Νέα

Ράδιο-αρβύλα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaomanoules
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 496
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Εκλεισε με τον τρισμεγιστο Bill Hicks η χθεσινη εκπομπη. Απιστευτο, δεν περιμενα να ακουσω Bill Hicks στην τηλεοραση. Οριστε και το ποιηματακι του με εικονα...


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Εκλεισε με τον τρισμεγιστο Bill Hicks η χθεσινη εκπομπη. Απιστευτο, δεν περιμενα να ακουσω Bill Hicks στην τηλεοραση. Οριστε και το ποιηματακι του με εικονα...


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

οντως καταπληκτικο!  :rockon: :rockon: :rockon:
αν εχεις και τα υπολοιπα αποσπασματα που δειξαν ανεβασε τα plsss
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Φοβερή η χθεσινή εκπομπή.Προσωπικά προβληματίστηκα αρκετά.Έως πότε δηλαδή θα προβληματίζομαι; :headbang:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Φοβερή η χθεσινή εκπομπή.Προσωπικά προβληματίστηκα αρκετά.Έως πότε δηλαδή θα προβληματίζομαι; :headbang:

συμφωνω κι εγω, με καποια πραγματα επαθα πλακα! ειδικα με το βιντεο για τα χρηματα... :S αλλα οκ λιγο πολυ τα ξεραμε, αλλα δεν παυουν να προβληματιζουν... :-
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
ωραια εκπομπη χθες...με λιγοτερο γελιο αλλα με πολυ νοημα..
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

Αυτο το "unchange my card..." μου ειχε προκαλεσει μεγαλη ζημια οταν το ειχα δει. 

Παρτε τωρα το φτωχο πλην τιμιο βιοπαλαιστη...
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Μάλλον απ'το: "Unchain my heart" του Joe Cocker απ'το παλιό του Ray Charles :) Αυτό που λες είναι Toni Braxton :)

yep το ξερω οτι ειναι Toni Braxton, απλα αυτο ειναι το πρωτο που μου ρθε στο μυαλο, θενκς για το ινφο  :grin:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

Καταλαβατε και οι δυο οτι λεω για τη διασκευη του Καλυβατση ή να βαλω τις φωνες?
Σ'αυτο το βιντεακι που ποσταρες Αννα-Μαρια το λεει " I change my card" εγω το θυμομουν "Unchange my card" (εχουν περασει και 12 χρονια απο τοτε).

Για τους λατρεις της παραλιας και του Κανακη με speedo μαγιο:


 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Καταλαβατε και οι δυο οτι λεω για τη διασκευη του Καλυβατση ή να βαλω τις φωνες?
Σ'αυτο το βιντεακι που ποσταρες Αννα-Μαρια το λεει " I change my card" εγω το θυμομουν "Unchange my card" (εχουν περασει και 12 χρονια απο τοτε).

Για τους λατρεις της παραλιας και του Κανακη με speedo μαγιο:

Άμα δεις το video σαφώς και το καταλαβαίνεις :cheesy: Οπότε, ΜΗ βάλεις τις φωνές :grin:

Και για του λόγου το αληθές ΚΑΙ για να λάμψει η αλήθεια:

 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Καταλαβατε και οι δυο οτι λεω για τη διασκευη του Καλυβατση ή να βαλω τις φωνες?
Σ'αυτο το βιντεακι που ποσταρες Αννα-Μαρια το λεει " I change my card" εγω το θυμομουν "Unchange my card" (εχουν περασει και 12 χρονια απο τοτε).

Για τους λατρεις της παραλιας και του Κανακη με speedo μαγιο:

τρελο κορμι ο Αντωνης αλλα το μαγιω αυτο ειναι τραγικο  :P
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Υπαρχουν και χειροτερα...

TO KANAKINI

Εκεινη η ομαδα (Παραρας, Κανακης, Καλυβατσης, Παππας, Μουτας, Ραλλης) ηταν απιστευτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom