Νέα

O Πολατίδης του ΛΑ.Ο.Σ. «κλείνει» το indymedia

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yrret
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 415
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
γιατι ο Γιακουματος δεν "γαμαει" την οποια πολιτικη κουβεντα? Γιατι δεν τον λες μπουμπουκο? Στην εκπομπη ο Αδωνις ειναι πιο νηφαλιος απλως εχει το ελλατωμα να φωναζει οταν ακουει αρλουμπες...Οι φωνες δεν μειωνουν την αξια των επιχειρηματων....Α! Η Καννελλη οταν ειναι σε πανελ αφηνει κανεναν αλλο να μιλησει?
Συγγνώμη κιόλας αν σε προσβάλω και σε θύγω αλλά ο Γεωργιάδης γκαρίζει για να φανεί οτί έχει δίκιο και να περάσσει,όχι όταν ακούει αρλούμπες!!! :grin:
Δεν σου είπα οτί δεν υπάρχουν και άλλοι στα ίδια επίπεδα!!! :cheesy:
Γιατί δεν λες ένα ναι οκ έχεις δίκιο και το πας στο και άλλοι τα ίδια και χειρότεροι,τόσο εγωισμός πια;!  :think: :2funny: :2funny:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
και γιατι να κλεισει το indymedia?
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
ρε συ yrret δεν το καταλαβαίνεις ότι έχεις καταντήσει γραφικός, τι μας σκοτίζεις τ' αρχίδια με το ΛΑΟΣ και το Καρατζαφέρη κάθε τρεις και λίγο, αντε γαμήσου και εσύ και αυτός.

Δεν σε πιεσα να μπεις στο θρεντ...καλο θα ειναι οταν θα βλεπεις οτι ανοιγω θρεντ να μην το διαβαζεις εαν δεν συμφωνεις...
 

Επισκέπτης
ρε συ yrret δεν το καταλαβαίνεις ότι έχεις καταντήσει γραφικός, τι μας σκοτίζεις τ' αρχίδια με το ΛΑΟΣ και το Καρατζαφέρη κάθε τρεις και λίγο, αντε γαμήσου και εσύ και αυτός.
Εγω βλεπω μονο Λαζοπουλο :rockon:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
ΜΑΣΑΖΟ-ΚΟΡΣΕΔΕΣ εχει και ο 902, δημοκρατη, πες κατι και για τον 902!!!!!!!!!!!!Α δεν ειχε αδεια το τηλεαστυ τοτε γιατι κατηγορουνε τον Καρατζαφερη που πηρε αδεια καναλιου απο Τον Μητσοτακη και αυτος χτυπαει Ντορα? Εγω προτιμω ενα καναλι με γελοιες διαφημισεις παρα εναν ελ. τυπα με χρεοι που κλεινει. Αλλωστε οι σταθερη εργασια των εργαζωμενων ειναι πανω απο ολα.
Πάλι ο εγωισμός και οι παρωπίδες σου μιλάνε!!! :dancing:
Καλά γιατί δεν μπορείς να παραδεχτείς και αποδεχτείς τα αρνητικά του κόμματος που υποστηρίζεις τόσο δύσκολο σου είναι;! :grin: :think:
Y.Γ.Εγώ πραγματικά συμφωνώ με τα όσα λες(εν μέρη κάποιες φορές,πλήρως άλλες)!!! :thumbsup:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
4
Like
1.772
Πόντοι
266
Δεν σε πιεσα να μπεις στο θρεντ...καλο θα ειναι οταν θα βλεπεις οτι ανοιγω θρεντ να μην το διαβαζεις εαν δεν συμφωνεις...
δεν κάνεις και άλλη δουλειά όλο θρεντ για το λαος ανοίγεις, πάντως κράτησες ψυχραιμία στα βρισίδια μου μάλλον έχεις πάθει ανοσία...
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Συγγνώμη κιόλας αν σε προσβάλω και σε θύγω αλλά ο Γεωργιάδης γκαρίζει για να φανεί οτί έχει δίκιο και να περάσσει,όχι όταν ακούει αρλούμπες!!! :grin:
Δεν σου είπα οτί δεν υπάρχουν και άλλοι στα ίδια επίπεδα!!! :cheesy:
Γιατί δεν λες ένα ναι οκ έχεις δίκιο και το πας στο και άλλοι τα ίδια και χειρότεροι,τόσο εγωισμός πια;!  :think: :2funny: :2funny:

εγω δεν αρνουμαι οτι φωναζει και εαν θες να σου πω οτι εχεις δικιο, εχεις.Αλλα γιατι δεν λεμε και τους αλλους φωνακλαδες μπουμπουκους? Το μπουμπουκος το λενε οχι για να δηλωσουν εαν φωναζει η οχι αλλα για να το εξευτελισουν αυτη ειναι η αληθεια...αλλωστε σε ενας ασχετος εαν ακουσει τι λεξη μπουμπουκο αμφιβαλλω εαν θα σκεφτει αυτοματα ως συνωνυμο αυτης τον φωνακλα..
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
δεν κάνεις και άλλη δουλειά όλο θρεντ για το λαος ανοίγεις, πάντως κράτησες ψυχραιμία στα βρισίδια μου μάλλον έχεις πάθει ανοσία...
Ρε άσε τον άνθρωπο στην ησυχία του και <<τις αγάπες>> του,κακέ!!! :grin:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
εγω δεν αρνουμαι οτι φωναζει και εαν θες να σου πω οτι εχεις δικιο, εχεις.Αλλα γιατι δεν λεμε και τους αλλους φωνακλαδες μπουμπουκους? Το μπουμπουκος το λενε οχι για να δηλωσουν εαν φωναζει η οχι αλλα για να το εξευτελισουν αυτη ειναι η αληθεια...αλλωστε σε ενας ασχετος εαν ακουσει τι λεξη μπουμπουκο αμφιβαλλω εαν θα σκεφτει αυτοματα ως συνωνυμο αυτης τον φωνακλα..
Κοίτα τώρα πώς και γιατί πέρασε το μπουμπούκος πραγματικά δεν ξέρω και μου φαίνεται όντως χαζό;! :huh: :huh:
Eγώ προσωπικά δεν το χρησιμοποιώ ποτέ,αλλιώς τον στολίζω όταν αρχίζει τα τρελά του!!! :grin:
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
δεν κάνεις και άλλη δουλειά όλο θρεντ για το λαος ανοίγεις, πάντως κράτησες ψυχραιμία στα βρισίδια μου μάλλον έχεις πάθει ανοσία...

οχι γιωργο και με καθε ειλικρινεια στο προσωπο σου σου λεω οτι εχω καταλαβει οτι επειδη οι αριστεροι δεν μπορουν να απαντησουν πειστικα σε "ερωτησεις" βριζουν!!!!
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Τυπε μου και αυτοι φασιστες ειναι
Το ΣΥΡΙΖΑ ειναι η μονη μας ελπιδα παρτο χαμπαρι
Καλά αν περιμένεις να δεις πρώτη δύναμη τα μικρά κόμματα σώθηκες!!! :grin:
Το λιγότερο κακό από τα δύο μεγάλα κυβέρνηση και
σκοπός να αποκτήσουν ισχυρή δύναμη τα μικρά μπας και γίνει κάποια συγκιβέρνηση και δούμε άσπρη μέρα!!! ;)
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
και  εγω γιατι θελω να ειμαι προοδευτικος

Ελεεινε Απολυτο Αρσενικο!!! Εσυ βλεπεις Λαζοπουλο διοτι φανταζεσαι τον εαυτο σου στη θεση του Λαζοπουλου να πουλας τα δικαιωματα των δεκα μικρων μητσων στο Περιοδικο Τηλεθεατη για 2 εκ ευρω....ΟΙ δεξιες τσεπες των υπερασπιστων της εργατικης ταξης......
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
οχι γιωργο και με καθε ειλικρινεια στο προσωπο σου σου λεω οτι εχω καταλαβει οτι επειδη οι αριστεροι δεν μπορουν να απαντησουν πειστικα σε "ερωτησεις" βριζουν!!!!
Τώρα σοβαρά παραισθήσεις έχεις;;; :grin: :think:
Ο Σκορπιός,ο μπίχλας και ο Ιπτάμενος είναι αριστεροί που βρύζουν;! :cheesy: :think:
Kαλόοοοοοοοοοοοοο!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Ελεεινε Απολυτο Αρσενικο!!! Εσυ βλεπεις Λαζοπουλο διοτι φανταζεσαι τον εαυτο σου στη θεση του Λαζοπουλου να πουλας τα δικαιωματα των δεκα μικρων μητσων στο Περιοδικο Τηλεθεατη για 2 εκ ευρω....ΟΙ δεξιες τσεπες των υπερασπιστων της εργατικης ταξης......
Κοίτα σε αυτό έχεις δίκιο αλλά εσύ δεν θα το έκανες;! :grin: :think:
Είναι σαν να λες δεν θέλω την αύξηση που μου δίνεται!!! :o
Υ.Γ.Καλή η δουλεία του Λαζόπουλου και αυτή επιβραβέβεται,τώρα σαν προσωπικότητα ο Λάκης άλλο θέμα!!! :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom