Νέα

O Πολατίδης του ΛΑ.Ο.Σ. «κλείνει» το indymedia

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yrret
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 415
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
να κοπει το indy και στη θεση του να  γινεται μεταδοση της μπουμπουκας και των αλλων χαζοβιοληδων τυχοδιωκτων του λαος ?
τυπε την μπουμπουκα δεν θαχα προβλ να την δω με κανα μινινακι σε σεξυ ποζες παντως
:2funny:
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96

Μπορουμε να βαλουμε το βγοτζα τον πρωην Βουλευτη του ΠΑΣΟΚ στο Ηρακλειο Κρητης που βαση μαρτυρων που ειχε βγαλει ο Τριανταφυλλοπουλος στην τβ ηταν βασανιστης της Χουντας...

ρε πασοκτζη ΚΑΙΝΟΥΡΓΕ πως ανεχεσε σε ενα σοσιαλιστικο κομμα να εχεται βασανιστες της Χουντας?
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Μπορουμε να βαλουμε το βγοτζα τον πρωην Βουλευτη του ΠΑΣΟΚ στο Ηρακλειο Κρητης που βαση μαρτυρων που ειχε βγαλει ο Τριανταφυλλοπουλος στην τβ ηταν βασανιστης της Χουντας...

ρε πασοκτζη ΚΑΙΝΟΥΡΓΕ πως ανεχεσε σε ενα σοσιαλιστικο κομμα να εχεται βασανιστες της Χουντας?
Μα δεν είμαι Πασοκ για να σου απαντήσω,απλά λέω οτί θα είναι καλύτερα από Νδ και οτί ο Παπανδρέου και μόνο με γεμίζει περισσότερο από τον μπούλη!!! :cheesy:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Μα δεν είμαι Πασοκ για να σου απαντήσω,απλά λέω οτί θα είναι καλύτερα από Νδ και οτί ο Παπανδρέου και μόνο με γεμίζει περισσότερο από τον μπούλη!!! :cheesy:
μια συνεργασια πασοκ με οικολογους δεν θαταν ακομα καλυτερη ?
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Σε άλλες ναι και σε άλλες όχι!!!
Γιατί δηλαδή εμείς να πάμε στο ναι;! :think:

θα πατε στο ναι εσεις οι πασοκοι διοτι και εσεις σαν παιδια της Αστικης Ταξης δεν γουσταρετε την βια της Ακρας Αριστερας. Η ελλας ειναι η μονη χωρα στην ευρωπη που δεν εχει τελιωσει τις συμμοριες της αριστερας που σκοτωνουν τον κοσμακη...που ειναι οι ερυθρες ταξιαρχιες? Διαβασε λογια των κεντρωων πολιτικων που αναφερω τι λενε για το κομμουνισμο και θα καταλαβεις...
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
μια συνεργασια πασοκ με οικολογους δεν θαταν ακομα καλυτερη ?
Αλλή μία τρομερά καλή λύση:
Συνεργασία,οι συνδιασμοί:
Πασόκ-Σύριζα(τυχαία τον έβαλα πρώτα).
Πασόκ-Κκε.
Πασόκ-οικολόγοι.
:headbang2:
Υ.Γ.Νδ-Λάος μόνο μην δω,δεν θα το αντέξω θα μεταναστεύσω!!! :grin:
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Μα δεν είμαι Πασοκ για να σου απαντήσω,απλά λέω οτί θα είναι καλύτερα από Νδ και οτί ο Παπανδρέου και μόνο με γεμίζει περισσότερο από τον μπούλη!!! :cheesy:

Δεν θελω να μου απαντησεις αλλα θελω να σου δειξω οτι και εγω μπορω να ριψω τι επιπεδο των επιχειρηματων οταν αντι για κριτικη στα λεγομενα του Γεωργιαδη ακουω το "Μπουμπουκος"
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
θα πατε στο ναι εσεις οι πασοκοι διοτι και εσεις σαν παιδια της Αστικης Ταξης δεν γουσταρετε την βια της Ακρας Αριστερας. Η ελλας ειναι η μονη χωρα στην ευρωπη που δεν εχει τελιωσει τις συμμοριες της αριστερας που σκοτωνουν τον κοσμακη...που ειναι οι ερυθρες ταξιαρχιες? Διαβασε λογια των κεντρωων πολιτικων που αναφερω τι λενε για το κομμουνισμο και θα καταλαβεις...
Λίγο ανώφελο να συνεχίσουμε την αντιπαράθεση,θα λέω τα δικά μου και θα λες τα δικά σου!!! :grin:
Κοίτα οι μόνες συμμορίες που ξέρω είναι κάτι κωλόκαμενοι αναρχικοί χωρίς ιδεολογία αριστερή αλλά αναρχική(ελπίζω να καταλαβαίνεις την διαφορά) και αυτοί κάνουν ότι κάνουν!!!
Υ.Γ.Δεν είμαι Πασόκ που κόλλησες!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αλλή μία τρομερά καλή λύση:
Συνεργασία,οι συνδιασμοί:
Πασόκ-Σύριζα(τυχαία τον έβαλα πρώτα).
Πασόκ-Κκε.
Πασόκ-οικολόγοι.
:headbang2:
Υ.Γ.Νδ-Λάος μόνο μην δω,δεν θα το αντέξω θα μεταναστεύσω!!! :grin:
ε οχι και πασοκ-κκε
εδω μιλαμε για συνεργασιες με προοδευτικα κομματα ρε τυπε
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Δεν θελω να μου απαντησεις αλλα θελω να σου δειξω οτι και εγω μπορω να ριψω τι επιπεδο των επιχειρηματων οταν αντι για κριτικη στα λεγομενα του Γεωργιαδη ακουω το "Μπουμπουκος"
Α οκ εδώ συμφωνώ!!! ;)
Κοιτά είναι μορφωμένος και με κουλτούρα αδιαμφισβήτητα αλλά συγγνώμη κιόλας πολιτικός που μόνο γκαρίζει για να ακουστεί  και θέλει διαρκώς να μονολογεί δεν είναι πολιτικός κατά εμέ!!! :grin:
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Αλλή μία τρομερά καλή λύση:
Συνεργασία,οι συνδιασμοί:
Πασόκ-Σύριζα(τυχαία τον έβαλα πρώτα).
Πασόκ-Κκε.
Πασόκ-οικολόγοι.
:headbang2:
Υ.Γ.Νδ-Λάος μόνο μην δω,δεν θα το αντέξω θα μεταναστεύσω!!! :grin:

κοιτα να δεις και εμενα δεν θα με ενοχλουσε συνεργασια Πασοκ - ΛΑΟΣ στα προτυπα Φιλελευθεροι-Μεταξας αρκει ο τζεφρυ να διωξει τους Μπιστηδες...
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
οι χαζοβιοληδες του λαος εχουν καναλι tv υψηλου επιπεδου χωρις αδεια με παρανομες κεραιες και καλτ διαφημισεις για βοτανα μασοζο-κορσεδες κλπ
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
κοιτα να δεις και εμενα δεν θα με ενοχλουσε συνεργασια Πασοκ - ΛΑΟΣ στα προτυπα Φιλελευθεροι-Μεταξας αρκει ο τζεφρυ να διωξει τους Μπιστηδες...
Βασικά Πασόκ-Λάος και Πασόκ-Κκε(λάθος που το είπα) είναι συνεργασία επιστημονικής φαντασίας!!!
Το άλλο σενάριο είναι:
Νδ-Λάος
Νδ-Κκε(έχει ξανα γίνει).
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Α οκ εδώ συμφωνώ!!! ;)
Κοιτά είναι μορφωμένος και με κουλτούρα αδιαμφισβήτητα αλλά συγγνώμη κιόλας πολιτικός που μόνο γκαρίζει για να ακουστεί  και θέλει διαρκώς να μονολογεί δεν είναι πολιτικός κατά εμέ!!! :grin:

γιατι ο Γιακουματος δεν "γαμαει" την οποια πολιτικη κουβεντα? Γιατι δεν τον λες μπουμπουκο? Στην εκπομπη ο Αδωνις ειναι πιο νηφαλιος απλως εχει το ελλατωμα να φωναζει οταν ακουει αρλουμπες...Οι φωνες δεν μειωνουν την αξια των επιχειρηματων....Α! Η καννελλη οταν ειναι σε πανελ αφηνει κανεναν αλλο να μιλησει?
 

Επισκέπτης
Τι σχεση εχει το Εθνικό Δίκτυο Ερευνας και Τεχνολογίας, με το το αντιεξουσιαστικό portal Athens Indymedia ?
Ποιος εδωσε προσβαση? Ειναι νομιμο?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τι σχεση εχει το Εθνικό Δίκτυο Ερευνας και Τεχνολογίας, με το το αντιεξουσιαστικό portal Athens Indymedia ?
Ποιος εδωσε προσβαση? Ειναι νομιμο?
δεν χρειαζεται προσβαση τυπε μου
ειναι η φωνη της προοδου
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
4
Like
1.772
Πόντοι
266
ρε συ yrret δεν το καταλαβαίνεις ότι έχεις καταντήσει γραφικός, τι μας σκοτίζεις τ' αρχίδια με το ΛΑΟΣ και το Καρατζαφέρη κάθε τρεις και λίγο, αντε γαμήσου και εσύ και αυτός.
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
οι χαζοβιοληδες του λαος εχουν καναλι tv υψηλου επιπεδου χωρις αδεια με παρανομες κεραιες και καλτ διαφημισεις για βοτανα μασοζο-κορσεδες κλπ

ΜΑΣΑΖΟ-ΚΟΡΣΕΔΕΣ εχει και ο 902, δημοκρατη, πες κατι και για τον 902!!!!!!!!!!!!Α δεν ειχε αδεια το τηλεαστυ τοτε γιατι κατηγορουνε τον Καρατζαφερη που πηρε αδεια καναλιου απο Τον Μητσοτακη και αυτος χτυπαει Ντορα? Εγω προτιμω ενα καναλι με γελοιες διαφημισεις παρα εναν ελ. τυπα με χρεοι που κλεινει. Αλλωστε οι σταθερη εργασια των εργαζωμενων ειναι πανω απο ολα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom