Νέα

Μια ζωή χωρίς χύσιμο μέσα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james tiberius kirk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 198
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
662
Πόντοι
81
Δεν έχω διαβάσει όλο το νήμα αλλά θα συμφωνήσω με το νηματοθέτη. Η προσωπική μου εμπειρία λέει ότι όταν ήμουν νέος, γαμούσα ακάποτα σχεδόν όλες τις γκόμενες (ευτυχώς δεν κολλήσαμε τίποτα) αλλά τραβιόμουν. Με μία που το παραχέσαμε και έχυνα μέσα κάργα, δεν είχαμε εγκυμοσύνη. Βέβαια μόλις χωρίσαμε, αυτή εξαφανίστηκε στην Ευρώπη και δεν έχουμε ξανασυναντηθεί οπότε ίσως έχω κι άλλο ένα παιδί γύρω στα 35 τώρα. (αν το μάθω ποτέ αυτό θα της γαμήσω όση ζωή της απομένει)!!!!
Με τη νόμιμη σύζυγο, δεν μπορούσε να πάρει αντισύλληψη για ορμονικούς λόγους (το δοκιμάσαμε) και αργότερα ο γυναικολόγος μας είπε ότι το σπιράλ δεν ήταν για εμάς (για άλλο λόγο). Κάναμε πάντα διακεκομμένη (τράβηγμα) χωρίς ατυχήματα!
Όποτε αποφασίσαμε να κάνουμε παιδί και τουφεκούσα ελεύθερα, αμέσως έμενε έγκυος!!! (4 φορές, δε γεννήθηκαν όλα δυστυχώς).
Τώρα που έχει μπει εμμηνόπαυση, ο γιατρός είπε ότι πρέπει να κλείσει χρόνο χωρίς καθόλου περίοδο, την παρακολουθεί παράλληλα και περιμένω το ΟΚ για να αρχίσει το ελεύθερο τουφεκίδι!!!
Εγώ φίλε δυστυχώς δεν το έχω δοκιμάσει για διάφορους λόγους αλλά τώρα στην ηλικία που είμαι θέλω να βρω μια πενηντάρα plus, καθαρή να της τα πετάω όλα μέσα.Αλλα μου φαίνεται ότι είναι τόσο δύσκολο οσο να ψάχνω νέα παρθένα ή κωλο ακλαστο.Ολο και κάτι δεν θα έχει μαζέψει ανάλογα το body count?Εκτός κι αν πέσω σε ειδική περίπτωση....
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Πες μας κι άλλα ρε φίλε
Τι να πω?

Εδω μεσα οι μισοί είναι φλώρούμπες που φοβούνται και τη σκία τους και οι άλλοι μισοί γουστάρουν αλλα υποκρίνονται οτι δεν ξέρουν τίποτα για τν αμαρτία τους.

Εγω τα κανω αναισχυντα και ανερυθρυαστα. Πλεον τα υπόλοιπα δεν μου κάνουν ιδιαιτερη εντυ[ωση.

Τι μου πει καποιος που δεν εχει λαβει απο κοριτσι γραφείου, υπερχογραφημα απο το Λητω να σου δείχνει το θετικο αποτελεσμα του κόπου σας???

Με την ευκαιρία καμία του χώρου δεν παίρνει "χαπι". Ειναι να απορείς με την τρέλα τους ωρισμενες φορες αλλα αυτες είναι οι γκόμενες και γιαυτό τις γουσταρω, διότι με καποιες τα πάντα είναι πιθανα............

Δεν θα ζησω για παντα.............
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.983
Κριτικές
1
Like
29.698
Πόντοι
8.006
Τι να πω?

Εδω μεσα οι μισοί είναι φλώρούμπες που φοβούνται και τη σκία τους και οι άλλοι μισοί γουστάρουν αλλα υποκρίνονται οτι δεν ξέρουν τίποτα για τν αμαρτία τους.

Εγω τα κανω αναισχυντα και ανερυθρυαστα. Πλεον τα υπόλοιπα δεν μου κάνουν ιδιαιτερη εντυ[ωση.

Τι μου πει καποιος που δεν εχει λαβει απο κοριτσι γραφείου, υπερχογραφημα απο το Λητω να σου δείχνει το θετικο αποτελεσμα του κόπου σας???

Με την ευκαιρία καμία του χώρου δεν παίρνει "χαπι". Ειναι να απορείς με την τρέλα τους ωρισμενες φορες αλλα αυτες είναι οι γκόμενες και γιαυτό τις γουσταρω, διότι με καποιες τα πάντα είναι πιθανα............

Δεν θα ζησω για παντα.............
Σοφή η μαλακία σου
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.592
Κριτικές
24
Like
9.734
Πόντοι
4.746
Oλα ειναι μεσα στο μυαλο. Ειναι συνδυασμος πραγματων τα γαμησια που μου εχουν μειινει στο μυαλο ειναι αυτα με καποτα αλλα και χωρις επαιξε βασικο ρολο η κοπελα .Δηλαδη με καποτα τουμπανο μουνι με εβαλε κατω και βελαζα και απο την αλλη με γκομενα ακαποτο με ξενερωσε πανω στο γαμησι και δεν ξανα σηκωθηκε .
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
129
Like
268
Πόντοι
21
Δηλαδή εάν είναι του χώρου και μετά από λίγο καιρό με μόνο προφύλαξη τώρα σε αφήνει τώρα ελεύθερα να τελειώνεις μέσα τι σημαίνει αυτό…?
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.387
Κριτικές
10
Like
2.785
Πόντοι
3.385
Είναι ωραία η αίσθηση του τελειώματος μέσα στη γυναίκα, όπως και στο στόμα της ενώ τον ρουφάει. Προσωπικά το έκανε όποτε δε με ένοιαζε να μείνει έγκυος η άλλη (σε μόνιμη σχέση-γάμο) ή με γυναίκες σε εμμηνόπαυση (μοναδική εμπειρία).
Το τράβηγμα, σε μόνιμη σχέση, δεν το απορρίπτω απλά εκεί πολλές φορές η προσοχή μου δεν ήταν στην καύλα αλλά στο να τραβηχτώ για να μη μείνει έγκυος η άλλη.

Προσοχή όμως: εκτός της αντισύλληψης, στη μόνιμη σχέση να έχουν γίνει και εξετάσεις και από τους δύο πριν τις ελεύθερες επαφές. Αυτό είναι κάτι που τηρείται απαρέγκλιτα, οι γκόμενες νιώθουν και εκείνες ασφάλεια και δεν έχω δει να τσινίσουν όταν το έχω ζητήσει.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.339
Πόντοι
4.587
Είχες δώσει ήδη περισσότερα για το ακάπωτο , η το πρόσφερε δωρεάν ; :confused:
Με 20άρικο αλλά η γκόμενα ήταν μέσα στην τρέλα. Νομίζω πως την έλεγαν κορινα μια κοκκινομάλλα, 25άρα ήταν, ωραίο γκομενάκι
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.503
Πόντοι
1.056
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις. Αν γαμάς ακάποτα και χύνεις μέσα, αργά ή γρήγορα (ίσως περισσότερο γρήγορα από όσο φαντάζεσαι) είτε θα γκαστρώσεις κάποια, είτε θα αρπάξεις κάποιο Αφροδίσιο. Και δεν μιλάμε για πόρνες. Μιλάμε για τις σημερινές κοπέλες της διπλανής πόρτας. Η πρώτη μακρόχρονη σχέση που είχα ήμουν 19 χρονών κι αυτή μαθήτρια. Ποτέ δεν κάναμε σεξ χωρίς προφυλακτικό. Αν την γκάστρωνα, θα έπρεπε να κάνει έκτρωση και ποτέ δεν ξέρεις τις επιπτώσεις. Αλλά και στη συνέχεια, ακάποτα έκανα μόνο με τη γυναίκα μου, και αυτή έπαιρνε αντισύλληψη. Με μια άλλη παράνομη σχέση δεν έβαζα προφυλακτικό, και την γκάστρωσα. Κι έτρεχα για έκτρωση
Για όλη αυτήν την ταλαιπωρία φταίει η μέση ελεεινιδα τυπε που δεν παίρνει αντισυλληπτικά ( η γυναίκα σ ασφαλώς και ανήκει στην ισχνή μειοψηφία ) , είναι μεγαλωμένη στην ηλίθια σκοταδιστική ελληνική κοινωνία που κάθε αμόρφωτη θεία της λεει πως είτε είναι αμαρτία το χάπι είτε θα την κάνει στερφα στο μέλλον και λοιπές ανοησίες .......στην βόρεια Ευρώπη που έζησα κάποια χρόνια της νεότητας μου η πλειοψηφία έπαιρνε χαπι και έκανε οικογενειακό προγραμματισμό άγνωστη έννοια στο ελλαντα .....γαμω τον υποβαλκανιο τουρκομαχαλα μας γαμω
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
662
Πόντοι
81
εκτός της αντισύλληψης, στη μόνιμη σχέση να έχουν γίνει και εξετάσεις και από τους δύο πριν τις ελεύθερες επαφές.
Αυτό.Γνωριζω περίπτωση που η άλλη έμεινε σχεδόν στείρα από αρπαγμα αφροδισιου.Εκανε αρκαπες προσπάθειες για τεκνοποίηση,μέχρι εγχείρηση αλλά μετά δεν ξέρω τι απέγινε.
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.377
Κριτικές
5
Like
5.476
Πόντοι
1.056
Δεν έχω διαβάσει όλο το νήμα αλλά θα συμφωνήσω με το νηματοθέτη. Η προσωπική μου εμπειρία λέει ότι όταν ήμουν νέος, γαμούσα ακάποτα σχεδόν όλες τις γκόμενες (ευτυχώς δεν κολλήσαμε τίποτα) αλλά τραβιόμουν. Με μία που το παραχέσαμε και έχυνα μέσα κάργα, δεν είχαμε εγκυμοσύνη. Βέβαια μόλις χωρίσαμε, αυτή εξαφανίστηκε στην Ευρώπη και δεν έχουμε ξανασυναντηθεί οπότε ίσως έχω κι άλλο ένα παιδί γύρω στα 35 τώρα. (αν το μάθω ποτέ αυτό θα της γαμήσω όση ζωή της απομένει)!!!!
Με τη νόμιμη σύζυγο, δεν μπορούσε να πάρει αντισύλληψη για ορμονικούς λόγους (το δοκιμάσαμε) και αργότερα ο γυναικολόγος μας είπε ότι το σπιράλ δεν ήταν για εμάς (για άλλο λόγο). Κάναμε πάντα διακεκομμένη (τράβηγμα) χωρίς ατυχήματα!
Όποτε αποφασίσαμε να κάνουμε παιδί και τουφεκούσα ελεύθερα, αμέσως έμενε έγκυος!!! (4 φορές, δε γεννήθηκαν όλα δυστυχώς).
Τώρα που έχει μπει εμμηνόπαυση, ο γιατρός είπε ότι πρέπει να κλείσει χρόνο χωρίς καθόλου περίοδο, την παρακολουθεί παράλληλα και περιμένω το ΟΚ για να αρχίσει το ελεύθερο τουφεκίδι!!!
Γιατί ολόκληρο χρόνο δίχως περίοδο τύπε; πολύ μεγάλο διάστημα μου φαίνεται...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.983
Κριτικές
1
Like
29.698
Πόντοι
8.006
Γιατί ολόκληρο χρόνο δίχως περίοδο τύπε; πολύ μεγάλο διάστημα μου φαίνεται...
Μονο αν η γυναικα κλεισει ενα χρονο χωρις καμια εμμηνο ρυση, θεωρειται βεβαιο οτι βρισκεται σε πληρη εμμηνοπαυση.
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.377
Κριτικές
5
Like
5.476
Πόντοι
1.056
Για όλη αυτήν την ταλαιπωρία φταίει η μέση ελεεινιδα τυπε που δεν παίρνει αντισυλληπτικά ( η γυναίκα σ ασφαλώς και ανήκει στην ισχνή μειοψηφία ) , είναι μεγαλωμένη στην ηλίθια σκοταδιστική ελληνική κοινωνία που κάθε αμόρφωτη θεία της λεει πως είτε είναι αμαρτία το χάπι είτε θα την κάνει στερφα στο μέλλον και λοιπές ανοησίες .......στην βόρεια Ευρώπη που έζησα κάποια χρόνια της νεότητας μου η πλειοψηφία έπαιρνε χαπι και έκανε οικογενειακό προγραμματισμό άγνωστη έννοια στο ελλαντα .....γαμω τον υποβαλκανιο τουρκομαχαλα μας γαμω
Θα διαφωνήσω. Δεν είναι για όλες τα αντισυλληπτικά τύπε. Σε κάποιες οι γυναικολόγοι τα προτείνουν, ακόμα και για να στρώσει ο κύκλος, σε άλλες όμως δύνανται να δημιουργήσουν προβλήματα!
Και σιγά μην ακούει η σημερινή νέα των είκοσι και των τριάντα τη θείτσα από το χωριό. Το μουνί τους θέλουν να ευχαριστήσουν όλες. Τίποτα άλλο.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
= μισή απόλαυση
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα παράπονο από τη ζωή, μια αναποδιά ξεχωριστή, μια ευχαρίστηση που έχω στερηθεί:
Εκτός από 2-3 φορές, δεν έχω χύσει ποτέ μέσα.

Σκούπισε τα δάκρυα, φίλε μου. Σήκωσε ψηλά το κεφάλι και προχώρα. Τέτοιες αναποδιές τις έχουμε περάσει όλοι. Δεν πρέπει να λυγίσεις. Αυτά τα στέλνει ο Θεός για να δοκιμάσει ο άνθρωπος τη δύναμή του...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom