Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Αρχηγέ ... από πλευρά κινδύνου ...
οι μαύρες στην Ελλάδα, είναι κίνδυνος θάνατος ...

Μία μαύρη στη ΝΥ , είναι σαφώς πιο ασφαλής.

Το φυλετικό θέμα έπεται ....

ε απο τοτε περασε κανας χρονος εχω κανει εξετασεις ολα οκ
λακη εσενα ποια φυλη σε εξιταρει  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:???
 

endorphin

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
16
Like
89
Πόντοι
11
Δεν ειπε κανεις οτι τα cg δεν ενεχουν κινδυνους απλα (και στατιστικα) αυτες ειναι πολυ λιγοτερες απο το να παρεις σβαρνα την Ιασωνος πχ και να γλωσσοφιλιαζεις
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Δεν ειπε κανεις οτι τα cg δεν ενεχουν κινδυνους απλα (και στατιστικα) αυτες ειναι πολυ λιγοτερες απο το να παρεις σβαρνα την Ιασωνος πχ και να γλωσσοφιλιαζεις

σε στριπ ημουν θεσσαλονικη
 

Επισκέπτης
Δεν ειπε κανεις οτι τα cg δεν ενεχουν κινδυνους απλα (και στατιστικα) αυτες ειναι πολυ λιγοτερες απο το να παρεις σβαρνα την Ιασωνος πχ και να γλωσσοφιλιαζεις

Ωστόσο αν γαμάς πάνω από 20 το ... χρόνο (αναφέρομαι σε cg)
και τις γλωσσοφιλιάζεις, τα παράσημα σίγουρα τα έχεις ....

Ξέρω από φίλους.
Στρατηγοί της Β.Κορέας είναι ....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
όλο το χειμώνα έχω ξεσκιστεί στις επαναλαμβανόμενες "-ίτιδες" στον ευρύτερο ρινοστοματοφάρυγγα
(δεν χρειάζεται να αναφέρουμε ακριβώς τις ανατομικές εστίες) και πάω στοίχημα ότι
μεγάλο ρόλο σ'αυτό έχει παίξει ότι το στόμα μου έχει έρθει σε επαφή σε πολλά παράξενα μέρη
πολλαπλών θηλυκών αντικειμένων, γιατί δυστυχώς το πάθος είναι ισχυρότερο.

μπορεί να ακούγεται αστείο αλλά είναι σοβαρό το θέμα και δε λύνεται μόνο με αντιβιοτικά και αντισηπτικά
πιστεύω ότι για όλο αυτό το θέμα χρήζει θεραπείας του σεξο-εθισμού

 

endorphin

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
16
Like
89
Πόντοι
11
όλο το χειμώνα έχω ξεσκιστεί στις επαναλαμβανόμενες "-ίτιδες" στον ευρύτερο ρινοστοματοφάρυγγα
(δεν χρειάζεται να αναφέρουμε ακριβώς τις ανατομικές εστίες) και πάω στοίχημα ότι
μεγάλο ρόλο σ'αυτό έχει παίξει ότι το στόμα μου έχει έρθει σε επαφή σε πολλά παράξενα μέρη
πολλαπλών θηλυκών αντικειμένων, γιατί δυστυχώς το πάθος είναι ισχυρότερο.

μπορεί να ακούγεται αστείο αλλά είναι σοβαρό το θέμα και δε λύνεται μόνο με αντιβιοτικά και αντισηπτικά
πιστεύω ότι για όλο αυτό το θέμα χρήζει θεραπείας του σεξο-εθισμού

"το μαρτυρα και το προφιλ σου.. "ευφοριζόμενος μέχρι την σαρκική αποσύνθεση" Προσεχε μην γινει πραξη ομως μαν!  :sunglasses:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
"το μαρτυρα και το προφιλ σου.. "ευφοριζόμενος μέχρι την σαρκική αποσύνθεση" Προσεχε μην γινει πραξη ομως μαν!  :sunglasses:

μπορει να πεθανει ευτιχισμενος με μια πουτανα τυπεεε  :grin: :grin: :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
να ακολουθεις πιστα την διατροφη μαρη και δεν θα παθαινεις ξανα ιτιδες.....εγω ενα χρονο την εκανα και δεν αρρωστησα,μολις επεσα για λιγο στα γλυκα και τις μαλακιες καθε μηνα ημουν με συναχι.....μαρης και πασης ελλαδας για να σωθει ο κοσμακης
 

Συνημμένα

  • maris.jpg
    maris.jpg
    86,1 KB · Εμφανίσεις: 47
  • maris lab.jpg
    maris lab.jpg
    56,1 KB · Εμφανίσεις: 120

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
όλο το χειμώνα έχω ξεσκιστεί στις επαναλαμβανόμενες "-ίτιδες" στον ευρύτερο ρινοστοματοφάρυγγα
(δεν χρειάζεται να αναφέρουμε ακριβώς τις ανατομικές εστίες) και πάω στοίχημα ότι
μεγάλο ρόλο σ'αυτό έχει παίξει ότι το στόμα μου έχει έρθει σε επαφή σε πολλά παράξενα μέρη
πολλαπλών θηλυκών αντικειμένων, γιατί δυστυχώς το πάθος είναι ισχυρότερο.

μπορεί να ακούγεται αστείο αλλά είναι σοβαρό το θέμα και δε λύνεται μόνο με αντιβιοτικά και αντισηπτικά
πιστεύω ότι για όλο αυτό το θέμα χρήζει θεραπείας του σεξο-εθισμού
να ακολουθεις πιστα την διατροφη μαρη και δεν θα παθαινεις ξανα ιτιδες.....εγω ενα χρονο την εκανα και δεν αρρωστησα,μολις επεσα για λιγο στα γλυκα και τις μαλακιες καθε μηνα ημουν με συναχι.....μαρης και πασης ελλαδας για να σωθει ο κοσμακης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom