Νέα

Μια ζωή χωρίς χύσιμο μέσα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james tiberius kirk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 197
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris0000

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
31
Like
66
Πόντοι
0
Τύποι, έχετε υπερεκτιμήσει το άδειασμα μέσα. Οκ, καλό είναι να γίνεται μια στο τόσο για αλλαγή, αλλά εάν εκραγεί το ηφαίστειο εκτός και ο πίδακας λάβας απλωθεί στο στήθος και επιπλέον αν είναι δυνατός φθάσει μέχρι πρόσωπο, θεωρώ ότι είναι πιο απολαυστικό. Η εικόνα είναι σημαντικό στοιχείο ολοκλήρωσης της απόλαυσης.
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
778
Κριτικές
33
Like
8.105
Πόντοι
7.613
:tooth::tooth::tooth:

Τώρα εσείς έχετε γαμήσει γκόμενες με σπιράλ στο μουνί?? :confused:
Το σπιράλ δεν είναι ανάποδη καπότα ρε τύποι .
Είναι αντισυλληπτική "συσκευή" σπερματοκτόνου δράσεως .

Δείχτε λίγο έλεος :2funny::2funny:
Φίλος, επειδή βαριέμαι να το ψάξω...

Και επειδή φαίνεσαι γνωστής...

Μήπως ξέρεις πόσο βαθιά τοποθετείται η "συσκευή" (η οποία προφανώς και δεν είναι ανάποδη καποτα) ?

Και σε ποιο ακριβώς σημείο?
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.915
Πόντοι
456
4 σχέσεις έχω κάνει σχετικά μακροπρόθεσμες,3-4 χρόνια η κάθε σχέση.

Ακαπότα (κατά το ακαπέλα) έμπαινα μόνο στην τελευταία αλλά ποτέ δεν έχυνα μέσα,4 χρόνια ουδέποτε έμεινε έγκυος αλλά πάντα το ελέγχω οπότε δεν είχε φύγει σταγόνα...

Αυτό που έκανα αρκετές φορές όμως με τη συγκεκριμένη είναι να τη χύνω βαθειά στην κωλαρα της...Συμφωνώ ότι είναι άλλη αίσθηση να νιώθεις να τη γεμίζεις σπέρμα, η ίδια μου έλεγε ότι το γουστάρει πολύ γιατί νιώθει εντελώς υποταγμένη.
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.708
Κριτικές
5
Like
6.029
Πόντοι
2.306
Όταν ήμουν παντρεμένος τελείωνα συνέχεια μέσα αλλά δεν πιάσαμε ποτέ παιδί ενώ και οι δύο είχαμε κάνει διαγνωστικά και ήμασταν γόνιμοι. Ο ιατρός είχε πει ότι πιθανότατα φταίει το υψηλό ιξώδες του σπέρματος μου. Δηλαδή το γεγονός ότι έβγαινε πολύ πηχτό με αποτέλεσμα να παίρνει πολύ ώρα να ρευστοποιήθει....
Ποποοό, πρέπει να έχουμε τελειώσει Χημικό για να γαμήσουμε τελικά.
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.708
Κριτικές
5
Like
6.029
Πόντοι
2.306
4 σχέσεις έχω κάνει σχετικά μακροπρόθεσμες,3-4 χρόνια η κάθε σχέση.

Ακαπότα (κατά το ακαπέλα) έμπαινα μόνο στην τελευταία αλλά ποτέ δεν έχυνα μέσα,4 χρόνια ουδέποτε έμεινε έγκυος αλλά πάντα το ελέγχω οπότε δεν είχε φύγει σταγόνα...

Αυτό που έκανα αρκετές φορές όμως με τη συγκεκριμένη είναι να τη χύνω βαθειά στην κωλαρα της...Συμφωνώ ότι είναι άλλη αίσθηση να νιώθεις να τη γεμίζεις σπέρμα, η ίδια μου έλεγε ότι το γουστάρει πολύ γιατί νιώθει εντελώς υποταγμένη.
Το πρωκτικό είναι 99% θέμα ψυχολογίας και όχι αισθήσεων.
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.708
Κριτικές
5
Like
6.029
Πόντοι
2.306
Τύποι, έχετε υπερεκτιμήσει το άδειασμα μέσα. Οκ, καλό είναι να γίνεται μια στο τόσο για αλλαγή, αλλά εάν εκραγεί το ηφαίστειο εκτός και ο πίδακας λάβας απλωθεί στο στήθος και επιπλέον αν είναι δυνατός φθάσει μέχρι πρόσωπο, θεωρώ ότι είναι πιο απολαυστικό. Η εικόνα είναι σημαντικό στοιχείο ολοκλήρωσης της απόλαυσης.
Διαφωνώ. Δεν είμαι και ο πιο κατάλληλος βέβαια, (όπως είπα, τρεις φορές έχω χύσει μέσα) αλλά για μένα η αίσθηση ήταν απερίγραπτη...
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.523
Like
4.797
Πόντοι
1.706
Ακαπότα (κατά το ακαπέλα) έμπαινα μόνο στην τελευταία αλλά ποτέ δεν έχυνα μέσα,4 χρόνια ουδέποτε έμεινε έγκυος αλλά πάντα το ελέγχω οπότε δεν είχε φύγει σταγόνα...
Δε χρειάζεται να χύσεις σταγόνα. Και με τα προσπερματικά υγρά μένει έγγυος μία γυναίκα. Μικρή πιθανότητα σε σχέση με το σπέρμα, πάντα υπαρκτή όμως.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.915
Πόντοι
456
Δε χρειάζεται να χύσεις σταγόνα. Και με τα προσπερματικά υγρά μένει έγγυος μία γυναίκα. Μικρή πιθανότητα σε σχέση με το σπέρμα, πάντα υπαρκτή όμως.
Αν ισχύει αυτό δεν το ξανακάνω, ήδη με έπιασε ένα ρίγος :2funny:
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.523
Like
4.797
Πόντοι
1.706
Φίλος, επειδή βαριέμαι να το ψάξω...

Και επειδή φαίνεσαι γνωστής...

Μήπως ξέρεις πόσο βαθιά τοποθετείται η "συσκευή" (η οποία προφανώς και δεν είναι ανάποδη καποτα) ?

Και σε ποιο ακριβώς σημείο?
Στη μήτρα μπαίνει. Προτιμητέο το μηχανικό με το χαλκό. Εξαιρετική προστασία και μεγιστοποίηση της απόλαυσης. Κρατάει και δύο τουλάχιστον χρόνια.
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
85
Like
143
Πόντοι
0
Αν χυνεις εξω ρε τύπε, πώς θα προκυψει εγκυμοσυνη?
Αν τραβηχθει τη στιγμη που χυνει ειναι πιθανο γι αυτο και η διακεκκομενη συνουσισ δε θεωρειται ασφαλης μεθοδο αντισυλληψης.Επισης γενικα απο τα προσπερματικα υγρα μπορει να προκυψει εγκυμοσυνη με μικροτερες βεβαια πιθανοτητες.Εχω δυο γνωστες που μειναν εγκυος χωρις να τελειωσει ο αλλος μεσα,ουτε καν να τραβηχτει.Και δεν ειναι οτι καναν καμια πονηρια να τους τυλιξουν γιατι ηταν οι αντρες τους κι ειχαν παιδια και εκαναν εκτρωση.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.297
Πόντοι
456
Τελικά είστε όλοι ευαίσθητα αγόρια με μεγάλη καρδιά, και έχετε την δύναμη να λέτε τις εμπειρίες σας.

:hi:


** Μήνυμα απο Σαμ δεν είδα όμως και ανησυχώ!!
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.708
Κριτικές
5
Like
6.029
Πόντοι
2.306
Τελικά είστε όλοι ευαίσθητα αγόρια με μεγάλη καρδιά, και έχετε την δύναμη να λέτε τις εμπειρίες σας.

:hi:


** Μήνυμα απο Σαμ δεν είδα όμως και ανησυχώ!!
Γάμα τα τύπε.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΕΣ.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.775
Like
14.318
Πόντοι
2.256
Δεν έχω διαβάσει όλο το νήμα αλλά θα συμφωνήσω με το νηματοθέτη. Η προσωπική μου εμπειρία λέει ότι όταν ήμουν νέος, γαμούσα ακάποτα σχεδόν όλες τις γκόμενες (ευτυχώς δεν κολλήσαμε τίποτα) αλλά τραβιόμουν. Με μία που το παραχέσαμε και έχυνα μέσα κάργα, δεν είχαμε εγκυμοσύνη. Βέβαια μόλις χωρίσαμε, αυτή εξαφανίστηκε στην Ευρώπη και δεν έχουμε ξανασυναντηθεί οπότε ίσως έχω κι άλλο ένα παιδί γύρω στα 35 τώρα. (αν το μάθω ποτέ αυτό θα της γαμήσω όση ζωή της απομένει)!!!!
Με τη νόμιμη σύζυγο, δεν μπορούσε να πάρει αντισύλληψη για ορμονικούς λόγους (το δοκιμάσαμε) και αργότερα ο γυναικολόγος μας είπε ότι το σπιράλ δεν ήταν για εμάς (για άλλο λόγο). Κάναμε πάντα διακεκομμένη (τράβηγμα) χωρίς ατυχήματα!
Όποτε αποφασίσαμε να κάνουμε παιδί και τουφεκούσα ελεύθερα, αμέσως έμενε έγκυος!!! (4 φορές, δε γεννήθηκαν όλα δυστυχώς).
Τώρα που έχει μπει εμμηνόπαυση, ο γιατρός είπε ότι πρέπει να κλείσει χρόνο χωρίς καθόλου περίοδο, την παρακολουθεί παράλληλα και περιμένω το ΟΚ για να αρχίσει το ελεύθερο τουφεκίδι!!!
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
393
Like
716
Πόντοι
81
Είσαι σίγουρος ότι θες να κάνεις τέτοιο μεγάλο βήμα; Δηλαδή να χύνεις μέσα;Σκέφτηκες καλά τι διαδοχικές επιπτώσεις μπορεί να έχει το αποτέλεσμα αυτής της πράξης τόσο για το ίδιο το παιδι όσο και για την κοινωνία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom