιδόφιλος
ηλικίες ομως απο 25+,ξέρω ομως οτι το λες γ πλάκα το παιδόφιλος
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
348
Like
1.155
Πόντοι
81
Δεν ειναι το ιδιο οι αντρες με τις γυναικες. Καλα να ειναι παρθενα. Αλλά να μη δουλευει, να μην εχει εμπειριες? Τι διαολο? Γυναικα ειναι ή φυτό?
να έχει καχυποψία παράδειγμα απεναντι στον κοσμο,οτι ο κοσμος είναι κακός και οτι οι άντρες θέλουν ένα πραγμα απ τις γυναικες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από εμφάνιση πώς ήταν;Αυτή που είχα γνωρίσει είχε και ωραίο σώμα.
ανώνυμο,δεν έβλεπες ονομα,οποτε δεν ξερω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μισό να ξεκαθαρίσουμε από που θα είναι παρθένα. Απ τα αυτιά; Από το αριστερό ρουθούνι;
απο παντού
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom