Νέα

Κούκλες - (ex Sarka Club)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stargazer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 345
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Είχα πάει στο μαγαζί αυτό πριν περίπου ένα χρόνο, και μου έκανε εντύπωση το οτι κατά τα διαστήματα που δεν χορεύει κοπέλα πάνω στη πίστα, ο ντι τζεϊ αλλάζει ρεπερτόριο και το γυρίζει σε λαϊκοτσιφτεντέλια και άλλα καψούρικα. Λόγω του οτι  μου αρέσει το συγκεκριμένο είδος, μπορώ να πω οτι γούσταρα στο συγκεκριμένο μαγαζί αρκετά. Δεν ξέρω αν το ρεπερτόριο εξακολουθεί να είναι το ίδιο, πάντως ήταν τρελή φάση να παίρνεις πριβέ χορό και να ακούς (Στου παράδεισου τη πόρτα... κτλ κτλ)
 

Επισκέπτης
Είχα πάει στο μαγαζί αυτό πριν περίπου ένα χρόνο, και μου έκανε εντύπωση το οτι κατά τα διαστήματα που δεν χορεύει κοπέλα πάνω στη πίστα, ο ντι τζεϊ αλλάζει ρεπερτόριο και το γυρίζει σε λαϊκοτσιφτεντέλια και άλλα καψούρικα. Λόγω του οτι  μου αρέσει το συγκεκριμένο είδος, μπορώ να πω οτι γούσταρα στο συγκεκριμένο μαγαζί αρκετά. Δεν ξέρω αν το ρεπερτόριο εξακολουθεί να είναι το ίδιο, πάντως ήταν τρελή φάση να παίρνεις πριβέ χορό και να ακούς (Στου παράδεισου τη πόρτα... κτλ κτλ)
κ στο ΑΜΑΖΟΝ γινοταν αυτο...δν ξερω αν συνεχιζεται...
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
φιλαρακο παιζει φραπεδακι....αλλα θελει 2-3 επισκεψουλες κ να παρεις την ιδια γκομενα....οι ασχημες κανουν απ την 1η φορα....με 2-5 επισκεψουλες παιρνεις κ γκομενα απ το μαγαζι.....εχει γινει τρελη παρακμη....(προσοχη στην περιοχη....παιζουν πολλα κλεφτρονια-πρεζακια....κ μεγαλυτερη προσοχη στα παιδια με μηχανες γιατι τις σηκωνουν κανονικα κ χωρις ενδιασμο για το ποιος βλεπει...)...
Φιλε δεν ειναι απαραιτητο...4 μηνες πηγαινα μια φορα τη βδομαδα για την αλισια τον ερωτα μου.πριβε συνεχεια,αλλα παραπανω τπτ...δυστυχως!!!
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα!!!Εχει παει κανεις τελευταια σε αυτο το ιδρυμα?Παλια πηγαινα 1-2 φορες το μηνα επειδη ηταν ηρεμα και χωρις πολυ κοσμο αλλα απο φραπε...τιποτα...κανεις καμια αναφορα γιατι το σκεφτομαι να ξαναπερασω μια βολτιτσα
 

XPHSTOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα χθες 23/2, ειχε ωραια κοματια σε σχεση με παλιοτερα.....πηρα ενα καλασικο χορο και ενα πριβε,στον πριβε εγιναν τα ΠΑΝΤΑ.............. :dancing:
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Πηγα χθες 23/2, ειχε ωραια κοματια σε σχεση με παλιοτερα.....πηρα ενα καλασικο χορο και ενα πριβε,στον πριβε εγιναν τα ΠΑΝΤΑ.............. :dancing:
Οταν λες τα παντα?Μπορεις να κανεις εξηγηση?
 

Idriel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια, πρωτοχρονια ΄γταν πολυ καλα! Είχε ωραίο show με δονιτες, στο οποίο εβαλα και εγω το "χεράκι" μου!
Καλή φάση!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
Χθεσινη επισκεψη σε Κουκλες-Σαρκα παλια
12 κομματια  3 μαυρες φραπες ,3 ρωσιδες αξιολογες,η Τζουλια(ρουμανα) εκπληκτικο κορμι και συμπεριφορα,και σαβουρες αλλα ο καλυτερος σκοτεινος σεικεροροφος !!!!!!!!!!!!
Στις σαβουρες ανηκει και η γνωστη Κλαουντια που τα κανει ολα(βεβαια εγω δεν την παω καθολου!!!!!!
Και οπως παντα το μαγαζι παραπεμπει σε φραπεΤαβερνειο!!!!!!!!
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
καμια νεα επισκεψη απο εδω?Να περασουμε για καμια βολτιτσα?
 

Επισκέπτης
καμια νεα επισκεψη απο εδω?Να περασουμε για καμια βολτιτσα?
εξαρταται απ'το τι ψαχνεις...
αν δεν εισαι απαιτητικος....τοτε 1-2 θα σου φανουν σχετικα μετριες...(παντου=ποτα+χοροι+εμφανιση)
αν εισαι απαιτητικος...τοτε ολες θα ειναι για τα μπαζα...
αν ψαχνεις φραπε++...να πας...δε θα χασεις...
αν ψαχνεις φραπε απο "μουναρα"....οι δρομοι οδηγουν προς Συγγρου....
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
ουτε εγω ξερω τι ψαχνω....κατι  για να περασω καλα,αλλα εχω ενα κακο...χαλαω αρκετα λεφτα σε ποτα και στο τελος μεθαω και εγω απο τις μπομπες και δεν κανω τιποτα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
ουτε εγω ξερω τι ψαχνω....κατι  για να περασω καλα,αλλα εχω ενα κακο...χαλαω αρκετα λεφτα σε ποτα και στο τελος μεθαω και εγω απο τις μπομπες και δεν κανω τιποτα
Na μην μεθας,παντως αμα εισαι ξυπνιος μια χαρα ειναι το γαμαζι
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
Απο οτι καταλαβα φευγεις "ανακουφισμενος" απο το εν λογω μαγαζι που ειναι η προτεραιοτητα μου.Δεν ειναι ομως λιγο επικινδυνα μες στα σκοταδια εκει περα?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
Απο οτι καταλαβα φευγεις "ανακουφισμενος" απο το εν λογω μαγαζι που ειναι η προτεραιοτητα μου.Δεν ειναι ομως λιγο επικινδυνα μες στα σκοταδια εκει περα?
Παντου ειναι επικινδυνα,παρκαρε απεξω και μην φοβασαι
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
Εδω παω εγω ο 1,68 δεν θα πατε εσεις τα παληκαρια της φακης!!!!!!!!!!!!!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
Απο οτι καταλαβα φευγεις "ανακουφισμενος" απο το εν λογω μαγαζι που ειναι η προτεραιοτητα μου.Δεν ειναι ομως λιγο επικινδυνα μες στα σκοταδια εκει περα?
Το πιο σκοτεινο παταρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom