Νέα

Κούκλες - (ex Sarka Club)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stargazer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 345
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
οχι δεν ειναι επικυνδινα...ανακουφισμενος...οχι παντα,στο παταρακι χορο για πεντε τραγουδια μονο αυτο.
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
καποιος μου ειπε για μια φοβερη μαυρη σε αυτο το μαγαζι ονοματι σαρα , ξερει κανεις αν υπαρχει ακομα ?
δεν μου αρεσουν οι μαυρες γενικα, αλλα ποτε δεν ξερεις  :dancing:
στοιχεια που μπορω να δωσω : γυρω στο 1.80 και δεν βρωμαει  :grin:
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
καποιος μου ειπε για μια φοβερη μαυρη σε αυτο το μαγαζι ονοματι σαρα , ξερει κανεις αν υπαρχει ακομα ?
δεν μου αρεσουν οι μαυρες γενικα, αλλα ποτε δεν ξερεις  :dancing:
στοιχεια που μπορω να δωσω : γυρω στο 1.80 και δεν βρωμαει  :grin:

θα πέσει ενημέρωση συντόμως φίλε ninza.
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1

αγόρι ninza turtle :2funny: οπως σου υποσχεθηκα περασα απο το ιδρυμα της κάστορος και χαιδαρίου όπου και απεκόμισα ανάμεικτα συναισθήματα,αλλά περισσότερο με κέρδισαν οι κακές εντυπώσεις..και αυτό λόγω της έλλειψης ποσότητας και ποιότητας στριππερ.Απο ονόματα και τέτοια μην με ρωτάς γιατί δεν έχω και την καλύτερη μνήμη,θυμάμαι μόνο την ελληνίδα καραμιλφ στελλα ;) και μια μαρία που μου κωλοκάθησε για ποτό,early milf θα μπορούσα να πώ.Είχε πραγματικά 2 ρωσιδάκια κουκλάκια αλλα θαρρώ πως τα σπίτια τους απέχουν πολύ μακρυά απο τα γραφεία της nescaffe classic :2funny:.Arabica έπαιζε(νομίζω 3 ή 4 είχε)κοπής γαλλικού καφέ απο τις αποικίες.Α....ξέχασα να αναφέρω και μία και καλά νορβηγίδα η οποία πρέπει να είχε το πιο άσχημο πρόσωπο που έχω δεί ποτέ στη ζωή μου!Τιμές ποτού 10 ευρώ,κοπέλας ποτό 12 και πριβέ 50 στο πατάρι.Δεν νομίζω οτι χρήζει δεύτερης επισκέψεως. :think:Πάμε για άλλα!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
αγόρι ninza turtle :2funny: οπως σου υποσχεθηκα περασα απο το ιδρυμα της κάστορος και χαιδαρίου όπου και απεκόμισα ανάμεικτα συναισθήματα,αλλά περισσότερο με κέρδισαν οι κακές εντυπώσεις..και αυτό λόγω της έλλειψης ποσότητας και ποιότητας στριππερ.Απο ονόματα και τέτοια μην με ρωτάς γιατί δεν έχω και την καλύτερη μνήμη,θυμάμαι μόνο την ελληνίδα καραμιλφ στελλα ;) και μια μαρία που μου κωλοκάθησε για ποτό,early milf θα μπορούσα να πώ.Είχε πραγματικά 2 ρωσιδάκια κουκλάκια αλλα θαρρώ πως τα σπίτια τους απέχουν πολύ μακρυά απο τα γραφεία της nescaffe classic :2funny:.Arabica έπαιζε(νομίζω 3 ή 4 είχε)κοπής γαλλικού καφέ απο τις αποικίες.Α....ξέχασα να αναφέρω και μία και καλά νορβηγίδα η οποία πρέπει να είχε το πιο άσχημο πρόσωπο που έχω δεί ποτέ στη ζωή μου!Τιμές ποτού 10 ευρώ,κοπέλας ποτό 12 και πριβέ 50 στο πατάρι.Δεν νομίζω οτι χρήζει δεύτερης επισκέψεως. :think:Πάμε για άλλα!

Αυτό είναι αναφορά, περιεκτική και σαφής, όχι σαν τις απεραντολογίες του vasos.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Α....ξέχασα να αναφέρω και μία και καλά νορβηγίδα η οποία πρέπει να είχε το πιο άσχημο πρόσωπο που έχω δεί ποτέ στη ζωή μου!
Πρεπει να ειχες μεγαλη....γκινια!!!
Για να πετυχεις ασχημη Νορβηγιδα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Οσον αφορα το καφε-μπαρ Κουκλεςειναι ενα παρεξηγημενο αξιολογο  γαμαζι που προσφερει μαυρο αραμπικα,ελληνικο και παραδουναβιο εσπρεσακι.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
Οσον αφορα το καφε-μπαρ Κουκλεςειναι ενα παρεξηγημενο αξιολογο  γαμαζι που προσφερει μαυρο αραμπικα,ελληνικο και παραδουναβιο εσπρεσακι.
Που σε ΔΑΣΚΑΛΕ,πηγα την Παρασκευη...και παιζει μιλφοκατασταση της φλογερας...
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
10
Like
2.860
Πόντοι
3.385
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες για την μιλφοκατάσταση της φλογέρας... Προσωπικά έμεινα ευχαριστημένος από την επίσκεψή μου στο ευαγές αυτό ίδρυμα, και θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως!!!
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
ρε παιδια η αλισια η ρουμανα με το  τατοο πανω απο τον ολο γυρισε?την εχει δει κανεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom