Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
ρε παιδια γιατι σπαμαρετε?

αν θελει ενας να δει ποιες δινουν γλωσσοφιλα πρεπει να ψαξει 45 σελιδες δηλαδη?
 

koproskilo

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
5
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
0
Πρωσοπικά μου έχει τύχει σε δύο περιπτώσεις. Η μία ήταν στο Κωνσταντινουπόλεως 80 με μια κοπέλα ονόματι Βικτώρια, καστανά ίσια μαλλιά, κανονικό ύψος. Κρατάω μια μικρή επιφύλαξη για το όνομα γιατί πάει αρκετός καιρός και ήμουν και ψιλοτύφλα από ποτά. Ήταν η καλύτερη GFE φάση που έχω περάσει σε studio.Αν τα στοιχεία που έδωσα είναι σωστά και κάποιος φίλος γνωρίζει κάτι για την κοπέλα, ας γραψει γιατί πήγα κι άλλες φορές αλλά δεν την ξαναβρήκα.
Η δεύτερη περίπτωση είναι στην Κασσάνδρας με κοπέλα που έχω επισκεφτεί 5-6 φορές, αλλά επειδή δεν το έκανε όλες τις φορές, τουλάχιστον με εμένα, δεν θα ήθελα να πω ποια είναι,μην πάρω κάποιον στο λαιμό μου, γιατί απ΄οτι έχω καταλάβει εγώ το κάνει ανάλογα με την όρεξη της.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.349
Κριτικές
124
Like
6.459
Πόντοι
5.097
Από τις πρώτες τάνες που μου έσκασαν γλωσσόφιλα ήταν η Τζούλια :o :o,νυν Φ71 με τσατσά Εύα,πρώην Φ134 πριν από 3-4 χρόνια περίπου.Έκτοτε είναι αρκετές που έχω γλωσιάσει σε Φυλής,Διδύμου,Φώκαιας αλλά έχω ξεχάσει  :uglystupid: :uglystupid: :headbang:  :headbang:  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Από τις πρώτες τάνες που μου έσκασαν γλωσσόφιλα ήταν η Τζούλια :o :o,νυν Φ71 με τσατσά Εύα,πρώην Φ134 πριν από 3-4 χρόνια περίπου.Έκτοτε είναι αρκετές που έχω γλωσιάσει σε Φυλής,Διδύμου,Φώκαιας αλλά έχω ξεχάσει  :uglystupid: :uglystupid: :headbang:  :headbang:  :2funny: :2funny:
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
103
Πόντοι
6
Ειχα διαβασει ενα ρεπορταζ στο βημα για την πορνεια.Πριν απο κανα χρονο και θυμαμαι οτι επαιρναν συνεντευξεις απο ιεροδουλες.Ελεγαν,οτι οι χειροτεροι ειναι οι αλλοδαποι απο Ανατολας,Πακισταν Μπαγκλαντες Αφγανισταν κτλ κτλ,γιατι ταυτιζουν σεξ με γλωσσοφιλα κτλ.Δηλαδη πρεπει και θελουν παντα να δινουν γλωσσοφιλα.Οποτε εσεις που φιλατε γκομενες σε Φωκαιας,Διδυμου,Φυλης κτλ κτλ,οπου πανε πακηδες,πρεπει να νιωθετε πολυ ωραια και ανετα με τους μεταναστες.Μαζι γαματε,μαζι φιλιοσαστε.Χαχαχαχα
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Ειχα διαβασει ενα ρεπορταζ στο βημα για την πορνεια.Πριν απο κανα χρονο και θυμαμαι οτι επαιρναν συνεντευξεις απο ιεροδουλες.Ελεγαν,οτι οι χειροτεροι ειναι οι αλλοδαποι απο Ανατολας,Πακισταν Μπαγκλαντες Αφγανισταν κτλ κτλ,γιατι ταυτιζουν σεξ με γλωσσοφιλα κτλ.Δηλαδη πρεπει και θελουν παντα να δινουν γλωσσοφιλα.Οποτε εσεις που φιλατε γκομενες σε Φωκαιας,Διδυμου,Φυλης κτλ κτλ,οπου πανε πακηδες,πρεπει να νιωθετε πολυ ωραια και ανετα με τους μεταναστες.Μαζι γαματε,μαζι φιλιοσαστε.Χαχαχαχα
GFEδάκηδες δηλαδη οι εξ ανατολης....και δεν τους φαινεται
                                 
images
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
103
Πόντοι
6
αυτο το τευχος του ΤΙΜΕ το ειχα διαβασει..μεγαλη απατη και προπαγανδα απο τους αμερικανοσιωνιστες...δεν μπορεις να φανταστεις τι διλημματα εθεταν...θανατος σε αυτους και στα αφεντικα τους
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
αυτο το τευχος του ΤΙΜΕ το ειχα διαβασει..μεγαλη απατη και προπαγανδα απο τους αμερικανοσιωνιστες...δεν μπορεις να φανταστεις τι διλημματα εθεταν...θανατος σε αυτους και στα αφεντικα τους
Καλα,,αλλα οχι οτι οι αλλοι ειναι αγιοι...απο το γλωσσοφιλο στο βουρδουλα και στη μπουρκα
Επι του θεματος παντως,ωντος αυτοι αν δεν ακουσουν για φιλια την κανουν για το επομενο σπιτακι
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
103
Πόντοι
6
ναι,εχουν κολλημα με τα γλωσσοφιλα..φανταζομαι τους επομενους συναγωνιστες που γευονται τις πουτσες τους και τα σαλια τους.
 
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας...ειναι το πρωτο μου θεμα που ανοιγω και θα ηθελα μια διευκρινιση σε καποιο θεμα (σοβαρες απαντησεις μονο) τις επομενες μερες ενδεχεται να παω σε μπουρδελο ή στουντιο...δεν ξερω ακομα θα διξει γιατι υπαρχει και θεμα οικονομικης στενοτητας .θα ηθελα παρα πολυ να φιλησω την κοπελα στο στομα ομως ψηλοφοβαμαι για λογους αρρωστειας κτλπ ομως δεν ξερω τι να κανω...δεν εχω φιλησει ποτε στο στομα βλεπεται...ειμαι 18...στα στουντιο  ειναι πιο καθαρες αν θα ηθελα να τις φιλησω στο στομα απο οτι στα μπουρδελα ? αυτη θα θελει να το κανω ή εξαρταται απο την κοπελα ? παρακαλω απαντηστε μου σοβαρες απαντησεις μονο..ευχαριστω πολυ..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.064
Πόντοι
45.465
καταρχήν ποίο θέμα άνοιξες  :think: :think: :think: :think:
κανένα πρόβλημα η ηλικία σου....
ένα θα σου πώ δέν έχει σχέση αν μια κοπέλα δουλεύει σε στούντιο ή σε μπουρδέλο , είναι καθαρά θέμα κοπέλας πόσο προσέχει την υγιεινή της.....
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.874
Πόντοι
5.195
γεια σας...ειναι το πρωτο μου θεμα που ανοιγω και θα ηθελα μια διευκρινιση σε καποιο θεμα (σοβαρες απαντησεις μονο) τις επομενες μερες ενδεχεται να παω σε μπουρδελο ή στουντιο...δεν ξερω ακομα θα διξει γιατι υπαρχει και θεμα οικονομικης στενοτητας .θα ηθελα παρα πολυ να φιλησω την κοπελα στο στομα ομως ψηλοφοβαμαι για λογους αρρωστειας κτλπ ομως δεν ξερω τι να κανω...δεν εχω φιλησει ποτε στο στομα βλεπεται...ειμαι 18...στα στουντιο  ειναι πιο καθαρες αν θα ηθελα να τις φιλησω στο στομα απο οτι στα μπουρδελα ? αυτη θα θελει να το κανω ή εξαρταται απο την κοπελα ? παρακαλω απαντηστε μου σοβαρες απαντησεις μονο..ευχαριστω πολυ..
1. καταρχίν δεν ξέρεις αν η κοπέλα θα γουστάρει γλωσσόφιλα
2. κοίτα να έχεις βουρτσίσει δόντια και να έχεις βάλει listerine σε περίπτωση που γουστάρει να μοσχομυρίζεις
3. υπάρχουν 2-3 που δίνουν, προτίμησε αυτε΄ς
 
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καταρχήν ποίο θέμα άνοιξες  :think: :think: :think: :think:
κανένα πρόβλημα η ηλικία σου....
ένα θα σου πώ δέν έχει σχέση αν μια κοπέλα δουλεύει σε στούντιο ή σε μπουρδέλο , είναι καθαρά θέμα κοπέλας πόσο προσέχει την υγιεινή της.....

απλα αυτο που εγραψα το ανοιξα σε νεο θεμα και μεταφερθηκε εδω...
 
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
1. καταρχίν δεν ξέρεις αν η κοπέλα θα γουστάρει γλωσσόφιλα
2. κοίτα να έχεις βουρτσίσει δόντια και να έχεις βάλει listerine σε περίπτωση που γουστάρει να μοσχομυρίζεις
3. υπάρχουν 2-3 που δίνουν, προτίμησε αυτε΄ς

καταρχήν ποίο θέμα άνοιξες  :think: :think: :think: :think:
κανένα πρόβλημα η ηλικία σου....
ένα θα σου πώ δέν έχει σχέση αν μια κοπέλα δουλεύει σε στούντιο ή σε μπουρδέλο , είναι καθαρά θέμα κοπέλας πόσο προσέχει την υγιεινή της.....

καλα ως εδω....ομως ειναι το θεμα της υγειηνης δηλαδη φοβαμαι μην κολλησω καμια ασθενεια και μετα τρεχω και δεν φτανω....αν αφου το κανω πληνω τα δοντια μου θα ειμαι ενταξει ??
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
καλα ως εδω....ομως ειναι το θεμα της υγειηνης δηλαδη φοβαμαι μην κολλησω καμια ασθενεια και μετα τρεχω και δεν φτανω....αν αφου το κανω πληνω τα δοντια μου θα ειμαι ενταξει ??

δεν κανει τπτ το πλυσιμο εκτος αν κανεις μπουκωματα  :pipa2: :pipa2: :pipa2: με μπεταντον

γενικα παντως θα κολλησεις ασθενιες πολλες απο τις οποιες ειναι εκρως επικινδυνες και μπορει να σου κοστισουν ακομα και την ιδια σου την ζωη :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Γλωσσόφιλα πολύ σπάνια μου έχουν τύχει στην μπουρδελο-πορεία μου.
Δεν τα επιδιωκα.
Ακόμα και με κοπέλες που είχα οικειότητα...
Βέβαια κάποιες κοπέλες και εγώ μπηκα σε πειρασμο κατα καιρους να σκεφτώ να τις φιλησω.
Καλύτερα να τα αποφεύγεις. Νομίζω και η πλειοψηφία των κοριτσιων δε δίνει γλωσσόφιλα, τα αποφεύγουν.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Πράγματι η πλειοψηφία από τις κοπέλες σε ποσοστό πάνω από 95% δεν δίνει γλωσσόφιλα, μπορεί να κάνει ακόποτο, πρωκτικό, 69, αλλά γλωσσόφιλα δεν δίνει.

Παρόλα αυτά υπάρχουν και κάποιες κοπέλες που δέχονται γλωσσόφιλα εκεί εναπόκεινται στο ρίσκο που θέλει να πάρει ο καθένας μας με το να κολλήσει από κάποια ουλίτιδα που είναι το πιο αθώο, ή έστω κάποια ίωση, έως κάτι το σοβαρότερο, και καλό είναι να τα αποφεύγουμε.

Επίσης αν κάποια κοπέλα σου δώσει γλωσσόφιλα  μετά από κάποιες φορές που θα συναντηθεί μαζί σου κατά παράβαση των κανόνων της, σημαίνει ότι δεν σε βλέπει μόνον σαν πελάτη και αισθάνεται ίσως κάτι διαφορετικό για σένα. Στην πολύχρονη καριέρα μου εμένα προσωπικά ανάμεσα από τις εκατοντάδες κοπέλες που έχω συναντήσει, μου έχει τύχει αυτό μία και μοναδική φορά.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Επίσης αν κάποια κοπέλα σου δώσει γλωσσόφιλα   μετά από κάποιες φορές που θα συναντηθεί μαζί σου κατά παράβαση των κανόνων της, σημαίνει ότι δεν σε βλέπει μόνον σαν πελάτη και αισθάνεται ίσως κάτι διαφορετικό για σένα. Στην πολύχρονη καριέρα μου εμένα προσωπικά ανάμεσα από τις εκατοντάδες κοπέλες που έχω συναντήσει, μου έχει τύχει αυτό μία και μοναδική φορά.
Τυπε, θα ζησεις τον ερωτα και να ετοιμαζεις στεφανα.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
καλα ως εδω....ομως ειναι το θεμα της υγειηνης δηλαδη φοβαμαι μην κολλησω καμια ασθενεια και μετα τρεχω και δεν φτανω....αν αφου το κανω πληνω τα δοντια μου θα ειμαι ενταξει ??
περιμενε λιγο,ειναι ο γιατρος μεσα και θα παρεις απαντηση σε λιγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom