Νέα

Περί γυναικείου οργασμού...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PANAXIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 786
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καταλαβαίνετε πότε χύνει μια γυναίκα...

  • Πάντα!

    Ψήφοι: 6 28,6%
  • Ποτέ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ισως... (μερικές φορές)

    Ψήφοι: 10 47,6%
  • Στ' αρχίδια μου! ΕΓΩ γουστάρω να την χύνω...

    Ψήφοι: 5 23,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21

Gallardo

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εγω το ρωταω γιατι η κοπελα μου δειχνει εντονα οτι φτανει αλλα δε βλεπω καποιο υγρο...εκτος απο 1-2 περιπτωσεις που ειδα πολυ λιγο...
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Πραγματι χυνει η γυναικα και χυνει μαλιστα σε τεραστιες ποσοτητες υγρα.. Οταν ειναι ετοιμη συνηθως τρεμει ολοκληρη λες και εχει παθει σοκ!  :o  Μπορει βεβαια μετα απο εναν οργασμο σχεδον αμεσως να εχει κ αλλον.. κ αλλον κ οσους γουσταρει!  :2funny: Μια φορα μου είχε τύχει με μια γκόμενα που είχα..ευτχως δεν ημουν απο κατω της γιατι ακομα θα σκουπιζα την μαπα μου  :cheesy:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
άλλες βγάζουν πολύ , άλλες λίγο , και άλλες χτυπιούνται απο οργασμό και δεν βγάζουν τίποτα....και εμείς οι μαλάκες πιστεύουμε ότι τις πεθάναμε.. :jerking:...πάντως έχω δει να γίνομαι και εγώ και το σεντόνι μούσκεμα...
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
www.bourdela.com/content/view/173/7/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/u

και κυριως (μπιχτη απο γυναικα για γυναικες) ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΣΤΕ ΟΡΓΑΣΜΟ
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
και κυριως (μπιχτη απο γυναικα για γυναικες) ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΣΤΕ ΟΡΓΑΣΜΟ
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
δεν ξερω αν δεν σας νοιαζει παντως σας καβλωνει σιγουρα να βλεπετε/ακουτε την γκομενα να τελειωνει (δεν θελω ψεματακια) :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης


Ρε παίδες είχα μια γκόμενα που μια φορά μου είπε ότι έφτασε σε κολπικό οργασμό 23 φορές χρησιμοποιώντας το δακτυλάκι της.Άραγε αληθεύει?
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
αναλογως την γυναικα.. παντως το 23 δεν ειναι τρελος αριθμος κι αμα μου ελεγες για κλειτοριδικο θα σου ελεγα οτι στανταρ δεν λεει ψεματα :-* :-*
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Εγώ χθές τράβηξα 46 μαλακίες, αλλά μετά σταμάτισα γιατί άρπαξαν οι τρίχες από το τρίψημο.
 

Επισκέπτης
δεν ξερω αν δεν σας νοιαζει παντως σας καβλωνει σιγουρα να βλεπετε/ακουτε την γκομενα να τελειωνει (δεν θελω ψεματακια) :dancing: :dancing: :dancing:
ειλικρινα χεστηκαμε.εκτος κι αν εχουμε σοβαρη σχεση που εκει κοιτας και τη δικη της ευχαριστηση
 

Επισκέπτης
ολα υπερεκτιμημενα ειναι.σε οργασμο τη φερνεις και με το δαχτυλο σε 3 λεπτα αμα ειναι καβλωμενη.καθονται τωρα και βαζουν χρονομετρο...ε ρε που φτασαμε
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Πραγματι χυνει η γυναικα και χυνει μαλιστα σε τεραστιες ποσοτητες υγρα.. Οταν ειναι ετοιμη συνηθως τρεμει ολοκληρη λες και εχει παθει σοκ!  Shocked  Μπορει βεβαια μετα απο εναν οργασμο σχεδον αμεσως να εχει κ αλλον.. κ αλλον κ οσους γουσταρει!  2funny Μια φορα μου είχε τύχει με μια γκόμενα που είχα..ευτχως δεν ημουν απο κατω της γιατι ακομα θα σκουπιζα την μαπα μου  Cheesy
 

athens25

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
αναλογως την γυναικα.. παντως το 23 δεν ειναι τρελος αριθμος κι αμα μου ελεγες για κλειτοριδικο θα σου ελεγα οτι στανταρ δεν λεει ψεματα :-* :-*
αποκλειεται με κλειτο/κο 23 φορες..ειναι σαν να τραβαει ο αντρας μαλακια..κανεις δε μπορει να χυσει 23 φορες σε μια μερα
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Πραγματι χυνει η γυναικα και χυνει μαλιστα σε τεραστιες ποσοτητες υγρα.. Οταν ειναι ετοιμη συνηθως τρεμει ολοκληρη λες και εχει παθει σοκ!  Shocked  Μπορει βεβαια μετα απο εναν οργασμο σχεδον αμεσως να εχει κ αλλον.. κ αλλον κ οσους γουσταρει!  2funny Μια φορα μου είχε τύχει με μια γκόμενα που είχα..ευτχως δεν ημουν απο κατω της γιατι ακομα θα σκουπιζα την μαπα μου  Cheesy

πες τα γιατι δεν με πιστευουν και δεν κανουν squirt αναγκαστικα οι γυναικες οταν τελειωνουν
 

athens25

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
πες τα γιατι δεν με πιστευουν και δεν κανουν squirt αναγκαστικα οι γυναικες οταν τελειωνουν
μπορει να ειναι νυμφομανης...οποτε χυνει ποταμια..
οι νυμφομανειςς ειναι κολπικες διοτι θελουν ολο πουτσους καρφωμενους μεσα στη μουναρα τους
 

Επισκέπτης
Ευα... Το 23 ειναι τεραστιο νουμερο. Με απλους υπολογισμους μια γυναικα  μπορει να χυσει 4-6 φορες κατα τη διαρκεια μιας φοράς (μιλαμε για σεξ γυρω στα 45-60 λεπτα). Ε, βαλε 2-3 φορες σεξ (αναλογα με την ηλικια του παρτενερ και τη διαθεση) οποτε η "σουμα"¨δε μπορει να ξεπερναει τις 15. Και μιλαμε για σεξ τωρα οχι μαλακιες του δεκαλεπτου γιατι εκει ειναι απο 1 εως 2 στην καλυτερη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom