Νέα

Ντύσσελντορφ - Γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 5241
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.736
Πόντοι
34.267
Σ'ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
Για επιλογή 2 κοριτσιών πως γίνεται η συνεννόηση? Τα προγράμματα στα λέει το κορίτσι ή είναι standar?
Πάω πρώτη φορά μόνος και καταλαβαίνεις... μη πέσω και στα άπατα!
Καλή συνέχεια.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Δεν κάνουν όλες Duo. Γενικά μην αγχώνεσαι είναι απλά και άνετα τα πράγματα. Όποια σου γυαλίσει της σκας ένα χαμόγελο και σε πλησιάζει. Από κει και πέρα όλα παίζουν. Μπορείς να την ρωτήσεις τα πάντα. Αν έχει καμιά φίλη για τριολέ, αν τα καταπίνει ό,τι θες... Στάνταρ είναι τα βασικά. Νομίζω 50 το μισάωρο συν 50 η είσοδος. Μόλις πας θα σου κάνουν και μια ξενάγηση. Αν σε πλησιάσει καμία και δεν σου αρέσει αρνήσου ευγενικά. Αν ασχοληθείς μαζί τους αυτές το εκλαμβάνουν ότι τις έχεις επιλέξει και το savoir faire  λέει ότι δεν πρέπει να τους στερείς χρόνο κατά τον οποίο μπορεί να βρουν άλλο πελάτη αν τελικά δεν τις θες...
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.736
Πόντοι
34.267
Αγαπητοί υποψήφιοι επισκέπτες του Dusseldorf.. :rockon:
Σηκωθείτε από καρέκλες, ντιβάνια, καναπέδες, ψαροκασέλες, μπαούλα και μαξιλάρες. :sleeping: :tired:
Έφτασε η ώρα να επισκεφθείτε τον επίγειο παράδεισο του Dusseldorf! LIVING ROOM  :bounce: :happy: :headbang2:  :bounce-glasses:
Μετά από χαρτογράφηση της περιοχής, (φίλε Γουρούνα), ο χρόνος πρόσβασης στο ναό έγινε μόλις 7΄ από τη στάση του τραίνου :new_shocked:
Και διευκρινίζω. Από τον κεντρικό σιδ/κό σταθμό του Dusseldord HBF, αποβάθρα 12, κάθε 20΄ φεύγει το S28 προς Kaarster See. Μετά από 22΄ κατεβαίνουμε στο σταθμό Ikea-Kaarst. Όντως βαδίζουμε στην αποβάθρα πίσω, με αντίθετη κατεύθυνση από την πορεία του τραίνου και προσεκτικά περνάμε δεξιά τα κόκκινα καγκελα και απέναντι, έχοντας διασχίσει κάθετα τις γραμμές του τραίνου, έτσι ώστε να βρεθούμε στην άλλη είσοδο του σταθμού, με κατεύθυνση πίσω προς Dusseldord.
Προχωράμε ευθεία επάνω σε πλακάκια σαν πεζόδρομου και μόλις αρχίζει η άσφαλτος, συναντάμε έναν τεράστιο πυλώνα ηλεκτροδότησης δεξιά μας, ενώ αριστερά και παράλληλα έχουμε τις γραμμές του τραίνου.
Περνώντας τον πυλώνα στο στενό που συναντάμε δεξιά στρίβουμε και φτάνουμε στο τέλος του που συναντά έναν κάθετο δρόμο.
Κάνουμε αριστερά και πάμε στο απέναντι πεζοδρόμιο. ΠΡΟΣΟΧΗ!  :referee: ΔΕΝ μπαίνουμε στο δυώροφο με τη μεγάλη φωτεινή καρδιά..(θα εξηγήσω παρακάτω).
Έχοντας λοιπόν πάει απέναντι μετά από 20 μέτρα στρίβουμε δεξιά όπου βλέπουμε την μεγάλη φωτειζόμενη πινακίδα LIVING ROOM και χτυπάμε το μπλε κουδούνι στη γκρι καγκελόπορτα. Ανοίγοντας....εισέρχεστε στον παράδεισο.... :thumbsup:
Έρχεται να με υποδεχτεί ένα κουκλί ονόματι Seli, μελαχροινό λεπτούλι με ιδιαίτερο attitude. Αν δεν ήταν στην υποδοχή θα της είχα φάει όλο το κορμί...Αφού μου εξήγησε τα βασικά, μου έλυσε την  απορία για το γειτονικό δυόροφο με την καρδιά. Είναι κλασσικός οίκος α(ντ)οχής, όπου υπάρχουν ελάχιστες πλην παχουλές κυρίες έτοιμες για το...Αγρότης μόνος ψάχνει!!
Στα δικά μας τώρα με έθεσε στην προστασία της Julia, μελαχροινής Ρουμάνας-μουνάρας, μακράν το καλύτερο κορμί, βυζί κωλί ανάμεσα στις υπόλοιπες 35!!!
Έχουμε και λέμε: ΕΙΣΟΔΟΣ 50€ με όσα ποτά χωρίς αλκοόλ, ή και μπύρες και μπουφέ με pizza, snacks ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ. Μη σκάσετε στο φαί έχει ΕΠΙΔΟΡΠΙΟ  :knockinb: :pipa2:
ΣΥΝΕΔΡΊΑ 50€ το ημίωρο  ή 75€ η ώρα.
Το τι γίνεται μες στο δωμάτιο...ένα έχω να πώ. Άν σε γουστάρι το μωρό δεν αντέχεις 2ο γύρο. ΤΕΛΟΣ!!!
Θα σας συμβούλευα να τις κρατήσετε λίγο σε αγωνία γιατί όπως κι αν το κάνουμε ο ανταγωνισμός στις γυναίκες είναι πάντα εις όφελος των ανδρών.
Κατά τα άλλα όμορφο περιβάλλον, με νέα κορίτσια από 20 έως 30 ετών, καμμιά 30ριά επιλογές μεταξύ Τσεχίας, Βραζιλίας, Ισπανίας, Γερμανίας, Ουγγαρίας...κανονικό CHAMPIONS LEAGUE!!!
Από κει μέσα βγαίνεις  :zombie: αλλά σίγουρα πρωταθλητής με ένα τεράστιο  :grin:
Καλή διασκέδαση και μη χάνετε το χρόνο σας σε άσκοπες αναζητήσεις με αμφίβολλα αποτελέσματα.

Μετά τιμής
 

OLYRET

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τα παραλές σχετικά. ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ αλλά ως εκεί... Ο ίδιος έχει και το GOLDEN TIME στο BRUGGEN... ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ και πιο μεγάλο
 

OLYRET

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
To DOLCE VITA μιζέρια
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.736
Πόντοι
34.267
Τα παραλές σχετικά. ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ αλλά ως εκεί... Ο ίδιος έχει και το GOLDEN TIME στο BRUGGEN... ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ και πιο μεγάλο


Να σου πω. Από τη μία δεν είχα άλλη σχετική εμπειρία σε ανάλογο χώρο. Από την άλλη ήμουν cool και μάλλον ταίριαξε η χημεία μου στο χώρο δεδομένου του γεγονότος ότι ήμουν πρώτη φορά μόνος χωρίς να κατέχω γρι Γερμανικά. Πέρασα όμως θαυμάσια γιατί δεν βιάστηκα να κάνω τις επιλογές μου και με βάση πάντα την προσωπική μου άποψη το συστήνω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.
Κι ενώ είχα δεύτερη ευκαιρία να συγκρίνω με DOLCE VITA το αισθητήριό μου με έστειλε ξανά στο LIVING ROOΜ και ειλικρινά δεν το μετάνιωσα. Όταν επισκεφθώ άλλο FKK και θα έχω μέτρο σύγκρισης θα αξιολογήσω αναλόγως.

ΜΦΧ
 

OLYRET

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
όλα τα λέμε με ΄καλή πρόθεση.... μεταξύ μας
 

Επισκέπτης
Από τα δύο που αναφερετε ρε συναγωνιστες ποιος εχει παει προσφατα να μας πει τι γινετε μεσα .Ειναι οπως το OASE στην Φρανκφούρτη ? τετοιου επιπέδου ?
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Από τα δύο που αναφερετε ρε συναγωνιστες ποιος εχει παει προσφατα να μας πει τι γινετε μεσα .Ειναι οπως το OASE στην Φρανκφούρτη ? τετοιου επιπέδου ?

Σαν τα oase, colloseum, artemis δεν υπάρχουν άλλα στη Γερμανία σε ποιότητα, μέγεθος και party time ατμόσφαιρα.
 

Επισκέπτης
δηλαδή dolce vita και πολύ μου ειναι γιατί απ οτι ειδα εχει και αρκετό μουνί αλλά καμία βυζαρού
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Παιδιά το 'χω αναφέρει κ σ' άλλο θρεντ, αλλά το αναφέρω κι εδώ καθώς βρίσκεται κοντά στην περιοχή του αεροδρομίου εκεί..
Γνωρίζει κανείς κάτι για το στούντιο του Ζουζάνα..;
Έχει πάει κανείς ή ενδιαφέρεται να πάει κανείς..;
 

Proximo

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά το 'χω αναφέρει κ σ' άλλο θρεντ, αλλά το αναφέρω κι εδώ καθώς βρίσκεται κοντά στην περιοχή του αεροδρομίου εκεί..
Γνωρίζει κανείς κάτι για το στούντιο του Ζουζάνα..;
Έχει πάει κανείς ή ενδιαφέρεται να πάει κανείς..;
150 Eur στη γερμανία!!!  Πόσο θύματα είμαστε!!!
 

Proximo

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά το 'χω αναφέρει κ σ' άλλο θρεντ, αλλά το αναφέρω κι εδώ καθώς βρίσκεται κοντά στην περιοχή του αεροδρομίου εκεί..
Γνωρίζει κανείς κάτι για το στούντιο του Ζουζάνα..;
Έχει πάει κανείς ή ενδιαφέρεται να πάει κανείς..;
Πελάτες μου!!!!  250 τις ίδιες - η χειρότερς - στο Ελλαδιστάν
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.736
Πόντοι
34.267
150 Eur στη γερμανία!!!  Πόσο θύματα είμαστε!!!
[/quot

Είναι η επιβάρυνση των οδοιπορικών συν τα εκτός έδρας... :think: :think: Βάλε και τα βαρέα ανθυγιεινά που ισχύουν στα μέρη μας.. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Πιό φθηνή η μαλακία και δε ρισκάρεις με φωτοσοπιές και άλλες κακοτοπιές!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αδέρφια ποιος δρόμος είναι αυτός κοντά στο σταθμό που ειναι ολα τα σπίτια να το βαλω στο GPS
 

Επισκέπτης
Εχει να δωσει κανεις καποια συμβουλή ?
 

Επισκέπτης
Ρε συναγωνιστές δεν ξερει κανεις πως λεγετε ο δρομος κοντα στο σταθμο με τα σπίτια ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom