Νέα

Ντύσσελντορφ - Γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 5241
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231
Ρε συναγωνιστές δεν ξερει κανεις πως λεγετε ο δρομος κοντα στο σταθμο με τα σπίτια ?
λεγεται βανταμ ειναι διπλα στο σταθμο απο τα τρενα μπαινεις και κοιτας στα παραθυρα που ειναι ολες και οποια θελεις διαλεγεις...
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια,
θα βρισκομαι το πρωτο 15 μερο του μαρτιου Ντουσελντορφ και θα ηθελα την βοηθεια σας προκειμενου να μην ψαχνομαι αδικα μιας και θα εχω περιορισμενο χρονο καθε μερα στην διαθεση μου.
απο οσα διαβασα υποθετω οτι το living room αξιζει.. μια διευκρινηση να αναλωσω μια μερα για να παω στο PT Mettmann? η οχι..
το dolce vita τελικα αξιζει>? ειδα την ιστοσελιδα τους και ειδα αρκετα ομορφα τεμχια..
ευχαριστω προκαταβολικα γαι την βοηθεια
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
κανένα νέο από το συγκεκριμένο μέρος?
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
μαγκες ξερει κανεις αν ο πυργος της φωτογραφιας που βρισκεται στο ντυσελντορφ ειναι και καφε μπαρ?
 

Συνημμένα

  • at-night-dusseldorf-city-wallpapers-1024x768.jpg
    at-night-dusseldorf-city-wallpapers-1024x768.jpg
    315,2 KB · Εμφανίσεις: 71

kondoras

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0

αύριο πετάω για την πόλη,μένω 2 μέρες...
από το πιο πάνω λινκ βρήκα 2 τύπισσες και τις έκλεισα...
θα ρθουν στο ξενοδοχείο μου...

και αυτό πάρα πολύ καλό λινκ...
το χει βάλει ένας φίλος από  εδώ μέσα και το κοίταξα και είχε πολύ πράγμα...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ερώτηση....
έχει κανείς εμπειρία από τα εξής 3:
FKK Acapulko
FKK Dolce Vita
FKK Magnum

Το ακαπουλκο και το ντόλτσε βίτα τα έχουνε για πολύ καλά σε κάποια σάιτ που διάβασα, έχει κανείς προσωπική εμπειρία;;
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
Υπάρχει υλικό σε ολα τα μερη που λέτε ,πληρώνεις 40 ευρώ εισοδο ,φοράς το λευκό μπουρνούζι με τις σαγιονάρες πήγασος κ μοστράρεις στο κατάστημα ! Πρώτο ποτό δωρεάν ,δουλεύουν ολες οι φυλές του Ισραήλ κ Ελληνίντες επίσης ............
Οι κοπέλες ειναι καλές εμφανισιακά οπως τα δυνατά στουντιοκόριτσα των Αθηνών ....
Το σεξ σπμπρώξιμο γίνεται στα επάνω δωμάτια αφού πληρώσεις περίπου 100 ευρώ για μια ωρα .
Τα μικρά μαγαζιά εντός πόλης εχουν καμιά δεκαριά γκόμενες ,μπάρα αλά στριπτήζ κ βολτάρουν γύρω γύρω κ διαλέγεις το εργαλείο που θες .
Ελληνίδες δούλευαν πριν κάνα χρόνο  επίσης αλλά κ πιο παλιά στο cleopatra στην Στουτγάρδη.
Πιάτσα κάνουν γκόμενες επίσης γύρω απο τους  σιδηροδρομικούς σταθμούς αργά τα βράδια .......απο πρώην ανατολικό μπλοκάκι ...
Πιστεύω οτι οι πιό γκαβλομούνες ειναι οι Σλοβάκες που γουστάρουν ελληνες κ Ελλάντα .......
Στα FKK γίνεται του μουνιού τα ΠΑΝΗΓΥΡΙ ,χάνεσαι κυριολεκτικά ...
Οσα λεφτά κ να εχεις τα σπαταλάς .
Καθημερινές κ αργά ειναι καλύτερα κ φθηνότερα κ διαπραγματεύεσαι καλύτερα αμεσα με τις γκόμενες .........
Καλά  γαμήσα κ καυλή χρονιά !


 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Υπάρχει υλικό σε ολα τα μερη που λέτε ,πληρώνεις 40 ευρώ εισοδο ,φοράς το λευκό μπουρνούζι με τις σαγιονάρες πήγασος κ μοστράρεις στο κατάστημα ! Πρώτο ποτό δωρεάν ,δουλεύουν ολες οι φυλές του Ισραήλ κ Ελληνίντες επίσης ............
Οι κοπέλες ειναι καλές εμφανισιακά οπως τα δυνατά στουντιοκόριτσα των Αθηνών ....
Το σεξ σπμπρώξιμο γίνεται στα επάνω δωμάτια αφού πληρώσεις περίπου 100 ευρώ για μια ωρα .
Τα μικρά μαγαζιά εντός πόλης εχουν καμιά δεκαριά γκόμενες ,μπάρα αλά στριπτήζ κ βολτάρουν γύρω γύρω κ διαλέγεις το εργαλείο που θες .
Ελληνίδες δούλευαν πριν κάνα χρόνο  επίσης αλλά κ πιο παλιά στο cleopatra στην Στουτγάρδη.
Πιάτσα κάνουν γκόμενες επίσης γύρω απο τους  σιδηροδρομικούς σταθμούς αργά τα βράδια .......απο πρώην ανατολικό μπλοκάκι ...
Πιστεύω οτι οι πιό γκαβλομούνες ειναι οι Σλοβάκες που γουστάρουν ελληνες κ Ελλάντα .......
Στα FKK γίνεται του μουνιού τα ΠΑΝΗΓΥΡΙ ,χάνεσαι κυριολεκτικά ...
Οσα λεφτά κ να εχεις τα σπαταλάς .
Καθημερινές κ αργά ειναι καλύτερα κ φθηνότερα κ διαπραγματεύεσαι καλύτερα αμεσα με τις γκόμενες .........
Καλά  γαμήσα κ καυλή χρονιά !
ρε αδερφέ, μια ερώτηση που δεν την είδα πουθενά απαντημένη... είσαι με το μπουρνούζι αλλά από μέσα φοράς μαγιό;
γιατί θα μπεις στο τζακούζι, θα μπείς στο χαμάμ...ψωλάρχιδος μπαίνεις;
ή είναι προαιρετικό; δηλαδή αν δεν το φορέσεις δεν σου λέει κανείς τίποτα;

επίσης...καλή η γενική σου ενημέρωση, αλλά ΕΙΔΙΚΑ για αυτά τα μαγαζιά που ανέφερα, γνωρίζεις; το γενικό κλίμα το γνωρίζουν νομίζω όλοι.
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
φίλε μου στην εισοδο παραδίδεις στην γκαρνταρόμπα ολα τα ρούχα σου ,κλειδιά ,κάλτσες ,σώβρακα ολα δηλαδή ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ! φοράς μπουρνούζι ασπρο κ το΄δένεις στην ζώνη κ παντόφλες κανονικά κ βολτάρεις στο κατάστημα κ κοζαρεις τα μουνιά !
Ειναι κανόνας κ ισχύει κανονικά μαζί με τα σαράντα ευρώ που δίνεις στην είσοδο !



 

viper7gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
10
ερώτηση....
έχει κανείς εμπειρία από τα εξής 3:
FKK Acapulko
FKK Dolce Vita
FKK Magnum

Το ακαπουλκο και το ντόλτσε βίτα τα έχουνε για πολύ καλά σε κάποια σάιτ που διάβασα, έχει κανείς προσωπική εμπειρία;;


Σαν μονιμος κατοικος πλεον Dusseldorf εδω και 1,5 μηνα ας απαντησω λοιπον μιας που εχω επισκεφτει το Dolce Vita 2 φορες(δε θα υπαρξει επομενη).
Το μαγαζι ειναι μικρο σε σχεση με ολα τα αλλα και οι κοπελες καμια σχεση με τα αλλα ΜΑΓΑΖΑ της πολης (οπως Living Room και Golden Time λιγο ποιο εξω)

Acapulco και Magnum δεν εχω παει ακομα.

Σχετικα με το Dress Code των εν λογω μαγαζιων εχω να πω οτι περνεις το μπουρνουζακι σου και κυκλοφορεις ειτε με αυτο,ειτε με μια πετσετα στην μεση σου.
Στη Sauna,στο jacuzi ή στην πισινα μπαινεις τσιτσιδι.

Οποιος θελει παρεα για Sexοεξερευνησεις, στηλτε μου pm και μπορουμε να γυρισουμε το πανεμορφο Dusseldorf.

Καλη χρονια να χουμε!!!!

Κωστας
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
ερώτηση....
έχει κανείς εμπειρία από τα εξής 3:
FKK Acapulko
FKK Dolce Vita
FKK Magnum

Το ακαπουλκο και το ντόλτσε βίτα τα έχουνε για πολύ καλά σε κάποια σάιτ που διάβασα, έχει κανείς προσωπική εμπειρία;;


το Ακαπούλκο το επισκέφτηκα πέρσι με παρα πολύ καλές εντύπωσης είναι από της πιο φτηνές εισόδους και 40 το γαμήσι κοπέλες πολλές και για όλα τα γούστα

για τα αλλα δεν έχω άποψη έχω όμως για ένα άλλο  στην περιοχή το Golden time επίσης θετικότατη το μονο κακό είναι ότι είναι σχετικά μικρό και με λίγα δωμάτια αλλα από τα υπόλοιπα είναι δύναμη
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
μαγκες 11 απριλη θα ειμαι ddorf οποιοσ συναγωνηστης θελει να βρεθουμε να τα γυρισουμε μαζι τα μαγαζια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom