Νέα

Περί γυναικείου οργασμού...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PANAXIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 786
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καταλαβαίνετε πότε χύνει μια γυναίκα...

  • Πάντα!

    Ψήφοι: 6 28,6%
  • Ποτέ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ισως... (μερικές φορές)

    Ψήφοι: 10 47,6%
  • Στ' αρχίδια μου! ΕΓΩ γουστάρω να την χύνω...

    Ψήφοι: 5 23,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21

Επισκέπτης
μπορει να ειναι νυμφομανης...οποτε χυνει ποταμια..
οι νυμφομανειςς ειναι κολπικες διοτι θελουν ολο πουτσους καρφωμενους μεσα στη μουναρα τους
Πολυοργασμικη γυναικα που εχει μαθει το σωμα της, δε σημαινει νυμφομανης. Ξεκολα.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
κοιτα να δεις εχει τυχει να ειμαι μονη μου και να μου ερχονται ο ενας πανω στον αλλον οι οργασμοι... αυτο πως το εξηγεις;
 

athens25

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Πολυοργασμικη γυναικα που εχει μαθει το σωμα της, δε σημαινει νυμφομανης. Ξεκολα.
οι πολυοργασμικες ειναι κοπλικες..ετσι δεν ειναι
...δε μπορεις να τριβεις τη κλειτορ/δα συνεχεια διοτι αμα χυσει ειναι ερεθισμενη και ποναει για 2η φορα στο καπακι
 

Επισκέπτης
οι πολυοργασμικες ειναι κοπλικες..ετσι δεν ειναι
...δε μπορεις να τριβεις τη κλειτορ/δα συνεχεια διοτι αμα χυσει ειναι ερεθισμενη και ποναει για 2η φορα στο καπακι
Οι πολλαπλοι οργασμοι μπορουν να ερθουν με οποιοδηποτε τροπο. Οσο για τον πονο, πρωτη φορα το ακουω...
 

Επισκέπτης
κοιτα να δεις εχει τυχει να ειμαι μονη μου και να μου ερχονται ο ενας πανω στον αλλον οι οργασμοι... αυτο πως το εξηγεις;
Δε διαφωνω, αλλα ποσες φορες; 6; 8; 10; Αντε 15 και αυτο σε αρκετο χρονο. Οποτε και παλι το 23 ειναι ακραιο
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Οι πολλαπλοι οργασμοι μπορουν να ερθουν με οποιοδηποτε τροπο. Οσο για τον πονο, πρωτη φορα το ακουω...

ελα ντε πως τους εχει καθισει οτι και καλα ποναμε (η κλειτοριδα μας τουλαχιστον) αμα την αγγιξουν αφου εχουμε τελειωσει :think: :think: :think: :think:
 

athens25

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
ελα ντε πως τους εχει καθισει οτι και καλα ποναμε (η κλειτοριδα μας τουλαχιστον) αμα την αγγιξουν αφου εχουμε τελειωσει :think: :think: :think: :think:
η δικια μου ποναει, ετσι μου λεει και δε με αφηνω να ακουμπησω κλειτοριδα μετα το χυσιμο, και στο γλυφομουνι οταν χυσει, τραβιεται και δε με αφηνει να ακουμπησω τη γλωσσα μου...
μαλλον τα παραλετε, η βλεπεπε πολλες τσοντες και σας εχει χτυπησει η μαλακια στο κεφαλι
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
η δικια μου ποναει, ετσι μου λεει και δε με αφηνω να ακουμπησω κλειτοριδα μετα το χυσιμο, και στο γλυφομουνι οταν χυσει, τραβιεται και δε με αφηνει να ακουμπησω τη γλωσσα μου...
μαλλον τα παραλετε, η βλεπεπε πολλες τσοντες και σας εχει χτυπησει η μαλακια στο κεφαλι

τι να σου πω... κι εγω οταν τελειωνω τον σπροχνω να φυγει αλλα οχι και να ποναω :think: :think:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Ευα... Το 23 ειναι τεραστιο νουμερο. Με απλους υπολογισμους μια γυναικα  μπορει να χυσει 4-6 φορες κατα τη διαρκεια μιας φοράς (μιλαμε για σεξ γυρω στα 45-60 λεπτα). Ε, βαλε 2-3 φορες σεξ (αναλογα με την ηλικια του παρτενερ και τη διαθεση) οποτε η "σουμα"¨δε μπορει να ξεπερναει τις 15. Και μιλαμε για σεξ τωρα οχι μαλακιες του δεκαλεπτου γιατι εκει ειναι απο 1 εως 2 στην καλυτερη.

Ιουλία μου και αυτό ακόμη υπερβολή είναι.

Σιγά μη σας πηδάει 60 λεπτά κάθε φορά και 3 φορές τη μέρα.

Αυτό θα γίνεται στους πρώτους 3 μήνες της σχέσης.

Μετά θα βαριέται.

Τελικά δε χαμπαριάζετε καθόλου από την αντρική σεξουαλικότητα.
Τις δεκαετίες 80 και 90 όλα τα περιοδικά μιλούσαν για το μυστήριο της γυναικείας σεξουαλικότητας και αναλύανε τα μυστικά της. Για την αντρική σεξουαλικότητα ούτε λόγος. Αυτή θεωρούταν πολύ απλή και κατανοητή.
Για αυτό έχετε μαύρα μεσάνυχτα.

Σε αυτό το site έχετε μία μοναδική ευκαιρία να δείτε τους άντρες όπως πραγματικά είναι και να τους γνωρίσετε. (Όπως έχει πει και ο Σταύρος)

Αν τώρα νομίζετε ότι με τον άντρα που θα παντρευτείτε θα κάνετε τρελό σεξ για χρόνια, πλανάστε οικτρά. (Δε λέω ότι εσύ είπες κάτι τέτοιο, αλλά πολλές το πιστεύουν)
Καλώς ή κακώς το ίδιο σεξουαλικό αντικείμενο ο άντρας το βαριέται μετά από λίγο.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
οχι ολες τις μερες... δυστυχως για σας οι γυναικες εχουν τις περισσοτερες καβλες οταν... εχουν περιοδο
 

athens25

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
οχι ολες τις μερες... δυστυχως για σας οι γυναικες εχουν τις περισσοτερες καβλες οταν... εχουν περιοδο
γιαυτο τοτε τις γαμανε απο τον κωλο και τους το δινουμε πιπα..και δεν λενε ποτε οχι, πιστεψε με
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
οχι ολες τις μερες... δυστυχως για σας οι γυναικες εχουν τις περισσοτερες καβλες οταν... εχουν περιοδο

Το "δυστύχώς" για εσάς είναι. Που αναγκάζεστε να βάζετε την όπισθεν.
 

athens25

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
εχθες ειχε η γκομενα μου περιοδο και την εβαλα να μου παρει μια βιονικη πιπα...το ευχαριστηθηκα και ενω μου ειπε να μην τελειωσω στο στομα της, δεν την ακουσα και εχυσα μεσα στο λαρυγγι της
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
παλι καλα που εχουμε δυο τρυπες και στομα  :rockon: :rockon:
 

BerettaSO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
218
Κριτικές
9
Like
447
Πόντοι
281
Γυναικειος οργασμος με πρωκτικο sex? Γινεται η δεν γινεται?
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
μου βαζεις δυσκολα εδω ας απαντηση καποιος αλλος :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom