Νέα

Σχέση με παρθένα γκόμενα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lion84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lion84

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια ειμαι καινουριος και θα ηθελα τις αποψεις σας τι προτειματε παρθενα η οχι?
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
τι να την κανεις την παρθενα για γαμο πας?
μεχρι να μαθει τα κολπα θα παρει χρονο!
εμπειρια πανω απο ολα για να το χαρεις και εσυ!
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.387
Κριτικές
10
Like
2.785
Πόντοι
3.385
Καλησπέρα, το θέμα φοβάμαι ότι είναι πού βρίσκει κανείς την παρθένα σήμερα.... Πιο εύκολα θα πιάσεις το τζόκερ παρά θα βρεις παρθένα...
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
μονο αν ειναι ωραιο μωροκι αξιζει. Αλλιως μπααα. Μετα κολλάνε, νομιζουν οτι θα σε παντρευτουν, εσυ τις πληγωνεις. Αιμα δακρυα κι ιδρωτας, κλεισιμο μιας πορτας που λεει και το ρουβέικο ασμα
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
μην το λες  :booty:υπαρχουν και αγαμητες ακομα και23αρες που περιμενουν τον πριγκιπα με το ασπρο αλογο και το ριχνουν στην μαλακια!βεβαια θα τον περιμενουν για πολυ ακομα................
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.387
Κριτικές
10
Like
2.785
Πόντοι
3.385
Κατά τα λοιπά συμφωνώ με τους Ιπτάμενο και Stranger in the night. Μία φορά μου έτυχε παρθένα, και μάλλον ήταν και η τελευταία μου από ό,τι φαίνεται...
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.387
Κριτικές
10
Like
2.785
Πόντοι
3.385
Συμφωνώ ότι υπάρχουν αγάμητες οι οποίες περιμένουν τον πρίγκηπα, μα έτσι τυχόν και τις πηδήξεις το πλέον πιθανό είναι να κολλήσουν επάνω σου σα στρείδια, ενώ εάν το πας σοβαρά και βάλεις και κουλούρα, δεν αποκλείται κατά τα 35 με 40 να θυμηθούν ότι έχουν πάει μόνο με έναν άντρα στη ζωή τους και να θελήσουν να κερδίσουν το χαμένο έδαφος, και εσύ να μην μπορείς να περάσεις από την πόρτα...
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
η αληθεια ειναι οτι ο πρωτος δεν ξεχνιεται και εχουν συνδεσει την πρωτη τους φορα στο γυναικειο μυαλο τους με ρομαντισμους,λουλουδια και τετοιες παρλαπιπες!  :uglystupid:

στειλε την με τροπο οταν την βαρεθεις! :knuppel:
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Για παρθένα από ποιά τρύπα μιλάμε? Μην ξεχνάμε ότι βρισκόμαστε στην Ελλάδα..
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Γεια σας παιδια ειμαι καινουριος και θα ηθελα τις αποψεις σας τι προτειματε παρθενα η οχι?
Η παρθενα ειναι καλη αν ειναι πιτσιρικα κι 'εσυ αναλογης ηλικιας και ψαχνεις για ρομαντσο. Εγω συστηνω εκκολαπτομενα πουτανακια, που εχουν ξεκινησει ηδη την καριερα τους στο γαμισι αν προτιμας τις μικρες και ενοχικες ξεκωλιαρες με καλη ψυχη αν προτιμας τις μεγαλυτερες.
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
Η παρθενα ειναι καλη αν ειναι πιτσιρικα κι 'εσυ αναλογης ηλικιας και ψαχνεις για ρομαντσο. Εγω συστηνω εκκολαπτομενα πουτανακια, που εχουν ξεκινησει ηδη την καριερα τους στο γαμισι αν προτιμας τις μικρες και ενοχικες ξεκωλιαρες με καλη ψυχη αν προτιμας τις μεγαλυτερες.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Εγω συστηνω εκκολαπτομενα πουτανακια, που εχουν ξεκινησει ηδη την καριερα τους στο γαμισι αν προτιμας τις μικρες και ενοχικες ξεκωλιαρες με καλη ψυχη αν προτιμας τις μεγαλυτερες.

Πολύ καλή συμβουλή, προσωπικά ψηφίζω το 2ο για την εμπειρία τους.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Εγω συστηνω εκκολαπτομενα πουτανακια, που εχουν ξεκινησει ηδη την καριερα τους στο γαμισι αν προτιμας τις μικρες και ενοχικες ξεκωλιαρες με καλη ψυχη αν προτιμας τις μεγαλυτερες.

'Eγραψες. Όλα τα λεφτά αυτό το ποστ. Αν και το καλή ψυχή δεν χρειαζότανε.
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα, το θέμα φοβάμαι ότι είναι πού βρίσκει κανείς την παρθένα σήμερα.... Πιο εύκολα θα πιάσεις το τζόκερ παρά θα βρεις παρθένα...

Πολλά τα τζακ ποτ μέχρι να βρείς παρθένα φίλε...και πρόσεχε μην σε εκδικηθεί μετά στα μπουζούκια!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
L

Lion84

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Φιλε stranger in the night ποιον εννοεις οταν λες πριγκιπα σε ασπρο αλογό? ελπιζς να μην εννοεις τον Μπαγιεβιτς :dancing: Τεσπα! μετα απο 8 περιπου χρονια σεξουαλικων αναζητησεων μου ετυχαν 2 παρθενες. Με την πρωτη βαρεθηκα να περιμενω. Με τη δευτερη που τραβιεμαι τωρα λεω να περιμενω γτ θελω να ξεπαρθενιασω καποια! Η αποψη σας?
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
16
Φιλε stranger in the night ποιον εννοεις οταν λες πριγκιπα σε ασπρο αλογό? ελπιζς να μην εννοεις τον Μπαγιεβιτς :dancing: Τεσπα! μετα απο 8 περιπου χρονια σεξουαλικων αναζητησεων μου ετυχαν 2 παρθενες. Με την πρωτη βαρεθηκα να περιμενω. Με τη δευτερη που τραβιεμαι τωρα λεω να περιμενω γτ θελω να ξεπαρθενιασω καποια! Η αποψη σας?

πολυ κουραγιο εχεις για να περιμενεις!θαυμαζω την υπομονη σου παντως αν εχεις κολλημα με το να ξεπαρθενιασεις καποια και να την οδηγησεις στον τελικο της προορισμο που ειναι η πουτανοποιηση της απο παρθενα αξιζει η προσπαθεια! :thumbsup:
 

tsokos

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
103
Like
13
Πόντοι
1
Οκ, όλοι οι άντρες δεν είναι γουρούνια, αλλά εσύ είσαι μεγάλε. Δεν την γουστάρεις τη γκόμενα, δε γουστάρεις να περιμένεις, και ο μόνος λόγος που μένεις μαζί της είναι για να την ξεπαρθενιάσεις. Σκέφτηκες ότι αυτή  μπορεί να μην το σκέφτεται έτσι; Σκέφτηκες ότι συνήθως (όχι όλες, κάποιες) κοπέλες συνδέουν το ξεπαρθένιασμα με ένα συναισθηματικό δεσμό και όχι ένα πήδημα;
Έλεος ρε φίλε, έλεος. Είσαι ακριβώς ο λόγος που το trafficking είναι εκεί που είναι και με τις ηλικίες τόσο χαμηλά.
 
OP
OP
L

Lion84

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
φιλε tsokos δεν ειπα οτι δεν τη γουσταρω! ειπα οτι σκεφτομαι να περιμενω και ο ενας λογος ειναι οτι θελω να ξεπαρθενιασω καποια. ο αλλος ειναι οτι τη γουσταρω και ως γκομενα :headbang: αφτα δεν απαντησα για να στην πω απλως για να ξεκαθαρισω τη θεση μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom