Νέα

Ράδιο-αρβύλα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaomanoules
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 496
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Η λεπτομέρεια κάνει την διαφορά!!! :grin:

Κάτι τελευταίο:

Μήπως έχεις κάποια άλλη δουλειά στο Esquire ή με τον Κανάκη τίποτα και για αυτό έχεις λυσσάξει για υπεράσπιση;! :cheesy: :think:

Υ.Γ.Την αλήθεια μόνο λέμε στον πάπα να ξέρεις!!! :tooth:

τι δουλεια να εχω στο esquire? :think:
ο Κανακης απλα μ'αρεσει και γενικα οι Ραδιο Αρβυλα Σερβετας κλπ... το ιδιο και ο Λαζο!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ακόμα και με τον Κανάκη και με τον Λαζόπουλο πάντως [size=15pt]μερικά ζωύφια ξυπνάνε από το λήθαργο[/size] , οπότε εμένα αυτό μου αρκεί. Το τι γίνεται πίσω από τις κάμερες για μένα είναι δευτερεύων

Πόσο σίγουρος είσαι γι'αυτό??
Και το ρωτώ αυτό δεχόμενος ότι μπορεί και να βγαίνει κάτι θετικό απ'τις εκπομπές αυτές.
Πιστεύεις πραγματικά ότι ξυπνάνε τα ζωύφια??
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
Θέλω να το ελπίζω
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
άσε να ξέρουμε κάτι παραπάνω εμείς εδώ πάνω που τον ξέρουμε και πολλά(20+) χρόνια

το ξερετε και προσωπικα ναουμ?  :P
απλα λεω οτι εχω παει στο μαγαζι και η μουσικη ηταν γαματη!!!
το ιδιο και στο ραδιοφωνο εχει πολυ καλη μουσικη
τρωει κατα καιρους κανα κολληματακι με κανα νεο κομματι που του αρεσει και το παιζουν συνεχεια αλλα γενικα πολυ καλη μουσικη!  :rockon: :rockon:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Για να μη τα ξαναλέμε ας τα ξαναπούμε:
Κάποιοι εδώ θεωρούμε τον Κανάκη άτομο χωρίς παιδεία,χιούμορ,επαγγελματική ηθική κλπ κλπ
Η Μαριάννα τον γουστάρει σαν γκόμενο και τον βρίσκει σούπερ
ΟΠΟΤΕ
Στη μούνα σου και στα παπάρια μας
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
το ξερετε και προσωπικα ναουμ?  :P
απλα λεω οτι εχω παει στο μαγαζι και η μουσικη ηταν γαματη!!!
το ιδιο και στο ραδιοφωνο εχει πολυ καλη μουσικη
τρωει κατα καιρους κανα κολληματακι με κανα νεο κομματι που του αρεσει και το παιζουν συνεχεια αλλα γενικα πολυ καλη μουσικη!  :rockon: :rockon:
Ναι ρε συ Μαριάννα προσωπικά τον ξέρουμε, πολλοί εδώ μέσα, εδώ και πολλά χρόνια
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Πόσο σίγουρος είσαι γι'αυτό??
Και το ρωτώ αυτό δεχόμενος ότι μπορεί και να βγαίνει κάτι θετικό απ'τις εκπομπές αυτές.
Πιστεύεις πραγματικά ότι ξυπνάνε τα ζωύφια??

και πες οτι δεν ξυπνανε...
δεν σημαινει ομως οτι δεν γινεται μια αξιολογη προσπαθεια απ αυτες τις εκπομπες!
οταν βγαινει η Τατιανα και κανει εκπομπη προσπαθωντας να δικαιολογησει τη Τζουλια γουσταρω να βλεπω ατομα που το γελοιοποιουνε αυτο αλλα και ολες τις παπαρες που μας κοτσαρουν καθημερινα!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ο καθένας βγαίνει στο γυαλί για να κονομήσει και να πηδήξει,ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Για να μη τα ξαναλέμε ας τα ξαναπούμε:
Κάποιοι εδώ θεωρούμε τον Κανάκη άτομο χωρίς παιδεία,χιούμορ,επαγγελματική ηθική κλπ κλπ
Η Μαριάννα τον γουστάρει σαν γκόμενο και τον βρίσκει σούπερ
ΟΠΟΤΕ
Στη μούνα σου και στα παπάρια μας

ελεος! επειδη ειναι ωραιος γκομενος παει να πει οτι θα συμφωνω και μ'αυτα που λεει?
και ο Φραγκολιας ειναι ωραιος γκομενος αλλα μαλακας!
 

Επισκέπτης
ωραια και ως καθαριστρια στο esquire τι λογο εχω να υποστηριζω τον Κανακη?  :think:
απ'αυτον πληρωνομαι?  :P
Διεφημίζεις τον Κανάκη και έμεσα το esquire oπού και έκανε την τελευταία του συνέντευξη και εσύ φωτογράφιση!!! :grin:

Επίσης έχω αρχίσει να πιστεύω οτι σου πρότεινε και ο Κανάκης θέση καθαρίστριας του στούντιο!!! :cheesy:

Τυχερή θα καθαρίζεις τις πορδές του από την καρέκλα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
ελεος! επειδη ειναι ωραιος γκομενος παει να πει οτι θα συμφωνω και μ'αυτα που λεει?
και ο Φραγκολιας ειναι ωραιος γκομενος αλλα μαλακας!
Διάβασες τι γράφω? Ξέρεις ελληνικά?
Διάβασες να έγραψα πουθενά ότι τον βρίσκεις σούπερ γιατί σου αρέσει σαν γκόμενος?
ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ
Η Μαριάννα τον γουστάρει σαν γκόμενο ΚΑΙ τον βρίσκει σούπερ
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Διεφημίζεις τον Κανάκη και έμεσα το esquire oπού και έκανε την τελευταία του συνέντευξη και εσύ φωτογράφιση!!! :grin:

Επίσης έχω αρχίσει να πιστεύω οτι σου πρότεινε και ο Κανάκης θέση καθαρίστριας του στούντιο!!! :cheesy:

Τυχερή θα καθαρίζεις τις πορδές του από την καρέκλα!!! :2funny: :2funny: :2funny:

maxim ημουν εγω φιλε οχι esquire  :idiot:
 

Επισκέπτης
Θέλω να το ελπίζω
Καλό είναι να ελπίζει κάποιος αλλά δυστυχώς τα ζωύφια αυτά είναι ταμένα να τελούν εν υπνώσει.
Δεν είμαι αντίθετος στις εκπομπές αυτές,απλά με χαλάει λιγάκι όταν ο χαρακτήρας του παρουσιαστή-διασκεδαστή συνήθως δεν έχει καμία σχέση με αυτά που πρεσβεύει μπροστά στο φακό.
Τους τύπους αυτούς τους παρακολουθούσα από την εποχή της ΕΤ3 (κομφούζιο) με το μακαρίτη τον Παραρά και ήσαν πραγματικά απίθανοι.
τώρα πλέον μου κάνει πολύ fake αυτό που βλέπω όπως επίσης και στην περίπτωση του Λαζόπουλου (ο οποίος είναι εντελώς fake) και δε μιλάω για τον τρόπο ζωής του (γούστο του και καπέλο του) αλλά το πως πραγματικά φέρεται όταν είναι μακριά απ'το φακό..
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Διάβασες τι γράφω? Ξέρεις ελληνικά?
Διάβασες να έγραψα πουθενά ότι τον βρίσκεις σούπερ γιατί σου αρέσει σαν γκόμενος?
ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ
Η Μαριάννα τον γουστάρει σαν γκόμενο ΚΑΙ τον βρίσκει σούπερ

"Η Μαριαννα τον γουσταρει σαν γκομενο ΚΑΙ τον βρισκει σουπερ" ειναι σαν να λες οτι τον βρισκω σουπερ επειδη τον γουσταρω σαν γκομενο!  :idiot:
οταν αυτα τα δυο ειναι μαζι στην ιδια προταση αλληλοσυνδεονται
αν δεν τον εννοουσες ετσι καλως
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
"Η Μαριαννα τον γουσταρει σαν γκομενο ΚΑΙ τον βρισκει σουπερ" ειναι σαν να λες οτι τον βρισκω σουπερ επειδη τον γουσταρω σαν γκομενο!  :idiot:
οταν αυτα τα δυο ειναι μαζι στην ιδια προταση αλληλοσυνδεονται
αν δεν τον εννοουσες ετσι καλως
όλα οκ, σας αφήνω πάω να δω το γαύρο στο μπάσκετ
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Καλό είναι να ελπίζει κάποιος αλλά δυστυχώς τα ζωύφια αυτά είναι ταμένα να τελούν εν υπνώσει.
Δεν είμαι αντίθετος στις εκπομπές αυτές,απλά με χαλάει λιγάκι όταν ο χαρακτήρας του παρουσιαστή-διασκεδαστή συνήθως δεν έχει καμία σχέση με αυτά που πρεσβεύει μπροστά στο φακό.
Τους τύπους αυτούς τους παρακολουθούσα από την εποχή της ΕΤ3 (κομφούζιο) με το μακαρίτη τον Παραρά και ήσαν πραγματικά απίθανοι.
τώρα πλέον μου κάνει πολύ fake αυτό που βλέπω όπως επίσης και στην περίπτωση του Λαζόπουλου (ο οποίος είναι εντελώς fake) και δε μιλάω για τον τρόπο ζωής του (γούστο του και καπέλο του) αλλά το πως πραγματικά φέρεται όταν είναι μακριά απ'το φακό..

στο σταρ δεν ηταν το κομφουζιο? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom